Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
У Новограді-Волинському відбувся освітній форум «Основні тренди нового навчального року»
29.08.2018

29 серпня 2018 року  у великій залі Будинку рад відбувся освітній форум «Основні тренди нового навчального року».  Мета заходу: підведення підсумків напрацювань в галузі освіти та визначити пріоритетні напрямки роботи в 2018-2019 навчальному році.

Модератор пленарної частини форуму начальник управління освіти і науки міської ради Тетяна Ващук привітала учасників заходу - міського голову Віктора Весельського та заступника міського голови Оксану Гвозденко, а також почесних гостей: народного депутата України Володимира Литвина, завідувача кафедри позашкільної освіти Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова Олену Биковську,  голову Правління ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» Ніну Омельяненко, керівника проекту «Сприяння освіті» The LEGO Foundation Оксану Рома та ректора комунального закладу «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Житомирської обласної ради Ігоря Смагіна.

Крім того, у залі були присутні депутати міської ради, керівники структурних підрозділів міської ради, педагогічні працівники міста, керівники місцевих вищих навчальних закладів.

Спершу до освітян з вітальним словом звернувся міський голова Віктор Весельський, який відмітив, що подібні зустрічі надають її учасникам наснаги та поштовх до професійного розвитку. Очільник Новограда-Волинського відзначив здобутки галузі освіти. Так, два навчальні заклади міста – колегіум та ЗОШ №2 – зайняли 5 та 8 місце відповідно у рейтингу найкращих шкіл Житомирської області за результатами зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році.   

Також міський голова Віктор Весельський вручив Привітальний лист директору ЗОШ №2 Любові Гарбовській з нагоди присвоєння їй указом Президента України почесного звання «Заслужений працівник освіти України».

Віктор Леонідович запевнив, що як міський голова завжди буде підтримувати освітян у добрих починаннях, новаторських ідеях, у всьому, що сприятиме розвитку галузі освіти міста, оскільки ця галузь є в числі пріоритетних. Очільник міста побажав з нагоди початку нового навчального року працівникам освітянської ниви вдячних учнів, енергії, наполегливості та творчості у щоденній нелегкій праці, а також благополуччя та родинного затишку. 

Тим часом начальник управління освіти і науки міської ради Тетяна Ващук представила новопризначеного завідувача інформаційно-методичного центру управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради Наталію Ковальчук та директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Новоград-Волинської міської ради Наталію Борис. Також Тетяна Володимирівна озвучила присутнім досягнення і здобутки та проблемні питання галузі освіти міста. З повним текстом виступу начальника управління освіти і науки міської ради можна ознайомитися в окремому матеріалі.

Між тим привітала освітян з початком нового навчального року заступник міського голови Оксана Гвозденко. Куратор галузі освіти відмітила, що у Новограді-Волинському одна з кращих освітянських громад України і підтвердженням цьому є даний форум, який став першим творчим кроком у 2018 році.

Кращі педагоги міста за сумлінне виконання посадових обов’язків, високий рівень професіоналізму, ініціативи, творчості, досягнуті успіхи в справі навчання і виховання підростаючого покоління отримали нагороди Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, подяки міського голови та нагороди управління освіти і науки міської ради.

Зокрема,Почесною грамотою Новоград-Волинської міської ради нагородженоДобровольну Ольга Харитонівна директора Палацу дітей та молоді за якісну підготовку закладу освіти до нового 2018-2019 навчального року.

За якісну підготовку навчального закладу до нового 2018-2019 навчального року Подякою міського голови відзначено :

- колектив Новоград-Волинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Житомирської області (директор Овдіюк В.І.);

- колектив Ліцею № 4 міста Новограда-Волинського Житомирської області (директор Сільвертюк В.А.);
- колектив Новоград-Волинського дошкільного навчального закладу № 16 „Веселка“ компенсуючого типу (завідуюча Данюк В.І.);
- колектив Новоград-Волинського дошкільного навчального закладу № 2 „Калинка“ (завідуюча Кузьменко Л.В.);
- колектив Новоград-Волинського дошкільного навчального закладу № 5 „Віночок“ (завідуюча Ткачук С.А.);
- колектив Новоград-Волинського дошкільного навчального закладу № 9 „Теремок“ (завідуюча Мисько В.М.).

Дипломом управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради нагороджено лауреатів міського огляду-конкурсу «Кращий навчальний кабінет математики»:
-          Ліцей № 1 ім. Лесі Українки, завідувач кабінетом Антипчук Лілія Андріївна, за краще естетичне оформлення;
-          ЗОШ № 7, завідувач кабінетом Оласюк Тамара Миколаївна, за краще технічне забезпечення;
-          ЗОШ № 8, завідувач кабінетом Журавель Ірина Василівна, за краще технічне забезпечення, найбільшу кількість голосів в он-лайн-опитуванні;
-          ЗОШ № 9, завідувач кабінетом Міскевич Сніжана Вікторівна, за краще естетичне оформлення.

Дипломом управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради нагороджено за абсолютну перемогу у міському огляді-конкурсі «Кращий навчальний кабінет математики» ЗОШ №10. Кабінету присвоєно титул «Кращий кабінет математики», а кафедрі вчителів математики вручено сертифікат на цінний подарунок на суму 5000 грн.

Подяки управління освіти і науки вручено:
-          Седлецькій Камілії Домініківні;
-          Марчук Антоніні Володимирівні.

Подякою Міністерства освіти і науки України
нагороджено:
-  Бонковська Людмила Францівна, вчитель початкових класів Новоград-Волинського Ліцею № 4 Житомирської області
-          Носан Тамара Михайлівна, учитель початкових класів Новоград-Волинського ліцею № 11 Житомирської області;
-          Дейнеко Олена Михайлівна, учитель початкових класів Новоград-Волинського Ліцею № 11 Житомирської області

Нагороди Національної академії педагогічних наук:


Медаллю Національної академії педагогічних наук «Ушинський Костянтин Дмитрович» нагороджено:
-          Найдюк Валентина Іванівна, директор Новоград-Волинського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Житомирської області;
-          Ющик Галина Євгенівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Новоград-Волинського Ліцею № 11 Житомирської області

Почесною грамотою Національної академії педагогічних наук України  нагороджено:
-          Гордієнко Наталія Володимирівна, викладач зарубіжної літератури та німецької мови державного навчального закладу «Новоград-Волинське вище професійне училище»;
-          Бортник Любов Дмитрівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Новоград-Волинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 10 художньо-естетичного профілю;
-          Андрійчук Оксана Леонідівна, учитель історії Новоград-Волинського ліцею № 11 Житомирської області

Грамотою Національної академії педагогічних наук України нагороджено:
-          Пісоцький Дмитро Віталійович, учитель фізичної культури Новоград-Волинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6;
-          Подгальська Марія Володимирівна, учитель біології Новоград-Волинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3;
-          Сахно Анатолій Анатолійович, учитель інформатики Новоград-Волинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7;
-          Рожок Ірина Леонідівна, учитель української мови та літератури Новоград-Волинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

Подякою  Національної академії педагогічних наук України нагороджено:
-          Шевчук Ольга Петрівна, учитель початкових класів Новоград-Волинського Ліцею № 1 ім. Лесі Українки Житомирської області;
-          Семенюк Наталія Василівна, вихователь дошкільного навчального закладу № 14 м. Новограда-Волинського;
-          Савченко Анжеліка Адамівна, учитель зарубіжної літератури  Новоград-Волинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5;
-          Рижківська Раїса Миколаївна, вихователь-методист дошкільного навчального закладу № 6 м. Новограда-Волинського

Почесною грамотою Центрального комітету профспілки працівників освіти і науки України нагороджено:
-          Корсун Софія Станіславівна, учитель, голова первинної профспілкової організації Новоград-Волинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2;
-          Олійник Тетяна Іванівна, інспектор відділу кадрів, заступник голови первинної профспілкової організації державного навчального закладу «Новоград-Волинське вище професійне училище»;
-          Прилуцька Галина Анатоліївна, вихователь, голова первинної профспілкової організації ДНЗ № 14;
-          Данилюк Зоя Іванівна, вихователь, голова первинної профспілкової організації ДНЗ № 16;
-          Дмитренко Ніна Леонідівна, музичний керівник, голова первинної профспілкової організації Центру розвитку дитини м. Новограда-Волинського;
-          Кубкова Людмила Минівна, вихователь, голова первинної профспілкової організації ДНЗ № 1;
-          Соколовська Жанна Андріївна, вихователь, голова первинної профспілкової організації ДНЗ № 2;
-          Свиденюк Галина Леонідівна, керівник гуртка, голова первинної профспілкової організації центру науково-технічної творчості учнівської молоді м. Новоград-Волинського;
-          Криштановська Олена Миколаївна, учитель, голова первинної профспілкової організації Новоград-Волинського ліцею № 11;
-          Запаловська Тетяна Василівна, учитель, голова первинної профспілкової організації Новоград-Волинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 10 художньо-естетичного профілю;
-          Щедрова Тетяна Миколаївна, учитель, голова первинної профспілкової організації ЗОШ І-ІІІ ступенів № 9 м. Новограда-Волинського;
-          Музичук Олександр Петрович, учитель, голова первинної профспілкової організації Новоград-Волинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3.
 

 
   
 
   
 


Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa