Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
20.03.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 18.03.2019 року

Докладніше...
20.03.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)(Забезпечення діяльності інших закладів у сфері освіти)

Докладніше...
20.03.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)(Методичне забезпечення діяльності навчальних закладів)

Докладніше...
20.03.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради) (Надання позашкільної освіти позашкільними закладами освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Міські новини
Звіт галузі сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту за підсумками роботи у 2017 році
06.03.2018

6 березня 2018 року в конференц-заліміського Молодіжного центру відбувся звіт галузі сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту за підсумками роботи у 2017 році. Участь у нараді взяли міський голова Весельський В.Л.,  заступник міського голови Гвозденко О.В., заступник міського голови -начальник фінансового управління міської ради Ящук І.К., депутати міської ради, заступник начальника управління - начальник відділу фізичної культури та спорту управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації Козловець С.М., голови спортивних громадських організацій. 

Варто зазначити, що управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради грунтовно підготувалося до звіту за 2017 рік: опрацьовані результати діяльності було сформовано у два томи друкованої інформації, а також у роздатковий матеріал у вигляді буклетів. Між тим, координатор підсумкового звіту, заступник міського голови Оксана Гвозденко, спершу надала слово головному доповідачу - начальнику управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Ярославу Цибі.

Ярослав Володимирович зазначив, що управління впроваджує на місцевому рівні державну політику з питань захисту дітей,  сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту. Управлінню підпорядковані: Служба у справах дітей, Новоград-Волинський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Новоград-Волинський міський Молодіжний центр, дитячо-юнацька  спортивна школа.

Згідно рішення міської ради, на забезпечення діяльності управління у 2017 році було виділено 4 млн. 325 тис. грн., що в порівнянні з 2016 роком на 1 млн. грн. більше, а з 2015 роком більше на 2 млн. 170 тис. грн.

На організацію і проведення заходів з молодіжної та сімейної політики в місті було виділено та освоєно коштів в сумі 150 тис. грн., що в порівнянні з 2016 роком на 50 тис. грн. більше та на 120 тис. грн. більше ніж у 2015 році.  З міського бюджету у 2017 році виділено 401 тис. грн. на підтримку міських футбольних клубів.

Співдоповідач звіту, заступник начальника управління у справах у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Володимир Гусєв зосередив увагу на проведеній роботі в галузі спорту. Так, серед багаточисельних та вже традиційних спортивних змагань, у  2017 році управлінням започатковано  кубок для сильних людей на «Zvygel Strong Cup».  Також рішенням міської ради в ДЮСШ відкрито відділення для дітей з інвалідністю для занять видами спорту інвалідів, що визнані в Україні.

За останні три роки значно покращилася матеріально-технічна база ДЮСШ. Проведений капітальний ремонт спортивного залу з важкої атлетики (вул. Пушкіна, 44). Протягом 2016-2017 років також проводився поточний ремонт спортивного комплексу ДЮСШ. В школі є власна спортивна база: ігрова зала, спеціалізовані зали для занять карате  і важкою атлетикою, спортивний зал боксу і кікбоксингу, зала для занять загально-фізичними вправами. Крім того тренування проводяться в освітніх закладах міста.  

За  2016-2017 роки три вихованця виконали норматив «майстер спорту України», підготовлено 29 кандидатів у майстри спорту, 37 спортсменів здобули перший дорослий розряд. Щороку виховується до 180 спортсменів юнацьких масових спортивних розрядів.

Завдяки міському голові Віктору Весельському, народному депутату України Володимиру Литвину, депутату обласної ради Степану Нусбауму, депутату міської ради Володимиру Федорчуку ДЮСШ придбала спортивний інвентар, спортивну форму та обладнання на суму 140 тисяч гривень, що дозволяє виконувати навчальну програму у повному обсязі.

Міським центром фізичного здоров’я населення « Спорт для всіх» у 2017 році у місті проведено ряд спортивних та фізкультурно-оздоровчих заходів за участю мешканців  районів, в тому числі дітей дошкільного та шкільного віку і людей похилого віку.

Між тим, управління веде також роботу із сімейної політики та оздоровлення і відпочинку дітей. Про результати у цьому напрямку поінформувала головний спеціаліст управління у справах у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради  Анастасія Нєпша. Так, з міського бюджету у 2017 році освоєно на придбання путівок до дитячих оздоровчих закладів 190 тис. грн. На оздоровлення та відпочинок дітей, які потребують соціальної уваги та підтримки було виділено 390 тис. грн., що на 60 тис. грн. більше ніж у 2016 році та на 265 тис. грн. більше ніж у 2015 році.

Оздоровлення дітей проходило в таких закладах: державному підприємстві України „Міжнародний дитячий центр «Артек» (м. Київ, Пуща-Водиця), українському дитячому центрі «Молода Гвардія» (м. Одеса), дитячому оздоровчому закладі санаторного типу «Лісова казка» при обласному санаторії радіаційного захисту для дитячого та дорослого населення Житомирської обласної ради (смт. Кам’яний Брід, Баранівський р-н, Житомирська обл.), дитячому санаторно-оздоровчому закладі «Електронік-Рівне» (м. Рівне), санаторії ім. С. Лазо (м. Одеса), літньому дитячому таборі "Арт-Квест Одеса" (м. Одеса).

На обліку в управлінні перебуває 604  багатодітні  сім’ї, в яких виховується 2 118 дітей. Для  підтримки багатодітних, малозабезпечених родин управлінням  систематично проводяться  акції, конкурси та фестивалі. Систематично проводяться міжвідомчі профілактичні рейди, в тому числі в сім’ях, де скоєно насильство або існує реальна загроза його вчинення. В межах компетенції надається допомога постраждалим від насильства в сім'ї та членам сім'ї, стосовно яких існує реальна загроза його вчинення.

Стосовно молодіжної політики, то про її реалізацію доповіла Олександра Радчук, директор міського Молодіжного центру, до речі єдиного подібного закладу в Житомирській області. Для виконання основних завдань та досягнення цілей Центр  організовує роботу: молодіжного патріотичного клубу «Відродження»; клубу для багатодітних мам «Берегиня»; клубу розмовної англійської мови «English speaking club».

У приміщенні Молодіжного центру для організації змістовного дозвілля молоді діють: зал для фітнесу; дитячо-молодіжний розважальний центр «Нєпосєда»; шахово-шашковий клуб. Незабаром у Молодіжному центрі відбудеться відкриття залу для кінопоказу та молодіжного кафе.

Про плани на 2018 рік розповіла куратор галузі, заступник міського голови Оксана Гвозденко, яка озвучила наступні завдання:  

-          будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу на міському стадіоні «Авангард» у три етапи;

-          придбання інформаційного табло для міського стадіону «Авангард» для проведення змагань на обласному та Всеукраїнському рівнях;

-          будівництво вуличного туалету на міському стадіоні «Авангард»;

-          участь у програмі Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву;

-          участь у грантах та проектах на обласному та Всеукраїнському рівнях.

Активну участь в обговоренні звіту доповідачів взяли депутати міської ради, серед яких голова постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності Ігор Юшманов та голова постійної депутатської комісії з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту Володимир Федорчук, які поруч з іншими присутніми депутатами та за підтримки міського голови наголосили на готовності лобіювати інтереси галузі на тому ж рівні, як це відбувається протягом останніх двох років. Так, в ході обговорення присутні погодилися, що місто, в якому проживає велика кількість талановитих спортсменів, потребує спортивного лікаря-реабілітолога.

Запрошений на підсумкову нараду заступник начальника управління -начальник відділу фізичної культури та спорту управління сім’ї, молоді та спорту ОДА Сергій Козловець зауважив, що співпраця міського та обласного управлінь ефективна. Лише у минулому році на базі Новограда-Волинського відбулося 15 чемпіонатів області на високому організаційному рівні. Сергій Миколайович зазначив, що може дати позитивну оцінку роботи фахівцям управління у справах у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради та наголосив на їх суттєвих досягненнях в роботі. Крім того, відчувається любов до галузі, опіка та розуміння потреб з боку міського голови та депутатського корпусу міської ради.

В свою чергу міський голова Віктор Весельський озвучив ряд завдань, які управління мусить тримати на постійному контролі, зокрема попередження насилля в сім’ї, соціальний супровід родин, що опинилися в складних життєвих обставинах,  необхідність створення бази обліку хворих на алкоголізм і наркоманію серед молодих людей та в подальшому надання їм допомоги. Також Віктор Леонідович звернувся до представника ОДА з проханням підтримати на обласному рівні будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу на міському стадіоні «Авангард» та розгляду можливості включення даного об’єкту до програми фінансування Державним фондом регіонального розвитку. 

На завершення, кращі представники галузі за результатами атестації, були нагороджені міським головою відзнаками.
Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта Новоград-Волинської міської ради
20.03.2019

Відповідно до ЗУ «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою прийняття пропозицій, зауважень громадян, суб’єктів господарювання, консультативно-дорадчих органів, Новоград-Волинська міська рада оприлюднює проект рішення «Про організацію сезонної, святкової виїзної торгівлі, надання послуг у сфері  розваг та проведення ярмарків на території Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади». 

Докладніше...
Запрошуємо на "Гордість міста - 2018"!
19.03.2019

28 березня о 15:00 год. у міському Палаці культури ім. Лесі Українки відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців відкритого рейтингу популярності «Гордість міста-2018». 

Докладніше...
Відбудуться громадські слухання проекту рішення міської ради «Положення про організацію сезонної, святкової виїзної торгівлі, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарків на території Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної гром
19.03.2019

Шановні мешканці міста! 5 квітня 2019 року о 10:00 годині у великій залі Будинку рад міської ради (вул. Шевченка, 16, І поверх Будинку рад) відбудуться громадські слухання проекту рішення міської ради «Положення про організацію сезонної, святкової виїзної торгівлі, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарків на території Новоград-Волинської об’єднаної територіальної громади (регуляторний акт)».

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa