Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
21.05.2019

Розпорядження КМУ від 03.04.2019 року №216-р «Про утворення Організаційного комітету з підготовки та відзначення 150-річчя з дня народження Лесі Українки»

Докладніше...
17.05.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 13.05.2019 року

Докладніше...
16.05.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради  (Охорона та раціональне використання природних ресурсів)

Докладніше...
16.05.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради (Внески до статутного капіталу суб'єктів господарювання)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Інформаційний зріз щодо діяльності галузей життєзабезпечення міста
24.07.2018

Житлово-комунальне господарство:
За минулий тиждень комунальним підприємством Новоград-Волинської міської ради „Новоград - Волинськжитлосервіс“ здійснені наступні роботи:
- підстрижено живопліт на наступних територіях: пам’ятник на честь воїнів-інтернаціоналістів (вул. Шевченка, 26-Б), вул. Шевченка, 16, братська могила радянських військовополонених (вул. Лесі Українки, 2-А);
- підстрижено декоративні кущі в сквері „Фортеця“ та розпочато роботи на площі Лесі Українки;
- скошено траву на наступних територіях: площа Лесі Українки, вул. Шевченка, 16, вул. Шевченка, 7, пам’ятник на честь воїнів-інтернаціоналістів (вул. Шевченка, 26-Б), братська могила радянських військовополонених (вул. Лесі Українки, 2-А), „Чорнобильський дзвін “;
- вивезено сміття: вул. Чехова (кладовище) - 20 м³, міський парк культури та відпочинку - 20 м³, вул. Шевченка (за переїздом) - 20 м³;
- тривають ремонтні роботи лав в міському парку культури та відпочинку;
- здійснюється фарбування лав та урн в міському парку культури та відпочинку;
- продовжуються ремонтні роботи башти в сквері „Фортеця“;
- пофарбовано опори та дзвони в сквері „Фортеця“;
- встановлено 4 ліхтарі та 4 урни на вул. Юрія Ковальського.
Комунальним підприємством „Шляхрембуд“ Новоград-Волинської міської ради здійснені наступні роботи:
- розпочато вивезення вуличного змету з наступних вулиць: вул. Гетьмана Сагайдачного, вул. Житомирська, вул. Юрія Глухова, вул. Лесі Українки;
- прибрано автобусну зупинку на вул. Юрія Глухова, 9-А;
- здійснено прибирання бур’янів та сміття біля бордюрів двірниками на вул. Юрія Глухова, перехресті вулиць: Медична-Шевченка, Ніколаєва-Шевченка;
- замінено 3 решітки на зливових каналізаціях (вул. Вокзальна, вул. Родини Соколовських , вул. Лянгуса);
- прочищено зливові каналізації за наступними адресами: вул. Лянгуса, 4, вул. Володимира Антоновича,8;
- здійснено поточний ремонт асфальтного покриття на перехресті вулиць Шевченка-Ніколаєва;
- проведено ямковий ремонт асфальтного покриття на вул. Ніколаєва та вул. Маршала Рибалко;
- здійснюються роботи з капітального ремонту тротуару на вул. Лесі Українки.
ТОВ „Новоград-Волинські шляхи“ виконуються роботи по об’єкту „Капітальний ремонт вул. Юрія Ковальського в м. Новограді-Волинському“.

Соціальний захист:
Департаментом праці та соціального захисту населення міської ради протягом тижня було прийнято 585 осіб, в т.ч.: для призначення житлових субсидій – 255 осіб; на монетизацію залишків невикористаних субсидій – 233 особи; для призначення усіх видів державної соціальної допомоги – 97 осіб.
Зроблено 648 запити організаціям надавачам послуг.
Станом на 23.07.18 р. опрацьовано 4163 особових справ субсидії на житлово-комунальні послуги в т.ч: призначено – 3133 особам; відмовлено – 1030 особам (непрацючим особам працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менше мінімальної заробітної плати, яким відповідно до оновленого порядку надання житлових субсидій з 01.05.2018 р. дана субсидія не призначається).
Станом на 23.07.2018 року забезпечено санаторно-курортним лікуванням 105 осіб: ветеранів війни – 15 осіб; учасників АТО – 10 осіб; осіб з інвалідністю від загального захворювання – 66 осіб; постраждалих від чорнобильської катастрофи – 14 осіб;
Протягом тижня 7 особам з інвалідністю видано направлення для забезпечення протезно-ортопедичними виробами та 2 особам з інвалідністю надані направлення до підприємств-виробників для забезпечення технічними засобами реабілітації.
За минулий тиждень було профінансовано :
• заходи з соціальної, трудової та професійної реабілітації інвалідів 119,1 тис. грн., в тому числі: оплата путівок – 54,8 тис. грн., технічних засобів реабілітації – 64,3 тис. грн., 
• заходи із психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації учасників АТО – оплата путівок 24,6 тис. грн., 
• грошова компенсація внутрішньо переміщеним особам – 101,2 тис. грн.,
• соціальні гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги – 17,8 тис. грн.
Відділом персоніфікованого обліку пільгових категорій громадян було прийнято 77 громадян на поновлення пільг. 
Відділом з питань праці та соціально-трудових відносин:
• надано консультацію щодо укладення колективних договорів 3 підприємствам;
• прийнято 2 заяви від учасників АТО на навчання для отримання водійських прав;
• спільно з управлінням Пенсійного фонду у складі робочої групи проведено роз’яснювальну роботу з питань легалізації трудових відносин;
• проведено обстеження фізичних осіб – підприємців на предмет наявності дозвільних документів на здійснення господарської діяльності.
В період з 16.07.2018 – 20.07.2018 проведено засідання опікунської ради при виконавчому комітеті міської ради, розглянуто дві заяви громадян з питань опіки і піклування: про погодження кандидатури опікуна над недієздатною особою і про дозвіл опікуну на використання коштів з грошових рахунків в банку, які належать недієздатним. Обидві заяви задоволені.
Працює телефон гарячої лінії 2-40-11, протягом тижня спеціалістами департаменту праці та соціального захисту населення міської ради надано близько 500 консультацій в телефонному режимі.

Охорона здоров’я:
В КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Новограда-Волинського» продовжується підписання декларацій з сімейними лікарями. Станом на 23.07.2018 року підписано – 26186 декларацій.
По державній програмі «Доступні ліки» станом на 23.07.2018 року звернулося та отримали рецепти 11199 пацієнтів. Виписано 22903 рецептів, отоварено - на суму 731789 грн. 92 коп., що становить 61,5% від загальної суми.
Станом на 24.07.2018р. забезпечення хворих на цукровий діабет препаратами інсуліну становить в сумі - 792747,84 гривень, що становить 55% від річного плану.
Продовжуються роботи на будівництві хірургічного корпусу міськрай ТМО.
Завершується ремонт в кардіологічному відділенні міськрай ТМО.
Шановні новоград-волинці! Переконливо просимо звернутися до сімейного лікаря щодо заключення Декларації про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу.

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Увага!
21.05.2019

Складні погодні умови, які супроводжуються активною грозовою діяльністю, шквальним вітром, зливними дощами, можуть призвести до пошкоджень електричних мереж. У зв’язку з цим Новоград-Волинський РЕМ застерігає мешканців міста Новограда-Волинського: 

Докладніше...
Відбудеться засідання тендерного комітету (Капітальний ремонт вуличного освітлення по вул. Лянгуса від буд. №95 до №145)
20.05.2019

Тендерний комітет управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 27.05.2019 року об 11:00 год. (вул. Шевченка, 16, другий  поверх, кабінет № 30) відбудеться засідання тендерного комітету, на якому буде визначено виконавця по об’єкту: 

Докладніше...
Шановні громадяни!
20.05.2019

Повідомляємо, що 22 травня 2019 року о 15:00 год. у приміщенні Майстрівського клубу відбудеться зустріч керівництва виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради із жителями села Майстрів з питань соціально-економічного розвитку Майстрівського старостинського округу. 

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa