Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
20.03.2018

Постанова Кабінету Міністрів України «Положення про Почесну грамоту Кабінету Міністрів України»

Докладніше...
Лист Житомирської обласної державної адміністрації щодо виділення субвенції місту Новограду-Волинському для проведення ремонтних робіт та покращення стану доріг комунальної власності
20.03.2018

На адресу Новоград-Волинської міської ради надійшов лист з Житомирської обласної державної адміністрації у відповідь на звернення міського голови Віктора Весельського щодо виділення субвенції місту Новограду-Волинському для проведення ремонтних робіт та покращення стану доріг комунальної власності, наступного змісту:  

Докладніше...
19.03.2018

Відомість виплати заробітної плати заступнику міського голови – начальнику фінансового управління міської ради Ящук І.К. за І половину березня 2018 року.

Докладніше...
Наказ «Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об 'єктах Житомирської області у 2018 році»
19.03.2018

Відповідно до статті 10 Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів», п. 8.1, 8.2, 8.3 «Правил промислового рибальства в рибогосподарських водних об’єктах України», затверджених наказом Державного комітету рибного господарства України 18.03.99 № 33, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 25.05.99 № 326/3619, п. 3.14, 4.4, 4.14.3, 5.3 

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Міські новини
Плануйте візит до лікаря заздалегідь
24.01.2018

У місті Новограді-Волинському і районі проживає 2155 хворих цукровим діабетом, з них 353 хворих отримує інсулінотерапію. Цукровий діабет  – це хвороба, яка вимагає постійного контролю, дотримання активного способу життя і певної дієти, вчасного введення цукрознижуючих препаратів а також постійного спостереження лікарями.

Хворі цукровим діабетом ІІ типу, що отримують таблетовані цукрознижуючі препарати передані на диспансерний облік сімейним лікарям і мають можливість отримувати ліки по програмі «доступні ліки» зі знижкою. В лікаря ендокринолога консультуються 2 рази в рік згідно протоколу і при потребі – при направленні сімейного лікаря.

Хворі цукровим діабетом, що отримують інсулінотерапію залишились на диспансерному обліку в лікаря ендокринолога.  У 2017 році Урядом запроваджено пілотний проект щодо державного регулювання цін на препарати інсуліну, а також введено в дію реєстр пацієнтів з цукровим діабетом, що отримують інсулін. Реєстр дозволяє контролювати кількість облікових пацієнтів, як часто консультуються в лікаря а також скільки рецептів на інсулін виписано і скільки одержано в аптеці. При кожному візиті хворого цукровим діабетом, лікар вносить до реєстру інформацію про огляд пацієнта, результати обстежень і консультації суміжних спеціалістів згідно протоколу, і виписує електронний рецепт на певний препарат інсуліну.

Згідно протоколу хворі цукровим діабетом, що отримують інсулінотерапію повинні здійснювати самоконтроль глікемії 3-4 рази на добу, контроль гліколізованого гемоглобіну 1 раз в 3 місяці,загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, біохімічний аналіз крові – 2 рази в рік, флюорографія ОГК – щорічно, консультація окуліста, судинного хірурга, невропатолога – 1 раз в рік, за показами – частіше.

Протягом 2017 року всі хворі цукровим діабетом отримували інсулін безкоштовно. Надалі деякі пацієнти будуть отримувати препарати інсуліну з частковим відшкодуванням в залежності від компенсації діабету і наявності ускладнень, як зазначено в додатку до постанови КМУ №239.
 

ПЕРЕЛІК 
категорій хворих на діабет для відшкодування вартості препаратів інсуліну
 
Категорія хворих на діабет, яким призначається певний вид і форма випуску препарату інсуліну
Вид препарату інсуліну
Відшко-дування
1.
Дорослі, у яких діагноз цукрового діабету встановлено після 18 років
інсулін людини (флакон)
повне відшко-дування
2.
Дорослі, які хворіють на цукровий діабет з дитинства
інсулін людини (картридж, шприц-ручка)
3.
Учні загальноосвітніх навчальних закладів та здобувачі вищої освіти
інсулін людини (картридж, шприц-ручка)
4.
Хворі на діабет із станом, за якого зір з корекцією становить менше 0,4 на око, що краще бачить
інсулін людини (картридж, шприц-ручка)
5.
Хворі на діабет з наявністю алергії на препарат інсуліну (зафіксованої в умовах спеціалізованого ендокринологічного стаціонару)
інсулін людини (флакон, картридж) або аналог інсуліну (флакон, картридж, шприц-ручка)
6.
Діти віком до 18 років та вагітні
інсулін людини або аналог інсуліну (картридж, шприц-ручка)
7.
Хворі на діабет, які отримували препарати - аналоги інсуліну у віці до 18 років, за наявності задовільної компенсації захворювання (НвА1с менше 7,5 відсотка)*
аналог інсуліну (флакон, картридж, шприц-ручка)
8.
Дорослі, які отримували раніше безперервне лікування препаратами - аналогами інсуліну. У разі лікування не менше 1 року рівень НвА1с має становити менше 7,5 відсотка*
аналог інсуліну (флакон, картридж, шприц-ручка)
9.
Дорослі, які отримували препарати - аналоги інсуліну та мають рівень НвА1с більше 7,5 відсотка, але при попередньому лікуванні препаратами інсуліну людини мали часті гострі ускладнення цукрового діабету (тяжкі гіпоглікемічні стани)*
аналог інсуліну (флакон, картридж, шприц-ручка)
10.
Дорослі, які отримували раніше безперервне лікування препаратами інсуліну людини у картриджі. У разі лікування не менше 1 року рівень НвА1с має становити менше 7,5 відсотка*
інсулін людини (картридж, шприц-ручка)
11.
Дорослі, у яких діагноз цукрового діабету встановлено після 18 років і яким лікарями, що ведуть хворих на діабет та мають право призначати препарати інсуліну, призначено препарат інсуліну людини у флаконі та за бажанням готові співфінансувати вартість препарату інсуліну людини у картриджі, шприц-ручці
інсулін людини (картридж, шприц-ручка)
часткове відшко-дування
12.
Дорослі, яким лікарями, що ведуть хворих на діабет та мають право призначати препарати інсуліну, призначено препарат інсуліну людини, які не мають протипоказань до лікування препаратами - аналогами інсуліну та за бажанням готові співфінансувати вартість препарату - аналогу інсуліну
аналог інсуліну (картридж, шприц-ручка)

До впровадження відповідних змін препарати інсуліну закуповували за тендерною процедурою (відкриті торги) структурні підрозділи з питань охорони здоров’я ОДА по потребі, яка формувалася лікарями – ендокринологами на поточний рік на кожного хворого цукровим діабетом. Тобто, якщо хворий місяць чи два не приходив на прийом до лікаря – ендокринолога,  препарати інсуліну, які були замовлені на даного хворого видавалися йому пізніше.

На сьогодні інсулін відпускається аптеками за електронними рецептами, за процедурою реімбурсації. Якщо ви не прийшли вчасно на прийом до лікаря, не виписали рецепт, або вчасно не отоварили виписаний лікарем рецепт, значить вам не потрібен інсулін.

Велике прохання до наших пацієнтів, які хворіють цукровим діабетом:
- завчасно планувати візит до лікаря-ендокринолога
- обстежуватись згідно протоколу
- слідкувати, щоб у вас завжди був запас препаратів інсуліну
- обов’язково брати талони на прийом до лікаря, де зазначено час прийому, що є дуже зручно, щоб не створювати конфліктних ситуацій.

Прийом пацієнтів проводиться лікарями-ендокринологами поліклініки КДД, вул. Н. Оржевської 13 в кабінетах 508 та 509 з 8.00 до 18.00.
 
Комендат Г.Г., лікар-ендокринолог міськрай ТМО 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
До уваги населення Новограда-Волинського!
20.03.2018

22 березня 2018 року, об 11 год., в приміщенні Новоград-Волинської місцевої прокуратури здійснюватиме особистий прийом громадян перший заступник прокурора Житомирської області Василів Олег Богданович. Прийом громадян проводиться за попереднім записом за тел. 5-23-90.

Докладніше...
Вільні нежитлові приміщення, що можуть бути надані в оренду
19.03.2018

Вільні нежитлові приміщення, що можуть бути надані в оренду

Докладніше...
До уваги мешканців міста!
19.03.2018

У зв'язку з тим, що у мешканців міста Новограда-Волинського виникають питання щодо сповіщення про виникнення пожеж або інших надзвичайних  ситуацій, Новоград-Волинський міськрайонний відділ Державної служби України з надзвичайних ситуацій  нагадує, що встановлено  єдиний номер 101 з мобільних або стаціонарних телефонів.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Які питання хвилюють Вас найбільше?
   робота житлово-комунальних служб
   тарифи на комунальні послуги
   екологічний стан навколишнього природного середовища
   рівень заробітної плати (пенсій)
   ціни на продовольчі та промислові товари
   ціни на ліки та платні медичні послуги
   обслуговування в закладах охорони здоров’я
   реалізація освітньої реформи
   процес децентралізації влади
   важко відповісти
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa