Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
21.05.2019

Розпорядження КМУ від 03.04.2019 року №216-р «Про утворення Організаційного комітету з підготовки та відзначення 150-річчя з дня народження Лесі Українки»

Докладніше...
17.05.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 13.05.2019 року

Докладніше...
16.05.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради  (Охорона та раціональне використання природних ресурсів)

Докладніше...
16.05.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради (Внески до статутного капіталу суб'єктів господарювання)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Інформаційний зріз щодо діяльності галузей життєзабезпечення міста
31.07.2018

Житлово-комунальне господарство:

За минулий тиждень комунальним підприємством Новоград-Волинської міської ради „Новоград - Волинськжитлосервіс“ здійснені наступні роботи:

- підстрижено живопліт на наступних територіях: вул. Чернишевського, сквер „Слави“;
- підстрижено декоративні кущі на вул. Шевченка, 29;
- скошено траву на наступних територіях: вул. Житомирська (меморіал загиблим воїнам АТО), сквер „Слави“, пам’ятний знак „Літак“, вул. Волі,52 (братська могила жертв нацизму), сквер „Фортеця“, пам’ятник Т.Г. Шевченку, в’їзд у місто зі сторони м. Баранівка; 
- вивезено 80 м³ сміття (міський парк культури та відпочинку, сквер „Фортеця“, вул. Шевченка, вул. Соборності, вул. Житомирська, вул. Волі);
- здійснено 14 поховань на кладовищах міста (вул. Чехова,4, вул. Лугова,1, вул. Чижовецька,9) ;
- тривають ремонтні роботи лав в міському парку культури та відпочинку;
- відремонтовано сходи до дзвону в сквері „Фортеця“;
- здійснено часткове фарбування орнаменту та пофарбовано лаком 12 лав в сквері „Фортеця“;
- проведено обрізку порослі на деревах: вул. Шевченка, вул. Соборності, вул. Замкова, вул. Волі (до вул. Житомирська);
- проведено прибирання повалених дерев після буревію у міському парку культури та відпочинку;
- здійснено планову прополку клумб на території міста;
- усунено 4 аварійні ситуації (вул. Гетьмана Сагайдачного,240 - ремонт каналізаційної мережі; вул. Гранітна,2 та вул.

Дружби,131 - ремонт даху; вул. Гранітна,2 - ремонт електричних мереж).

Комунальним підприємством „Шляхрембуд“ Новоград-Волинської міської ради здійснені наступні роботи:

- вивезено вуличний змет з наступних вулиць: Родини Косачів, Лесі Українки, Житомирська, Олени Пчілки, Героїв Майдану, Пушкіна, Шевченка, Надслучанська, Івана Мамайчука, Соборності та частково Гетьмана Сагайдачного;
- встановлено 2 решітки на зливових каналізаціях (вул. Вокзальна, вул. Юрія Глухова);
- проведено ямковий ремонт асфальтного покриття на наступних вулицях: Медична, Шевченка, Чернишевського та площа Лесі Українки;
- здійснюються роботи з капітального ремонту тротуару на вул. Лесі Українки.
ТОВ „Новоград-Волинські шляхи“ виконуються роботи по об’єкту „Капітальний ремонт вул. Юрія Ковальського в м. Новограді - Волинському“.


Соціальний захист:

Департаментом праці та соціального захисту населення міської ради протягом тижня було прийнято 490 осіб, в т.ч.: для призначення житлових субсидій – 227 осіб; на монетизацію залишків невикористаних субсидій – 174 особи; для призначення усіх видів державної соціальної допомоги – 89 осіб.

Зроблено 668 запитів організаціям надавачам послуг.

Станом на 30.07.18 р. опрацьовано 4765 особових справ субсидії на житлово-комунальні послуги в т.ч: призначено – 3625 особам; відмовлено –1140 особам (непрацючим особам працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менше мінімальної заробітної плати, яким відповідно до оновленого порядку надання житлових субсидій з 01.05.2018 р. дана субсидія не призначається).

Станом на 30.07.2018 року забезпечено санаторно-курортним лікуванням 105 осіб: ветеранів війни – 15 осіб; учасників АТО – 10 осіб; осіб з інвалідністю від загального захворювання – 66 осіб; постраждалих від Чорнобильської катастрофи – 14 осіб.

Протягом тижня 9 особам з інвалідністю видано направлення для забезпечення протезно-ортопедичними виробами та 4 особам з інвалідністю надані направлення до підприємств-виробників для забезпечення технічними засобами реабілітації.

За минулий тиждень було профінансовано:
• по заходах соціальної, трудової та професійної реабілітації інвалідів 37,4 тис. грн., в тому числі: оплата путівок – 25,8 тис. грн., технічних засобів реабілітації – 11,6 тис. грн.;
• грошова компенсація внутрішньо переміщеним особам – 6,2 тис. грн.; 
• усіх видів допомог сім’ям з дітьми в сумі 303,0 тис. грн., пільг населенню на житлово-комунальні послуги – 461,4 тис. грн.;
• субсидій населенню на житлово-комунальні послуги – 3 021,3 тис. грн.;
• соціальні гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги – 17,8 тис. грн.

Відділом персоніфікованого обліку пільгових категорій громадян було прийнято 65 громадян на поновлення пільг. 

Відділом з питань праці та соціально-трудових відносин:
• надано консультацію щодо укладення колективних договорів 4 підприємствам;
• прийнято 2 заяви від учасників АТО на навчання для отримання водійських прав;
• укладено договір та сформовано групу на навчання для отримання водійських прав категорії «В» 20 учасників АТО на суму 112 тис. гривень;
• підготовлено інформацію про вжиття заходів щодо підвищення рівня заробітної плати на підприємствах, установах приватних підприємствах міста за травень, червень 2018 року;
• проведено роз’яснювальну роботу з 5 фізичними особами – підприємцями щодо легалізації трудових відносин найманих працівників.

Працює телефон гарячої лінії 2-40-11.

Освіта:

Протягом тижня в закладах освіти міста тривала підготовка до нового 2018-2019 навчального року. 

Відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від 16.05.2018 року №694 працювали заклади дошкільної освіти міста №№1,4,6,13,15. Функціонування закладів дошкільної освіти №№2,5,8,9,14,16, ЦРД тимчасово призупинено (з 02.07.2018 року по 31.07.2018 року), враховуючи значне скорочення відвідувань дітьми закладів дошкільної освіти та з метою проведення ремонтних робіт.

27.07.2018 року завершено прийом документів для проведення конкурсного відбору щодо заміщення вакантної посади директора ліцею №11 м. Новограда-Волинського. Документи на участь в конкурсі подали 3 особи. 

Крім того, до 06.08.2018 року триває прийом документів для проведення конкурсного відбору щодо заміщення 5 вакантних посад педагогічних працівників інклюзивно-ресурсного центру (2 штатні посади учителя-логопеда, 1 – учителя-дефектолога, 1 - практичного психолога, 1 - учителя лікувальної фізкультури). Станом на 27.07.2018 року документи подали 5 осіб.

Молодь та спорт:

28 липня на міському стадіоні «Авангард» футбольні матчі, а саме:
Кубок Всеукраїнської Ліги учасників АТО між командами ФК «Звягель АТО» (м. Новоград-Волинський) – ФК «Волинь АТО» (м. Луцьк). Рахунок матчу 0-1 на користь ФК «Волинь АТО»;

Чемпіонат Житомирської області між командами ФК «Звягель» (м. Новоград-Волинський) – ФК «Бердичів» (м. Бердичів). Рахунок матчу 4-0 на користь ФК «Звягель». 

Також 23 та 25 липня проводились занняття з Фітнесу для малозабезпеченої категорії населення міста.

29 липня жителі міста мали змогу переглянути сучасне українське кіно просто неба у рамках Міжнародного свята літератури і мистецтв "Лесині джерела". Комедія "Інфоголік" не залишила байдужими її глядачів. 

Протягом тижня видано 9 посвідчень батьків багатодітної сім’ї та 17 посвідчень дитини з багатодітної сім’ї, продовжено термін дії 10-ти посвідчень багатодітних сімей. 

23 липня під головуванням заступника міського голови О.В. Гвозденко проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, під час якого розглянуто ряд питань та прийнято конструктивні рішення.

26-27 липня службою у справах дітей організовано та проведено спільно з міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді рейди «Діти вулиці», «Вокзал», з метою перевірки стану утримання та виховання дітей.

Оновлено інформацію у Єдиній інформаційно-аналітичній системі «Діти» про дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.


Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Увага!
21.05.2019

Складні погодні умови, які супроводжуються активною грозовою діяльністю, шквальним вітром, зливними дощами, можуть призвести до пошкоджень електричних мереж. У зв’язку з цим Новоград-Волинський РЕМ застерігає мешканців міста Новограда-Волинського: 

Докладніше...
Відбудеться засідання тендерного комітету (Капітальний ремонт вуличного освітлення по вул. Лянгуса від буд. №95 до №145)
20.05.2019

Тендерний комітет управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 27.05.2019 року об 11:00 год. (вул. Шевченка, 16, другий  поверх, кабінет № 30) відбудеться засідання тендерного комітету, на якому буде визначено виконавця по об’єкту: 

Докладніше...
Шановні громадяни!
20.05.2019

Повідомляємо, що 22 травня 2019 року о 15:00 год. у приміщенні Майстрівського клубу відбудеться зустріч керівництва виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради із жителями села Майстрів з питань соціально-економічного розвитку Майстрівського старостинського округу. 

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa