Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
13.02.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 11.02.2019 року.

Докладніше...
13.02.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради  (Охорона та раціональне використання природних ресурсів)

Докладніше...
13.02.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради  (Охорона та раціональне використання природних ресурсів)

Докладніше...
13.02.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради (Заходи з організації рятування на водах)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Міські новини
Інформаційний зріз щодо діяльності основних галузей життєзабезпечення міста
03.07.2018

Житлово-комунальне господарство:

За минулий тиждень комунальним підприємством Новоград-Волинської міської ради „Новоград - Волинськжитлосервіс“ здійснені наступні роботи:

- встановлено та пофарбовано 4 лави на території міського парку культури та відпочинку;
- скошено траву на наступних територіях: „Чорнобильський дзвін“, вул. Шевченка, 7, вул. Шевченка, 29, вул. Житомирська (вздовж дороги ліва сторона);
- вивезено сміття: з прибудинкових територій - 20 м³; вул. Зарічна - 40 м³;
- здійснено прибирання території біля пам’ятника Тарасу Шевченку;
- облаштовано підхід до пам’ятника Тарасу Шевченку.
Комунальним підприємством „Шляхрембуд“ Новоград-Волинської міської ради здійснені наступні роботи:
- проведено прибирання та вивезення змету з наступних вулиць: Маршала Рокосовського, Лесі Українки, Вокзальна, Чернишевського;
- проведено ямковий ремонт вулиць: Івана Франка, Юрія Глухова, Шевченка (біля пам’ятника Тарасу Шевченку);
- прочищено 11 зливових каналізацій на вул. Юрія Глухова;
- замінено 2 опори вуличного освітлення (вул. Соборності, перехрестя вулиць Житомирська-Маршала Рокосовського);
- встановлено в центральній частині міста 50 стійок для прапорів;
- здійснюються роботи з капітального ремонту тротуару на вул. Лесі Українки.
Роботи продовжуються і надалі.

Соціальний захист населення:
Департаментом праці та соціального захисту населення міської ради протягом тижня було прийнято 314 осіб, в т.ч.: для призначення житлових субсидій – 273 особи; для призначення усіх видів державної соціальної допомоги – 41 особу. Зроблено 526 запитів організаціям надавачам послуг. Видано 2 посвідчення особам з інвалідністю.

Станом на 02.07.18 р. опрацьовано 2360 особових справ субсидії на житлово-кокомунальні послуги в т.ч: призначено – 1592 особам в т.ч.: відмовлено – 678 особам (непрацючим особам працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менше мінімальної заробітної плати, яким відповідно до оновленого порядку надання житлових субсидій з 01.05.2018 р. дана субсидія не призначається).

Станом на 02.07.2018 року забезпечено санаторно-курортним лікуванням 52 особи: ветеранів війни – 13 осіб; учасників АТО – 7 осіб; осіб з інвалідністю від загального захворювання – 24 особи; постраждалих від чорнобильської катастрофи – 8 осіб.

Протягом тижня 26 особам з інвалідністю видано направлення для забезпечення протезно-ортопедичними виробами та 17 особам з інвалідністю надані направлення до підприємств-виробників для забезпечення технічними засобами реабілітації.

Влаштовано до будинку-інтернату 1 особу з інвалідністю, яка за станом здоров’я потребує сторонньої допомоги. 

За минулий тиждень профінансовано: 
• одноразової допомоги при народженні дитини в сумі 10,3 тис. грн.;
• щомісячної адресної допомоги внутрішньо-переміщених осіб для покриття витрат на проживання та оплату за житлово-комунальні послуги – 16,7 тис. грн.; 
• заходи із психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації учасників АТО – оплата путівок 8,2 тис. грн.;
• заходи із соціального захисту дітей, сімей, жінок та інших найбільш вразливих категорій населення – 17,6 тис. грн.

Відділом персоніфікованого обліку пільгових категорій громадян було прийнято 47 громадян на поновлення пільг. Видано 2 довідки на користування послугами лазні. 

Працює телефон гарячої лінії (04141) 2-40-11, протягом тижня спеціалістами департаменту праці та соціального захисту населення надано близько 450 консультацій в телефонному режимі.

Охорона здоров'я:

В КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Новограда-Волинського» продовжується підписання декларацій з сімейними лікарями. Станом на 02.07.2018 року підписано 21734 декларацій.

Забезпечення пільгової категорії населення медикаментами по програмі «Доступні ліки» за 6 місяців 2018 року становить в сумі 594541,47 грн., що складає 50% від річного плану.

Забезпечення хворих на цукровий діабет препаратами інсуліну за 6 місяців 2018 року становить в сумі 596503,54 грн., що складає 42% від річного плану.

Продовжуються роботи на будівництві хірургічного корпусу міськрай ТМО.
Продовжується ремонт в кардіологічному відділенні міськрай ТМО.

Шановні новоград-волинці! Просимо звернутися до сімейного лікаря щодо заключення Декларації про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу.

Освіта:

25 червня відбулася нарада-семінар керівників закладів загальної середньої освіти міста із представником Житомирського приватного підприємства «ТЕНДЕР-ГРА» та фахівцем із публічних закупівель Житомирського міського управління освіти з питань організації харчування та самостійного бухгалтерського обліку в закладах освіти міста.

27 червня в Новоград-Волинській міській раді відбулися урочистості з нагоди відзначення випускників шкіл міста, які за високі досягнення у навчанні нагороджені золотими та срібними медалями. Всього у школах міста – 20 медалістів, у тому числі 17 випускників нагороджено золотими медалями, 3 – срібними. Серед цьогорічних випускників – переможці різноманітних змагань і конкурсів, всеукраїнських та обласних етапів учнівських предметних олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, стипендіати міського голови. На зустріч із міським головою Віктором Весельським випускники завітали разом із своїми батьками, вчителями та директорами шкіл.

З 29 червня по 02 липня відбулася поїздка в м. Ломжа (Польща) вихованців відділення футболу Новоград-Волинського дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки .

27 червня в конференц-залі Будинку рад відбулась зустріч з учнями та їх батьками, які беруть участь у роботі Міжнародного табору дружби «Кринічка». На зустріч з учнями та їх батьками завітали: заступник міського голови Оксана Гвозденко, начальник управління освіти і науки міської ради Тетяна Ващук та директор Палацу дітей та молоді Ольга Добровольна.

27-30 червня відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам закладів вищої освіти міста та вищому професійному училищі.


Молодь і спорт
26 червня за сприяння депутатів міської ради Володимира Федорчука та Віталія Табалюка з нагоди Дня молоді дитячо-юнацька спортивна школа управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради організувала та провела відкритий турнір міста з пляжного волейболу на відкритому спортивному майданчику ЗОШ № 10.

27 червня управління у справах сім'ї, молоді, фізичної культури спорту міської ради організувало для жителів міста молодіжний велопробіг під девізом «Без кордонів».

30 червня в місті Коростень вихованці Новоград-Волинської дитячо-юнацької спортивної школи взяли участь у відкритому турнірі з боксу «Молодь Північного краю» серед юнаків та дівчат та посіли 1 загальнокомандне місце. 

Протягом тижня під час урочистостей з нагоди вручення атестатів про повну загальну середню освіту, управління у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради відзначило подяками двадцять одного кращого спортсмена нашого міста.
Спеціалістами служби у справах дітей підготовлено статистичні звіти за підсумками діяльності служби у справах дітей протягом І півріччя 2018 року.

Підготовлено і направлено відповіді на звернення громадян.
Також протягом тижня проводились заняття з фітнесу для малозабезпеченої категорії населення міста.
Видано 2 посвідчення батьків багатодітної сім’ї та 11 посвідчень дитини з багатодітної сім’ї.

Направлено 5 дітей пільгових категорій на оздоровлення до дитячого оздоровчого закладу санаторного типу «Лісова казка» при обласному санаторії радіаційного захисту для дитячого та дорослого населення Житомирської обласної ради (Баранівський район, смт. Кам’яний Брід) на оздоровчу зміну з 27.06. - 17.07.2018 року.Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради
 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Шановні респонденти!
15.02.2019

Держстат запровадив роботу нового сервісу для електронного звітування безкоштовне програмне забезпечення "Кабінет респондента".

Докладніше...
Інформація про намір передати в оренду:
14.02.2019

Об’єкт №1: нежитлове приміщення на вул. Наталії Оржевської, 13 площею 4,00 кв.м. Вартість майна станом на 21.11.18 – 14256,00 грн без ПДВ. Мета використання об’єкта: встановлення пункту доочистки та автоматичного продажу води.

Докладніше...
«Мама, тато, я – спортивна сім`я»
14.02.2019

23 березня 2019 року о 13.00 годині на базі дитячо-юнацької спортивної школи відбудеться I етап фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім`я» з нагоди Всесвітнього дня здоров`я.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa