Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Про результати лабораторно-інструментальних досліджень атмосферного повітря проведених на полігоні твердих побутових відходів
26.06.2019

У відповідь на звернення в.о. міського голови Сергія Колотова щодо необхідності досліджень атмосферного повітря на полігоні твердих побутових відходів, надійшло повідомлення від начальника Новоград-Волинського міжрайонного відділу ДУ «Житомирський обласний  лабораторний центр МОЗУ» Олександра Коваля, наступного змісту:

Докладніше...
26.06.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 24.06.2019 року

Докладніше...
21.06.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради) (Будівництво освітніх  установ  та закладів)

Докладніше...
21.06.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради) (Забезпечення діяльності інклюзивно-ресурсних центрів)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
У Новограді-Волинському обговорили проекти рішень щодо місцевих податків і зборів та справляння плати за землю
25.05.2018

18 травня 2018 року у конференц-залі міської ради відбулись громадські слухання з обговорення проектів рішень щодо місцевих податків і зборів та справляння плати за землю у місті Новограді-Волинському на 2019 рік. Участь в обговореннях взяли посадові особи, депутати міської ради та представники Головного управління Державної фіскальної служби у Житомирській області і територіальної громади міста.

На початку зборів заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук зазначила, що відповідно до Податкового кодексу України органи місцевого самоврядування зобов’язані до 15 липня року, що передує бюджетному періоду, в якому планується застосування встановлених місцевих податків та зборів офіційно оприлюднити рішення про їх встановлення. Відповідно до статті 8 Закону України „Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності“ стосовно кожного  проекту регуляторного акту готується аналіз регуляторного впливу. Аналіз регуляторного впливу готується до оприлюднення проекту регуляторного акту з метою одержання зауважень та пропозицій.

Отож, фінансовим управлінням міської ради і управлінням містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради були розроблені відповідні проекти рішень з метою врегулювання справляння місцевих податків і зборів відповідно до вимог  Податкового кодексу України та Закону України ,,Про державну допомогу суб’єктам господарювання“. Проекти регуляторних актів були направленні на погодження до Антимонопольного комітету України. Житомирське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України розглянуло та погодило проекти рішень міської ради.

На громадські обговорення було внесено ряд проектів рішень міської ради, зокрема, «Про встановлення місцевих зборів», до яких входять: туристичний збір у розмірі 1% до вартості усього періоду проживання (ночівлі); збір за місця для паркування транспортних засобів - ставка збору за кожний день провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів за 1 м² площі земельної ділянки, відведеної (визначеної) для організації та провадження такої діяльності у розмірі 0,03% мінімальної заробітної плати, установленої законом на 1 січня звітного року.

Що стосується встановлення ставки єдиного податку на території міста, то запропоновані в проекті рішенні ставки єдиного податку для І та ІІ груп встановленні на рівні минулого року: І група – 10% від прожиткового мінімуму для працездатних осіб на 1 січня (1762,0 грн); ІІ група – 20% від мінімальної заробітної плати на 1 січня (3723,0 грн).

Ще одним проектом рішення передбачається затвердження ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Пропонується встановити на території міста такі ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки:

1. для об’єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних осіб у розмірі 0,5% до мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року за 1 м² бази оподаткування;

2. для об’єктів нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних осіб в у розмірі 0,25% до мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року за 1 м² бази оподаткування;

3. для об’єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності юридичних осіб у розмірі 0,5% до мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року за 1 м² бази оподаткування;

4. для об’єктів нежитлової нерухомості, що перебувають у власності юридичних осіб у розмірі 0,3% до мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року за 1 м² бази оподаткування. Зауважимо, що учасниками зібрання запропоновано зменшити ставку податку до 0,25% до мінімальної заробітної плати;

5. для стаціонарних об’єктів нежитлової нерухомості, що перебувають у власності юридичних осіб та використовуються для вирощування інших однорічних та дворічних культур, ставку податку встановити у розмірі 0,1% до мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 01 січня звітного (податкового) року за 1 м² (при умові, якщо власник стаціонарного об’єкту не є платником земельного податку для сільськогосподарських угідь).

Також в порядок денний чергового 23-го засідання сесії міської ради сьомого скликання внесено проект рішення «Про затвердження Положення про порядок і нормативи відрахування до загального фонду міського бюджету частини чистого прибутку (доходу) комунальними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями, які належать до комунальної власності територіальної громади міста». До цього часу дане питання щорічно визначалося рішенням ,,Про міський бюджет“. Відповідно до чинного законодавства Порядок відрахування до загального фонду міського бюджету частини чистого прибутку (доходу) комунальними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями встановлюється окремими нормативними актами органів місцевого самоврядування, тому виникла необхідність у розробці та затвердженні на сесії міської ради проекту рішення «Про затвердження Положення про порядок і нормативи відрахування до загального фонду міського бюджету частини чистого прибутку (доходу) комунальними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями, які належать до комунальної власності територіальної громади міста».

Згідно з листом Житомирського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 27.04.18 № 56-02/709 даний проект рішення не підлягає погодженню. Відповідно до пп. 29 ч.1 ст.26 ЗУ ,,Про місцеве самоврядування в Україні“ до компетенції місцевих рад належить встановлення нормативу відрахування частини чистого прибутку комунальними підприємствами.

Пропонується встановити норматив відрахування частини чистого прибутку (доходу) комунальними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями, які належать до комунальної власності територіальної громади міста виходячи з обсягу частини чистого прибутку (доходу) у розмірі 25%.

Для КП ,,Новоград-Волинськтеплокомуненерго“ та КП Новоград-Волинської міської ради ,,Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства“ пропонується встановити частину чистого прибутку (доходу) у розмірі 0,5%.

Що ж до проекту рішення «Про справляння земельного податку у місті Новограді-Волинському» учасниками громадських обговорень було запропоновано: ставку  орендної плати для будівництва та обслуговування закладів громадського харчування  з 6% зменшити  до 4%; ставку орендної плати для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості з 3% зменшити до 2%; ставку земельного податку на земельні ділянки, що відносяться до земель залізничного транспорту встановити в розмірі 3%.

Усі проекти рішень з урахуванням всіх пропозицій та зауважень будуть розглянуті депутатами міської ради під час засідань погоджувальної ради та постійних комісій міської ради з розгляду питань порядку денного двадцять третьої сесії міської ради сьомого скликання. Остаточне рішення буде прийнято під час засідання 23-ї сесії міської ради, яке відбудеться 7 червня 2018 року.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Запрошуємо на урочисте зібрання до Дня Конституції України
25.06.2019

Шановні новоград-волинці та гості міста! Запрошуємо вас долучитися до покладання квітів та урочистого мітингу з нагоди 23-ї річниці Конституції України, які відбудуться 28 червня о 10:00 год. на площі Лесі Українки.

Докладніше...
Запрошуємо на зустріч з Іриною Фаріон
25.06.2019

З нагоди 170-річчя від дня народження Олени Пчілки, 28 червня 2019 року о 12:00 год. у музеї родини Косачів відбудеться захід на тему: «Велич особистості. Олена Пчілка», за участі доктора філологічних наук Ірини Фаріон.

Докладніше...
Вступ до вищих навчальних закладів ДСНС в 2019 роц
21.06.2019

Вступ до вищих навчальних закладів ДСНС в 2019 році

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa