Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Обговорення проблемних питань виконавчих органів міської ради та пропозицій щодо їх вирішення у сфері місцевих фінансів за результатами опрацювання матеріалів Асоціації міст України «День діалогу з владою» від 24-25 вересня 2018 року
04.10.2018

4 жовтня 2018 року міський голова Віктор Весельський провів нараду щодо проблемних питань виконавчих органів міської ради та пропозицій щодо їх вирішення у сфері місцевих фінансів за результатами опрацювання матеріалів Асоціації міст України «День діалогу з владою» від 24-25 вересня 2018 року.

Участь у нараді взяли: заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук, заступник начальника фінансового управління міської ради Валентина Іваненко, заступник начальника управління – начальник відділу доходів фінансового управління міської ради Наталія Кузнєцова та начальник відділу бюджетних видатків фінансового управління міської ради Олена Савчук.

Нагадаємо, міський голова Віктор Весельський 24-25 вересня взяв участь в заході Асоціації міст України « День Діалогу з владою» в м.Тернопіль - традиційний щорічний захід, що слугує майданчиком для обговорення питань і вироблення спільної позиції органів державної влади та АМУ щодо результатів реформи місцевого самоврядування, бюджетного забезпечення територіальних громад, впровадження секторальних реформ, удосконалення законодавчої бази.

Асоціація міст України щороку, готуючись до Дня Діалогу, збирає від громад-членів найактуальніші проблемні питання органів місцевого самоврядування, які потребують вирішення на рівні центральної влади. Цього року розгляду підлягли 164 проблемні питання у дев’яти основних сферах діяльності органів місцевого самоврядування: місцеві фінанси, ЖКГ, освіта, соцзахист, охорона здоров’я, містобудування, земельні відносини, місцевий економічний розвиток, адмінпослуги, а також щодо реформи місцевого самоврядування.

Фінансове управління Новоград-Волинської міської ради також зверталось до АМУ з проблемними питаннями, з якими стикаються органи місцевого самоврядування, та направляло свої пропозиції. Приємним фактом є те, що актуальність направлених питань посадовими особами міської ради була визнана аналітичним центром АМУ, а самі пропозиції включені до звернення Асоціації міст України до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України.

Цього дня очільником міста Віктором Весельським та працівниками фінансового управління міської ради було розглянуто наступний перелік проблемних питань органів місцевого самоврядування та пропозиції щодо їх вирішення у сфері місцевих фінансів:

1. Нерівномірність, необ’єктивність та упередженість розподілу ОДА додаткової дотації на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я між місцевими бюджетами.
2. Відсутність у ОМС інформації про суми нарахованих, сплачених, надмірно сплачених податків і зборів до місцевих бюджетів на відповідних територіях; суми податкового боргу та суми списаного податкового боргу; розстрочені і відстрочені суми податкового боргу і грошових зобов’язань платників податків; суми наданих податкових пільг у розрізі платників податків.
3. Обсяги надходжень місцевих бюджетів від сплати з виробленого та ввезеного на митну територію України пального зменшуються. Механізм зарахування до місцевих бюджетів акцизного податку з реалізації підакцизних товарів не враховує зростання об’ємів продажів, інфляції. Відсутність компенсаторів цього податку з 2020 року.
4. Недостатність коштів місцевих бюджетів для виконання всіх переданих у 2016-2018 роках місцевого самоврядування державною повноважень, зокрема: проведення державної реєстрації, державного архітектурнобудівельного контролю, надання адміністративних послуг, забезпечення соціальних програм держави, забезпечення пільгового перевезення, утримання закладів освіти та охорони здоров’я, виплата заробітної плати непедагогічним працівникам, утримання ПТУ. Порушуються норми статті 142 Конституції України - «витрати органів місцевого самоврядування, що виникли внаслідок рішень органів державної влади, компенсуються державою»
5. Відсутність компенсації в Державному бюджеті втрат місцевих бюджетів внаслідок встановлення державою пільг зі сплати місцевих податків.
6. Сплата податків, зокрема і податку на доходи з фізичних осіб, суб’єктами господарювання здійснюється за місцем юридичної реєстрації, а не за місцем Фактичного розміщення виробничих потужностей.
7. Значні втрати місцевих бюджетів від несплати податку на нерухоме житлове та нежитлове майно, плати за землю через відсутність повної бази об’єктів оподаткування в Державному реєстрі прав власності на нерухоме майно.
8. Обсяги освітньої та медичної субвенцій не забезпечують потребу в коштах на визначені цілі через відсутність актуальних відповідних нормативів бюджетної забезпеченості публічних послуг у сфері делегованих повноважень.
9. Суб’єктивний розподіл ОДА субвенції на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах.
10. Нестабільність бюджетного та податкового законодавства, щорічна зміна «правил гри».
11. Заборгованість місцевих бюджетів за середньостроковими позиками перед державним бюджетом, яка перебуває на обліку в Держказначействі, що утворилася через неправильне планування державними органами видатків з делегованих повноважень.
12. У державному бюджеті не передбачено видатки на забезпечення пільгових категорій громадян послугами зв’язку, перевезення громадським транспортом забезпечення пільгових"категорій населення, визначених законами України, послугами зв’язку, перевезення громадським транспортом тощо.
13. Скасування у 2018 році індексації нормативної грошової оцінки землі (виходячи з індексу споживчих цін на 2017 рік) призвело до втрат місцевих бюджетів.
14. Невідповідність постанови КМУ від 24 травня 2017 р. № 483 «Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» нормам Податкового кодексу України, наприклад, в частині оподаткування земельних ділянок за єдиним критерієм - цільовим призначенням земельної ділянки.
15. Відсутній порядок видачі ліцензії на провадження господарської діяльності з випуску та проведення лотерей (до джерел доходів місцевих бюджетів у 2018 році додано новии вид надходжень на підставі пункту 43ічастини першої статті 64 Бюджетного кодексу України, а саме - частина розміру плати за видачу ліцензії на провадження господарської.

По кожному з питань відпрацьовано перелік заходів щодо зменшення впливу зазначених проблем на формування міського бюджету у 2019 році.
 Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa