Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
25.09.2018

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 24.09.2018 року.

Докладніше...
Щодо врегулювання питань погашення різниці між фактичною вартістю комунальних послуг КП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства», та встановленими цьому підприємству тарифами
20.09.2018

На адресу Новоград-Волинського міського голови Віктора Весельського надійшов лист від заступника Глави Адміністрації Президента України С.Марченко у відповідь на звернення щодо врегулювання питань погашення різниці між фактичною вартістю комунальних послуг, які надаються комунальним підприємством Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства», та встановленими цьому підприємству тарифами наступного змісту:

Докладніше...
Щодо субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення різниці в тарифах на комунальнi послуги
20.09.2018

Уряд залучив до проведення взаєморозрахункiв з погашення рiзницi в тарифах на комунальнi послуги додатковi джерела надходження вiдповiдноi субвенцii з державного бюджету мiсцевим бюджетам, передбаченi частиною другою cтaттi 21 Закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік", та врегулював питання забезпечення безперебiйного постачання теплової енергii в м. Києвi.

Докладніше...
Показники фінансово-господарської діяльності промислових підприємств Новограда-Волинського основного кола
20.09.2018

За підсумками 7 місяців 2018 року обсяг виробництва промисловими підприємствами основного звітного кола становить 689,9 млн грн., що на 13,5% або 82,1 млн.грн. більше аналогічного періоду минулого року.

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Міські новини
У Новограді-Волинському визначено переможців рейтингу популярності «Гордість міста 2017»
01.03.2018

Щороку у Новограді-Волинському відзначають талановитих, щирих та працьовитих земляків, кращих представників громади званням «Гордість міста». Традиційно церемонія рейтингу популярності «Гордість міста» користується не аби-якою популярністю серед мешканців Новограда-Волинського, які беруть участь у заході, щоб щиро привітати номінантів.

Отож, 28 лютого 2018 року у міському Палаці культури ім. Лесі Українки відбулося урочисте підведення підсумків та відзначення переможців з виконання Програми соціально-економічного розвитку міста за 2017 рік.

На початку заходу зі вступним словом до присутніх звернувся очільник міста Віктор Весельський, який підвів підсумки досягнень у важливих галузях життєзабезпечення міста за результатами соціально-економічного розвитку 2017 року. Віктор Леонідович зауважив: «Це звичайні люди, які живуть в нашому рідному Новограді-Волинському і своїми справами створюють позитивний імідж місту. Вони мають бути прикладом для усіх нас».

Крім того, очільник Новограда-Волинського коротко поінформував про здобутки в різних сферах. Зокрема, Віктор Леонідович зазначив, що для промислових підприємств міста 2017 рік виявився більш результативним, ніж 2016. За минулий рік промисловими підприємствами міста реалізовано споживачам продукції на суму 1 068,4 млн. грн. В порівнянні з аналогічним періодом 2016 року реалізація збільшилася на 11,7%, що в сумі становить 112,0 млн. грн. Обсяг виробництва промисловими підприємствами основного звітного кола за підсумками 2017 року становить 928,8 млн. грн., що на 10,8% або 90,6 млн. грн. більше аналогічного періоду 2016 року. Майже всі підприємства забезпечили позитивну динаміку росту виробництва продукції.

Потому міський голова Віктор Весельський, перший заступник міського голови Сергій Колотов, заступники міського голови Оксана Гвозденко та Віктор Шалухін, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький і голова постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту Володимир Федорчук вручили відзнаки і нагороди переможцям за сумлінну працю, любов до рідного міста та вагомий внесок у соціально-економічний розвиток міста Новограда-Волинського у 2017 році. Тож, пропонуємо до вашої уваги переможців у номінаціях рейтингу популярності «Гордість міста»:

У номінації «Військова доблесть»:
- підполковник Сергій Спешилов, заступник командира бригади з озброєння-начальник технічної частини 30 окремої механізованої бригади оперативного командування „Північ“ Сухопутних військ Збройних Сил України;
- лейтенант Ліна Соболь, офіцер відділення морально-психологічного забезпечення управління 30 окремої механізованої бригади оперативного командування „Північ“ Сухопутних військ Збройних Сил України;
- майор Олександр Тітов, заступник командира батальйону радіаційного, хімічного, біологічного захисту військової частини А3814;
- старшина Олег Сидорчук, командир відділення підвозу пального та мастильних матеріалів автомобільного взводу роти матеріального забезпечення військової частини А3814;
- старшина Юрій Забережний, командира взводу розвідки технічними засобами військової частини А2076;
- старшина Юрій Ящук, головний сержант другої розвідувальної роти військової частини А2076.

У номінації «Лікар-науковець»:
- Василь Борис, головний лікар Новоград-Волинського міськрайонного територіального медичного об’єднання.

У номінації «Кращий сімейний лікар»:
- Дарія Костриця, завідувач-лікар загальної практики – сімейний лікар амбулаторії загальної практики сімейної медицини № 6.

У номінації «Тепло душі – дітям»:
- Лариса Демчук, завідувач денним стаціонаром для дітей комунального закладу «ЦПМСД м. Новограда-Волинського».

У номінації «Милосердя в дії»:
- Світлана Курята, соціальний робітник відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міської ради.

У номінації «Активна громадська організація»:
- Новоград-Волинський осередок Всеукраїнського Братства ОУН-УПА ім. Романа Шухевича (Тараса Чупринки), голова міського осередку Віктор Бусленко.

У номінації «Сумлінний платник податків серед промислових підприємств»:
- ТОВ «Новофарм-Біосинтез», директор Валерій Перерва.

У номінації «Виробник якісної продукції»:
- ПАТ «Новоград-Волинський хлібозавод», генеральний директор Сергій Портянко.

У номінації «Кращий менеджер»:
- Тетяна Кондратюк, директор ПрАТ «ВКФ «Леся».

У номінації «Заклад відпочинку»:
- кафе «Моя кава», фізична особа-підприємець Марина Маліновська.

У номінації «Робітнича майстерність»:
- Марія Чечет, пекар-укладальник хлібобулочних виробів ПАТ «Новоград-Волинський хлібозавод» та Юрій Мороз, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах ПАТ «Новоград-Волинський завод сільгоспмашин».

У номінації «Кращі в галузі культури»:
- колектив міського Палацу культури ім. Лесі Українки, директор Ірина Антипчук та народний камерний хор вчителів школи мистецтв міста, керівник Леся Адамович.

У номінації «Освітянський педагогічний олімп»:
- Оксана Андрійчук, учитель історії колегіуму; 
- Галина Ющик, заступник директора колегіуму;
- Ірина Рожок, учитель української мови та літератури ЗОШ №2; 
- Анатолій Сахно, учитель інформатики ЗОШ №7;
- Людмила Мартинюк, викладач комп’ютерних дисциплін Новоград-Волинського промислово-економічного технікуму.

У номінації «Учнівська інтелектуальна гвардія міста»:
- Олексій Бірюченко, учень 11 класу ЗОШ №7;
- Анатолій Шмідт, учень 11 класу ЗОШ №7;
- Едуард Максимович, учень 9 класу ЗОШ №6.

У номінації «Кращий студент»:
- Марія Валінкевич, студентка державного навчального закладу «Новоград-Волинське вище професійне училище».

У номінації «Спортивний олімп»:
- Аліна Карпишина, вихованка відділення карате дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради, чемпіонка Житомирської області з командного куміте, бронзова призерка Чемпіонату України з карате; 
- Олексій Плісак, вихованець відділення боксу дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради, чемпіон України з боксу та кікбоксингу;
- Каріна Чорномор, вихованка Новоград-Волинського відділення боротьби вільної дитячо-юнацької спортивної школи Житомирської обласної ради, чемпіонка України з боротьби вільної серед юнаків та дівчат 2001-2002 року народження;
- Олександр Кузубяк, вихованець федерації кіокушинкай карате Житомирської області, чемпіон України та чемпіон Житомирської області з кіокушинкай карате серед юнаків та дівчат 2001-2002 року народження;
- Новоград-Волинський клуб ветеранів футболу „Авангард“ (тренер Валерій Блізніченко, капітан Геннадій Челядін), чемпіони Житомирської області, срібні фіналісти кубку Житомирської області з футболу 2017 року; 
- команда дівчат з волейболу дитячо-юнацької спортивної школи (тренер Михайло Олендер, капітан Анастасія Плаван), чемпіони Житомирської області серед команд дитячо-юнацьких спортивних шкіл; 
- Юра Мірзабекян, тренер Новоград-Волинського відділення боротьби вільної дитячо-юнацької спортивної школи Житомирської обласної ради.

У номінації «Сильний духом»:
- Марина Васьківська, член молодіжно-оздоровчого клубу «Фенікс» для осіб з обмеженими фізичними можливостями, чемпіонка Житомирської області з армспорту (Інваспорт), чемпіонка України та області з армспорту (Інваспорт), срібна призерка Чемпіонату Європи з параармреслінгу на ліву руку.

У номінації «Легенда спорту»:
- Віктор Пукас, засновник секції греко-римської боротьби в місті Новограді-Волинському.

У номінації «Краще підприємство житлово-комунального господарства»:
- комунальне підприємство Новоград-Волинської міської ради „Новоград-Волинськтеплокомуненерго“, директор Людмила Тодорович;

У номінації «Краще ОСББ міста»:
- ОСББ „Наш дім“, голова правління Андрій Войтович.

У номінації «Партнерство в дії»:
- ФОП Андрій Андрущенко.

У номінації «Вогнеборець року»:
- Василь Марчук, прапорщик служби цивільного захисту, старший пожежник-рятувальник 10 державної пожежно-рятувальної частини м. Новограда-Волинського.

Підсумки 2017 року – підведено. В майбутньому нові звершення. Попереду ще багато планів та проектів. Мета: створити комфортне життя у рідному місті – працювати, допомагати один одному для загального добра, миру i злагоди.

 
   
   
   
   
   
   
 
   
   
   
Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Шановні громадяни! Будьте обережні, не наближайтесь до обірваних електропроводів!
25.09.2018

В результаті сильного вітру у Новограді-Волинському, 24 вересня, повалені дерева пошкодили лінії електропередач.


 
Докладніше...
Інформація про намір передати в оренду
25.09.2018

Об’єкт №1: частина нежитлового приміщення на вул. Пушкіна, 46 (Ліцей №4) загальною площею 60,0 кв.м., оренда погодинна.  Вартість майна станом на 13.08.18 – 129200,0 грн без ПДВ.

Докладніше...
Оголошення!
24.09.2018

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення міської ради„Про внесення змін до рішення міської ради від 28.07.2011 № 132 „Про Методику розрахунку орендної плати за майно комунальної власності територіальної громади міста  та пропорції її розподілу“ (регуляторний акт)“

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa