Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Прийомні батьки та батьки-вихователі міста Новограда-Волинського та Новоград-Волинського, Ємільчинського районів успішно пройшли навчання з підвищення кваліфікації
07.05.2018

На базі Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді впродовж трьох днів, а саме 26 квітня, 03 та 04 травня 2018 року відбулося навчання прийомних батьків та батьків-вихователів міста Новоград-Волинський, Новоград-Волинського та Ємільчинського районів  з метою підвищення їх виховного потенціалу.

Згідно з чинним законодавством батьки, які створили прийомну сім’ю чи дитячий будинок сімейного типу, проходять один раз на два роки таке навчання. Навчання проходить у тренінговій формі.

До програми підвищення кваліфікації включені актуальні теми  педагогіки і психології дітей. Окрім того, на тренінги та лекції запрошувалися спеціалісти з різних галузей, які дотичні до питань забезпечення  та виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Під час  першого дня навчання модератор заходу була директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Антоніна Лапинська. У великій залі Будинку рад учасників вітали заступник міського голови Оксана Гвозденко і директор департаменту праці і соціального захисту населення міської ради Лілія Хрущ,  також до слова було запрошено в.о. начальника служби у справах дітей Житомирської обласної державної адміністрації Наталію Пилипчук та в.о. директора Житомирського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ларису Теребей.

Варто зазначити, що міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  було продемонстровано відео-презентацію міських прийомних сімей та новоствореного дитячого будинку сімейного типу, про які детальніше розповіла заступник директора Центру Олена Котова.

Під час першого дня навчання були опрацьовані такі теми:

-                       «Законодавчі засади соціального захисту дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування захист житлових та майнових прав. Законна відпустка, права та відповідальність прийомних батьків та батьків вихователів». Дана тема викликала велику кількість запитань до  головного спеціаліста  відділу з питань соціального захисту, опіки та піклування дітей служби у справах дітей ОДА Корчемної Лілії.

-                       Терапевтична техніка «Сходинки» від психолога відділу методичного забезпечення соціальної роботи обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ліни Сторожук.

-                       «Емоції обізнаність. Вплив емоцій на  якість життя людини. Вигорання». Під час лекційно-тренінгового заняття батьки мали змогу освоїти нові знання щодо впливу емоцій на здоров’я.  Варто зазначити, що найбільший вплив емоції чинять на серцево-судинну систему. Сильний гнів і тривале роздратування сприяють порушенню роботи серця і розвитку такого захворювання як гіпертонія, тому не потрібно забувати, що Світлі думки в голові - обов'язкова складова здорового способу життя!

Другий день навчання запрошені спеціалісти охопили досить важливі теми для батьків, а саме:

-                       «Пенсійна реформа в дії», яку презентувала начальник відділу обслуговування громадян Новоград Волинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області Ірина Слюсарчук.

-                       «Повне та неповне державне забезпечення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Порядок призначення житлових субсидій». Дана тема викликала шквал запитань щодо постанови КМУ від 27 квітня 2018 року № 329 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016р. № 1022», на які вдало відповіла начальник відділу прийому громадян департаменту праці і соціального захисту міської ради Олена Лавринович.

-                       Лекційно-тренінгове заняття «Як бути впевненим в собі. Психологічна розминка» від практичного психолога, психотерапевта Тетяни ПавловськоїА також під час заняття відбувся бліц-тренінг «Звичайні проблеми в незвичайній сім’ї».

-           Тему «Булінг в школі» розкрила соціальний педагог, практичний психолог Галина Нємєц. Окрім того, пані Галина розповіла притчу «Два яблука», яка допоможе уникнути знущань  в дитячому колективі.

-                       «Здорове харчування» презентував  Олександр Гарбовський, засновник центру правильного та здорового харчування. Варто зазначити, що під час лекції було продемонстровано презентацію щодо важливості правильного харчування на здоров’я людини.

Під час третього дня навчання відбулося тренінгове заняття на тему :

-                       «Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього»  голова  обласної організації «ПАРИТЕТ»  Наталія Тарасенко, яка нагадала батькам як планувати та вести сімейний бюджет.

Варто зазначити, що відбувся виступ головного спеціаліста управління освіти і науки міської ради Тетяни Балаушко, яка більш детально розповіла про організацію інклюзивного навчання  в закладах освіти та досвід співпраці шкіл з прийомними батьками та батьками-вихователями.

Новим відкриттям для батьків стала арт-терапія від психолога відділу методичного забезпечення соціальної роботи обласного ЦСССДМ Ліни Сторожук. Арт-терапія – це нове направлення в психотерапії та практичній психології. Слід розуміти арт-терапію як терапія образотворчим мистецтвом, яка благоприємно впливає на психоемоційний стан людини.

На завершення відбулася тілесна практика «Свідоме тіло» від арт-терапевта Катерини Гордійчук, яка навчила батьків правильно ходити через рух та вільний танець  та розслабляти своє тіло, а також  спробували медитацію. 

 


 

Антоніна Лапинська,

директор  Новоград-Волинського
Міського центру соціальних служб для сім’ї,
дітей та молоді                                                                  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa