Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
21.01.2019

Орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю Житомирською обласною державною адміністрацією у 2019 році

Докладніше...
21.01.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління містобудування, архітектури та земельних відносин Новоград-Волинської міської ради (Здійснення заходів із землеустрою)

Докладніше...
21.01.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління містобудування, архітектури та земельних відносин Новоград-Волинської міської ради (Проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки чи права на неї)

Докладніше...
21.01.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління містобудування, архітектури та земельних відносин Новоград-Волинської міської ради (Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, об'єднаних територіальних громадах)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Міські новини
Результати гідрохімічних спостережень річки Случ у створі питного водозабору м.Новоград-Волинський за ІV квартал 2018 року
08.01.2019

На адресу голови Новоград-Волинської міської ради Віктора Весельського надійшов лист від начальника Басейнового управління водних ресурсів річки Прип’ять Державного агентства водних ресурсів України В.Азими наступного змісту:

«З метою здійснення водоохоронних заходів на поверхневих водних об'єктах області та посилення контролю за їх виконанням Басейнове управління водних ресурсів річки Прип'ять інформує про результати гідрохімічних спостережень річки Случ у створі питного водозабору м.Новоград-Волинський за ІV квартал 2018 року.

Гідрохімічний стан води у питному водосховищі протягом звітного періоду знаходився на задовільному рівні з позитивними змінами якісних гідрохімічних показників, пов’язаними з процесами самоочищення води, характерними для осінньо-зимового періоду року, а саме порівняно з III кварталом визначалось зниження органічних речовин за показником БСК5 (біохімічне споживання кисню) з 3,04 до 2,77 мг02/дм3 при гранично­допустимій концентрації 2,26 мг02/дм3 (надалі-ГДК) та збільшення рівня вмісту розчиненого у воді кисню з 8,0 до 10,91 мг02/дм3 при нормі не нижче 4,0 мг02/дм3, разом з тим фіксується ріст заліза загального з 0,299 до 0,36 мг/дм3 (ГДК-0,3) та вмісту марганцю з 0,06 до 0,093 мг/дм3 (ГДК-0,1).

Порівняно з аналогічним періодом минулого року якісний стан водосховища не погіршився, фіксується зниження органічного забруднення вмісту марганцю, решта показників суттєвих змін не зазнає.

З метою ймовірного впливу на якісний стан води в поверхневому водозаборі м.Новоград-Волинський з боку водокористувачів, управління продовжує здійснювати контроль за гідрохімічними показниками річок Хомора та Случ від кордону Хмельницької області до питного водозабору м.Новоград-Волинський Житомирської області.

За результатами проведених останніх аналізів (12.12.2018) відбуваються негативні зміни якісних показників води в р. Хомора, а саме порівняно з листопадом прозорість води знизилась до 13-17 см при нормі більше 20 см, а кольоровість води при фонових значеннях 35-40 градусів зросла до 65-75 градусів, запах води з «річкового» інтенсивністю 2 бали змінився до «специфічного» інтенсивністю 3 бали. Фіксується підвищення органічного забруднення БСК5 з 4,88-5,2 до 5,04-6,96 мг02/дм3 (ГДК-3,0) та вмісту марганцю з 0,19-0,25 до 0,3-0,41 мг/дм3 (ГДК-0,01).

Максимальні значення цих показників визначаються на кордоні Хмельницької та Житомирської областей. Разом з тим, у зв’язку із зниженням температури води вміст розчиненого кисню у даному створі зріс до нормативних значень з 2,56 до 5,68 мг/дм3.

В річці Случ від м. Баранівка до с. Івашківка Новоград-Волинського району також фіксується ріст вмісту розчиненого у воді кисню з 6,32-9,2 до 11,68-13,60 мг02/дм3. Показники які характеризують органічне забруднення порівняно з листопадом в р.Случ також погіршились, так показник БСК5 зріс з 2,96-3,92 до 3,28-4,24 мг02/дм3 та марганець з 0,07-0,11 до 0,11-0,17 мг/дм3.

Результати аналізів, відібрані у питному водозаборі м.Новоград- Волинський на  р.Случ, засвідчують що на даний час вплив з боку водокористувачів Баранівського району Житомирської області та Полонського району Хмельницької області на якість води питного водосховища відсутній."

Додаток: 1. Результати гідрохімічних аналізів

 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
До уваги новоград-волинців!
21.01.2019

Відповідно до розпорядження міського голови від 14.01.2019 № 8(о) «Про внесення змін у  додаток до розпорядження міського голови від 29.11.2018 № 288 (о) ,,Про облаштування пунктів  обігріву  в  Новоград- Волинській міській об’єднаній  територіальній громаді ”», в населених пунктах Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади на період потенційно можливого зниження температури повітря функціонують пункти обігріву.

Докладніше...
Відбудуться громадські слухання проекту рішення виконавчого комітету „Про організацію роботи мережі стоянок таксі на території міста Новограда-Волинського (регуляторний акт)“
18.01.2019

Шановні мешканці міста! 22 січня 2019 року о 14:00 годині в конференц-залі міської ради (вул. Шевченка, 16, І поверх Будинку рад) відбудуться громадські слухання проекту рішення виконавчого комітету „Про організацію роботи мережі стоянок таксі на території міста Новограда-Волинського (регуляторний акт)“.

Докладніше...
Запрошуємо новоград-волинців на урочисті заходи з нагоди Дня Соборності України
18.01.2019

22 січня о 14.00 год. на площі Лесі Українки відбудеться урочистий мітинг з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя проголошення Акту злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa