Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Щодо виконання протокольного рішення спільного засідання регіональних комісій з питань ТЕБ та НС № №6/7 від 09.06.2017 р. з приводу забруднення річок Хомора та Случ
14.06.2018

На адресу Новоград-Волинської міської ради надійшов лист від першого заступника голови Хмельницької обласної державної адміністрації В.Кальніченко щодо виконання протокольного рішення спільного засідання регіональних комісій з питань ТЕБ та НС № №6/7 від 09.06.2017 р., наступного змісту:

Докладніше...
Щодо ремонту автомобільного мосту через річку Случ
14.06.2018

На адресу міського голови Віктора Весельського надійшов лист від заступника начальника з ремонту та експлуатаційного утримання автодоріг  Служби автомобільних доріг у Житомирській області Золотько А.С. у відповідь на звернення щодо ремонту автомобільного мосту через річку Случ, наступного змісту: 

Докладніше...
Лист першого заступника Глави Адміністрації Президента України щодо будівництва Гульської міні-ГЕС на р. Случ
14.06.2018

На адресу Новоград-Волинської міської ради надійшов лист від першого заступника Глави Адміністрації Президента України В.Ковальчука у відповідь на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради щодо можливих негативних наслідків будівництва Гульської міні-ГЕС на р. Случ, наступного змісту

Докладніше...
14.06.2018

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік (Виплата державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом "гроші ходять за дитиною" та оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та виплата соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Міські новини
Invest Energy Day 2018
08.06.2018

06 червня 2018 року головний спеціаліст відділу підтримки муніципальних ініціатив і інвестицій, підприємницької діяльності, економічного аналізу та планування міської ради  узяла участь у заході  Invest Energy Day, що проходив у приміщенні Торгово-промислової палати України, м. Київ.

Протягом дня представники фінансових донорів, грантодавців, інвестиційних компаній, венчурних фондів  та міжнародних і вітчизняних банків презентували механізм отримання фінансування проектів з енергоефективності та альтернативної енергетики, грантову і технічну підтримку здійснення таких проектів.

Сергій Савчук, голова Держенергоефективності наголосив на важливості залучення бізнесу до співфінансування заходів з енергоефективності.  Зазначив, що актуальними є використання механізму енергосервісних контрактів (ЕСКО), реалізація проектів по відновлюваній енергетиці та урядової програми «теплих» кредитів. Крім того, з урахуванням литовського досвіду, пропонується створити в Україні єдину електронну систему торгівлі біопаливом усіх видів (біржу) і затвердити її на законодавчому рівні. Законопроект покликаний стимулювати розвиток ринку біопалива.

Юрій Нікітін, заступник голови Фонду державного майна України розповів про будівництво сонячної електростанції у Зоні відчуження.

Євген Бушма, директор ДТЕК ЕСКО презентував переваги енергосервісних контрактів. Економія відбувається завдяки запровадженню заходів, що спрямовані на скорочення витрат на енергоресурси, після виконання умов контракту все обладнання передається на баланс замовника. Строк окупності контрактів 3-5 років. Роботи виконуються під ключ. Навів приклади успішних проектів, таких як технічне переоснащення системи електроосвітлення на Павлоградській та Добропільській ЦЗФ та оснащення двох насосів системою частотного регулювання продуктивності на Ладижинській ТЕС.

Про умови співпраці з Північною Екологічною Фінансовою  Корпорацією НЕФКО ознайомив технічний радник Андрій Каташов. Програма пропонує проекти із запровадження заходів з енергозбереження в муніципальних будівлях, позика надається у місцевій валюті. Проект «чисте виробництво»  впровадження заходів із удосконалення технології,  виробничих методів та оновлення обладнання, фінансується в євро.

Згідно інформації, наданої Радіоном Морозовим директором Департаменту екологічного реінжинірингу та впровадження проектів ресурсозбереження «Укргазбанку», найпопулярнішими серед українських споживачів залишаються проекти із встановлення сонячних, вітрових електростанцій та електростанцій на біомасі, а найменш затребуваними є гідроелектростанції.

Вячеслав Козак, експерт з питань децентралізації та соціальної мобілізації проекту DESPRO, розповів про переваги впровадження муніципальних облігацій у сфері енергетики та комунальних послуг.

Олег Масленніков, менеджер проектів Програми з енергоефективності ПАУСІ, презентував досвід реалізації проекту у співпраці з містом Миргород щодо впровадження енергоощадних заходів, зокрема модернізацію котельні, будівництво частини тепломережі, проведення комплексної темомодернізації дитячого садочку протягом 2018-2020 років (MO.GE.DI.CO).

Ольга Шаверіна, спеціаліст із грантових приграм ЄС ADF Consulting, ознайомила присутніх із проектами ЄС та країн членів ЄС в сфері енергоефективності для України, які надають безповоротну  фінансову допомогу. Зокрема,  на науковий сектор спрямовані програми  Горизонт 2020 та Фонд Ліхтенштейна,  інфраструктурні проекти підтримують Угода Мерів щодо клімату,  Мери за економічний розвиток та транскордонні програми, освіта представлена окремими фондами країн ЄС та EU4Energy.

Учасники зустрічі мали змогу поспілкуватися із представниками міжнародних Проектних програм з енергоефективності у форматі воркшопу.

Основні заходи з енергоефективності, що пропонуються, це комплексна термомодернізація дитячих садків, шкіл, лікарень, спортивних закладів, заміна освітлення вулиць на енергоощадне, встановлення ІТП, модернізація виробництва з впровадженням енергоефективних технологій та розвиток альтернативних джерел енергії.

Реалізація комплексу заходів зі скорочення споживання енергетичних ресурсів та розширення використання альтернативних джерел енергії за підтримки міжнародних партнерів дає можливість впроваджувати проекти з використанням сучасного світового досвіду та інноваційних енергоефективних технологій.

 

 

Відділ підтримки муніципальних ініціатив і інвестицій,

підприємницької діяльності,
економічного аналізу та планування міської ради
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ТОРГІВ У ФОРМІ АУКЦІОНУ З ПРОДАЖУ ПРАВА ОРЕНДИ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ
18.06.2018

Організатор земельних торгів: Новоград-Волинська міська рада Житомирської області

Докладніше...
Запрошуємо новоград-волинців долучитися до заходів з нагоди Дня молоді
15.06.2018

16 червня 19:00-23:00 год. – фестиваль фарб «Холі» (танцювальні батли, конкурси, виступи артистів, святкова дискотека) на території Фортеці міста.

Докладніше...
Інформація про намір передати в оренду:
15.06.2018

Об’єкт №1: нежитлове приміщення наркологічного диспансеру на вул.Чехова, 4 загальною площею 89,9 кв.м. Вартість майна станом на 02.04.18 – 375243,00 грн без ПДВ.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa