Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
18.12.2018

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 17.12.2018 року

Докладніше...
13.12.2018

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік Департаменту праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради (Проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа) лектроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот)

Докладніше...
13.12.2018

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік Департаменту праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради (Надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот)

Докладніше...
13.12.2018

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік Департаменту праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради (Надання допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям,  тимчасової  допомоги дітям)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Міські новини
Інформаційний зріз щодо діяльності галузей життєзабезпечення міста за минулий тиждень
31.10.2018

Житлово-комунальне господарство:

За минулий тиждень комунальним підприємством Новоград-Волинської міської ради „Новоград - Волинськжитлосервіс“ здійснені наступні роботи:
- вивезено 40 м³ сміття (міський парк культури та відпочинку - 20 м³, сквер „Слави“, підхід до пішохідного мосту (вул. Воїнів Інтернаціоналістів) - 20 м³);
- завершено поточний ремонт будинку №8 на вул. Гранітна;
- завершено поточний ремонт даху в будинках: вул. Гетьмана Сагайдачного,238, вул. Гетьмана Сагайдачного, 240, вул. Гранітна,12, вул. Гранітна,8, вул. Гранітна,4;
- усунено аварійні ситуації пов’язані з електропостачанням на вул. Гранітна,8, вул. Потапова,2, вул. Герцена,40, вул. Герцена,59, вул. Герцена,42;
- прочищено димові та вентиляційні канали за наступними адресами: вул. Гранітна,6, вул. Герцена,59;
- виловлено 3 безпритульні собаки (мікрорайон „Болгарбуд“ - 2 собаки, вул. Надслучанська - 1 собака).
Комунальним підприємством „Шляхрембуд“ Новоград-Волинської міської ради здійснені наступні роботи:
- вивезено вуличний змет з наступних вулиць: Шевченка, Юрія Глухова, Наталії Оржевської, Пушкіна, Івана Мамайчука, Соборності, Житомирська, Котляревського та частково Гетьмана Сагайдачного, Чехова, Ніколаєва;
- здійснюється поточний ремонт дороги по вул. Суворова;
- продовжуються роботи з капітального ремонту тротуару на вул. Лесі Українки.
Комунальним підприємством Новоград-Волинської міської ради „Виробниче управління водопровідно - каналізаційного господарства“ здійснюються наступні роботи:
- будівництво підвищувальної насосної станції в центральній частині міста на площі Лесі Українки, 3;
- закупка матеріалів для будівництва вуличної мережі водопостачання на вул. Пилипа Орлика та пров. Пилипа Орлика.

Охорона здоров'я:
В КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Новограда-Волинського» продовжується підписання декларацій з сімейними лікарями, педіатрами. Станом на 29.10.2018 року підписано 38 857 декларацій (69,0%).
По державній програмі «Доступні ліки» станом на 29.10.2018 року звернулося та отримали рецепти 15 584 пацієнтів, виписано 31 484 рецептів. Відпущено рецептів на суму 987 972 грн., що становить 83,0% від загальної суми.
Хворі на цукровий діабет забезпечуються препаратами інсуліну безкоштовно. Станом на 29.10.2018р. відпущено рецептів на суму 
1 234 944грн. (86,0% від виділеної суми).
Продовжується будівництво хірургічного корпусу Новоград-Волинського міськрай ТМО. 
Шановні новоград-волинці! Переконливо просимо звернутися до сімейного лікаря та педіатра щодо підписання Декларації про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу.

Освіта:
Протягом 22-24 жовтня проведено додаткове замовлення підручників для учнів 5, 10 класів ЗЗСО (загальна кількість – 3640 шт. на суму 130943,79 грн).
23 жовтня на базі ІМЦ відбувся презентаційний меседж для вчителів-філологів «Гра як ресурс розвитку критичного мислення учнів».
24 жовтня завідувач ІМЦ Ковальчук Н.С. взяла участь роботіХ міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті», презентувала досвід роботи міста з питань впровадження концепції НУШ та отримала сертифікат доповідача семінару «Реалізація Концепції Нова українська школа в регіоні». Діяльність інформаційно-методичного центру управління освіти і науки була відзначена дипломом за активну участь і презентацію інноваційних технологій навчання.
24 жовтня в ІМЦ відбулося засідання творчої групи вчителів зарубіжної літератури з питань підготовки літературного проекту, присвяченого Й.В.Гете. У цей же день у Ліцеї №4 пройшло засідання школи молодого учителя початкових класів.
24 жовтня на базі Ліцею №1 імені Лесі Українки, 25 жовтня - на базі ЗОШ №7 проведено профорієнтаційний захід «Ярмарок професій» за участю закладів вищої освіти та вищого професійного училища м. Новограда-Волинського.
25 жовтня в ІМЦ відбулося засідання членів журі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019» з номінації «Географія».
26 жовтня:
- в Будинку рад відбулося відкриття фестивалю екологічних проектів в рамках тижня «Дні сталої енергії у м. Новограді-Волинському»;
- відбулись громадські слухання щодо питань запровадження державно-громадського управління закладами загальної середньої освіти міста;
- відбулось засідання міського профорієнтаційного клубу психологів «Паросток» ( в міському центрі зайнятості);
- керівники закладів дошкільної освіти міста ознайомились з діяльністю комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр»;
- на нараді завідувачів ЗДО обговорено питання харчування дітей, безпеки життєдіяльності, організації інклюзивного навчання у ЗДО.

Відділ інформації та зв'язків 
громадськістю міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Конкурс на визначення перевізників для роботи на міських автобусних маршрутах загального користування
18.12.2018

Виконавчий комітет Новоград-Волинської міської ради оголошує конкурс на визначення перевізників для роботи на міських автобусних маршрутах загального користування. Конкурс є відкритим для всіх претендентів. Об’єктом конкурсу є маршрут або кілька маршрутів.


 
Докладніше...
Порядок денний десятого (63) позачергового засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання
17.12.2018

18 грудня 2018 року у великій залі Будинку рад відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання.

Докладніше...
Новоград-Волинський запрошує на відкриття головної новорічної ялинки міста
17.12.2018

Шановні новоград-волинці та гості нашого міста! Запрошуємо вас 19 грудня, у День Святого Миколая, взяти участь у відкритті головної новорічної ялинки міста, що розпочнеться о 16:00 год. на площі Лесі Українки. 

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa