Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
13.12.2018

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік Департаменту праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради (Проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа) лектроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот)

Докладніше...
13.12.2018

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік Департаменту праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради (Надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот)

Докладніше...
13.12.2018

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік Департаменту праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради (Надання допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям,  тимчасової  допомоги дітям)

Докладніше...
До відома представників бізнесу
12.12.2018

Інформуємо, що 16 грудня 2018 року, в Житомирі об 11.00 на базі Житомирського державного технологічного університету пройде бізнес-форум від нетворкінг-клубу «CommUnity» на тему «Стратегічне планування власного бізнесу» (програма заходу додається).  

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Міські новини
Про діяльність міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за 2017 рік
03.01.2018

Новоград-Волинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молодіє спеціальним закладом, що забезпечує організацію та проведення у територіальній громаді м. Новограда-Волинського соціальної роботи  з сім’ями, дітьми та молоддю, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

МЦСССДМ надає соціальні послуги наступним категоріям населення: постраждалим від жорстокого поводження та насильства, постраждалим від  торгівлі людьми, одиноким матерям, матерям, які мали намір відмовитися від новонародженої дитини, сім'ям, яким призначена державна допомога при народженні дитини,  хто має проблеми алко/ наркозалежності, хто звільнений з місць позбавлення волі або засуджений до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, дітям та особам з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, сім’ям опікунів/піклувальників, прийомним сім’ям, батькам, які ухиляються від виконання батьківських обов’язків, сім’ям, які вимушено переселені з АР Крим та сходу України в зв’язку з проведенням АТО, сім’ям військових, які перебувають в зоні АТО, в тому числі загиблих, поранених, військових – учасників бойових дій та іншим.

Протягом року функціонувало ряд спеціалізованих формувань, які забезпечували дані напрямки роботи: служби соціальної підтримки сімей, консультативний пункт при пологовому відділенні міськрай ТМО та жіночій консультації комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Новограда-Волинського», які сприяють у забезпеченні соціальної підтримки жінок, які опинились у складних життєвих обставинах, профілактики раннього соціального сирітства, служба соціального супроводу неповнолітніх та молоді, які знаходяться   в місцях позбавлення волі та повернулись з місць позбавлення волі, спеціалізована служба психологічної допомоги « Телефон Довіри », клуб для прийомних сімей «Родоцвіт».   

За період 2017 року на обліку сімей, які опинились у складних життєвих обставинах перебувало 130 сімей, в яких виховується 233 дитини. Спеціалісти та фахівці із соціальної роботи МЦСССДМ  2 рази на рік відвідують вищезазначені сім’ї. 

Під соціальним супроводом перебувало 44 сім’ї, в яких виховується 79 дітей, та 7 осіб, яким в  ході здійснення соціального супроводу надано 3218 соціальних послуг . З них, знято з соціального супроводу з позитивним результатом 32 сім’ї та 6 осіб. Без досягнення позитивного результату знято 1 сім’ю, дитину за заявою матері влаштовано в будинок дитини. Проведено 1200 відвідувань сімей з метою з’ясування наявності складних життєвих обставин, здійснення оцінки потреб дитини та її сім’ї, перевірки факту вчинення насильства в сім’ї або реальної загрози його вчинення, бездоглядності дітей, з  метою з’ясування стану утримання та виховання  дітей–сиріт, дітей, позбавлених батьківського потенціалу, які проживають в сім’ях опікунів, піклувальників, контролю за цільовим використанням коштів державної допомоги при народженні дитини, державної грошової допомоги одиноким  матерям та інше.

Новоград – Волинським міським центром  соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді продовжується  співпраця зі Спілкою учасників, ветеранів, інвалідів АТО та бойових дій та громадською організацією «Всеукраїнський союз ветеранів АТО». Зокрема, на базі міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 1 раз на квартал проводяться : «День учасника АТО», зустрічі з дружинами та батьками загиблих учасників АТО, щотижня на базі міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводяться зустрічі дружин загиблих учасників АТО.

Щорічно МЦСССДМ створював соціальну рекламу (в тому числі сіті-лайти в центрі міста ) з проблематики формування здорового способу життя, протидії ВІЛ-інфекції/ СНІДу, попередження насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми, розвиток сімейних форм виховання для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, профілактика раннього соціального сирітства, яку розповсюджував під час проведення міських акцій, заходів, зокрема, до Дня здоров’я, Всесвітнього дня пам’яті людей, померлих від СНІДу, до Всесвітнього дня боротьби з наркотиками, до Дня боротьби з туберкульозом та інше.

З метою підтримки та розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, проводив інформаційну кампанію «Візьми дитину в родину» щодо пропагування  сімейних форм виховання та здійснював  заходи   із запровадження патронату над дитиною, наставництва.

Під соціальним супроводженням за період 2017 року  перебувало 8  прийомних сімей, де виховувалось  11 прийомних  дітей, для яких до Дня усиновлення організовано екскурсію до м.Острог.

МЦСССДМ періодично інформував населення міста про зміст своїх соціальних послуг, проводив «Гарячі спеціалізовані лінії на « Телефоні Довіри » по питаннях соціального характеру: інформаційна компанія «Візьми дитину у родину», «З питань протидії насильства в сім’ї», «З питань протидії торгівлі людьми», гаряча лінія по виявленню, згідно повідомлень, найуразливіших категорій населення, в тому числі сімей з дітьми, одиноких громадян похилого віку, осіб з функціональними обмеженнями з метою недопущення нещасних випадків, бездоглядності, порушення безпеки життєдіяльності, «З питань гендерної рівності», консультуванню сімей/осіб військовослужбовців, мобілізованих до Збройних Сил України, демобілізованих, переселенців, біженців з Автономної Республіки Крим, Луганської, Донецької обл. для вирішення питань соціального характеру. Проведено за 2017 рік  51  гарячу лінію, куди залучалися спеціалісти міськрай ТМО, служби у справах дітей міської ради, управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту, Новоград–Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та інші суб’єкти соціальної роботи.

МЦСССДМ,  з метою запобігання повторної злочинності серед дітей та молоді, спільно з Новоград–Волинським міськрайонним відділом з питань пробації Центрального міжрегіонального управління  з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції проводить  щомісячну організацію  групових зустрічей  для  дітей та молоді, куди запрошуються представники  правоохоронних та судових органів, медичні працівники, психологи,бібліотекарі, волонтери, які проводять профілактичну та роз’яснювальну роботу, мотивують до законослухняної поведінки.

МЦСССДМ тісно співпрацював з ЗМІ щодо висвітлення роботи МЦСССДМ, друку соціально-профілактичних статей. За період 2017 року в друкованих ЗМІ було розміщено 44  статті, на офіційному сайті  Новоград – Волинської міської ради – 48 статей, на сайті  Житомирського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – 28 статей.


За матеріалами Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
До уваги новоград-волинців!
17.12.2018

18 грудня 2018 року о 15:00 год. у великій залі Будинку рад відбудеться публічне представлення проекту міського бюджету на 2019 рік.

Докладніше...
Чекаємо на пропозиції щодо номінацій та номінантів на участь в загальноміському відкритому рейтингу популярності "Гордість міста - 2018"!
12.12.2018

Традиційно в лютому місяці містяни відзначають тих, хто збагатив життя громади видатними подіями, тих, чий успіх викликав суспільний резонанс, тих, чиї досягнення визнані не тільки на рівні міста, а, можливо, і на рівні України!

Докладніше...
Інформація про намір передати в оренду
12.12.2018

Об’єкт: частина спортивної зали на вул. Пушкіна, 46 площею 60,00кв.м. Вартість майна станом на 04.09.18 – 129200,00 грн без ПДВ. Мета використання об’єкта:проведення занять з тенісу. Балансоутримувач об’єкта: ліцей №4 м. Новограда-Волинського.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa