Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
21.01.2019

Орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю Житомирською обласною державною адміністрацією у 2019 році

Докладніше...
21.01.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління містобудування, архітектури та земельних відносин Новоград-Волинської міської ради (Здійснення заходів із землеустрою)

Докладніше...
21.01.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління містобудування, архітектури та земельних відносин Новоград-Волинської міської ради (Проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки чи права на неї)

Докладніше...
21.01.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління містобудування, архітектури та земельних відносин Новоград-Волинської міської ради (Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, об'єднаних територіальних громадах)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Міські новини
Загальні Збори Асоціації "Енергоефективні міста України" у Чернівцях
08.06.2018

4 червня 2018 року в місті Чернівці відбулися щорічні Загальні Збори Асоціації "Енергоефективні міста України". За дорученням міського голови участь в Загальних зборах взяла Забродіна Тетяна, начальник відділу підтримки муніципальних ініціатив і інвестицій, підприємницької діяльності, економічного аналізу та планування міської ради.

З 2008 року Новоград-Волинський є член Асоціації, що надає місту можливостей розвитку співробітництва та обміну досвідом з українськими і закордонними партнерами щодо ефективного та ощадливого використання енергетичних ресурсів, надання якісних енергетичних послуг, підвищення енергетичної безпеки, захисту довкілля та забезпечення сталого розвитку міста.

В рамках заходів Загальних зборів Асоціації було проведено ряд цікавих панельних дискусій під модераторством національного експерта проекту ЄС "Угода мерів - схід" в Україні Оксани Кисіль.

Перша панельна дискусія була присвячена сектору енергоефективності в Україні: основні перешкоди та можливості

Йоханнес Баур, керівник відділу Програм зовнішньої допомоги розповідав про співпрацю між ЄС та Україною у сфері енергоефективності.

Генеральний директор Директорату енергоефективності Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Дмитро Петрунін, про проблеми та перспективи розвитку енергоефективності в житловому секторі.

Кшиштоф Герульски, експерт Групи підтримки України Європейської Комісії поділився досвідом Польщі в питаннях термомодернізації муніципальних та житлових будівель.

Георг Крістодореску, директор проекту GIZ «Енергоефективні реформи» представив досвід GIZ в реформах з питань енергоефективності в Україні.

Піднімалась також тема інвестування в проекти для центральної теплової системи
Андерс Лунд, Асоціативний директор ЄБРР висловлювався щодо інвестиційного партнерства: «Впровадження енергоефективних заходів за допомогою інвестора має високі перспективи в муніципальній сфері. Досвід країн ЄС свідчить про те, що енергоємність в Україні можливо зменшити в 3 рази. Для цього ЄС надає грантову фінансову, інформаційну та іншу допомогу, впровадження енергоефективних проектів, які змінюють життя простих людей».

Роні Нільсон, старший радник Demo Ukraine DH/NEFCO розповів про впроваджені проекти та плани на подальшу підтримку міст України, по впровадженню проектів спрямованих на модернізацію та розвитк центрального опалення.

Друга Панельна дискусія була присвячена Місцевій та регіональній політиці підтримки енергоефективності житлового сектора

Олексій Каспрук, міський голова м. Чернівців – про перспективність напрямку та шляхи підвищення енергоефективності.

Руслан Кальницький, юридичний радник проекту IFC «Енергоефективність у житловому секторі України» – про прийняті закони  в сфері енергоефективності їх впровадження та особливості застосування  в житловому секторі.

Святослав Павлюк, виконавчий директор Асоціації "Енергоефективні міста України" - про взаємодію між асоціацією та містами учасниками, перспективи енергоефективності в напрямках сміттєпереробки, термомодернізації, води та каналізації, муніципального транспорту.

Володимир Гаразд, міський голова м. Долина – про досвід енергомоніторингу всього міста  та результати вже існуючої економії в розмірі 20-40%. Та зауважив, що для ефективного впровадження заходів необхідно щороку проводити моніторинг використання енергоносіїв.

Тетяна Андрієвська, начальник відділу енергоменеджменту та енергетики Кременчуцької міської ради, про досвід міста Кременчук в житловій сфері.

Друга половина дня була присвячена річному звіту про діяльність Асоціації у 2017 році. У звіті детально висвітлювались результати діяльності АЕМУ  упродовж 2017 року. За підзвітний період до Асоціації вступило ще 10 українських громад, та уперше з часів заснування Асоціації відбувся відкритий конкурс на посаду виконавчого директора АЕМУ в якому переміг Святослав Павлюк. В стратегічних цілях Асоціації є запровадження сталого енергетичного розвитку у громадах України; зміна свідомості громад щодо культури споживання енергії; захист енергетичних інтересів громад на національному рівні, інституційний розвиток АЕМУ, її експертного та фахового потенціалу.

Також представлено було план діяльності АЕМУ на 2018 рік та фінансовий звіт про надходження і використання коштів у 2017 році з фінансовим планом на 2018 рік.

Завдяки синхронізації зусиль законодавчої та виконавчої гілок влади, експертного потенціалу, громадського сектору та проектів технічної допомоги, прийнято низку законів для регулювання сектору енергоефективності, а також налагодження роботи Фонду енергоефективності, який надаватиме фінансову підтримку проектам з енергоефективності будівель у житловому секторі. Саме ці надважливі системні кроки є основою для побудови стратегій громад-членів Асоціації "Енергоефективні міста України".


 

Відділ підтримки муніципальних ініціатив

і інвестицій, підприємницької діяльності,
економічного аналізу та планування міської ради

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
До уваги новоград-волинців!
21.01.2019

Відповідно до розпорядження міського голови від 14.01.2019 № 8(о) «Про внесення змін у  додаток до розпорядження міського голови від 29.11.2018 № 288 (о) ,,Про облаштування пунктів  обігріву  в  Новоград- Волинській міській об’єднаній  територіальній громаді ”», в населених пунктах Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади на період потенційно можливого зниження температури повітря функціонують пункти обігріву.

Докладніше...
Відбудуться громадські слухання проекту рішення виконавчого комітету „Про організацію роботи мережі стоянок таксі на території міста Новограда-Волинського (регуляторний акт)“
18.01.2019

Шановні мешканці міста! 22 січня 2019 року о 14:00 годині в конференц-залі міської ради (вул. Шевченка, 16, І поверх Будинку рад) відбудуться громадські слухання проекту рішення виконавчого комітету „Про організацію роботи мережі стоянок таксі на території міста Новограда-Волинського (регуляторний акт)“.

Докладніше...
Запрошуємо новоград-волинців на урочисті заходи з нагоди Дня Соборності України
18.01.2019

22 січня о 14.00 год. на площі Лесі Українки відбудеться урочистий мітинг з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя проголошення Акту злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa