Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Щодо реалізації проектів МГЕС в створі старого млина на вул. Зарічна, 76 з лівого боку і в районі «пивзаводу»
30.10.2018
На адресу міського голови Віктора Весельського надійшов лист від начальника комунального підприємства Новоград–Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно–каналізаційного господарства» Алли Левицької  стосовно  звернення ТОВ «Сайенс Інновейшн Продакшн» (ТОВ «С.І.П.») щодо реалізації проектів МГЕС в створі старого млина на вул. Зарічна, 76 з лівого боку і в районі «пивзаводу», наступного змісту:

Комунальне підприємство Новоград–Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно–каналізаційного господарства» (далі – КП НВМР «ВУВКГ») уважно розглянуло звернення ТОВ «Сайенс Інновейшн Продакшн» (ТОВ «С.І.П.») щодо реалізації проектів МГЕС в створі старого млина на вул. Зарічна, 76 з лівого боку і в районі «пивзаводу» та надає наступну інформацію.

На балансі КП НВМР «ВУВКГ» знаходяться три поверхневі водозабори:

водозабір № 1 – розташований на лівому березі річки Случ по вулиці Водопровідна, 49 у межах міста Новоград-Волинський Житомирської області;

водозабір № 2 – розташований на правому березі річки Случ по вулиці Зарічна у межах міста Новоград-Волинський Житомирської області;

водозабір № 3 – розташований на правому березі річки Случ по вулиці Зарічна у межах міста Новоград-Волинський Житомирської області.

Відповідно до постанови Виконкому Житомирської Ради депутатів трудящих № 934 від 1 червня 1946 року для Новоград-Волинського «ВУВКГ» встановлені наступні межі зон санітарної охорони:

межа зони сурової охорони – від греблі Лубчицького млина до села Івашківка;

межа зони обмеження – від села Івашківка до села Гульськ;

межа зони нагляду – від села Гульськ до впаду річки Хомора в річку Случ.

Ширина полоси зони сурової охорони – 300 м по дві сторони берегу річки Случ.

КП НВМР «ВУВКГ» має два випуски зворотних вод (випуск № 1 – очищені стічні води зі станції біологічної очистки, випуск № 2 – промивні води станцій водопідготовки).

Приймачем зворотних вод КП НВМР «ВУВКГ» є р. Случ.  

Фонова якість води на вказаних ділянках водокористування (контрольні створи р. Случ – КС1, КС2) відповідно до взятих за основу при розрахунку діючих гранично-допустимих скидів (ГДС) КП НВМР «ВУВКГ» підтверджених даних Житомирського обласного центру з гідрометеорології вже не відповідає рибогосподарській категорії водокористування, а саме: ХСК, азот амонійний та залізо (загальне).

Тому, саме для цих речовин ГДС КП НВМР «ВУВКГ» встановлені за умови дотримання в контрольних створах р. Случ природної фонової  якості води, що сформувалася, тобто резерв їх скиду є вичерпаним по якості і можливість додаткового скиду даних речовин залежить тільки від розбавлення зворотних вод річковими водами.

При впровадженні проекту «Будівництво підпірної гідротехнічної споруди з проведенням протиповіневих заходів, поліпшення гідрологічного режиму та санітарного стану р. Случ в м. Новограді-Волинському Житомирської області» (район «пивзаводу») можливість розбавлення зворотних вод КП НВМР «ВУВКГ» річковими водами буде практично відсутня.

Виходячи з вищевказаного, КП НВМР «ВУВКГ не погоджує МГЕС в створі старого млина на вул. Зарічна, 76 та МГЕС в районі «пивзаводу».
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa