Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Відбулось 59 засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання
11.10.2018

11 жовтня 2018 року у великій залі Будинку рад під головуванням міського голови Віктора Весельського відбулось 59 засідання виконавчого комітету міської ради, на розгляд якого попередньо за пропозиціями керівників виконавчих органів міської ради було внесено 25 питань.

Зокрема, проекти рішень порядку денного стосувалися: готовності галузей господарського комплексу міста до роботи в осінньо-зимовий період та початку опалювального сезону 2018-2019 років; оптимізації групи централізованого господарського обслуговування; надання в оренду обладнання та інвентаря в приміщеннях харчоблоків у закладах загальної середньої освіти; увічнення пам’яті лікарів-хірургів, почесних громадян міста Замощина Е.Б. та Грималюка Г.О.; внесення змін до міського бюджету на 2018 рік; звернень громадян до виконавчих органів міської ради за 9 місяців 2018 року; встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з централізованого опалення для потреб населення; встановлення товариству з обмеженою відповідальністю „Альтеренерго“ тарифу на виробництво теплової енергії, її транспортування та постачання для Новоград-Волинського міськрайонного ТМО та Новоград-Волинського міжрайонного відділу Державної установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України“ та ряду поточних питань.

Головним питанням, яке розглядалося на засіданні виконавчого комітету було «Про готовність галузей господарського комплексу міста до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років та початок опалювального сезону 2018-2019 років». Учасники засідання ознайомилися із інформацією керівників виконавчих органів міської ради, галузей господарського комплексу міста про підсумки та виконання заходів підготовки ввірених їм підприємств, установ, організацій до експлуатації в цей період.

Відповідним рішенням виконавчого комітету міської ради було вирішено звіт керівників галузей господарського комплексу міста про роботу в осінньо-зимовий період заслуховувати щомісяця на робочих нарадах, засіданнях штабу з підготовки та проведення опалювального сезону. А підсумки проведення опалювального сезону підвести на засіданні виконавчого комітету міської ради в травні 2019 року.

До того ж, було повідомлено, що з 11.10.2018 року розпочато опалювальний сезон. Опалювання приміщень міськрай ТМО, об’єктів соціальної сфери та житлового фонду міста буде здійснюватись у нічний час з 20:00 до 08:00 при температурі +8 °C , в разі зменшення +8 °C середньодобової температури навколишнього середовища протягом трьох діб, опалення здійснюватиметься цілодобово.

Ще одним рішенням виконавчого комітету міської ради, в зв’язку із запровадженням організації харчування суб’єктами господарювання в закладах загальної середньої освіти міста, вирішено управлінню освіти і науки міської ради здійснити вивільнення працівників групи централізованого господарського обслуговування відповідно до вимог чинного законодавства та внести зміни у штатний розпис.

Також на виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 13.06.2018 №719 „Про оптимізацію видатків в закладах загальної середньої освіти міста», виконавчий комітет міської ради вирішив надавати в користування суб'єктам господарювання, які будуть надавати послуги з організації харчування (послуги їдалень) в закладах освіти міста обладнання та кухонний інвентар.

Доволі тривалою виявилася дискусія навколо питання щодо безоплатної передачі від КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Новограда-Волинського» на баланс відділу культури і туризму міської ради нежитлової будівлі на вул. Соборності, 24. У результаті члени виконавчого комітету підтримали проект рішення. У даному приміщення, де наразі знаходиться аптека №29, планується розмістити Краєзнавчий музей міста.

Також було поінформовано про звернення громадян до виконавчих органів міської ради за 9 місяців 2018 року та прийнято відповідне рішення виконавчого комітету міської ради. Отож, протягом зазначеного періоду до виконавчого комітету міської ради надійшло 2 403 звернень громадян, що на 1 079 звернень або на 31,0 % менше в порівнянні з попереднім періодом. 19 звернень надійшли поштою, письмово та усно надійшло 2 348, в тому числі 9 скарг.

Найчастіше у зверненнях порушувалися питання утримання житлового фонду, благоустрою та житлової політики. Так, за звітний період надійшло 1 816 звернень з питань житлової політики, що становить майже 76 % від загальної кількості звернень. Також серед питань, з якими звертаються мешканці, велика частка належить питанням соціального захисту, що становить 8 % від загальної кількості звернень, охорона здоров’я – 4 % та інші питання – 12 %.

За 9 місяців 2018 року міським головою було проведено 22 прийоми громадян, під час яких прийнято 226 осіб. Переважна кількість питань, порушених громадянами у зверненнях до міського голови, стосувалися лікування та житлово-комунального господарства. Вагома частина звернень - з приводу земельних відносин, надання матеріальної допомоги, будівництва, вирішення соціальних питань, проблем зв'язку. Посадовими особами виконавчого комітету міської ради прийнято 251особа.

Через офіційний сайт міської ради та його рубрику «Електронні звернення» протягом 9 місяців 2018 року надійшло 36 запитань від громадян. Основними темами звернень були проблеми благоустрою міста, роботи міського пасажирського транспорту, обслуговування житла. Надходили також анонімні звернення без зазначення імені та адреси відправника.

Крім того, розглянувши протокол засідання комісії з питань топоніміки та охорони культурної спадщини № 3 від 31.07.18, виконавчий комітет міської ради вирішив встановити меморіальну дошку на честь лікарів-хірургів, почесних громадян міста Замощина Емануїла Борисовича (1887-1974) та Грималюка Гната Оксентійовича ( 1916-1980) на травматологічному корпусі міськрай ТМО.

Розглянувши клопотання директора комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради „Новоград-Волинськтеплокомуненерго“ Тодорович Л.М., виконавчий комітет міської ради вирішив встановити комунальному підприємству тарифи на послуги з централізованого опалення, що надаються населенню на рівні:
для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії - 1440,68 грн/Гкал (з ПДВ);
для абонентів житлових будинків без будинкових приладів обліку теплової енергії - 52,90 грн/м2 (з ПДВ).

Розглянувши заяву директора товариства з обмеженою відповідальністю ,,Альтеренерго“ Бєлого А.В., виконавчий комітет міської ради вирішив встановити товариству з обмеженою відповідальністю ,,Альтеренерго“ тариф на виробництво теплової енергії з використанням альтернативних джерел енергії, її транспортування та постачання для Новоград-Волинського міськрайонного ТМО та Новоград-Волинського міжрайонного відділу Державної установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України“ на рівні – 1625,64 грн./Гкал (з ПДВ).

З повними текстами усіх прийнятих рішень, після підписання їх міським головою, можна буде ознайомитися на офіційному сайті міської ради у рубриці «Нормативна база – Рішення виконавчого комітету».

Чергове 60 засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання планується провести 14 листопада 2018 року.
Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa