Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Щодо захисту інституції сім’ї в Україні
19.07.2018

На адресу міського голови Віктора Весельського надійшов лист з Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин у відповідь на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради щодо захисту інституції сім’ї в Україні, наступного змісту:

Докладніше...
19.07.2018

Заходи  з  підготовки галузей господарського комплексу міста до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років

Докладніше...
Щодо підвищення грошового забезпечення військовослужбовців
19.07.2018

На адресу Новоград-Волинської міської ради надійшов лист з Департаменту фінансів Міністерства оборони України у відповідь на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради до Президента України, Голови Верховної Ради України та Прем’єр-міністра України щодо підвищення грошового забезпечення військовослужбовців, наступного змісту: 

Докладніше...
Лист Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
19.07.2018

На адресу Новоград-Волинської міської ради надійшов лист з Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України у відповідь на звернення щодо погашення різниці між фактичною вартістю теплової енергії, послуг з централізованого опалення, постачання гарячої води, централізованого водопостачання та водовідведення, постачання холодної води та водовідведення 

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Міські новини
Атестація педагогічних кадрів – важлива складова реалізації основних напрямів модернізації освіти
12.04.2018

4, 6, 10 квітня 2018 року на базі інформаційно-методичного центру відбулися засідання атестаційної комісії ІІ рівня управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради.

Т.В. Ващук, начальник управління освіти і науки міської ради, голова атестаційної комісії, зазначила, що атестація є одним з найвідповідальніших заходів навчального року, який надає можливість педагогам здійснити аналіз проведеної навчально-методичної роботи, презентувати накопичений досвід та окреслити перспективні плани для подальшого професійного зростання. Відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників основна мета атестації полягає в стимулюванні цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності освітнього процесу.

У роботі атестаційної комісії ІІ рівня взяли участь заступник начальника, спеціалісти управління освіти і науки міської ради, методисти інформаційно-методичного центру, головний бухгалтер управління освіти і науки міської ради, голова міської організації профспілки працівників освіти, юрист групи централізованого господарського обслуговування. Атестаційна комісія управління освіти і науки забезпечує найважливіший компонент – діалог між педагогом і членами комісії.

Ефективному проведенню атестації передувала роз’яснювальна робота з глибоким вивченням нормативних документів на інструктивно-методичних нарадах, семінарах-практикумах, засіданнях міських методичних об’єднань.

Освітянам необхідно постійно вдосконалювати свій професійний рівень, оволодівати технологіями творчої педагогічної діяльності, формувати у вихованців навички самостійно здобувати знання й застосовувати їх на практиці. Інноваційне суспільство, в якому ми живемо, ставить перед педагогом два актуальні завдання – виробити в дитини уміння, навички і бажання навчатися впродовж життя, щоб завжди бути конкурентоспроможним. Це перше. Друге – забезпечити індивідуальну й самостійну роботу учня, перебудувати зміст і методи навчання з орієнтацією на компетентність. При досягненні цих завдань ми матимемо людину, для якої знання – фундамент життя. Робота педагога – це постійна творчість, а творча діяльність передбачає наявність здібностей, які мають бути властиві кожному учителю: прихильність до дітей, витримка й володіння собою, здатність керувати своїм психічним станом і настроєм, швидко набувати й розширювати свої знання тощо.

Атестація педагогічних працівників розглядається в єдиному комплексі з роботою щодо підвищення фахового рівня та педагогічної майстерності кожного, хто атестується, через курсову перепідготовку при КЗ «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Житомирської обласної ради, проведення засідань міських методичних об’єднань, участь у різноманітних освітянських заходах.

Лише за умови дотримання таких важливих і складних вимог педагог може претендувати на підвищення кваліфікаційної категорії.

Відповідно до перспективного плану проходження атестації на 2017-2018 н.р. атестаційною комісією ІІ рівня проатестовано 71 педагогічного працівника. З них:

- відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» – 52;

- присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» – 10;
- перенесено чергову атестацію на 1 рік – 2 педагогам.

Також педагогічним працівникам підтверджено (присвоєно) педагогічні звання. З них:
- підтверджено педагогічне звання «учитель-методист» – 17;
- підтверджено педагогічне звання «старший учитель» – 19;
- присвоєно педагогічне звання «учитель-методист» – 3;
- присвоєно педагогічне звання «старший учитель» – 9 педагогам.

За результатами роботи атестаційної комісії ІІ рівня управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради прийняті рішення та видано підсумкові накази.

Вітаємо наших колег та бажаємо подальших успіхів!Т.В. Ващук,
начальник управління освіти
і науки міської ради
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Шановні новоград-волинці!
19.07.2018

Пропонуємо взяти участь у вивченні громадської думки щодо функціонального наповнення міського Молодіжного центру після його реставрації.

Докладніше...
До уваги пасажирів!
19.07.2018

В зв’язку із проведенням Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела» з 12:00 години 27 липня  2018 року до 22:00 години 29 липня 2018 року рух по вулиці Шевченка буде перекрито. 

Докладніше...
Відбудеться інформаційно-консультативний семінар для суб’єктів підприємництва та бажаючих займатися підприємницькою діяльністю, керівників підприємств і організацій всіх форм власності, об’єднаних територіальних громад
18.07.2018

Інформуємо, що 09 серпня 2018 року, об 10:00 год у великій залі Будинку рад відбудеться інформаційно-консультативний семінар за участі працівників департаментів праці та соціального захисту населення,

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa