Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
20.03.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 18.03.2019 року

Докладніше...
20.03.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)(Забезпечення діяльності інших закладів у сфері освіти)

Докладніше...
20.03.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)(Методичне забезпечення діяльності навчальних закладів)

Докладніше...
20.03.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради) (Надання позашкільної освіти позашкільними закладами освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Міські новини
Щодо виконання протокольного рішення спільного засідання регіональних комісій з питань ТЕБ та НС № №6/7 від 09.06.2017 р. з приводу забруднення річок Хомора та Случ
14.06.2018

На адресу Новоград-Волинської міської ради надійшов лист від першого заступника голови Хмельницької обласної державної адміністрації В.Кальніченко щодо виконання протокольного рішення спільного засідання регіональних комісій з питань ТЕБ та НС № №6/7 від 09.06.2017 р., наступного змісту:

«Обласна державна адміністрація інформує щодо стану виконання пунктів протокольного рішення №6/7 спільної засідання Хмельницької та Житомирської регіональних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 09.06.2017 р.:

По пунктам 1, 6, 7.
За інформацією Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області Держекоінспекцією проведено перевірки 9 суб’єктів господарювання з переліку підприємств згідно з додатком до протокольного рішення№6/7.

Протягом 2017–2018 років особами Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області спільно із представниками Державної екологічної інспекції у Житомирській області проведено 7перевірок дотримання вимог природоохоронного законодавства ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика-Україна». Незначні наднормативні скиди забруднюючих речовин у річку Хомора були зафіксовані результатами інструментально-лабораторного контролю Держекоінспекцій у Хмельницькій та Житомирській областях у 3 випадках. Сумарно у всіх трьох випадках за наднормативні скиди забруднюючих речовин зі зворотними водами у річку Хомора з перевищенням встановлених нормативів ГДС, що підлягають нормуванню згідно із законодавством, ТОВ «Понінківська КПФ-Україна» нараховані збитки в сумі 679 грн.

На виконання приписів органів Державної екологічної інспекції підприємством здійснено ряд заходів. Проведено роботи по чистці та ремонту вторинного радіального відстійника №2, також здійснюється пуск в роботу осушення чаші відстійника; бетонування стінок приймального лотка; демонтаж зношених металевих конструкцій мулососу; бетонування чаші відстійника; ремонт механічної та електричної частини приводу мулоскребу; монтаж направляючого екрану прибуваючих стоків. Згідно плану моніторингу впливу ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика - Україна» на екологічний стан навколишнього середовища, а також з метою посилення контролю за вмістом забруднюючих речовин в скидах зворотніх вод ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика - Україна» лабораторією приватного малого підприємства «КЛМН» атестованою ДП «Хмельницькстандартметрологія» здійснювався відбір проб вод, відповідно до яких надано протоколи №108-17, 111-17, 116-17 за результатами вимірювань показники складу та властивостей проб води відповідають нормативам.

При візуальному обстеженні р.Хомора та її прибережної захисної смуги на ділянці протікання біля території ТОВ «ПКПФ-Україна» несанкціонованих скидів та фактів загибелі водних живих ресурсів не виявлено.

Суб’єктом господарювання заключено договір за №67 від 16.08.2017 р. з ФОП Гаврилюк О.П. на роботи (послуги) з інженерно-геодезичних та інженерно-геологічних вишукувань по об’єкту: «Технічне переоснащення вузла біологічної очистки очисних споруд виробничих стоків ТОВ «ПКПФ-Україна» продуктивністю 7000 м³ на добу. На момент перевірки роботи не здійснюються.

Основними порушеннями, що виявлені у сфері охорони водних ресурсів ТОВ «ПКПФ-Україна» було порушення правил експлуатації очисних споруд, що призводило до скидання забруднюючих речовин із зворотними водами з незначним перевищенням встановлених нормативів гранично допустимого скидання забруднюючих речовин зі зворотними водами у річку Хомору. За результатами виявлених порушень, протягом 2017-2018 р. посадові особи ТОВ «ПКПФ-Україна» притягувались до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 59, ст. 60, ч.2 ст.61, ст. 1885, сума накладених та добровільно сплачених штрафів становила 1479 грн.

по пункту
2. За інформацією наданою Полонською міською радою об’єднаної територіальної громади рішенням Полонської міської ради від 30.06.2017 р. №10 затверджено «Програму охорони довкілля, раціонального використання природних та земельних ресурсів забезпечення екологічної безпеки в Полонській міській об’єднаній територіальній громаді на 2017-2020 роки». В Програмі передбачено проведення робіт з розчищення русла річки Хомора від мулу та рослинності. Очікуваний обсяг фінансування 80 млн. грн., в т.ч. виготовлення проектно-кошторисної документації - 950 тис. грн. На даний час розробляється проектно-кошторисна документація на розчищення окремої ділянки річки Хомора від мулу та рослинності в м. Полонне. Проектну документацію розробляє Хмельницьке обласне управління водних ресурсів по об’єкту «Капітальний ремонт-розчищення русла річки Хомора в межах міста Попонне (район вулиці Н.С.Говорун) Полонського району Хмельницької області». Крім того, силами ГО «Самооборона» проведено висадження вищої водної рослинності акваторії річки з метою збалансування її екологічного стану та асимілятивної здатності в межах території Полонського району Хмельницької області.

по пункту 3. За інформацією Полонської районної державної адміністрації спільно із Баранівською районною державною адміністрацією Житомирської області створено робочу групу з питань здійснення громадського контролю за станом річок Хомора та Случ в межах території Полонського району Хмельницької області та Баранівського району Житомирської області. Склад робочої групи затверджено 23 червня 2017 року.

по пунктам 4, 8. Комунальним підприємством «Полонне тепловодопостачання» виготовлено проектно-кошторисну документацію на реконструкцію міських очисних споруд, будівництво (реконструкцію) вторинних відстійників, трансформаторної підстанції та біоставків у м. Полонне. Полонською міською радою об’єднаної територіальної громади замовлено та виготовлено проектно-кошторисну документацію на реконструкцію очисних споруд каналізації продуктивністю 1000 м3 на добу, який пройшов експертизу у філії ДП «Укрдержекспертиза у Хмельницькій області» ДП «Укрдержекспертиза» (висновок від 06.09.2017 року за № 23-00514-17). Загальна кошторисна вартість виконання робіт складає 12690,985 тис. грн.

по пункту 5.
Управлінням житлово-комунального господарства Хмельницької ОДА підготовлено та направлено лист від 22.06.2017 року за №57/29-14-2676/2017 на ім’я Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України з проханням виділити з державного бюджету кошти в сумі 6,0 млн. грн. на завершення робіт по реконструкції очисних споруд в м. Полонне.

На 19 червня 2018 року заплановане виїзне засідання комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обласної державної адміністрації щодо ситуації, яка склалась довкола забруднення річок Случ та Хомора із залученням структурних підрозділів ОДА, територіальних органів центральних органів виконавчої влади, суб’єктів господарювання, органів місцевого самоврядування. На порядку денному зокрема перебуває питання щодо виконання протокольного доручення спільного засідання Хмельницької та Житомирської регіональних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 09.06.2017 р. № 6/7 та шляхи вирішення проблемних питань, які склались довкола забруднення річок Случ та Хомора.»

 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Шановні новоград-волинці! Долучайтеся до всесвітньої акції «Година Землі»
22.03.2019

У суботу, 30 березня 2019 року, о 20:30 год. люди по всьому світі вимкнуть світло на одну годину в рамках всесвітньої акції «Година Землі», як символ стурбованості за майбутнє Планети та єдності у бажанні захистити природу. 

Докладніше...
Оголошення про проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів міського бюджету у 2019 році
22.03.2019

Департамент праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради оголошує конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів, для виконання (реалізації) яких у 2019 році надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів міського бюджету.

Докладніше...
Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта Новоград-Волинської міської ради
20.03.2019

Відповідно до ЗУ «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою прийняття пропозицій, зауважень громадян, суб’єктів господарювання, консультативно-дорадчих органів, Новоград-Волинська міська рада оприлюднює проект рішення «Про організацію сезонної, святкової виїзної торгівлі, надання послуг у сфері  розваг та проведення ярмарків на території Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади». 

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa