Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Стосовно фінансування державних соціальних програм
22.08.2018

На адресу Новоград-Волинської міської ради надійшов лист з Міністерства соціальної політики України у відповідь на звернення виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради Житомирської області, стосовно фінансування державних соціальних програм, наступного змісту:

«Директорат сім’ї та соціальної підтримки населення Міністерства соціальної політики разом із Міністерством фінансів та Житомирською обласною державною адміністрацією на виконання доручення Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. від 19.07.2018 № 28182/1/1-18 розглянув депутатський запит групи народник депутатів України (Дунаєва С. В. та інших) від 02.07.2018 б/н, оголошений на засіданні Верховної Ради України 06.07.2018 та звернення виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради Житомирської області, стосовно фінансування державних соціальних програм і повідомляє.

Щодо видатків на санаторно-курортне лікування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Організація санаторно-курортного лікування постраждалих громадян здійснюється відповідно до Порядку надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 № 854 „Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи з межах бюджетних призначень за програмою 2501200 «Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

Облік постраждалих осіб, віднесених до категорії 1, які мають право на забезпечення путівками шляхом надання грошової допомоги або виявили бажання отримати грошову компенсацію замість санаторно-курортного лікування, проводять структурні підрозділи з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві держадміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах у разі утворення (крім м. Києва) рад (далі — органи соціального захисту населення) за місцем проживання таких громадян.

Так, органами соціального захисту населення на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням у 2018 році взято 32 535 постраждалих осіб,  віднесених до категорії 1, і 714 дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою, у супроводі одного з батьків.

Законом України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» Міністерству соціальної політики на реалізацію бюджетної програми КПКВК 2501200  «Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» (далі - бюджетна програма КПКВК 2501200) за напрямом „Оплата санаторно-курортного лікування громадян, віднесених до категорії 1 та дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою” передбачено видатки в сумі 123,5 млн гри, тобто на рівні минулого року.

У межах зазначених видатків і встановлених Урядом граничних розмірів грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 25.01.2018 №31 «Про встановлення розміру грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення та відпочинку у 2018 році” у поточному році можливо оздоровити лише 16 тис. постраждалих осіб, віднесених до категорії 1 (49 % від потреби), та 714 дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою, у супроводі одного з батьків (100% від потреби).       

Відповідно Житомирській області (враховуючи потребу) розподілено 15 806,6 тис. грн. для оздоровлення 2 019 постраждалих осіб, віднесених до категорії 1 (49 % від потреби) та 146 дітей, яким установлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою (100 % від потреби).

Таким чином, на сьогодні потреба в коштах на оздоровлення постраждалих осіб, віднесених до категорії 1, перевищує видатки передречені бюджетною програмою КПКВК 250200.

Обмеженість коштів не дає змоги забезпечити санаторно-курортним лікуванням всіх постраждалих осіб, віднесених до категорії 1, що перебувають у черзі для отримання такого лікування, що призводить до численних звернень до Мінсоцполітики постраждалих осіб, віднесених до категорії 1, голів обласних адміністрацій, міських голів, структурних підрозділів з питань соціального захисту населення обласних та Київської міської державних адміністрацій (далі - структурні підрозділи з питань соціального захисту населення) та громадських організацій, що опікуються соціальним захистом постраждалих осіб, щодо збільшення у 2018 році видатків на санаторно-курортне лікування громадян зазначеної категорії.

З метою уникнення соціальної напруги серед населення та забезпечення санаторно-курортним лікуванням постраждалих осіб, які перебувають у черзі для його отримання, Мінсоцполітики направлено листи до Міністерства фінансів України від 20.03.2018 № 5346/0/2-18/15 та від 16.04.2018 № 7267/0/2-18/51 з проханням збільшити у 2018 році обсяги видатків за бюджетною програмою КПКВК 2501200 на суму 112 774,5 тис. гривень.

У разі збільшення видатків за вказаною програмою, кошти будуть розподілені пропорційно між структурними підрозділами з питань соціального захисту населення обласних та Київської міської державних адміністрацій з урахуванням забезпечення постраждалих осіб санаторно-курортним лікуванням.

Водночас повідомляємо, що Законом  України «Про місцеве самоврядування в Україні» органам місцевого самоврядування надано право встановлювати за рахунок власних коштів і благодійних надходжень додаткові до встановлених законодавством гарантії щодо соціального захисту населення.

Стосовно фінансування за бюджетною програмою 2507030 „Заходи із соціальної, трудової та професійної реабілітації осіб з інвалідністю ”

Мінсоцполітики фінансування всіх програм здійснює відповідно до бюджетних призначень, затверджених Законом України про державний бюджет на відповідний рік.           

Законом України „Про Державний бюджет України на 2018 рік» Мінсоцполітики за бюджетною програмою 2507030 „Заходи із соціальної, трудової та професійної реабілітації осіб з інвалідністю” за напрямом „Забезпечення окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації” передбачено видатки в сумі 1 127 576,5 тис гривень.

Із виділених у 2018 році асигнувань територіальним відділенням Фонду соціального захисту інвалідів вже спрямовано коштів на суму 358 010,5 тис грн, у тому числі 14 631,9 тис грн Житомирському обласному відділенню Фонду соціального захисту інвалідів з метою перерахування їх органам соціального захисту населення для оплати підприємствам на основі укладених договорів.

За повідомленням Житомирської обласної державної адміністрації за бюджетною програмою 250703 «Заходи із соціальної, трудової та професійної реабілітації осіб з інвалідністю” за напрямом „Забезпечення окремих категорій населення України технічними та іншими засобами реабілітації (КЕКВ 2282) за станом на 31.07.2018 в область надійшло 14,6 млн. грн (за січень-лютий 6,9 млн. грн, березень- квітень 7,7 млн. гривень).

Зазначені кошти були розподілені між структурними підрозділами з питань соціального захисту населення райдержадміністрацій та міськвиконкомів пропорційно до потреб у виділенні коштів на зазначені цілі.

Зокрема, за станом на 31.07.2018 року Департаменту праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради для забезпечення пільгових категорій громадян технічними та іншими засобами реабілітації Житомирським обласним відділенням Фонду соціального захисту інвалідівперераховано кошти (профінансовано) у сумі 562,3 тис, грн та використано 295,7 тис. грн, що станбвить 52,6 % від суми вйділених коштів;

При надходженні додаткових коштів в область вони будуть розподілені між структурними підрозділами з питань соціального захисту райдержадміністрацій та міськвиконкомів згідно з встановленим порядком.

Щодо відшкодування витрат на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг Законом України „Про Державний бюджет України на 2018 рік” загальний обсяг субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам Житомирської області на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), управління багатоквартирним будинком, вивезення побутового сміття та рідких нечистот передбачено у сумі 2 855,9 млн. гривень.

Перерахування субвенції здійснюється відповідно до помісячного розпису асигнувань державного бюджету на 2018 рік за механізмом, передбаченим постановою Кабінету Міністрів України від 04.03.2002 № 256, у межах фактичних зобов’язань відповідних бюджетів.

Станом на 23.07.2018 вказана субвенція перерахована місцевим бюджетам Житомирської області у сумі 2 125,6 млн. грн (100,0% плану на січень-липень 2018 року та 74,4% плану на 2018 рік).              

За повідомленням Житомирської обласної адміністрації, із зазначеного обсягу отриманої субвенції, бюджету міста Новограда-Волинського спрямовано 144,3 млн.  гривень.

При цьому слід зазначити, що повністю погашено заборгованість по пільгах та субсидіях населенню, що утворилася за даними надавачів послуг станом на 01.07.2018 за електричну енергію, з послуг водопостачання та водовідведення, з квартирної плати, управління багатоквартирним будинком, вивезення побутового сміття та рідких нечистот, а також інших витрат, які відшкодовуються ОСББ  та ЖБК.

Разом з тим, внаслідок недофінансування субвенції з державного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату послуг за теплопостачання та природний газ,  залишки заборгованості міського бюджету за станом на 01.07.2018 із зазначених послуг складають відповідно 2,4 млн. грн. та 3,4 млн. гривень.

Щодо відшкодування витрат за пільговий проїзд окремих категорій громадян у громадському транспорті

З 01.01.2017 року відповідно до прийнятих Верховною Радою Україну 20.12.2016 року змін до бюджетного кодексу України видатки на відшкодування за проїзд у громадському транспорті окремих категорій громадян включено до визначених статею 91 цього Кодексу видатків місцевих бюджетів, що можуть здійснюватися з усіх місцевих бюджетів.

В умовах поглиблення децентралізації влади розширення повноважень органів місцевого самоврядування місцеві органи виконавчої влади, які володіють ситуацією на місцях та можуть оперативно впливати на її зміну, мають можливість самостійно визначати обсяг надання пільгових послуг, забезпечуючи контроль за ефективним і цільовим використанням коштів на цю мету.

Таким чином, питання забезпечення безоплатного проїзду окремих категорій громадян у громадському транспорті має розглядатися відповідними місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування за рахунок коштів, виділених на цю мету з відповідних місцевих бюджетів.»

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa