Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
21.06.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради) (Будівництво освітніх  установ  та закладів)

Докладніше...
21.06.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради) (Забезпечення діяльності інклюзивно-ресурсних центрів)

Докладніше...
21.06.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради) (Методичне забезпечення діяльності навчальних закладів)

Докладніше...
21.06.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради) (Надання позашкільної освіти позашкільними закладами освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Результати гідрохімічних спостережень річки Случ у створі питного водозабору м.Новоград-Волинський за ІV квартал 2018 року
08.01.2019

На адресу голови Новоград-Волинської міської ради Віктора Весельського надійшов лист від начальника Басейнового управління водних ресурсів річки Прип’ять Державного агентства водних ресурсів України В.Азими наступного змісту:

«З метою здійснення водоохоронних заходів на поверхневих водних об'єктах області та посилення контролю за їх виконанням Басейнове управління водних ресурсів річки Прип'ять інформує про результати гідрохімічних спостережень річки Случ у створі питного водозабору м.Новоград-Волинський за ІV квартал 2018 року.

Гідрохімічний стан води у питному водосховищі протягом звітного періоду знаходився на задовільному рівні з позитивними змінами якісних гідрохімічних показників, пов’язаними з процесами самоочищення води, характерними для осінньо-зимового періоду року, а саме порівняно з III кварталом визначалось зниження органічних речовин за показником БСК5 (біохімічне споживання кисню) з 3,04 до 2,77 мг02/дм3 при гранично­допустимій концентрації 2,26 мг02/дм3 (надалі-ГДК) та збільшення рівня вмісту розчиненого у воді кисню з 8,0 до 10,91 мг02/дм3 при нормі не нижче 4,0 мг02/дм3, разом з тим фіксується ріст заліза загального з 0,299 до 0,36 мг/дм3 (ГДК-0,3) та вмісту марганцю з 0,06 до 0,093 мг/дм3 (ГДК-0,1).

Порівняно з аналогічним періодом минулого року якісний стан водосховища не погіршився, фіксується зниження органічного забруднення вмісту марганцю, решта показників суттєвих змін не зазнає.

З метою ймовірного впливу на якісний стан води в поверхневому водозаборі м.Новоград-Волинський з боку водокористувачів, управління продовжує здійснювати контроль за гідрохімічними показниками річок Хомора та Случ від кордону Хмельницької області до питного водозабору м.Новоград-Волинський Житомирської області.

За результатами проведених останніх аналізів (12.12.2018) відбуваються негативні зміни якісних показників води в р. Хомора, а саме порівняно з листопадом прозорість води знизилась до 13-17 см при нормі більше 20 см, а кольоровість води при фонових значеннях 35-40 градусів зросла до 65-75 градусів, запах води з «річкового» інтенсивністю 2 бали змінився до «специфічного» інтенсивністю 3 бали. Фіксується підвищення органічного забруднення БСК5 з 4,88-5,2 до 5,04-6,96 мг02/дм3 (ГДК-3,0) та вмісту марганцю з 0,19-0,25 до 0,3-0,41 мг/дм3 (ГДК-0,01).

Максимальні значення цих показників визначаються на кордоні Хмельницької та Житомирської областей. Разом з тим, у зв’язку із зниженням температури води вміст розчиненого кисню у даному створі зріс до нормативних значень з 2,56 до 5,68 мг/дм3.

В річці Случ від м. Баранівка до с. Івашківка Новоград-Волинського району також фіксується ріст вмісту розчиненого у воді кисню з 6,32-9,2 до 11,68-13,60 мг02/дм3. Показники які характеризують органічне забруднення порівняно з листопадом в р.Случ також погіршились, так показник БСК5 зріс з 2,96-3,92 до 3,28-4,24 мг02/дм3 та марганець з 0,07-0,11 до 0,11-0,17 мг/дм3.

Результати аналізів, відібрані у питному водозаборі м.Новоград- Волинський на  р.Случ, засвідчують що на даний час вплив з боку водокористувачів Баранівського району Житомирської області та Полонського району Хмельницької області на якість води питного водосховища відсутній."

Додаток: 1. Результати гідрохімічних аналізів

 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Вступ до вищих навчальних закладів ДСНС в 2019 роц
21.06.2019

Вступ до вищих навчальних закладів ДСНС в 2019 році

Докладніше...
Шановні новоград-волинці!
21.06.2019

Можливе коливання тиску газу в мережі 26.06.2019р. з 9:00 до 12:00 год. у зв’язку з ремонтними роботами Рівненського ЛВУМГ на ГРС Новоград-Волинський.

Докладніше...
Запрошуємо взяти участь у заході до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні
20.06.2019

22 червня український народ вшановує світлу пам’ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Цього дня о 10:00 год. у сквері Слави (вул. Соборності) відбудеться покладання квітів з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. 

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa