Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Щодо врегулювання питань погашення різниці між фактичною вартістю комунальних послуг КП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства», та встановленими цьому підприємству тарифами
20.09.2018

На адресу Новоград-Волинського міського голови Віктора Весельського надійшов лист від заступника Глави Адміністрації Президента України С.Марченко у відповідь на звернення щодо врегулювання питань погашення різниці між фактичною вартістю комунальних послуг, які надаються комунальним підприємством Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства», та встановленими цьому підприємству тарифами наступного змісту:

Докладніше...
Щодо субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення різниці в тарифах на комунальнi послуги
20.09.2018

Уряд залучив до проведення взаєморозрахункiв з погашення рiзницi в тарифах на комунальнi послуги додатковi джерела надходження вiдповiдноi субвенцii з державного бюджету мiсцевим бюджетам, передбаченi частиною другою cтaттi 21 Закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік", та врегулював питання забезпечення безперебiйного постачання теплової енергii в м. Києвi.

Докладніше...
Показники фінансово-господарської діяльності промислових підприємств Новограда-Волинського основного кола
20.09.2018

За підсумками 7 місяців 2018 року обсяг виробництва промисловими підприємствами основного звітного кола становить 689,9 млн грн., що на 13,5% або 82,1 млн.грн. більше аналогічного періоду минулого року.

Докладніше...
20.09.2018

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)(Будівництво освітніх установ та закладів)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Міські новини
У м. Славутич відбулася конференція щодо завершення демонстраційного Грантового проекту Європейського Союзу
09.07.2018

05 липня 2018 року у м. Славутич відбулася підсумкова конференція щодо  завершення демонстраційного Грантового проекту Європейського Союзу «Пілотний проект з реалізації Плану дій сталого енергетичного розвитку м. Славутич до 2020 року - здійснення термомодернізації 2-х муніципальних об'єктів бюджетної сфери», що впроваджувався за програмою Європейської Комісії «Угода мерів – Демонстраційні проекти» (CoM-DeP).

Участь у конференції взяли представники Європейського Союзу, команди підтримки програми Європейської Комісії «Угода мерів – Демонстраційні проекти» (CoM-DeP), Київської облдержадміністрації, міст-підписантів Угоди мерів, органів місцевого самоврядування та засобів масової інформації. Від міста Новограда-Волинського на заході були присутні начальник відділу підтримки муніципальних ініціатив та інвестицій, підприємницької діяльності, економічного аналізу та панування міської  ради Тетяна Забродіна та головний спеціаліст зазначеного відділу Ірина Потопальська.

Відкрив конференцію міський голова Славутича Юрій Фомічев. З вітальними словами до учасників конференції звернулися Андрій Анісімов, перший заступник голови Київської облдержадміністрації, Сергій Ладний, координато сектору – реформа державного управління, Представництво Європейського Союзу в Україні, Ян Ваандерс, керівник Команди Підтримки програми Європейської Комісії «Угода Мерів – Демонстраційні проекти», Володимир Удовиченко, почесний мер міста Славутича, автор ідеї Грантового проекту ЄС, Президент ВГО «Клуб Мерів». Про Демонстраційні проекти в Україні доповів ключовий експерт програми ЕК Дмитро Іваненко, про «Результати впровадження Плану дій сталого енергетичного розвитку Славутича» та підсумкові висновки щодо дії демонстраційного Грантового проекту ЕС в Славутичі презентували  перший заступник міського голови м. Славутича, координатор Грантового проекту ЕС Віктор Шевченко та менеджер проекту Лариса Нікітенко.

В рамках грантового проекту відбулися роботи з термомодернізації Загальноосвітньої школи №2 та Дитячого садочку №1 «Калинка» та впровадженно систему енергоменеджменту та енергомоніторингу   у місті. Крім того, відбулось нагородження виконавців та партнерів  Грантового проекту та підписання Меморандуму про співробітництво між м. Славутич та м. Мена у сфері енергоефективності.

По закінченню презентацій, було проведено оглядову екскурсію по закладам бюджетної сфери, в яких відбулися роботи з термомодернізації, а саме  утеплення фасадів мінеральною ватою, повна заміна існуючих вікон та дверей на енергозберігаючі, встановлено систему рекуперації та встановлено індивідуальні теплові пункти. Завдяки здійсненим у закладах заходам відбулося скорочення використання енергетичних ресурсів на 70 відсотків та зменшення викидів СО2.

Крім того, присутні оглянули  приміщення ЗОШ   № 4, у якому були впроваджені заходи з утеплення за кошти міжнародної фінансової  корпорації НЕФКО, а також блочно-модульну котельню ТОВ "Екоенергогенерація", що працює на відновлюваних та альтернативних видах палива.  

Під час огляду об’єктів учасники конференції  мали змогу безпосередньо поспілкуватися з представниками будівельної компанії та організацій, що здійснювали проектування об’єктів та забезпечили технічний нагляд. Окрім того, у конференції взяли участь представники виробників будівельних матеріалів, що використовувалися для термомодернізації будівель. Учасники конференції змогли окреслити для себе весь комплекс проблем, що виникають під час підготовки проектів на співфінансування, розробці проектної документації з термомодернізації, проведення безпосередньо робіт, забезпечення авторського та технічного нагляду, прийняття виконаних робіт та подання звітності.

Досвід м. Славутич стосовно реалізації проектів з енергозбереження надихає до подальшої діяльності з мобілізації громади щодо здійснення активних кроків у сфері енергоефективності, започаткуванні ефективної політики енергозбереження у всіх сферах життєдіяльності та впровадження енергозберігаючих технологій у відповідності до європейських норм та стандартів.

 

 

Відділ підтримки муніципальних ініціатив
та інвестицій, підприємницької діяльності,
економічного аналізу та планування міської ради

 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Оперативна інформація про очікувані погодні умови на території Житомирської області протягом 23-30 вересня 2018 року
21.09.2018

У зв’язку з переміщенням через територію області активного холодного фронту, починаючи з 23 вересня характер погоди зміниться: очікуються періодичні дощі, поривчастий вітер, похолодання. 

Докладніше...
Пропонуємо долучитися до участі у дводенному семінарі-практикумі в рамках міжнародної програми “Active Citizens” від British Council
21.09.2018

З метою сприяння залученню міжнародної технічної допомоги в місто Новоград-Волинський відділом підтримки муніципальних ініціатив і інвестицій, підприємницької діяльності, економічного аналізу та планування було віднайдено можливість участі міста в міжнародній програмі “Active Citizens” від British Council. Це програма Британської Ради у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку. 

Докладніше...
Конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування відмінено
20.09.2018

Новоград-Волинська міська рада повідомляє, що конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування - заступника начальника управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради, який був оголошений 24 серпня 2018 року, відмінено у зв'язку із оптимізацією структури та штатної чисельності працівників виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради. 

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa