Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
18.12.2018

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 17.12.2018 року

Докладніше...
13.12.2018

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік Департаменту праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради (Проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа) лектроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот)

Докладніше...
13.12.2018

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік Департаменту праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради (Надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот)

Докладніше...
13.12.2018

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік Департаменту праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради (Надання допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям,  тимчасової  допомоги дітям)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Міські новини
Про діяльність промислових підприємств основного звітного кола за 2017 рік
25.01.2018

Велике значення соціального напрямку життєзабезпечення міста відіграє робота усіх галузей економіки міста. Зокрема, характеризуючи економіку міста протягом 2017 року, необхідно відмітити, що незважаючи на складну економічну ситуацію в країні місцеві товаровиробники модернізуючи виробництва, вкладаючи значні кошти у інноваційний розвиток, досягли певних позитивних результатів.

За 2017 рік промисловими підприємствами міста реалізовано споживачам продукції на суму 1 068,4 млн.грн. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року реалізація збільшилася на 11,7%, що в сумі становить 112,0 млн.грн.

Найбільшу частку в обсязі реалізованої продукції займають підприємства машинобудування – 26,8% до загального обсягу, або 286,9 млн.грн. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року реалізація продукції по галузі зросла на 12,3%.

Продукції легкої промисловості реалізовано на суму 231,4 млн.грн., що становить 21,7% до загального обсягу, в порівнянні з минулим роком це більше на 13,8%.

На підприємства харчової промисловості припадає 19,2% або 205,2 млн.грн. Відносно минулорічного показника реалізація продукції цієї галузі збільшилася 17,6%.

Продукції хімічної промисловості реалізовано на суму 156,3 млн.грн., що становить 14,6% до загального обсягу. Спостерігається ріст реалізації промислової продукції в порівнянні з минулим роком на 0,8%, що в сумі становить 1,3 млн.грн.          

Продукції деревообробної промисловості реалізовано на 96,4 млн.грн, - 9,0% до загального обсягу. Ріст реалізації відносно аналогічного періоду минулого року на 19,0%.

Обсяг виробництва промисловими підприємствами основного звітного кола за підсумками 2017 року становить 928,8 млн грн., що на 10,8% або 90,6 млн.грн. більше аналогічного періоду минулого року. Слід відмітити, що майже всі підприємства забезпечили позитивну динаміку росту виробництва продукції.

Протягом 2017 року промисловими підприємствами міста до міського бюджету сплачено 31,2 млн.грн., що на 28,4%, або на 6,9 млн.грн. більше минулорічного показника. Найбільшими платниками податків до міського бюджету є ПрАТ „ВКФ „Леся“, ТОВ „ВО „Техна“, ТОВ „Новофарм-Біосинтез“, ПП „Меблева фабрика „Мірт“, ПАТ „Новоград-Волинський хлібозавод“, ПАТ „Новоград-Волинський завод сільгоспмашин“ та інші.

Середньомісячна заробітна плата по місту становить 5800 гривень, у порівнянні з минулим роком вона зросла на 46,5% (або на 1841 грн.). Середній рівень заробітної плати в області – 6029 гривень. Заборгованість із виплати заробітної плати на економічно активних підприємствах відсутня.

Одним із факторів, які характеризують соціальну захищеність населення міста – є створення нових робочих місць. В 2017 році проведено реконструкцію на ПрАТ „ВКФ „Леся“, що призвело до збільшення виробничих площ та створення нових робочих місць на 80 осіб. Внаслідок розширення виробництва на ТОВ „Нові ласощі - Житомир“ протягом 2017 року створено додатково 40 нових робочих місць.

На зареєстрованому ринку праці міста у 2017 році отримували послуги в центрі зайнятості 3281 особа, з них мали статус безробітного - 997 осіб. У 2017 році – працевлаштовані 1971 чол., 60% від кількості тих, хто звернувся до центру зайнятості. З метою додаткового стимулювання мотивації до праці, матеріальної підтримки безробітних організовувалися громадські та інші роботи тимчасового характеру. Всього впродовж 2017 р. брали участь у тимчасових та громадських роботах 49 осіб.


Відділ підтримки муніципальних ініціатив і інвестицій,

підприємницької діяльності, економічного аналізу і планування міської ради                                                              
 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Відбудеться пленарне засідання двадцять дев’ятої сесії міської ради сьомого скликання
19.12.2018

20 грудня 2018 року о 9:00 год. у великій залі Будинку рад відбудеться пленарне засідання двадцять дев’ятої сесії міської ради сьомого скликання. 

Докладніше...
До уваги новоград-волинців!
19.12.2018

Нагадуємо, що відповідно до розпорядження міського голови від 29.11.2018 №288(о), в населених пунктах Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади на період потенційно можливого зниження температури повітря функціонують пункти обігріву.

Докладніше...
Конкурс на визначення перевізників для роботи на міських автобусних маршрутах загального користування
18.12.2018

Виконавчий комітет Новоград-Волинської міської ради оголошує конкурс на визначення перевізників для роботи на міських автобусних маршрутах загального користування. Конкурс є відкритим для всіх претендентів. Об’єктом конкурсу є маршрут або кілька маршрутів.


 
Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa