Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Щодо наслідків буревію 24 вересня 2018 року в Новограді-Волинському
26.09.2018

Внаслідок впливу погодних умов з ночі на 24 вересня 2018 року через пориви вітру мали місце аварійні пошкодження в електромережах з тимчасовим припиненням електропостачання значної кількості споживачів міста.

Докладніше...
Повідомлення про аварійні пошкодження в електромережах міста внаслідок поривів вітру 24 вересня 2018 року
26.09.2018

На адресу голови Новоград-Волинської міської ради Весельського В.Л. надійшов лист від начальника Новоград-Волинського РЕМ Самчук О.В. з повідомленням про аварійні пошкодження в електромережах міста внаслідок поривів вітру 24 вересня 2018 року, наступного змісту: 

Докладніше...
Щодо проведеної роботи по аналізу стану питної води в пунктах розливу води міста Новограда-Волинського
26.09.2018

На звернення громадян щодо стану води в місцевих приватних пунктах розливу  повідомляємо, що працівниками сектору підприємницької діяльності відділу підтримки муніципальних ініціатив і інвестицій, підприємницької діяльності, економічного аналізу та планування міської ради, відділу благоустрою управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради...

Докладніше...
Відповідь на петицію «Про не підтримку петиції «Про дострокове припинення повноважень міського голови Новограда-Волинського В. Л. Весельського рішенням депутатів міської ради сьомого скликання за ініціативи громади»
26.09.2018

07.09.2018 на електронний кабінет міської ради через веб-сайт Єдиної системи місцевих електронних петицій надійшла Петиція «Про не підтримку петиції «Про дострокове припинення повноважень міського голови Новограда-Волинського В. Л. Весельського рішенням депутатів міської ради сьомого скликання за ініціативи громади»». 

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Міські новини
У Новограді-Волинському обговорили стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді
28.02.2018

27 лютого 2018 року у великій залі Будинку рад відбулось спільне засідання колегії управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації і обласної координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання. Як зазначили організатори, вибір проведення заходу саме у місті Новограді-Волинському був не випадковим. Адже саме тут створено та функціонує єдиний у Житомирській області міський Молодіжний центр, з роботою якого після проведення колегії і було заплановано ознайомитися її учасникам.

Участь у заході взяли міський голова Віктор Весельський, начальник управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації Світлана Гресь, начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради Ярослав Циба, виконавчий директор об’єднання організацій роботодавців Житомирської області Юрій Гамкрелідзе, голова відділення національного олімпійського комітету України в Житомирській області Олександр Оніщук, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, міських рад, райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад, члени колегії та координаційної ради, керівники установ та організацій з питань сім’ї, молоді та спорту.

Відкрив захід міський голова Віктор Весельський, який привітавши учасників колегії на батьківщині всесвітньовідомої поетеси Лесі Українки, ознайомив присутніх із напрацюваннями в основних галузях життєзабезпечення міста та окреслив плани у стратегічних напрямках подальшої діяльності. Зокрема, у своєму виступі Віктор Леонідович зауважив: «Згідно з рішенням міської ради, на забезпечення діяльності управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради та підпорядкованих йому установ у 2017 році було виділено 4 млн. 325 тис. грн., що в порівнянні з 2016 роком на 1 млн. грн. більше. Виділено 300 тис. грн. на оплату відряджень спорсменам дитячо-юнацької спортивної школи, дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки, міських громадських спортивних федерацій та клубів для участі в обласних змаганнях. На виконання соціальних програм, проведення молодіжних та фізкультурно-оздоровчих заходів виділено кошти в сумі 150 тис. грн. Проведення капітального ремонту та виготовлення проектно-кошторисних документацій для спортивних та молодіжних установ профінансовано в сумі 235 тис. грн. Виділено 401 тис. грн. на підтримку міського футбольного клубу ветеранів «Авангард» та футбольного клубу «Звягель».

Крім того, рішенням міської ради затверджено Положення про виплати стипендій міської ради перспективним та обдарованим спортсменам міста зі стипендіальним фондом 52 тис. 200 грн., яке вступає в дію з 2018 року і дасть змогу щороку стимулювати до 15 спортсменів за високі досягнення у спорті.»

Також очільник міста зупинився на національно-патріотичному вихованні, що є пріоритетним напрямком роботи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради, зазначивши: «Більшість заходів, які проводяться в місті спрямовані на національно-патріотичну тематику. Також проводяться освітньо-виховні заходи, які сприяють національно-патріотичному вихованню дітей та молоді, формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості. У 2017 році створено міську координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді. З міського бюджету у минулому році на організацію та проведення заходів з національно-патріотичного виховання молоді було виділено 50 тис. грн.»

Доповідаючи про підсумки роботи по реалізації в області державної політики з розвитку фізичної культури і спорту протягом 2017 року, начальник управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації Світлана Гресь, зокрема, зазначила, що відповідно до завдань «Обласної комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки» затвердженої рішенням обласної ради від 22.12.2016 № 218, в області працюють 3432 спортивних споруд, 4 з яких з легкоатлетичним ядром, 11 плавальних басейнів, 48 спортивних клубів, 515 спортивних залів, 22 тенісних кортів, 431 спортивних майданчиків, 1 лижна база, 44 дитячо-юнацьких спортивних шкіл олімпійського резерву та 1 школа вищої спортивної майстерності, де в цілому займаються 13788 учнів та працюють 527 тренерів-викладачів, із них 291 штатних.
Основними ж завданнями у сфері розвитку фізичної культури і спорту на 2018 рік було визначено: створення умов для забезпечення оптимальної рухової активності різних груп населення для зміцнення здоров’я з урахуванням інтересів, здібностей та індивідуальних особливостей кожного; забезпечення функціонування та удосконалення мережі закладів фізичної культури і спорту; підтримка та розвиток олімпійського, неолімпійського, паралімпійського та дефлімпійського руху; розбудова спортивної інфраструктури, у тому числі будівництва та модернізації спортивних споруд спільної власності територіальних громад, селищ, міст та області.

Крім того, начальник управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації Світлана Гресь проінформувала і про підсумки роботи по реалізації в області державної молодіжної, сімейної, гендерної політики в 2017 році. Зокрема, Світлана Миколаївна відмітила ефективне впровадження даних напрямків діяльності у містах Новограді-Волинському, Житомирі та Коростені, Малинському, Романівському і Черняхівському районах. Також було озвучено і пріоритети діяльності в 2018 році: національно-патріотичне виховання дітей та молоді; розвиток самозайнятості та підприємницької діяльності молоді; формування здорового способу життя серед молоді; підтримка молодіжних ініціатив; проведення інформаційно-просвітницької роботи на місцевому рівні щодо розвитку та підтримки сім’ї, спрямованої на збереження орієнтації населення на сімейний спосіб життя; популяризації моделі «доброго батька» та запобігання насильству; підготовка сімей до відповідального батьківства; забезпечення оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки; тощо.

У підсумку членами колегії було погоджено проект обласної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2018-2021 роки, який в подальшому має пройти громадські обговорення для остаточного затвердження.

На завершення заходу міський голова Віктор Весельський виконав приємну місію вручивши обласні відзнаки за результативну роботу у 2017 році керівникам установ та організацій області, зокрема і міста Новограда-Волинського, з питань сім’ї, молоді та спорту.
Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Відбудеться семінар-навчання з реалізації державної сімейної політики
26.09.2018

27 вересня 2018 року з 10:00 години у приміщенні великої зали Будинку рад (вул. Шевченка, 16) відбудеться семінар-навчання з реалізації державної сімейної політики для структурних підрозділів райдержадміністрацій, міськвиконкомів, об’єднаних територіальних громад, до компетенції яких віднесені питання реалізації сімейної політики. 

Докладніше...
Шановні громадяни! Будьте обережні, не наближайтесь до обірваних електропроводів!
25.09.2018

В результаті сильного вітру у Новограді-Волинському, 24 вересня, повалені дерева пошкодили лінії електропередач.


 
Докладніше...
Інформація про намір передати в оренду
25.09.2018

Об’єкт №1: частина нежитлового приміщення на вул. Пушкіна, 46 (Ліцей №4) загальною площею 60,0 кв.м., оренда погодинна.  Вартість майна станом на 13.08.18 – 129200,0 грн без ПДВ.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa