Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
18.06.2018

Зарплата працівників виконавчого комітету міської ради за І-у половину червня 2018 року, лікарняні, відпускні за червень-липень 2018 року, матеріальна допомога на оздоровлення за 2018 рік

Докладніше...
Лист Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Верховної Ради України щодо будівництва ГЕС на річці Случ в селі Гульськ
18.06.2018

На адресу міського голови Віктора Весельського надійшов лист від першого заступника Голови Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Верховної Ради України Анатолія Диріва у відповідь на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради щодо  неприпустимості будівництва ГЕС на річці Случ в селі Гульськ, наступного змісту:

Докладніше...
Щодо виконання протокольного рішення спільного засідання регіональних комісій з питань ТЕБ та НС № №6/7 від 09.06.2017 р. з приводу забруднення річок Хомора та Случ
14.06.2018

На адресу Новоград-Волинської міської ради надійшов лист від першого заступника голови Хмельницької обласної державної адміністрації В.Кальніченко щодо виконання протокольного рішення спільного засідання регіональних комісій з питань ТЕБ та НС № №6/7 від 09.06.2017 р., наступного змісту:

Докладніше...
Щодо ремонту автомобільного мосту через річку Случ
14.06.2018

На адресу міського голови Віктора Весельського надійшов лист від заступника начальника з ремонту та експлуатаційного утримання автодоріг  Служби автомобільних доріг у Житомирській області Золотько А.С. у відповідь на звернення щодо ремонту автомобільного мосту через річку Случ, наступного змісту: 

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Міські новини
Інформація про стан роботи з контрольними документами в управлінні освіти і науки Новоград–Волинської міської ради за 2017 рік (розглянута на колегії управління освіти і науки 27.12.2017)
02.01.2018

З  метою моніторингу роботи управління освіти і науки Новоград –Волинської міської ради щодо виконання документів органів влади вищого рівня,  розпоряджень  та доручень голови міського голови, покращення рівня виконавської дисципліни в роботі з документами, управлінням освіти і науки проведено аналіз й узагальнення даних про стан роботи з контрольними документами у 2017 році.

В управлінні освіти і науки створено журнальну систему контролю за виконанням документів. Щотижнево на апаратних нарадах УОН запроваджено інформування  начальника управління освіти і науки щодо виконавської дисципліни спеціалістів управління освіти і науки в роботі з документами  та щотижневе нагадування про перелік документів, що знаходяться на виконанні у службах, у тому числі контрольних документів.

За результатами проведеного аналізу виконання документів органів влади вищого рівня та міського голови за 2017 рік встановлено, що в цілому організація виконання документів та здійснення контролю за їх виконанням носить оперативний та системний характер, що сприяє своєчасному прийняттю необхідних заходів щодо поліпшення стану виконавської дисципліни.

Протягом 2017 року до  управління освіти і науки   надійшли такі  документи:

ОДА –  51 (2017)

             78  (2016) :                    Розпоряджень -  5 (2017), 7 (2016)
                                                   Листів – 46 (2017), 69 (2016)

Контролюючих органів  -   36


Прокуратура – 8
Держпродслужба – 3
Управління держслужби з надзвичайних ситуацій – 3
Пенсійний фонд - 5
Міськрайонний  суд – 2
Виконавча служба  -2
Поліція – 6
Статистика – 1
Міністерство фінансів- 3
Обласний департамент фінансів -1
Держбудінспекція- 3

В УОН  надійшло і було виконано  53 доручення  міського голови.

Управлінням освіти і науки було розроблено 16  розпоряджень міського голови,  4 рішення виконавчого комітету, 6 рішень сесії міської ради.

Працівниками УОН та структурних підрозділів  станом на 26.12. 2017 року було підготовлено:

-          572 накази з основної діяльності,
-           93 накази про відрядження УОН,
-     478  кадрових наказів
-          936  листів, інформацій (вихідна ).

З них  43  документів перебували на контролі.  Частина документів згідно резолюції начальника управління освіти і науки освіти адресована одночасно декільком виконавцям. Спеціалістами управління освіти  та секретарем  надаються кожному виконавцю попереджувальні нагадування щодо виконання документа, що знаходиться на контролі для  оперативного виконання роботу, розпочату до встановленого терміну.

Проаналізовано  стан виконавської дисципліни керівників навчальних закладів  за 2017 рік.   За цей період не  зафіксовано суттєвих порушень строків подання документів до управління  освіти і науки.  Але мають місце випадки, коли документи мають неналежне оформлення і повертаються  для доопрацювання.  Це  питання систематично розглядається на нарадах УОН, співбесідах з керівниками навчальних закладів.        

Аналіз стану виконавської дисципліни працівників управління освіти і науки у 2017 році дає можливість відзначити, що терміни, визначені в документах органів влади вищого рівня, витримуються.  Робота з контрольними документами в управління освіти і науки   залишається на постійному контролі.


Вик. Сиротюк І.В., головний спеціаліст               
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
У Новограді-Волинському на частоті 103,2 МГц відбувається трансляція програм суспільного радіо УР-3 «Культура»
18.06.2018

Шановні мешканці Новограда-Волинського! ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» у Новограді-Волинському транслює програми суспільного радіо УР-3 «Культура» на частоті 103,2 МГц відповідно до ліцензії Національної ради.  

Докладніше...
Вводиться в дію новий тариф на послугу (миття населення) дільниці «Лазня»
18.06.2018

КП НВМР "Новоград - Волинськтеплокомуненерго”   інформує,  що з 07 липня 2018 року вводиться в дію новий тариф на послугу (миття населення) дільниці «Лазня» в розмірі  50,00 грн. з  людини  за  одне  відвідування.

Докладніше...
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ТОРГІВ У ФОРМІ АУКЦІОНУ З ПРОДАЖУ ПРАВА ОРЕНДИ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ
18.06.2018

Організатор земельних торгів: Новоград-Волинська міська рада Житомирської області

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa