Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Відбулося 63 позачергове засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради
19.12.2018

18 грудня 2018 року під головуванням в.о. міського голови Оксани Гвозденко відбулося 63 позачергове засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання, на яке за результатами реєстрації прибуло 16 із 22 затверджених на сесії міської ради членів виконавчого комітету (відсутні: міський голова Весельський В.Л. - відрядження з метою участі у 20-й сесії Житомирської обласної ради; Колотов С.Ю. - лікарняний, Ящук І.К. - лікарняний, Гордієнко О.С. - відрядження у м. Житомир, Іванченко Д.В. - відрядження, Розум І.В. - відрядження).

На розгляд засідання за пропозиціями керівників виконавчих органів міської ради було внесено та розглянуто 3 питання:
1. Про міський бюджет міста Новограда-Волинського на 2019 рік.
2. Про схвалення Прогнозу міського бюджету на 2020 і 2021 роки.
3. Про затвердження умов проведення конкурсу на визначення перевізників для роботи на міських автобусних маршрутах загального користування (регуляторний акт).

Питання, що стосуються міського бюджету доповіла т.в.о. начальника фінансового управління міської ради Валентина Іваненко.

У ході обговорення видатків на галузь охорони здоров’я, член виконавчого комітету міської ради, головний лікар міськрай ТМО Василь Борис зауважив, що на стадії формування міського бюджету фінансування передбачено у належній мірі. Однак заклад фінансується із 6 бюджетів (міського, районного та 4 ОТГ). Наразі немає даних щодо фінансування з районного бюджету та бюджетів ОТГ, окрім Чижівської ОТГ, у бюджеті якої майже в повній мірі передбачено видатки відповідно до потреби.

Василь Миколайович висловив застереження: якщо ситуація не змінитися, то це відобразиться на наданні медичної допомоги жителям міста, району та ОТГ загалом. Адже медичний заклад не може вибірково надавати медичну допомогу лише тій громаді, яка забезпечила фінансування міськрай ТМО.

Оскільки заклад перебуває у спільній комунальній власності міської та районної рад, в.о. міського голови Оксана Гвозденко надала доручення начальнику відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Любомиру Дутчаку організувати спільну нараду з районною владою та керівниками ОТГ щодо вирішення питання із забезпечення фінансування закладу задля можливості повноцінного виконання покладених на нього функцій.

Крім того, Василь Борис наголосив на забезпеченні міськрай ТМО медикаментами відповідно до «гарантованого мінімуму» - набору медичних препаратів, які повинні бути у лікувальному закладі для надання невідкладної медичної допомоги (Постанова КМУ від 13.12.2017 №1081 «Про внесення змін до Національного переліку основних лікарських засобів»).

Так, дані зобов’язання з міського бюджету передбачені на 47% від потреби, з бюджету Чижівської ОТГ на 52%, прогнозований показник з районного бюджету – 31%, з бюджету Городницької ОТГ значно менше, а з бюджету Брониківської та Піщівської ОТГ – взагалі фінансування відсутнє.

Дана ситуація ставить під сумнів якість надання медичної допомоги, оскільки не маючи в наявності медикаментів першої необхідності лікар не може надати невідкладну допомогу.

Також головний лікар міськрай ТМО зазначив, що відповідно до реформування галузі охорони здоров’я, розпочато реорганізацію закладу шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство. З 2020 року міськрайТМО повністю буде отримувати фінансування з Національної служби здоров'я України, а з міського бюджету буде надаватися фінансова підтримка, згідно відповідної Програми.

Розглядаючи питання «Про затвердження умов проведення конкурсу на визначення перевізників для роботи на міських автобусних маршрутах загального користування (регуляторний акт)», т.в.о. начальника відділу підтримки муніципальних ініціатив і інвестицій, підприємницької діяльності, економічного аналізу та планування міської ради Олександр Мельник доповів, що у зазначеному проекті регуляторного акту враховані норми чинного законодавства та пропозиції і зауваження громадського обговорення.

У відповідь на запитання Олександр Миколайович зазначив, що 31 січня 2019 року закінчується дія договорів з перевезення на маршрутах №1, 2, 4, 8 та 14. Отож, буде оприлюднено оголошення про конкурс на визначення перевізників для роботи на міських автобусних маршрутах загального користування, який є відкритим для всіх претендентів.

Щодо питання на рахунок зупинок на вимогу, Олександр Мельник повідомив, що такі зупинки зазначені у графіках руху міських автобусних маршрутів і у відповідних договорах із міськими перевізниками. Із міжміськими перевізниками ведуться перемовини. Також відпрацьовується питання заїзду маршруту №4 на нове кладовище у мікрорайоні «Дружба». В.о. міського голови Оксана Гвозденко наголосила на необхідності якнайшвидшого вирішення даного питання.

На завершення засідання виконавчого комітету Оксана Василівна зазначила, що у разі прийняття рішень 20 грудня на сесії міської ради, 21 грудня о 9:00 годині відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету міської ради. Скликання якого, у зв’язку з добровільним приєднанням територіальних громад сіл Майстрівської сільської ради до Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади, пов’язано з прийняттям у комунальну власність об’єктів галузі освіти і культури та потребує відповідного затвердження виконавчим комітетом міської ради штатної чисельності працівників зазначених галузей. Також заступник міського голови Анатолій Легенчук проінформував, що на позачергове засідання буде внесено питання щодо тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення з метою приведення їх до економічно-обгрунтованих.


 
Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa