Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Проведено лекцію-концерт «Синьоока Мавка України»
22.02.2019

Щороку наприкінці лютого у місті проходять заходи до Дня народження Лесі Українки. Не є винятком і Школа мистецтв м. Новограда-Волинського. Так, 20 лютого 2019 року для учнів школи було проведено лекцію-концерт «Синьоока Мавка України». До уваги присутніх було представлено відеофільм про життя та творчість нашої видатної землячки.

Докладніше...
20.02.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 18.02.2019 року

Докладніше...
19.02.2019

КПКВК  08 1 3230  Виплата державної соціальної допомоги на  дітей-сиріт та  дітей, позбавлених батьківського піклування, у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною" та оплата послуг із здійснення патронату над дитиною та виплата соціальної допомоги на утримання дитини в сім'ї патронатного вихователя, підтримка малих групових будинків

Докладніше...
19.02.2019

КПКВК  08 1 3085  Надання  щомісячної компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Міські новини
Інформаційний зріз щодо діяльності основних галузей життєзабезпечення міста
12.06.2018

Житлово-комунальне господарство:

Виконано робіт з поточного ремонту доріг на суму 667199,20 грн., з них за минулий тиждень 216 724,80 грн. Поточний ремонт вул. Чехова – 43207,20 грн., вул. Дружби – 26007,60 грн., вул. Соборності – 29827,20 грн., вул. Героїв Крут, О.Проценка, Першого Травня – 6130,80 грн., вул. Шевченка – 115 552,00 грн.

Здійснено попередню оплату в сумі 516 000,00 грн. для виконання робіт по об’єкту «Капітальний ремонт тротуарів по Лесі Українки в м. Новограді-Волинському Житомирської області» - 400 000,00 грн., «Капітальний ремонт зливових каналізацій вулиць м.Новоград-Волинського» - 58 000,00 грн. та «Капітальний ремонт засобів регулювання дорожнього руху та об’єктів зовнішнього освітлення в м.Новограді-Волинському» - 58 000,00 грн., а також за минулий тиждень, здійснено попередню оплату в сумі 318 000,00 грн. для виконання робіт по об’єкту «Капітальний ремонт вул. Ковальського в м. Новограді-Волинському Житомирської області» підрядчик ТОВ «Новоград-Волинські шляхи».

Виготовлено проектно-кошторисну документацію по об’єкту «Будівництво  вуличної  мережі  водопостачання  на  вул. Івашківська в м. Новограді-Волинському Житомирської області» на суму – 2 500,00 грн.

Благоустрій:


За минулий тиждень комунальним підприємством Новоград-Волинської міської ради „Новоград - Волинськжитлосервіс“ здійснені наступні роботи:

     -  відловлено та простерилізовано 4 безпритульні собаки;
     -  встановлено 10 лав на території міського парку культури та відпочинку;
     - зрізано 10 аварійних дерев на території скверу „Фортеця“ та завезено 12 машин (120 т.) землі.
     - скошено траву на наступних територіях: вул. Шевченка-Івана Мамайчука (100 метрівка), сквер „Слави“, сквер „Фортеця“, вул. Толубка,16, пам’ятний знак „Літак“;
     - підстрижено живоплот за наступними адресами: пл. Лесі Українки,9, сквер „Фортеця“, вул. Івана Мамайчука, вул. Шевченка, 29;
     - вивезено сміття 60 м³ з наступних територій: міський парк  культури та відпочинку, кладовище по вул. Чехова та прибудинкових територій;
     - проведено планову просапку квітів на території клумб: міського парку культури та відпочинку, „Чорнобильського дзвону“, скверу „Фортеця“, Центрального кругу, скверу „Слави“.

04.06.2018 року відділом благоустрою управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради комісійно, за участі представника Державної екологічної інспекції у Житомирській області, обстежено    81 аварійне дерево на території міста.


Соціальний захист населення:


Станом на 12 червня забезпечено санаторно-курортними путівками 41 особу: в т.ч. ветеранів війни  - 14 осіб; учасників АТО - 5 осіб; осіб з інвалідністю від загального захворювання - 15 осіб; постраждалих від Чорнобильської катастрофи -  7 осіб;

З початку року до Центрального банку даних з проблем інвалідності занесені дані на 522 особи з інвалідністю, які проживають на території міста, а також інформацію про отримані ними засоби реабілітації та потребу в них відповідно до індивідуальних програм реабілітації.

Протягом року 109 особам з інвалідністю надано направлення для забезпечення протезно-ортопедичними виробами та 83 особам з інвалідністю надані направлення до підприємств-виробників для забезпечення технічними засобами реабілітації.

Влаштовано до будинків-інтернатів 5 осіб з інвалідністю, які за станом здоров’я потребують сторонньої допомоги.

Надано громадянам міста разової грошової допомоги згідно Положення про надання разової грошової допомоги громадянам, затвердженого рішенням міської ради від 23.12.2016 №216, у 2018 році станом на 31.05.2018: 
– допомога учасникам АТО та членам їх сімей – 82 особам на суму –   266, 5 тис.грн.;
– допомога громадянам на лікування –  295 особам на суму –  1 197, 3 тис.грн.;
– допомога громадянам з інших питань –  63 особам на суму – 83,0 тис.грн.

На засіданнях комісії з питань надання соціальних допомог і виплат розглянуто 131 заява на суму 517 400 гривень. 17 заяв перебуває на розгляді.

За минулий тиждень відділом бухгалтерського обліку було профінансовано:   
–  усіх видів допомог сім’ям з дітьми в сумі 5 325,0 тис. грн.;
–  пільг населенню на житлово-комунальні послуги – 439,6 тис. грн.;
– субсидій населенню на житлово-комунальні послуги – 622,3 тис. грн.

Протягом тижня відділом персоніфікованого обліку пільгових категорій громадян було прийнято 467 громадян на поновлення пільг та видано 5 довідок на користування послугами лазні.

Впродовж тижня проводилась звірка з 34 організаціями-надавачами послуг та складались акти розрахунків за надані послуги, на підставі яких було зареєстровано пільг на 907,9 тис.грн. Проводилось фінансування у розмірі 12,8 тис.грн на тверде паливо.

За детальною інформацією про порядок отримання  послуг з санаторно-курортного лікування та  психологічної реабілітації учасників АТО мешканці міста можуть звернутись  за адресою: вул. Ушакова 40, каб. № 2, або за тел.:  2-03-04.


Медицина:


В комунальному некомерційному підприємстві «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Новограда-Волинського» продовжується підписання декларацій з сімейними лікарями. Станом на 11 червня 2018 року підписано 14 850 декларацій.

По урядовій програмі «Доступні ліки» за 5 місяців 2018 року використано коштів в сумі  608 879 гривень, що становить 51,2% від річного плану.

Крім того, продовжуються роботи на будівництві хірургічного корпусу міськрай ТМО та ремонт в кардіологічному відділенні  міськрай ТМО.


Освіта:


Протягом тижня (з 4 по 8 червня) тривало оздоровлення школярів у денних та мовних пришкільних таборах. 11 червня свою роботу завершили мовні пришкільні табори у СШ №4, ЗОШ №9 та ЗОШ №10, у яких відпочили 115 учнів.

Крім цього у НВК, СШ №4, ЗОШ №6 та №7 протягом тижня тривало складання зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) випускниками шкіл міста та студентами вищих навчальних закладів (технікуми, коледжі). Зокрема, у ЗНО з біології (04.06) брали участь 489 чол., у ЗНО з історії України (06.06) – 822 чол. та у ЗНО з географії (08.06) – 397 чол.

Продовжено було і проведення звітів керівників закладів загальної середньої освіти перед громадськістю міста – 07.06 в ЗОШ №6 (директор - Кирчун Н.М.) та 08.06 у ЗОШ №7 (директор - Овдіюк В.І.).

З метою підготовки учителів до роботи у 1-х класах Нової української школи (НУШ) протягом 04-06 червня на базі Новоград-Волинського колегіуму тривала їх курсова підготовка.


Молодь і спорт:


Міський Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» управління у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради і центральна міська бібліотека ім. Юрія Ковальського 5 та 6 червня виступили організаторами спортивного квесту «Спорт для всіх – в літніх таборах» серед учнів 1-5 класів ЗОШ №3, який відбувся на території Фортеці міста.

8 червня міський Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» організував спортивні змагання «Спорт для всіх – в літніх таборах» з залученням учнів 1-5 класів НВК «Гімназія ім. Лесі Українки - школа І ступеня», змагання проходили на міському стадіоні «Авангард».

З 8 по 10 червня у гарнізонному Будинку офіцерів пройшов чемпіонат Житомирської області з шашок-64 серед чоловіків та жінок. В змаганнях взяло участь 17 шашистів з Радомишля, Коростеня, Коростишева,  Новоград-Волинського району та міста Новограда-Волинського. Організовував змагання тренер-викладач дитячо-юнацької спортивної школи  управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Віктор Ішков.

9 червня на міському стадіоні «Авангард» відбувся півфінальний матч-відповідь між командами «Звягель» (м. Новоград-Волинський) та «Фортуна» (м. Андрушівка) на Кубок  Житомирської області. Перемогу здобула команда гостей.

9 червня на території Фортеці міським Молодіжним центром за підтримки Всеукраїнської благодійної організації «АСЕТ» та благодійного фонду «Подаруй надію» було проведено показ кінофільму під відкритим небом для молоді міста. Даний проект має назву «Відкрита ніч».

Також протягом тижня проводились заняття з фітнесу для малозабезпеченої категорії населення міста.

Крім того, видано 3 посвідчення батьків багатодітної сім’ї та 5 посвідчень дитини з багатодітної сім’ї.


Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
21.02.2019

Графік проведення підсумкових галузевих нарад у місті Новограді-Волинському

Докладніше...
До відома новоград-волинців!
21.02.2019

У зв’язку з проведенням ремонтних робіт Новоград-Волинським РЕМ 21.02.2019 року з 11:00 до 14:00 год. будуть відключені від електропостачання будинки за наступними адресами: площа Лесі Українки,7,9,11,13,15, провулок Медовий. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбудуться заходи із відзначення 148-ї річниці від дня народження Лесі Українки
20.02.2019

З метою вшанування пам’яті видатної української поетеси Лесі Українки, виховання любові до рідної культури та літератури, розпорядженням міського голови від 12.02.2019 №27(о) затверджено План заходів із відзначення 148-ї річниці від дня народження Лесі Українки:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa