Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
22.05.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 20.05.2019 року

Докладніше...
21.05.2019

Розпорядження КМУ від 03.04.2019 року №216-р «Про утворення Організаційного комітету з підготовки та відзначення 150-річчя з дня народження Лесі Українки»

Докладніше...
17.05.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 13.05.2019 року

Докладніше...
16.05.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради  (Охорона та раціональне використання природних ресурсів)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Інформаційний зріз щодо діяльності основних галузей життєзабезпечення міста
10.07.2018

Житлово-комунальне господарство:

За минулий тиждень комунальним підприємством Новоград-Волинської міської ради „Новоград-Волинськжитлосервіс“ здійснені наступні роботи:

- відремонтовано та пофарбовано 3 лави на території міського парку культури та відпочинку;
- скошено траву на наступних територіях: сквер „Фортеця“, вул. Шевченка, 29, бульвар Шарварко, вул. Шевченка (вздовж дороги), пам’ятний знак „Літак“;
- вивезено сміття з: прибудинкових територій - 20 м³; вул. Житомирська (після обрізки порослів на деревах) - 30 м³; вул. Чехова (кладовище) - 20 м³;
- здійснено обрізку порослів на деревах (вул. Житомирська);
- проведено планову просапку квітів на клумбах;
- відловлено 4 безпритульні собаки в мікрорайоні „Болгарбуд“.
Комунальним підприємством „Шляхрембуд“ Новоград-Волинської міської ради здійснені наступні роботи:
- проведено прибирання та вивезення змету з наступних вулиць: Шевченка, Гетьмана Сагайдачного, Ціолковського, Котляревського, Чехова, Лянгуса, Героїв Майдану, Лідівський шлях;
- проведено грейдерування вулиць: Соснова та Дорошенка;
- прочищено 18 зливових каналізацій на вул. Шевченка та вул. Соборності;
- нанесено дорожню розмітку на вул. Шевченка (відрізок дороги від автовокзалу до залізничного переїзду);
- нанесено розмітку на пішохідному переході по вул. Шевченка (біля школи-інтернат);
- здійснюються роботи з капітального ремонту тротуару на вул. Лесі Українки.

ТОВ „Новоград-Волинські шляхи“ виконуються роботи по об’єкту „Капітальний ремонт вул. Юрія Ковальського в м. Новограді-Волинському“.

Роботи продовжуються і надалі.

Щодо використання коштів, то за минулий тиждень (станом на 09.07.2018 року) виконано та профінансовано роботи з поточного ремонту доріг на суму - 290575,20 грн., з них: поточний ремонт вул. Житомирської - 194584,80 грн., вул. Лубчицька-Маршала Рокосовського - 42088,80 грн., відновлення дорожньої розмітки - 53901,60 грн. Також оплачені роботи по виготовленню проектно-кошторисної документації та проведенню експертизи по капітальному ремонту доріг. Профінансовано ОСББ „Наш Дім“ в сумі 90000 грн. на капітальний ремонт даху житлового будинку по вул. Замкова,7 та ОСББ „ЖБК-1“ на придбання дитячого майданчика по вул. Житомирська, 25.

Соціальний захист:

Департаментом праці та соціального захисту населення міської ради протягом тижня було прийнято 889 осіб, в т.ч.: для призначення житлових субсидій – 389 осіб; на монетизацію залишків невикористаних субсидій – 355 осіб; для призначення усіх видів державної соціальної допомоги – 145 осіб.

Зроблено 1369 запитів організаціям надавачам послуг.

Видано 1 посвідчення особі з інвалідністю.

Станом на 09.07.18р. опрацьовано 3020 особових справ субсидії на житлово-комунальні послуги в т.ч.:
• призначено – 2260 особам;
• відмовлено – 760 особам (непрацюючим особам працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менше мінімальної заробітної плати, яким відповідно до оновленого порядку надання житлових субсидій з 01.05.2018 р. дана субсидія не призначається).

Станом на 09.07.2018 року забезпечено санаторно-курортним лікуванням 94 особи: ветеранів війни – 15 осіб; учасників АТО – 8 осіб; осіб з інвалідністю від загального захворювання – 59 осіб; постраждалих від Чорнобильської катастрофи – 12 осіб.

Протягом тижня 6 особам з інвалідністю видано направлення для забезпечення протезно-ортопедичними виробами та 5 особам з інвалідністю надані направлення до підприємств-виробників для забезпечення технічними засобами реабілітації.

Влаштовано до будинку-інтернату 1 особу з інвалідністю, яка за станом здоров’я потребує сторонньої допомоги. 

За минулий тиждень було профінансовано:
• усіх видів соціальних допомог сім’ям з дітьми в сумі 5 393,5 тис. грн.; 
• заходи соціальної, трудової та професійної реабілітації інвалідів (оплата путівок) – 27,3 тис. грн.;
• надання пільг населенню (крім ветеранів війни і праці, військової служби, органів внутрішніх справ та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) на оплату житлово-комунальних послуг – 1,3 тис. грн.;
• за виконання будівельних робіт по реконструкції зі збільшенням розмірів будівлі на вул. Шевченка, 20 у м.Новоград-Волинському для створення і забезпечення функціонування центру надання адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс» в сумі 600,0 тис.грн.

Відділом персоніфікованого обліку пільгових категорій громадян було прийнято 65 громадян на поновлення пільг. Видано 4 довідки на користування послугами лазні. 

Працює телефон гарячої лінії 2-40-11, протягом тижня спеціалістами департаменту праці та соціального захисту населення міської ради надано близько 460 консультацій в телефонному режимі.


Освіта:

З 29 червня по 07 липня команда вихованців Палацу дітей та молоді м. Новограда-Волинського вдесяте взяла участь у конкурсній програмі у Міжнародному таборі дружби дітей слов’янських народів «Крынічка» в м. Рогачов Гомельської області (Білорусь). Серед тридцяти команд команда «Лідер» отримала Кубок від Білоруського фонду миру і Рогачовського райвиконкому, а також почесні грамоти і дипломи.

02-03 липня в м. Новограді-Волинському проходив ІІІ етап Всеукраїнського відкритого заходу з авіамодельного спорту в класі радіокерованих моделей. Від Новоград-Волинського Центру науково-технічної творчості учнівської молоді брали участь 3-є вихованців. Всі учасники зайняли перші місця і перше загальнокомандне місце.

05-06 липня в м. Новограді-Волинському проходив обласний конкурс-змагання з авіамодельного спорту в класі повітряних зміїв. Троє вихованців ЦНТТУМ взяли участь у конкурсі-змаганні, з них друге місце посіли двоє учасників, третє місце - один учасник, а також вибороли друге загальнокомандне місце. 

06 липня оголошено конкурс на заміщення вакантних посад вчителя-логопеда, вчителя-дефектолога, вчителя лікувальної фізкультури, практичного психолога комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Новоград-Волинської міської ради Житомирської області.

07 липня отримано набори для всіх першокласників Нової української школи LEGO «6 цеглинок», які найближчим часом будуть передані в заклади загальної середньої освіти міста.


Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Запрошуємо взяти участь у ХІV Всеукраїнському конкурсі виконавців художнього слова імені Лесі Українки
23.05.2019

26-28 липня 2019 року у місті Новограді-Волинському Житомирської області – на батьківщині великої української поетеси Лесі Українки відбудеться Міжнародне свято літератури і мистецтв «Лесині джерела». Свято, яке пропагує велич таланту українського народу, невичерпність його творчих джерел, одним з яких є Леся Українка. 

Докладніше...
Запрошуємо до участі у заході!
23.05.2019

З нагоди Міжнародного Дня захисту дітей, 1 червня 2019 року о 15:00 год. відбудеться «Святковий дитячий велопробіг» за участю наймолодших жителів нашого міста, юних велосипедистів та ролерів, а саме дітей від 3 до 16 років. Захід пройде на вул. Героїв АТО ("Стометрівка").

Докладніше...
23.05.2019

Графік засідань постійних комісій міської ради та погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного  тридцять другої сесії Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa