Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету в закладах охорони здоров´я станом на 21.01.2019 року
23.01.2019

КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоград-Волинської міської ради

Докладніше...
Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету в закладах охорони здоров´я станом на 21.01.2019 року
23.01.2019

КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоград-Волинської міської ради

Докладніше...
23.01.2019

Звіт про виконання паспорта бюджетної програми міського бюджету станом на 31 грудня 2018 року Фінансове управління Новоград-Волинської міської ради (Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, об’єднаних територіальних громадах)

Докладніше...
23.01.2019

Звіт про виконання паспорта бюджетної програми міського бюджету станом на 01 січня 2019 року Виконавчий комітет Новоград-Волинської міської ради (Муніципальні формування з охорони громадського порядку)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Міські новини
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови О.В. Гвозденко впродовж тижня (7-11 травня 2018 року)
14.05.2018

Відповідно до тижневого плану роботи виконавчих органів міської ради, у понеділок, 7 травня, заступник міського голови О.В. Гвозденко взяла участь в опрацюванні актуальних питань життєзабезпечення міста під час оперативної та апаратної нарад, які відбулися під головуванням міського голови Віктора Весельського. У ході нарад було підсумовано про роботу за попередній тиждень та окреслено завдання на найближчий період.

Також Оксана Гвозденко провела засідання комісії щодо проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» та взяла участь у нараді щодо участі у святкуванні ХХХІХ Днів м.Белхатува (Польща).

Цього ж дня Оксана Василівна взяла участь у робочій зустрічі секретаря міської ради Олени Пономаренко з депутатською фракцією міської ради «Солідарність» щодо опрацювання механізму використання коштів від перевиконання дохідної частини загального фонду міського бюджету у 2018 році, які будуть спрямовані депутатам міської ради на потреби виборчих округів міста після розгляду відповідного проекту рішення міської ради на черговій, 22-й, сесії.

Крім того, під головуванням О.В. Гвозденко відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини. Під час засідання було опрацьовано ряд скарг, зокрема: щодо призначення опікунів над малолітніми онуками та щодо призначення піклувальника над неповнолітньою сестрою. Також на порядок денний були внесені питання про взяття, продовження перебування та зняття в міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з соціального супроводу сімей з дітьми. Члени комісії з питань захисту прав дитини розглянули питання про перегляд та затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

У вівторок, 8 травня, заступник міського голови провела засідання постійно діючої робочої групи з питань оздоровлення та відпочинку дітей міста Новограда-Волинського. Учасники робочої групи розглянули ряд питань. Зокрема, було детально опрацьовано проект рішення виконавчого комітету міської ради «Про оздоровлення та відпочинок дітей у 2018 році», яким запропоновано затвердити мережу пришкільних таборів з денним перебуванням дітей влітку 2018 року на базі закладів загальної середньої освіти, а саме: НВК, ЗОШ № 2, 3, 5, 6, 7, 8. Зазначені пришкільні табори функціонуватимуть з 29 травня по 15 червня 2018 року. Цим же проектом запропоновано затвердити мережу мовних (безкоштовних) таборів на базі СШ №4, ЗОШ №9 та №10. Також під час засідання було визначено заклад для оздоровлення пільгових категорій дітей міста. Ним став КП дитячий санаторно-оздоровчий комплекс «Електронік-Рівне». Зазначимо, що з міського бюджету у 2018 році на оздоровлення дітей виділено 190 тис. грн., на відпочинок у пришкільних таборах – 250 тис. грн.

Затим Оксана Гвозденко взяла участь у нараді з питань реконструкції будівлі на вулиці Шевченка, 20 для створення і забезпечення функціонування центру надання адміністративних послуг у форматі „Прозорий офіс“.

Також заступник міського голови взяла участь у нараді міського голови з питань забезпечення правопорядку під час проведення загальноміських заходів, приурочених 73-й річниці перемоги у Другій світовій війні. Основні питання, що обговорювались на нараді були: забезпечення охорони об’єктів та елементів благоустрою на території міста, забезпечення охорони особистої безпеки фізичних осіб та збереження майна власником якого є територіальна громада міста, під час проведення загальноміських заходів. Зокрема, було погоджено кількість працівників і екіпажів поліції та кількість працівників служби охорони громадського порядку, що будуть забезпечувати правопорядок під час проведення загальноміських заходів.

Об 11-й годині Оксана Василівна взяла участь у загальноміському тематичному заході «Маки червоні», присвяченому відзначенню Дня пам’яті та примирення. Під час заходу, який відбувся у Сквері Слави, до слова було запрошено очільника міста Віктора Весельського. Творчі колективи міста виконували тематичних пісень, декламували вірші та дарували присутнім танцювальні номери. На завершення присутні хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанували пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, постраждалих від воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни.

Потому О.В. Гвозденко взяла участь в урочистостях з нагоди 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, які пройшли у міському Палаці культури ім. Лесі Українки. Після виступу очільник міста нагородив Почесними грамотами Новоград-Волинської міської ради та подяками міського голови учасників бойових дій, ветеранів війни і праці «За мужність і відвагу, активну участь в громадському житті міста і патріотичному вихованні молоді». Потому продовжилась концертна програма.

У середу, 9 травня, Оксана Гвозденко взяла участь в урочистій ході центральними вулицями міста та в мітингу з нагоди 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, який відбувся на меморіальному кладовищі (вул. Чехова, 7). У ході мітингу до ветеранів із словами вдячності, шани і збереження пам’яті звернувся міський голова Віктор Весельський, який також наголосив і на військових діях на Сході України, де нині гідні нащадки сивочолих ветеранів відвойовують нашу Богом дану землю, захищають інтереси незалежності нашої держави, її територіальну цілісність і недоторканість кордонів, демонструючи всьому світові нескореність агресору, приклади мужності і вірності громадянському обов’язку.

Затим заступник міського голови долучилася до відкриття нового тренажерного комплексу у спеціалізованій школі №4. Право перерізати символічну стрічку надали очільнику міста Віктору Весельському, народному депутату Верховної Ради України Володимиру Литвину та директору СШ№ 4 Валентині Сільвертюк. Потому мистецькі та спортивні виступи подарували учасникам святкового дійства учні школи, а юні каратисти спортивного клубу «СІЧ» виконали показові виступи. Відбулось і на новозбудованому тренажерному комплексі перше показове тренування.

У четвер, 10 травня, у Оксани Василівни відбулася нарада з питань автономізації бухгалтерського обліку у закладах освіти, а також нарада з питань організації та проведення Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела», у ході якої активно обговорювались запропоновані заходи, а також вносились пропозиції та нові ідеї.

Після чого О.В. Гвозденко провела нараду з керівниками закладів побутового обслуговування щодо дизайну одягу для працівників «Прозорого офісу». Учасники зустрічі попередньо внесли та обговорили свої ідеї щодо ключових елементів та кольорової гамми одягу для працівників майбутнього офісу, відповідно до зазначених трьох напрямків функціонування. За результатами робочої наради керівникам закладів побутового обслуговування було запропоновано опрацювати можливі варіанти дизайну одягу та найближчим часом надати свої пропозиції.

У п’ятницю, 11 травня, у Оксани Гвозденко відбулась галузева нарада з питань праці та соціального захисту населення, освіти і науки, сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту, культури і туризму.

Потому заступник міського голови взяла участь в засіданні наглядової ради з питань реалізації проекту щодо будівництва фізкультурно-оздоровчого комплексу на вул. І.Мамайчука, 13.

У другій половині дня Оксана Василівна провела особистий прийом керівників галузей соціального захисту, освіти, культури, фізичної культури та спорту.
 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Відбудеться публічне представлення результатів аудиту КП НВМР «ВУВКГ»
23.01.2019

24 січня 2019 року о 13:00 год. у великій залі Будинку рад відбудеться публічне представлення результатів аудиту комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства».

Докладніше...
Запрошуємо на концерт ансамблю пісні і танцю Міністерства оборони України присвячений до Дня Соборності України
22.01.2019

Запрошуємо новоград-волинців 24 січня 2019 року о 16:00 год. у 31-ий гарнізонний Будинок офіцерів (вул. Леваневського, 25), де відбудеться концерт ансамблю пісні і танцю Міністерства оборони України присвячений до Дня Соборності України.  

Докладніше...
До уваги новоград-волинців!
21.01.2019

Відповідно до розпорядження міського голови від 14.01.2019 № 8(о) «Про внесення змін у  додаток до розпорядження міського голови від 29.11.2018 № 288 (о) ,,Про облаштування пунктів  обігріву  в  Новоград- Волинській міській об’єднаній  територіальній громаді ”», в населених пунктах Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади на період потенційно можливого зниження температури повітря функціонують пункти обігріву.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa