Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Інформаційний зріз щодо діяльності галузей життєзабезпечення міста за минулий тиждень
23.10.2018

Житлово-комунальне господарство:

За минулий тиждень комунальним підприємством Новоград-Волинської міської ради „Новоград - Волинськжитлосервіс“ здійснені наступні роботи:
- вивезено 60 м³ сміття (вул. Чехова (кладовище) - 20 м³, міський парк культури та відпочинку - 20 м³, місця загального користування - 20 м³);
- продовжується поточний ремонт будинку №8 на вул. Гранітна;
- підстрижено живопліт на кладовищі по вул. Чехова.
Комунальним підприємством „Шляхрембуд“ Новоград-Волинської міської ради здійснені наступні роботи:
- вивезено вуличний змет з наступних вулиць: Лянгуса, Медична, Гоголя, Шевченка, Івана Мамайчука, Котляревського, Чехова, Житомирська, Лесі Українки, Горького, Юрія Глухова та частково Волі, Гетьмана Сагайдачного;
- прочищено зливові каналізації на вул. Лянгуса - 2, вул. Лесі Українки - 4, вул. Ніколаєва - 3, вул. Юрія Глухова – 3;
- продовжуються роботи з капітального ремонту тротуару на вул. Лесі Українки.
Комунальним підприємством Новоград-Волинської міської ради „Виробниче управління водопровідно - каналізаційного господарства“ здійснені наступні роботи:
- завершено будівництво вуличної мережі водопостачання на вул. Штепіна від буд. №134 до буд. №186;
- продовжується будівництво підвищувальної насосної станції в центральній частині міста на площі Лесі Українки, 3.

Охорона здоров'я:
В КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Новограда-Волинського» продовжується підписання декларацій з сімейними лікарями, педіатрами. Станом на 23.10.2018 року підписано 38 450 декларацій (68,0%).
По державній програмі «Доступні ліки» станом на 23.10.2018 року звернулося та отримали рецепти 15 141 пацієнтів, виписано 30 573 рецептів. Відпущено рецептів на суму 987 972 грн., що становить 83,0% від загальної суми.
Хворі на цукровий діабет забезпечуються препаратами інсуліну безкоштовно. Станом на 23.10.2018р. відпущено рецептів на суму 1 234 944грн. (86,0% від виділеної суми).
Продовжується будівництво хірургічного корпусу Новоград-Волинського міськрай ТМО. 
Шановні новоград-волинці! Переконливо просимо звернутися до сімейного лікаря та педіатра щодо підписання Декларації про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу.

Освіта:
16 жовтня заступник міського голови Оксана Гвозденко, начальник управління освіти і науки міської ради Тетяна Ващук та директори закладів загальної середньої освіти міста, на запрошення генерального директора ПАТ "Новоград-Волинський хлібозавод" Сергія Портянко, ознайомилися з технологічним процесом виробництва хлібобулочних виробів та поспілкувалися з колективом підприємства.
16 жовтня на базі ІМЦ відбулася нарада заступників директорів з виховної роботи на якій розглянуті питання організації профорієнтаційної роботи з старшокласниками, профілактики правопорушень серед учнівської молоді, організація фестивалів та конкурсів у 2018-2019 навчальному році тощо.
16 жовтня на базі ІМЦ відбулася організаційна нарада з питань проведення загальноміської акції “Дні сталої енергії в місті Новограді-Волинському”.
17 жовтня в ДНЗ №5 пройшов тематичний день “Стежками творчості О.В. Сухомлинського”, а 18 жовтня - тематичний день “Гра в житті дитини дошкільника” у ДНЗ №8. 
17 жовтня в Будинку рад відбулося урочисте вручення стипендій міського голови.
18 жовтня у Ліцеї №11 пройшов інтегрований семінар з математики та інформатики з теми “Актуальність упровадження ІКТ в процесі викладання математики та інформатики як на уроках так і в позаурочний час” в рамках всеукраїнського експерименту “Реалізація інноваційного потенціалу вчителів освітнього закладу». У цей же день у ЗОШ №7 - семінар-практикум з хімії “Формування предметних та міжпредметних компетентностей на уроках хімії через реалізацію наскрізних ліній”.
18-19 жовтня проходили спортивні змагання з футзалу серед дівчат в рамках Спортивних ігор школярів Житомирщини. 
18 жовтня проведено “Звягельські діалоги” за участю кандидата психологічних наук, наукового консультанта лабораторії психології дошкільника інституту Г.С. Костюка на тему “Дитина замовляє розвиток. Роль дорослих в створенні умов для його забезпечення”

18 жовтня відбулося засідання атестаційної комісії управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради.
Упродовж тижня була здійснена оперативна перевірка роботи харчоблоків та буфетів, які орендують суб’єкти господарювання у закладах загальної середньої освіти міста. Перевіркою встановлено, що заборонених для дитячого харчування продуктів немає, стан харчоблоків задовільний. Разом з тим зауваження та недоліки, які були викладені в актах, зобов’язують орендарів їх усунути.
Відбулася спільна нарада з відділом освіти Новоград-Волинської райдержадміністрації щодо узгодження питань функціонування закладів освіти Майстрівської сільської ради, які після приєднання до м.Новограда-Волинського будуть підпорядковуватись управлінню освіти і науки міської ради.
З 16 по 19 жовтня до комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Новоград-Волинської міської ради подали документи двоє батьків з метою проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини. Фахівцями ІРЦ надано 4 інформаційних консультації батькам. Директор та практичний психолог взяли участь у семінарах та тренінгах м. Києва і Житомира по питаннях інклюзивної освіти. Директором ІРЦ проведено методичну нараду для фахівців щодо ознайомлення з досвідом інклюзивної освіти в Ізраїлі.

Спорт і молодь
З 15 по 21 жовтня в м. Покровськ, Донецької області відбувся чемпіонат України з боксу серед юнаків 2005-2006 років народження. На Чемпіонаті брало участь близько 400 боксерів з усіх областей України. В змаганнях прийняло участь три вихованці дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради. Тишинський Максим зайняв 2 місце, програвши у фіналі Харківському боксеру та за підсумками змагань попав у збірну команду України. Бірюк Святослав та Місюра Максим зайняли 5 місця. Готував наших юних боксерів до змагань тренер-викладач ДЮСШ Плісак Леонід Васильович.

20 жовтня на базі дитячо-юнацької спортивної школи, міський Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» управління у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради організував відкритий молодіжний турнір з баскетболу за підтримки депутата Новоград-Волинської міської ради Табалюка Віталія Станіславовича, депутата обласної ради Нусбаума Степана Антоновича та приватного підприємця Кузьмича Григорія Логвиновича. Участь у турнірі взяло 4 команди, у запеклій та дуже цікавій боротьбі 1-місце посіла команда БК «Полоне» м. Полоне, 2-місце посіла команда БК «Копані» м. Новоград-Волинський, а заключне 3-місце виборола команда БК «U-23» м.Новоград-Волинський. 
20 жовтня на міському стадіоні «Авангард» міський Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» провів футбольний матч між командами ФК «Звягель» м. Новоград-Волинський - ФК «Полісся» м. Городниця (без забитих м'ячів).
21 жовтня міський Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» провів футбольний матч в рамках чемпіонату України з футболу серед команд II ліги “А” сезону, між командами ФК «Полісся» (м. Житомир) та ФК «Буковина» (м. Чернівці). Завершилася гра рахунком 0:1 на користь житомирян. В перерві між таймами відбувся розіграш пам’ятних подарунків.
Протягом тижня видано 10 посвідчень батьків багатодітної сім’ї та 8 посвідчень дитини з багатодітної сім’ї, продовжено термін дії 20-ти посвідчень багатодітних сімей. Направлено 2 дитини пільгової категорії на оздоровлення до Українського дитячого центру «Молода Гвардія» та до державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр «Артек».
Протягом 16-19 жовтня у навчальних закладах міста проходили лекторії з нагоди Дня захисника України, Дня українського козацтва та Дня створення УПА. До проведення лекторіїв долучилися: міський Молодіжний центр, громадська організація Новоград-Волинський осередок Всеукраїнського братства ОУН-УПА Ім. Романа Шухевича (Тараса Чупринки) та відокремлений підрозділ громадської організації СУВІ АТО. 

18 жовтня від площі Лесі Українки до міського Парку культури та відпочинку в рамках інформаційної кампанії Міністерства соціальної політики України з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, міським Молодіжним центром проведено вуличну акцію «Walk for Freedom / Хода за свободу».


Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa