Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Щодо врегулювання питань погашення різниці між фактичною вартістю комунальних послуг КП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства», та встановленими цьому підприємству тарифами
20.09.2018

На адресу Новоград-Волинського міського голови Віктора Весельського надійшов лист від заступника Глави Адміністрації Президента України С.Марченко у відповідь на звернення щодо врегулювання питань погашення різниці між фактичною вартістю комунальних послуг, які надаються комунальним підприємством Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства», та встановленими цьому підприємству тарифами наступного змісту:

Докладніше...
Щодо субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення різниці в тарифах на комунальнi послуги
20.09.2018

Уряд залучив до проведення взаєморозрахункiв з погашення рiзницi в тарифах на комунальнi послуги додатковi джерела надходження вiдповiдноi субвенцii з державного бюджету мiсцевим бюджетам, передбаченi частиною другою cтaттi 21 Закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік", та врегулював питання забезпечення безперебiйного постачання теплової енергii в м. Києвi.

Докладніше...
Показники фінансово-господарської діяльності промислових підприємств Новограда-Волинського основного кола
20.09.2018

За підсумками 7 місяців 2018 року обсяг виробництва промисловими підприємствами основного звітного кола становить 689,9 млн грн., що на 13,5% або 82,1 млн.грн. більше аналогічного періоду минулого року.

Докладніше...
20.09.2018

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)(Будівництво освітніх установ та закладів)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Міські новини
Про діяльність промислових підприємств основного звітного кола за 2017 рік
25.01.2018

Велике значення соціального напрямку життєзабезпечення міста відіграє робота усіх галузей економіки міста. Зокрема, характеризуючи економіку міста протягом 2017 року, необхідно відмітити, що незважаючи на складну економічну ситуацію в країні місцеві товаровиробники модернізуючи виробництва, вкладаючи значні кошти у інноваційний розвиток, досягли певних позитивних результатів.

За 2017 рік промисловими підприємствами міста реалізовано споживачам продукції на суму 1 068,4 млн.грн. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року реалізація збільшилася на 11,7%, що в сумі становить 112,0 млн.грн.

Найбільшу частку в обсязі реалізованої продукції займають підприємства машинобудування – 26,8% до загального обсягу, або 286,9 млн.грн. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року реалізація продукції по галузі зросла на 12,3%.

Продукції легкої промисловості реалізовано на суму 231,4 млн.грн., що становить 21,7% до загального обсягу, в порівнянні з минулим роком це більше на 13,8%.

На підприємства харчової промисловості припадає 19,2% або 205,2 млн.грн. Відносно минулорічного показника реалізація продукції цієї галузі збільшилася 17,6%.

Продукції хімічної промисловості реалізовано на суму 156,3 млн.грн., що становить 14,6% до загального обсягу. Спостерігається ріст реалізації промислової продукції в порівнянні з минулим роком на 0,8%, що в сумі становить 1,3 млн.грн.          

Продукції деревообробної промисловості реалізовано на 96,4 млн.грн, - 9,0% до загального обсягу. Ріст реалізації відносно аналогічного періоду минулого року на 19,0%.

Обсяг виробництва промисловими підприємствами основного звітного кола за підсумками 2017 року становить 928,8 млн грн., що на 10,8% або 90,6 млн.грн. більше аналогічного періоду минулого року. Слід відмітити, що майже всі підприємства забезпечили позитивну динаміку росту виробництва продукції.

Протягом 2017 року промисловими підприємствами міста до міського бюджету сплачено 31,2 млн.грн., що на 28,4%, або на 6,9 млн.грн. більше минулорічного показника. Найбільшими платниками податків до міського бюджету є ПрАТ „ВКФ „Леся“, ТОВ „ВО „Техна“, ТОВ „Новофарм-Біосинтез“, ПП „Меблева фабрика „Мірт“, ПАТ „Новоград-Волинський хлібозавод“, ПАТ „Новоград-Волинський завод сільгоспмашин“ та інші.

Середньомісячна заробітна плата по місту становить 5800 гривень, у порівнянні з минулим роком вона зросла на 46,5% (або на 1841 грн.). Середній рівень заробітної плати в області – 6029 гривень. Заборгованість із виплати заробітної плати на економічно активних підприємствах відсутня.

Одним із факторів, які характеризують соціальну захищеність населення міста – є створення нових робочих місць. В 2017 році проведено реконструкцію на ПрАТ „ВКФ „Леся“, що призвело до збільшення виробничих площ та створення нових робочих місць на 80 осіб. Внаслідок розширення виробництва на ТОВ „Нові ласощі - Житомир“ протягом 2017 року створено додатково 40 нових робочих місць.

На зареєстрованому ринку праці міста у 2017 році отримували послуги в центрі зайнятості 3281 особа, з них мали статус безробітного - 997 осіб. У 2017 році – працевлаштовані 1971 чол., 60% від кількості тих, хто звернувся до центру зайнятості. З метою додаткового стимулювання мотивації до праці, матеріальної підтримки безробітних організовувалися громадські та інші роботи тимчасового характеру. Всього впродовж 2017 р. брали участь у тимчасових та громадських роботах 49 осіб.


Відділ підтримки муніципальних ініціатив і інвестицій,

підприємницької діяльності, економічного аналізу і планування міської ради                                                              
 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Оголошення!
24.09.2018

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення міської ради„Про внесення змін до рішення міської ради від 28.07.2011 № 132 „Про Методику розрахунку орендної плати за майно комунальної власності територіальної громади міста  та пропорції її розподілу“ (регуляторний акт)“

Докладніше...
Оперативна інформація про очікувані погодні умови на території Житомирської області протягом 23-30 вересня 2018 року
21.09.2018

У зв’язку з переміщенням через територію області активного холодного фронту, починаючи з 23 вересня характер погоди зміниться: очікуються періодичні дощі, поривчастий вітер, похолодання. 

Докладніше...
Пропонуємо долучитися до участі у дводенному семінарі-практикумі в рамках міжнародної програми “Active Citizens” від British Council
21.09.2018

З метою сприяння залученню міжнародної технічної допомоги в місто Новоград-Волинський відділом підтримки муніципальних ініціатив і інвестицій, підприємницької діяльності, економічного аналізу та планування було віднайдено можливість участі міста в міжнародній програмі “Active Citizens” від British Council. Це програма Британської Ради у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку. 

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa