Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
13.12.2018

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік Департаменту праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради (Проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа) лектроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот)

Докладніше...
13.12.2018

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік Департаменту праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради (Надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот)

Докладніше...
13.12.2018

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік Департаменту праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради (Надання допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям,  тимчасової  допомоги дітям)

Докладніше...
До відома представників бізнесу
12.12.2018

Інформуємо, що 16 грудня 2018 року, в Житомирі об 11.00 на базі Житомирського державного технологічного університету пройде бізнес-форум від нетворкінг-клубу «CommUnity» на тему «Стратегічне планування власного бізнесу» (програма заходу додається).  

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Міські новини
Інформація про роботу зі зверненнями громадян у 2017 році
29.01.2018

24 січня 2018 року на адресу Новоград-Волинської міської ради  надійшов лист від 23.01.208 № 0600/30/1-18  від голови обласної державної адміністрації Гундича І.П. щодо забезпечення належного розгляду та оперативного вирішення питань, що порушують громадяни у зверненнях до місцевих та центральних органів  влади та неухильного виконання вимог Закону України «Про звернення громадян», актів Президента України та Уряду.

Відповідно до інформаційно-аналітичної довідки про звернення громадян протягом 2017 року, підготовленої Житомирською ОДА, у Новоград-Волинській міській раді  робота із зверненнями громадян протягом 2017 року проводилася у порядку, визначеному Конституцією України, Законом України «Про звернення громадян» (зі змінами), Указом Президента України від 07.02.2018 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» та іншими нормативно-правовими актами, що регламентують роботу із зверненнями громадян.

Відповідно до забезпечення виконання в області вимог законодавства України щодо розгляду звернень громадян та розпорядження голови ОДА від 03.08.2017 № 303 «Про підсумки роботи із зверненнями громадян за 1 півріччя 2017 року» було проведено аналіз надходження та розгляду звернень громадян з районів і міст Житомирської області протягом 2017 року. Аналіз свідчить, що облдержадміністрацією, її структурними підрозділами, місцевими органами виконавчої влади та  місцевого самоврядування вживалися дієві заходи, спрямовані на вирішення важливих проблем населення області.

Враховуючи критерії, визначені Адміністрацією Президента України та Урядом,  за результатами аналізу визначено рейтингову оцінку роботи місцевих органів державної виконавчої влади та органів місцевого самоврядування області  із зверненнями громадян.  Новоград- Волинський має найкращі показники з сумою місць 109  (таблиця 1).

Посадові особи Новоград-Волинської міської ради забезпечували  на всіх рівнях кваліфікований, неупереджений, об’єктивний та своєчасний розгляд звернень громадян, що дало можливість оперативно вирішувати порушені жителями міста проблеми та задовольнити законні їх вимоги, про що свідчить рейтингова оцінка Житомирської ОДА та аналіз звернень громадян, що надійшли до виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради.

Звернення громадян у 2017 році надходили до відділу організації прийому громадян міської ради поштою, засобами електронного зв'язку та під час особистих прийомів. Протягом 2017 року до виконавчого комітету міської ради надійшло 4418 звернень громадян, що на 2910 звернень  або на 39,7% менше в порівнянні з попереднім роком. 288 звернень надійшли поштою, письмово та усно надійшло 4130. Із загальної кількості звернень громадян було 2 пропозиції, 4047 заяви (клопотання) та  9 скарг.

За категоріями авторів, їх звернення розподіляються наступним чином. Зменшилася кількість звернень найменш захищених верств міського населення. Так, від інвалідів І, II та III груп, учасників та інвалідів війни, бойових дій протягом минулого року надійшло 1832 звернень, що на 1299 звернень менше у порівняння з попереднім роком (3131звернень -у 2016 році). Члени багатодітних сімей у 2017 році направили до виконавчого комітету міської ради 10  звернень (у 2016 році – 29 звернень).

Серед питань, порушених у зверненнях громадян,  534 стосувались будівельної політики та земельних відносин, у  1501 зверненні порушувалися питання соціального захисту, житлові питання та питання житлово-комунального господарства – 152 (2016 рік -178) , охорони здоров'я – 215 (2016 рік -250) звернень.

Проводився також особистий прийом громадян. Протягом 2017 року міський голова провів 33 прийоми громадян, під час яких прийнято 410 осіб. Переважна кількість питань, порушених громадянами у зверненнях до міського голови, стосувалися лікування та житлово-комунального господарства. Вагома частина звернень було з приводу земельних відносин, надання матеріальної допомоги, будівництва, вирішення соціальних питань, проблем зв'язку.

Через офіційний сайт міської ради та його рубрику «Електронні звернення» протягом 2017 року надійшло 27 запитань від громадян. На всі електронні звернення заявники отримали відповідь. Основними темами звернень були проблеми щодо роботи міського пасажирського транспорту, обслуговування житла, благоустрою міста. Надходили також анонімні звернення без зазначення імені та адреси відправника. Відповідно до ст. 8 Закону України "Про звернення громадян" анонімні звернення розгляду не підлягають.

На звернення, надіслані з використанням рубрики «Електронні звернення» відповіді направлялись електронною поштою.

Проведений аналіз кількості вхідної, вихідної кореспонденції та створених документів (звітів)  у відділі організації прийому громадян свідчить, що за 12 місяців 2017 року документообіг в цілому склав 7018 документів. З них 4418 документів вхідної кореспонденції, та 2600 документів вихідної кореспонденції.

У виконавчому комітеті Новоград-Волинської міської ради систематично здійснюється аналіз роботи зі зверненнями громадян.

Виконання вимог Указу Президента України, розпоряджень голови облдержадміністрації, інших нормативних актів щодо розгляду звернень громадян знаходяться на постійному контролі.

Створено належні умови для подання громадянами звернень, затверджено графік прийомів громадян посадовими особами виконавчого комітету міської ради.

Робота із зверненнями громадян і надалі залишається одним із пріоритетних напрямів діяльності виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради, важливою складовою заходів із реалізації вимог чинного законодавства України, актів Президента України та Уряду.

Стан роботи із зверненнями громадян щотижня розглядається на апаратних нарадах та щороку вноситься на розгляд виконавчого комітету міської ради.


Завідувач сектору
організації прийому громадян
відділу загальної роботи, з питань
контролю та організації прийому громадян
А.В.Володіна                                     
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Чекаємо на пропозиції щодо номінацій та номінантів на участь в загальноміському відкритому рейтингу популярності "Гордість міста - 2018"!
12.12.2018

Традиційно в лютому місяці містяни відзначають тих, хто збагатив життя громади видатними подіями, тих, чий успіх викликав суспільний резонанс, тих, чиї досягнення визнані не тільки на рівні міста, а, можливо, і на рівні України!

Докладніше...
Інформація про намір передати в оренду
12.12.2018

Об’єкт: частина спортивної зали на вул. Пушкіна, 46 площею 60,00кв.м. Вартість майна станом на 04.09.18 – 129200,00 грн без ПДВ. Мета використання об’єкта:проведення занять з тенісу. Балансоутримувач об’єкта: ліцей №4 м. Новограда-Волинського.

Докладніше...
У Новограді-Волинському вшанують учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС
12.12.2018

14 грудня 2018 року об 11:00 год. відбудеться покладання квітів до пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи (вул. Шевченка, 41/1). 

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa