Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
У Новограді-Волинському відбулись урочистості з нагоди Дня працівників освіти
08.10.2018

5 жовтня 2018 року, напередодні професійного свята працівників освіти, що в Україні відзначається у першу неділю жовтня, у великій залі міського Палацу культури імені Лесі Українки відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти.

Привітати освітян міста Новограда-Волинського завітали міський голова Віктор Весельський, секретар міської ради Василь Остапчук, заступник міського голови Оксана Гвозденко, начальник управління освіти і науки міської ради Тетяна Ващук, голова міської організації профспілки освітян Василь Неук, депутати міської ради, керівники закладів освіти, ветерани педагогічної праці, учні закладів загальної середньої освіти та їх батьки, активні громадяни міста.

У привітальних промовах виступаючі дякували освітянам за самовіддану працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність, бажали міцного здоров’я та натхнення у навчанні й вихованні підростаючого покоління.

У своєму вітальному виступі міський голова Віктор Весельський зазначив: «На плечі вчителя лягає сьогодні особлива відповідальна місія: бути для юного покоління джерелом мудрості і знань. Від вас у значній мірі залежить освіта і життєві пріоритети молоді, вміння і бажання юних громадян будувати сучасне суспільство. Ви прищеплюєте високі моральні якості, почуття патріотизму, поваги і любові до держави та рідного міста.

Ваша любов до дітей та високий професіоналізм у педагогічній справі допомогли виховати справжніх патріотів та захисників Батьківщини, чуйних, мужніх та сміливих синів своєї країни. І сьогодні саме вони віддано виконують свій військовий обов’язок на Сході України, захищаючи мир та спокій у рідних домівках.

Через ваші серця пройшли тисячі дітлахів. Багато з них стали гордістю нашого міста. І в цьому значна ваша заслуга! Адже ви передали їм свої знання і досвід, навчили їх долати труднощі, допомагати своїм близьким та цінувати дружбу.
І як би не було сьогодні важко, перед якими б викликами ми не стояли, якість і зміст освіти, наближення їх до кращих стандартів, соціальний захист вчителів – це один із пріоритетних напрямів нашої діяльності. 

До когорти наших славних педагогів, які мають високі досягнення, додалися нові імена: Гарбовська Любов Георгіївна, директор ЗОШ №2, якій присвоєно почесне звання «Заслужений працівник освіти України», Романюк Олена Анатоліївна, учитель-методист ЗОШ №7, яка удостоєна почесного звання «Заслужений учитель України», Солодовнік Олена Володимирівна, директор Новоград-Волинського медичного коледжу, яка отримала науковий ступінь кандидата педагогічних наук. 

Буквально вчора відбулося урочисте відкриття нового приміщення Палацу дітей та молоді. Дякуємо колективу закладу позашкільної освіти на чолі з директором Добровольною Ольгою Харитонівною за зусилля, докладені для облаштування будівлі у такий стислий термін. 

Шановні педагоги! Ваш досвід та професіоналізм приносить свої плоди. Як доказ цього, випускники Новограда-Волинського у 2018 році отримали 21 медаль – 17 золотих та 4 срібних. Двоє учнів здобули найвищі бали при складанні зовнішнього незалежного оцінювання. На рахунку звягельських школярів 45 перемог в обласних учнівських олімпіадах з навчальних дисциплін та перемоги у творчих конкурсах різних рівнів. У 2017-2018 н.р. 30 дипломів з відзнакою отримали студенти 3 закладів вищої освіти, 16 свідоцтв з відзнакою отримали учні вищого професійного училища.

Два роки поспіль ми забезпечували виплату грошової винагороди педагогічним працівникам у повному обсязі. На жаль, у 2018 році маємо недостатність освітньої субвенції у сумі 8,1 млн грн, з них 4,9 млн грн – на грошову винагороду. Така ситуація спричинена рядом факторів, зокрема недосконалим розрахунком формули, за якою нараховувалися кошти, освітньої субвенції. Після численних звернень освітян, органів місцевого самоврядування, профспілкових організацій, як з усіх куточків країни, так і нашого міста зокрема, до Кабінету Міністрів України, Асоціації міст України, Міністерства фінансів, Міністерства освіти і науки, народних депутатів Міністерством освіти і науки України було прийнято рішення про внесення суттєвих змін до формульного розрахунку. Сподіваємося, що до кінця року частина коштів все ж таки надійде і ми зможемо, хоча б частково, виплатити кошти за державними гарантіями 57 статті Закону України «Про освіту».

Дорогі освітяни, спасибі вам за вашу непросту, але вкрай важливу роботу! Нехай ваші серця завжди будуть сповнені радістю, світлом та натхненням. Вдячних і розумних учнів вам, мудрості і терпіння, великих надбань у вашій благородній справі. Зі святом!»

За сумлінну працю, значні успіхи у професійній діяльності та з нагоди Дня працівників освіти очільник міста вручив Почесні грамоти міської ради:
- ТАБЕНСЬКІЙ Галині Миколаївні – вчителю англійської мови Ліцею №11 міста Новограда-Волинського;
- САВЧУК Тетяні Анатоліївні – вчителю англійської мови Ліцею №1 імені Лесі Українки міста Новограда-Волинського;
- ПИЛИПЧУК Марії Филимонівні – майстру виробничого навчання державного навчального закладу „Новоград-Волинське вище професійне училище“.

Подяки міського голови були вручені:
- Бармак Тетяні Анатоліївні, музичному керівнику Новоград-Волинського дошкільного навчального закладу №5 „Віночок“;
- Кирчун Наталії Миколаївні, директору Новоград-Волинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6;
- Косяк Тетяні Вікторівні, вихователю-методисту Новоград-Волинського дошкільного навчального закладу №16 „Веселка“ компенсуючого типу;
- Кравчук Тетяні Миколаївні, заступнику директора з виховної роботи Новоград-Волинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2;
- Лопатюк Тетяні Іванівні, викладачу хімії і біології державного навчального закладу „Новоград-Волинське вище професійне училище“;
- Мухаровській Наталії Іванівні, методисту комунального вищого навчального закладу „Новоград-Волинський медичний коледж“ Житомирської обласної ради;
- Назарчук Ользі Миколаївні, заступнику директора з навчальної роботи Новоград-Волинського промислово-економічного технікуму;
- Наумову Миколі Сергійовичу, вчителю інформатики Ліцею №11 міста Новограда-Волинського;
- Остапчук Валентині Петрівні, вихователю Новоград-Волинського дошкільного навчального закладу №8 „Пролісок“;
- Повторейко Лесі Іванівні, вихователю Новоград-Волинського дошкільного навчального закладу №6 „Дзвіночок“;
- Редьці Ларисі Василівні, вчителю початкових класів Новоград-Волинської загальноосвітьньої школи І-ІІІ ступенів №7;
- Розбицькій Галині Андріївні, вчителю початкових класів Ліцею №1 імені Лесі Українки міста Новограда-Волинського;
- Семенчук Зорині Євгенівні, педагогу-організатору Палацу дітей та молоді міста Новограда-Волинського;
- Сімчуку Аркадію Борисовичу, заступнику директора з адміністративно-господарської роботи Ліцею №4 міста Новограда-Волинського.

Також до нагородження було запрошено педагогів, яких занесено до Книги пошани: 
1. Герасимчук Лідію Олександрівну, вчителя початкових класів Ліцею №4 міста Новограда-Волинського;
2. Постнікову Ларису Ярославівну, вчителя початкових класів Новоград-Волинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7;
3. Білецьку Людмилу Дем’янівну, вчителя української мови і літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 міста Новограда-Волинського ;
4. Алєксєєнко Майю Трохимівну, вчителя фізики Ліцею №11 міста Новограда-Волинського;
5. Рудницького Дмитра Яковича, заступника директора з навчально-виробничої частини державного навчального закладу „Новоград-Волинське вище професійне училище“.

На Дошку пошани занесено:
1. Шевчук Ольгу Петрівну, вчителя початкових класів Ліцею № 1 міста Новограда-Волинського;
2. Сломінську Аллу Василівну, вчителя початкових класів Новоград-Волинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2;
3. Мамчик Анну Валеріївну, педагога-організатора Новоград -Волинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3;
4. Опанасюк Олену Леонідівну, заступника директора з навчально-виховної роботи Ліцею № 4 міста Новограда-Волинського;
5. Грозовську Аллу Володимирівну, вчителя початкових класів Новоград-Волинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5;
6. Манько Ольгу Володимирівну, вчителя української мови і літератури Новоград-Волинської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №7;
7. Герасимчук Олену Василівну, вчителя географії загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 міста Новограда-Волинського;
8. Чвалінську Ларису Анатоліївну, вчителя початкових класів Ліцею № 11 міста Новограда-Волинського;
9. Василенко Тетяну Семенівну, вчителя-логопеда Новоград-Волинського дошкільного навчального закладу №2 „Калинка“;
10. Кирилюк Галину Яківну, вихователя Новоград-Волинського дошкільного навчального закладу №4 „Сонечко“;
11. Зайцеву Наталію Василівну, вихователя Новоград-Волинського дошкільного навчального закладу №6 „Дзвіночок“;
12. Вініченко Катерину Іванівну, практичного психолога Новоград-Волинського центру розвитку дитини „Дельфін“;
13. Опанасюк Тетяну Валентинівну, вихователя, голову профспілкового комітету Новоград-Волинського дошкільного навчального закладу №13 „Ромашка“;
14. Москвичову Альону Іванівну, вихователя Новоград-Волинського дошкільного навчального закладу №16 „Веселка“ компенсуючого типу;
15. Сардак Тетяну Захарівну, керівника гуртка Палацу дітей та молоді міста Новограда-Волинського; 
16. Гнідовського Григорія Анатолійовича, майстра виробничого навчання державного навчального закладу „Новоград-Волинське вище професійне училище“;
17. Мороз Ніну Олександрівну, заступника директора з гуманітарної освіти і виховання комунального вищого навчального закладу „Новоград-Волинський медичний коледж“ Житомирської обласної ради;
18. Полякова Андрія Андрійовича, викладача історії Новоград-Волинського промислово-економічного технікуму.

Подяками Міністерства освіти і науки були нагороджені:
1. Подгальська Марія Володимирівна, вчитель біології Новоград-Волинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня №3;
2. Дейнека Людмила Василівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Новоград-Волинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня №9;
3. Нюкало Ірина Миколаївна, вчитель інформатики Новоград-Волинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня №9;
4. Бортник Любов Дмитрівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Новоград-Волинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня №10;
5. Рожок Ірина Леонідівна, вчитель української мови та літератури Новоград-Волинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня №2;
6. Матузок Людмила Іванівна, учитель англійської мови Ліцею №4 міста Новограда-Волинського;
7. Костюк Тетяна Миколаївна, учитель-логопед Новоград-Волинського дошкільного навчального закладу №15 «Грайлик».

Подяками управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради були відзначені:
1.Седлецька Камілія Домініківна, за високий професіоналізм, інноваційні підходи, компетентність та з нагоди закінчення професійної діяльності на посаді директора Новоград-Волинського колегіуму.
2. Марчук Антоніна Володимирівна, за сумлінну працю, професіоналізм, відданість освітянській справі та з нагоди закінчення професійної діяльності на посаді директора Новоград-Волинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8.
3. Гончарук Людмила Іванівна, за відданість освітянській справі, творчий підхід до виконання важливих завдань, вміння передати вихованцям душевне тепло та з нагоди закінчення професійної діяльності на посаді заступника директора з виховної роботи Новоград-Волинського колегіуму.

Окрасою свята стали вокальні та хореографічні композиції від учнів та випускників закладів загальної середньої освіти міста.

   

 

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради


Палацу культури імені Лесі Українки відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти.

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa