Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
13.12.2018

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік Департаменту праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради (Проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа) лектроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот)

Докладніше...
13.12.2018

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік Департаменту праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради (Надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот)

Докладніше...
13.12.2018

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік Департаменту праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради (Надання допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям,  тимчасової  допомоги дітям)

Докладніше...
До відома представників бізнесу
12.12.2018

Інформуємо, що 16 грудня 2018 року, в Житомирі об 11.00 на базі Житомирського державного технологічного університету пройде бізнес-форум від нетворкінг-клубу «CommUnity» на тему «Стратегічне планування власного бізнесу» (програма заходу додається).  

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Міські новини
Проведено підсумкову нараду галузі охорони здоров’я за результатами у 2017 році
28.02.2018

27 лютого 2018 року у актовій залі міськрай ТМО відбулась підсумкова нарада галузі охорони здоров’я за результатами у 2017 році. Мета заходу: проаналізувати роботу закладів охорони здоров’я міста за 2017 рік та визначити основні напрямки діяльності галузі у 2018 році.

Модератором галузевої наради виступив перший заступник міського голови Сергій Колотов, який відповідно до розподілу обов’язків відповідає за питання охорони здоров’я та медичного забезпечення.

Аналіз діяльності галузі учасникам наради презентував начальник відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Любомир Дутчак, який зазначив: «Мережа галузі охорони здоров’я міста включає заклади, які, зокрема, фінансуються з міського бюджету, це: КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Новограда-Волинського», Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання та Новоград-Волинське міськрайонне стоматологічне медичне об’єднання, а також в місті працює 9 закладів, які фінансуються з обласного бюджету. З метою наближення надання медичної допомоги до жителів міста у місті сформована мережа амбулаторій загальної практики-сімейної медицини. На даний час функціонує 7 таких амбулаторій, вони обладнані згідно табелю оснащення. У 2017 році виготовлено проектно-кошторисну документацію на реконструкцію приміщення під АЗПСМ №8 на вул. Лідівський шлях, 32 (вартість – 1416,0 тис. грн.). Крім того, розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22.03.2017 р. № 196-р. «Про затвердження переліку та складу госпітальних округів Житомирської області» утворено Новоград-Волинський госпітальний округ з центром у місті Новограді-Волинському. Утворено госпітальну раду, яку очолює депутат обласної ради Степан Нусбаум. »

Також Любомир Романович зупинився на питаннях фінансування галузі, кадрового забезпечення, профілактики захворюваності населення, а також подякував міському голові Віктору Весельському, депутатам міської ради на чолі з секретарем міської ради Оленою Пономаренко, куратору галузі – першому заступнику міського голови Сергію Колотову та колишньому куратору галузі, заступнику міського голови Ларисі Шутовій, які завжди з розумінням ставилися до проблем галузі, підтримували та допомагали. Особливу подяку начальник відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради висловив працівникам галузі, які вдень і вночі, у спеку і заметіль, незважаючи ні нащо виконували свої обов’язки за їх роботу та професіоналізм.

Крім того, Любомир Дутчак наголосив, що завдяки наполегливості та підтримці галузі очільника міста Віктора Весельського, депутатів міської ради, депутатів обласної ради Степана Нусбаума, Віктора Мельника, Олександра Ющенка відновлено будівництво хірургічного корпусу. При цьому на зазначені цілі з міського бюджету було виділено 2,0 млн. грн., ще 1040,0 тис. грн. виділили депутати міської ради (депутати фракції «Народна партія», «Самопоміч», 2 депутати із «Опозиційного блоку», фракції «Укроп»), 5,0 млн. виділено обласною радою, а також по 200,0 тис. грн. виділили депутати обласної ради. Завдяки спільним зусиллям закінчено нульовий цикл будівництва.

Під час виступу Любомир Романович наголосив: «За звітний період проведено поточний ремонт амбулаторії загальної практики №1 та придбано меблі і обладнання в АЗПСМ №1 та №2. В 2017 році за кошти міського бюджету проведено капітальний інженерних мереж підвального приміщення травматологічного відділення, капітальний ремонт водогону та внутрішньої теплової мережі хірургічного корпусу, капітальний ремонт 2-го поверху та 4-го поверхів лікувального корпусу. Придбано медичного обладнання на суму 780,0 тис. грн. Працює електронна реєстратура, а 6-го жовтня 2017 року в закладах охорони здоров’я міста презентували проект «Електронна картка пацієнта, електронний кабінет лікаря» в рамках глобальної програми розвитку Smart-Citi. Зараз усі результати медичних оглядів, аналізів, прописані препарати, історія хвороби людини будуть структуровано зберігатися в електронному вигляді. Пацієнт матиме електронний доступ до своєї картки, лікар – матиме змогу переглянути усі необхідні для нього дані зі своєї сторони.

У Новоград-Волинському міськрай ТМО проліковано 175 учасників АТО, на що профінансовано 103419,56 грн., 193 учасники АТО проліковано безкоштовно в СМО, спротезовано 27 учасників АТО. 

Покращилося забезпечення ліками пільгових категорій населення. У 2017 році відпущено ліків на загальну суму 2652,3 тис.грн. На безкоштовне зубопротезування з міського бюджету виділено 401,6 тис.грн. 
Видано технічних засобів інвалідам на суму 191,1 тис.грн. 
Міською радою надана матеріальна допомога 756 жителям міста, на суму 2158,200 тис.грн. 
Відпущено ліків за програмою «Доступні ліки» на суму 950,6 тис.грн. 

Працівниками Новоград-Волинської підстанції екстреної медичної допомоги та медицини катастроф обслуговано 25260 викликів, що на 1012 більше, ніж в 2016 році.

Всі види стоматологічної допомоги (терапевтична, хірургічна, ортопедична, ортодонтична) надаються фахівцями міськрай стоматологічного медичного об´єднання. 

У місті працює 7 комунальних аптечних закладів та 21 приватна аптека, та тільки ЦМРА №217 являється класичною аптекою, яка надає всі види фармацевтичних послуг, а це і виготовлення лікарських форм, забезпечення психотропними, наркотичними та іншими підконтрольними засобами за рецептами лікарів.»

Про проблемні питання в роботі КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Новограда-Волинського» та шляхи реформування первинної ланки надання медичної допомоги доповіла головний лікар комунального закладу Інна Вошко. Проблемні питання в роботі Новоград-Волинського міськрайонного територіального медичного об’єднання презентував головний лікар закладу Василь Борис. Аналіз роботи Центральної міськрайонної аптеки № 217 у 2017 році та завдання на 2018 рік здійснила завідувачка закладу Анна Ганношина. Про роботу Новоград-Волинської підстанції Комунальної установи «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради проінформував завідувач підстанції Богдан Мартиневич.

Зокрема, головний лікар КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Новограда-Волинського» Інна Вошко зауважила, що «у 2017 році МОЗ України анонсувало реформи і взяло курс на автономізацію закладів охорони здоров’я. 16 лютого 2018 року на сесії міської ради прийнято рішення №440 про перетворення Комунального закладу в Комунальне некомерційне підприємство, що надає можливість укласти договір з Національною службою здоров’я України та перейти на нову схему фінансування. Новостворене Комунальне некомерційне підприємство має стати більш мобільним та незалежним, самостійно розподіляти кошти, планувати та використовувати свій бюджет. Основна мета цих перетворень: якісні медичні послуги та гучка система швидких управлінських рішень.

Для розвитку та функціонування КЗ «ЦПМСД міста Новограда-Волинського», у 2017 році було виділено 19 млн. 074 тис. 351 грн, 32 коп. державної медичної субвенції (при потребі кошторисних призначень - 22 млн. 619 тис. 267 грн.,32 коп.). З міського бюджету додатково виділено – 5 млн. 330 тис. 481 грн.,32 коп.
За звітний період використано 3 млн. 287 тис. 200 грн.:
- на забезпечення пільгової категорії населення амбулаторним лікуванням;
- забезпечення паліативної допомоги, в т.ч. онкологічним хворим; 
- придбання медикаментів для надання невідкладної медичної допомоги;
- придбання спеціального харчування для дітей з орфанними захворюваннями; 
- забезпечення технічними засобами інвалідів та дітей-інвалідів;
- на придбання медичного обладнання та інвентарю.

На виконання програми «Доступні ліки» в 2017 році виділено 1 млн. 023 тис. 504 грн. Державної субвенції. Використано 950 тис. 645 грн. (92,9%) з розрахунку на одного жителя 354,84 грн.(що на 105,57 грн. більше, ніж в 2016 році). Упродовж 2017 року сімейними лікарями виписано 26 тис. 963 рецепти.
За 2017 рік міською радою категорії громадян по стану здоров’я була виділена разова грошова допомога в сумі 2 млн. 158 тис. 200 грн., в т.ч. 411 400 грн. на лікування серцево-судинної патології, захворювання крові та інші».

Головний лікар Новоград-Волинського міськрайонного територіального медичного об’єднання Василь Борис детально зупинився на фінансуванні лікувального закладу у звітному році: «На утримання міськрай ТМО у 2017 році було виділено по загальному фонду 69 млн. 759,6 тис. грн., з них:

• медична субвенція з міського бюджету - 28 млн. 889 тис.грн.;
• медична субвенція з районного бюджету - 17 млн. 002 тис.грн.;
• медична субвенція з ОТГ смт. Городниця - 3 млн. 163 тис.грн.;
• медична субвенція з ОТГ с. Чижівка - 1 млн. 945 тис.грн.;
• залишок медичної субвенції за 2016 рік - 1 млн. 424 тис.грн.; 
• додаткові кошти з міського бюджету - 12 млн. 722 тис.грн.,

ці кошти спрямовані на оплату праці, комунальних послуг та енергоносіїв, придбання інтраокулярних лінз для оперативного лікування жителів міста, робочих станцій по мікропроекту «Впровадження інноваційної моделі розвитку медичної галузі м.Новограда-Волинського», на ремонт теплопостачальної мережі, водогону у приміщенні хірургічного корпусу, придбання постільної білизни, на закупівлю будівельних матеріалів для поточного ремонту кабінетів поліклінічного корпусу та на обслуговування інформаційної системи енергомоніторингу і відшкодування за відпуск медикаментів по пільгових рецептах;

• додаткові кошти з районного бюджету 2 млн. 018 тис.грн. спрямовано на оплату праці, комунальних послуг та енергоносіїв і придбання одноразових пробірок для забору біологічного матеріалу;

• додаткові кошти з ОТГ смт. Городниця 848 тис.грн. і Чижівської ОТГ 582 тис. грн. використано також на оплату праці комунальних послуг і енергоносії. 

Додатково з державного бюджету на забезпечення централізованих заходів з лікування хворих міста і району з цукровим і нецукровим діабетом виділено 1 млн. 162 тис. грн.

З бюджету розвитку міста виділено кошти в сумі 5 млн. 496 тис.грн. Ці кошти спрямовані на продовження будівництва нового хірургічного корпусу (в сумі – 3 млн. 040 тис.грн.), проведення капітального ремонту інженерних мереж травматологічного відділення, капітальний ремонт терапевтичного, неврологічного відділень та блоку інтенсивної терапії кардіологічного відділення, водогону та внутрішньої теплової мережі хірургічної поліклініки і відділення інтенсивної терапії новонароджених. А також придбано медичне обладнання на суму 780 тис. грн.

На будівництво хірургічного корпусу з обласного бюджету було виділено 5 млн. 600 тис.грн.

З бюджету розвитку району виділено кошти в сумі 685 тис.грн., на які придбано медичне обладнання, а саме: рентгенпрозорий операційний стіл, медичну пилку і електричну дриль для травматологічного відділення. Крім того, придбано напівавтоматичний біохімічний аналізатор для КДЛ, повітряний компресор для наркозно-дихального апарату в реанімаційне відділення, операційні світильники.

На утримання міськрайТМО у 2018 році виділено по загальному фонду 72 млн. 838 тис. грн., що становить 88,3% від мінімальної потреби.»

Василь Миколайович зауважив, що відбулась спільна нарада з керівництвом району та очільниками об’єднаних територіальних громад стосовно співфінансування закладу другого рівня надання медичної допомоги, який є об’єктом спільного користування міста, району та ОТГ. Однак, якщо місто свої зобов’язання з фінансування міськрай ТМО виконує у повному обсязі, то знайти порозуміння з головами ОТГ (окрім Брониківської ОТГ) поки що не вдається. Тож робота у даному напрямку буде продовжуватися. Адже для належного забезпечення надання якісної медичної допомоги жителям міста, району та ОТГ фінансування міськрай ТМО має здійснюватися усіма об’єктами господарювання.

Також Василь Борис наголосив на пріоритетних напрямках роботи Новоград-Волинського міськрай ТМО: 

- продовження реформування медичної системи з перспективою створення Новоград-Волинської лікарні інтенсивного лікування в форматі госпітального округу. Перший крок вже зроблено, створено госпітальну раду, яка провела перше засідання. Наступне завдання госпітальної ради – розробити план стратегічного розвитку госпітального округу з визначенням структури лікувальних закладів в його межах;

- продовження будівництва нового хірургічного корпусу, в результаті чого буде докорінно змінена організаційна структура лікувального закладу;

- придбання висотехнологічного дороговартісного медичного обладнання: нового УЗД апарату, мамографу, рентгенологічних апаратів, артроскопу.

Як зазначила завідувачка Центральної міськрайонної аптеки №217 Анна Ганношина, підприємство налічує у своїй структурі 9 аптек (чотири з яких в місті) і 5 аптечних пунктів (три з яких у місті). У 2017 році було проведено за пільговими та безкоштовними рецептами лікарських засобів за рахунок асигнувань з міського бюджету на суму 2 721 844, 29 грн., відповідно отоварено 15 634 рецепти. За Урядовою програмою «Доступні ліки» відпущено лікарських засобів мешканцям міста на суму 474 334, 67 грн., отоварено 14 367 рецептів. Аптека №217 одна з перших в області взяла участь у пілотному проекті з відшкодування вартості препаратів інсуліну (відпущено жителям міста на суму 830 863,24 грн. (1 380 рецепти). Постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС відпущено ліків на суму 67 647, 00 грн. (792 рецепти).
 Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
До уваги новоград-волинців!
17.12.2018

18 грудня 2018 року о 15:00 год. у великій залі Будинку рад відбудеться публічне представлення проекту міського бюджету на 2019 рік.

Докладніше...
Чекаємо на пропозиції щодо номінацій та номінантів на участь в загальноміському відкритому рейтингу популярності "Гордість міста - 2018"!
12.12.2018

Традиційно в лютому місяці містяни відзначають тих, хто збагатив життя громади видатними подіями, тих, чий успіх викликав суспільний резонанс, тих, чиї досягнення визнані не тільки на рівні міста, а, можливо, і на рівні України!

Докладніше...
Інформація про намір передати в оренду
12.12.2018

Об’єкт: частина спортивної зали на вул. Пушкіна, 46 площею 60,00кв.м. Вартість майна станом на 04.09.18 – 129200,00 грн без ПДВ. Мета використання об’єкта:проведення занять з тенісу. Балансоутримувач об’єкта: ліцей №4 м. Новограда-Волинського.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa