Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
25.09.2018

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 24.09.2018 року.

Докладніше...
Щодо врегулювання питань погашення різниці між фактичною вартістю комунальних послуг КП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства», та встановленими цьому підприємству тарифами
20.09.2018

На адресу Новоград-Волинського міського голови Віктора Весельського надійшов лист від заступника Глави Адміністрації Президента України С.Марченко у відповідь на звернення щодо врегулювання питань погашення різниці між фактичною вартістю комунальних послуг, які надаються комунальним підприємством Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства», та встановленими цьому підприємству тарифами наступного змісту:

Докладніше...
Щодо субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення різниці в тарифах на комунальнi послуги
20.09.2018

Уряд залучив до проведення взаєморозрахункiв з погашення рiзницi в тарифах на комунальнi послуги додатковi джерела надходження вiдповiдноi субвенцii з державного бюджету мiсцевим бюджетам, передбаченi частиною другою cтaттi 21 Закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік", та врегулював питання забезпечення безперебiйного постачання теплової енергii в м. Києвi.

Докладніше...
Показники фінансово-господарської діяльності промислових підприємств Новограда-Волинського основного кола
20.09.2018

За підсумками 7 місяців 2018 року обсяг виробництва промисловими підприємствами основного звітного кола становить 689,9 млн грн., що на 13,5% або 82,1 млн.грн. більше аналогічного періоду минулого року.

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Міські новини
Міська рада оголошує конкурс про надання в оренду частини нежитлового приміщення
31.01.2018

Об’єкт: частина нежитлового приміщення на вул. Шевченка, 5/1 площею 92,2 кв.м. Ринкова вартість майна станом на 21.08.17 - 574500 грн без ПДВ. Мета використання – розміщення молодіжного кафе (безалкогольне).

Умови конкурсу надання в оренду майна


1. Найбільша запропонована орендна плата порівняно з стартовою орендною платою.

2. Ефективне використання орендованого майна за цільовим призначенням, узгодження з балансоутримувачем графіку роботи кафе та проведення заходів для молоді.

3. Сприяння розвитку та діяльності Молодіжного центру шляхом створення позитивного іміджу, проведення акцій, заходів, вдосконалення матеріальної бази, співпраця з орендодавцем.

4. Відшкодування витрат на здійснення незалежної оцінки об’єкту оренди, рецензії та публікації оголошення в ЗМІ.

5. Термін дії договору оренди – за пропозицією орендаря, але не більше, ніж на 5 років.

6. Своєчасна і в повному обсязі сплата орендної плати з урахуванням її індексації.

7. Утримання майна в порядку, передбаченому санітарними нормами та правилами пожежної безпеки.

8. Страхування орендованого майна протягом одного місяця з дати укладення договору оренди на суму не меншу, ніж його балансова вартість, або вартість згідно зі звітом про незалежну оцінку об’єкта, на користь балансоутримувача в порядку визначеному чинним законодавством, на весь термін оренди.

9. Забезпечення збереження орендованого майна, запобігання його пошкодженню та псуванню, здійснення заходів протипожежної безпеки орендованого майна.

10. Право орендодавця здійснювати контроль за станом, цільовим використанням об’єкта та виконання інших умов договору оренди.

11. Зобов’язання орендаря у разі припинення або розірвання договору повернути орендоване майно у належному стані, не гіршому ніж на момент передачі його в оренду, з урахуванням задовільного фізичного зносу, та (або) відновити майно, та (або) відшкодувати збитки у разі погіршення стану або втрати (повної або часткової) об’єкта оренди з вини орендаря.

12. Особам, які не стали переможцем конкурсу, сума застави підлягає поверненню у 10 – денний термін з дати затвердження результатів конкурсу на рахунки, вказані учасниками конкурсу.

13. Не підписання протоколу засідання комісії з питань надання в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста за конкурсом з результатами конкурсу оренди, не укладання переможцем конкурсу договору оренди протягом 20 днів з моменту затвердження його результатів, розцінюється орендодавцем, як відмова від його укладення, і гарантійний внесок (застава) поверненню не підлягає, а перераховується до міського бюджету.

14. Юридичні та фізичні особи, які відмовились від укладення договору оренди, ставши переможцями у конкурсі на право оренди комунального майна, до участі в подальших конкурсах не допускаються.

Стартова орендна плата – 10% від ринкової вартості майна. Основним критерієм визначення переможця є максимальний розмір орендної плати за використання об’єкта в порівнянні зі стартовою орендною платою.

Для участі у конкурсі претендент подає заяву, документ про сплату гарантійного внеску та відомості про себе, а саме:


а) для претендентів на участь у конкурсі, які є юридичними особами подаються:

 - документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;
 - засвідчені в установленому порядку копії установчих документів;
 - завірена належним чином копія звіту про фінансові результати претендента з урахуванням дебіторської та кредиторської заборгованостей за останній рік;
  - завірена належним чином копія витягу з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців;
 - довідка від претендента про те, що стосовно нього не порушено справу про банкрутство.

б) для претендентів на участь у конкурсі, які є фізичними особами подаються:
 - копія документа, що посвідчує особу або належним чином оформлену довіреність;
 - завірена належним чином копія декларації про доходи або звіту суб’єкта малого підприємництва - фізичної особи - платника єдиного податку.
  - завірена належним чином копія витягу з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців.

Фізичні та юридичні особи, які бажають взяти участь у конкурсі, повинні сплатити гарантійний внесок (заставу) у розмірі 10072,38 грн на рахунок управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради №37183003005159 ГУДКСУ в Житомирській області, МФО 811039, код 34648973, призначення платежу: гарантійний внесок (застава) за участь у конкурсі з оренди.

Конкурс з використанням відкритості пропонування розміру орендної плати за принципом аукціону
буде проведено 13.02.2018 в каб.48 міської ради. Кінцевий строк прийняття пропозицій від претендентів - за 3 робочі дні до дати проведення конкурсу, до 16.00 год.

Конкурсна пропозиція подається претендентом конкурсній комісії в день проведення конкурсу у запечатаному конверті.

На конверті з конкурсною пропозицією має бути зазначений об’єкт оренди, найменування претендента на участь у конкурсі та напис „Конкурсна пропозиція“. Конкурсна пропозиція повинна містити найменування претендента – юридичної особи або прізвище, ім’я та по батькові фізичної особи-підприємця, інформацію про об’єкт оренди, пропозицію щодо розміру орендної плати за один місяць (без ПДВ). Розмір орендної плати, зазначений у конкурсній пропозиції, не може бути меншим за розмір стартової орендної плати, зазначеної в оголошенні про проведення конкурсу (5036,19 грн без ПДВ).

Переможцем визнається учасник, який після оголошення пропозицій всіх учасників конкурсу, запропонував найвищий розмір орендної плати (без ПДВ) із застосуванням принципу аукціону та зобов’язався виконати інші умови конкурсу. У разі надходження однієї пропозиції, яка відповідає умовам конкурсу, аукціон з визначення розміру орендної плати не проводиться і з таким претендентом укладається договір оренди згідно з наданою ним пропозицією.

За довідками звертатися до УЖКГЕ та КВ міської ради, вул. Шевченка, 16, каб.47, тел.2 -04 -70


ЗРАЗОК ЗАЯВИ НА УЧАСТЬ У КОНКУРСІ
                                                                                                                          Заступнику міського голови
                                                                                                                          Шалухіну В.А.

 
                                                                  Заява
    Прошу надати  дозвіл на участь у конкурсі на право оренди частини нежитлового приміщення за адресою: м. Новоград-Волинський, вул.____________________, площею    _________ кв.м.

    Дане нежитлове приміщення буде використовуватися для __________________________.
      У разі перемоги в конкурсі зобов’язуюсь відшкодувати витрати на проведення конкурсу: виготовлення незалежної оцінки об’єкта оренди,рецензії та публікації оголошення щодо проведення конкурсу в ЗМІ  та прошу укласти договір на термін ____________________.
До заяви додається:
1._______________________.
2._______________________.
3._______________________.
 
      Контактний телефон ________________.
 
Дата                                                                                 Підпис (за наявності печатка)                                                П.І.Б.
 
ЗРАЗОК КОНКУРСНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

 
Пропозиція
щодо розміру орендної плати за частину нежитлового приміщення за адресою: м. Новоград-Волинський, вул.______________, площею ___ кв.м..

 
Я,_____________________________________________ зобов’язуюсь виконувати умови конкурсу та платити орендну плату в розмірі  ______________________ (грн. за кв.м., % від незалежної оцінки майна; грн в місяць).

 
Дата                                                                                 Підпис                                                                                       П.І.Б.
 
 
 
 
 
 
 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Шановні громадяни! Будьте обережні, не наближайтесь до обірваних електропроводів!
25.09.2018

В результаті сильного вітру у Новограді-Волинському, 24 вересня, повалені дерева пошкодили лінії електропередач.


 
Докладніше...
Інформація про намір передати в оренду
25.09.2018

Об’єкт №1: частина нежитлового приміщення на вул. Пушкіна, 46 (Ліцей №4) загальною площею 60,0 кв.м., оренда погодинна.  Вартість майна станом на 13.08.18 – 129200,0 грн без ПДВ.

Докладніше...
Оголошення!
24.09.2018

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення міської ради„Про внесення змін до рішення міської ради від 28.07.2011 № 132 „Про Методику розрахунку орендної плати за майно комунальної власності територіальної громади міста  та пропорції її розподілу“ (регуляторний акт)“

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa