Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
18.06.2018

Зарплата працівників виконавчого комітету міської ради за І-у половину червня 2018 року, лікарняні, відпускні за червень-липень 2018 року, матеріальна допомога на оздоровлення за 2018 рік

Докладніше...
Лист Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Верховної Ради України щодо будівництва ГЕС на річці Случ в селі Гульськ
18.06.2018

На адресу міського голови Віктора Весельського надійшов лист від першого заступника Голови Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Верховної Ради України Анатолія Диріва у відповідь на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради щодо  неприпустимості будівництва ГЕС на річці Случ в селі Гульськ, наступного змісту:

Докладніше...
Щодо виконання протокольного рішення спільного засідання регіональних комісій з питань ТЕБ та НС № №6/7 від 09.06.2017 р. з приводу забруднення річок Хомора та Случ
14.06.2018

На адресу Новоград-Волинської міської ради надійшов лист від першого заступника голови Хмельницької обласної державної адміністрації В.Кальніченко щодо виконання протокольного рішення спільного засідання регіональних комісій з питань ТЕБ та НС № №6/7 від 09.06.2017 р., наступного змісту:

Докладніше...
Щодо ремонту автомобільного мосту через річку Случ
14.06.2018

На адресу міського голови Віктора Весельського надійшов лист від заступника начальника з ремонту та експлуатаційного утримання автодоріг  Служби автомобільних доріг у Житомирській області Золотько А.С. у відповідь на звернення щодо ремонту автомобільного мосту через річку Случ, наступного змісту: 

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Міські новини
Інформація управління освіти і науки Новоград – Волинської міської ради про звернення громадян, що надійшли у 2017 році
02.01.2018

Конституцією України, Законом України «Про звернення громадян», іншими законодавчими актами, що регламентують роботу зі зверненнями громадян.

Управлінням освіти і науки, закладами освіти міста вживаються заходи щодо своєчасного і повного розгляду звернень. Прийом  громадян, розгляд  заяв, скарг і листів громадян в управлінні освіти  і науки міської ради здійснюється працівниками управління згідно з розподілом обов’язків. Ведеться журнал реєстрації звернень громадян.

Крім того в УОН працює комісія з питань розгляду звернень громадян створена у 2010 році.

З метою уникнення формалізму факти, викладені в зверненнях, ретельно перевіряються. Питання, порушені у зверненнях, по-можливості вирішуються в межах відповідної компетенції.

Порівняно з попереднім  роком спостерігається тенденція до незначного збільшення  числа звернень: із  43 звернень  в 2015 року,  61  - в 2016 році,                    73- в 2017 році.

За видами звернень, визначених Законом України «Про звернення громадян», як і минулі роки, домінують заяви (клопотання) 57 ( 78% ), скарги 16 (22%), пропозиції (зауваження) – 0

Як і раніше, до органів влади  за допомогою  звертались:

-          працівники освіти – 18 звернень ;
-          пенсіонери – 12;
-          безробітні - 5;
-          пересічні громадяни  – 38 звернень.

Всього звернень за статтю їх авторів- 17–чоловіча, 56- жіноча.

Всього звернень за суб’єктом – індивідуальних – 67, колективних – 5, анонімних –1.

Всього звернень за категоріями авторів- 2 – інваліди ІІ групи,  18 – інвалідів ІІІ групи. 

За результатами розгляду:
-          вирішено позитивно- 15 (21%);
-          відмовлено у задоволенні – 2 (3 %);
-          дано роз’яснення – 56 (77 %).

Всього  звернень до  міського  голови  за  2017   рік - 19
      З них :
      -на  особистому  прийомі  -  10
      -надійшло поштою –  9
        Вирішено позитивно –  10
        Дано роз’яснення – 9

Всього  звернень до  заступника міського  голови  за  2017   рік -  14
      З них :
      -на  особистому  прийомі  - 13
      -надійшло поштою –  1
 
      Вирішено позитивно –  5
      Дано роз’яснення – 9

Крім того, в 2017 році до управління освіти і науки надійшло 478 заяв з кадрових питань, вирішених позитивно. 

Основні питання, порушені у зверненнях: організація освітнього процесу, харчування дітей, працевлаштування, міжособистісні стосунки, скарги на адміністрацію.

29 (40%)  звернень із 73  стосуються організації  освітнього процесу  в  НВК.

Відповідно до ст. 22 Закону України «Про звернення громадян» та з метою забезпечення кваліфікованого, об’єктивного розгляду звернень працівниками управління освіти і науки, керівниками навчальних закладів проводиться особистий прийом громадян.

Щорічно проводяться звіти керівників закладів освіти, де оцінюється їх діяльність з урахуванням роботи із запитами та зверненнями громадян.

З метою зменшення кількості скарг в навчальних закладах міста  здійснюються упереджувальні заходи щодо їх виникнення.

Робота зі зверненнями громадян потребує системного підходу. Профілактичною роботою по виявленню та упередженню проблемних питань має займатись як адміністрація, так і класні керівники, практичні психологи та соціальні педагоги. З метою попередження повторних звернень заявник має отримувати обґрунтовану відповідь.

Велика кількість звернень до керівників навчальних закладів – з боку батьків. Тому керівникам  навчальних закладів, де спостерігається така тенденція варто посилити  контроль за проведенням класними керівниками батьківських зборів з роз’яснювальною метою щодо вирішення питань, з якими звертаються батьки у вищі інстанції.

Значна питома вага скарг на міжособистісні стосунки. Велика роль  у вирішенні, а також упередженні таких фактів належить, крім адміністрації,  психологам навчальних закладів, які повинні сприяти у створенні позитивного мікроклімату як в колективі дітей, так і в колективі працівників освіти. Згідно із ст. 221 КЗпП України в закладах освіти створюються комісії по трудових спорах.

Оперативному вирішенню багатьох проблем допомагає також консультаційна робота, яка проводиться адміністраціями навчальних закладів, працівниками управління освіти і науки як в телефонному режимі, так і при зустрічах, бесідах.

Для інформування громадян застосовуються засоби масової інформації, зустрічі з педагогічними колективами, публічні виступи керівників усіх рівнів задля роз’яснення серед населення питань, що викликають найбільшу кількість звернень. Представники ЗМІ запрошуються на всі важливі наради, семінари, конференції, масові заходи з метою висвітлення питань, що на них розглядаються.

Інформація по галузі освіти  публікується на сайті управління освіти і науки міської ради, в «Педагогічному віснику». 

Управління освіти і науки рекомендує керівникам навчальних закладів вжити невідкладних заходів щодо розв’язання проблем, що порушуються у зверненнях громадян, закликає до посилення контролю за станом цієї роботи на місцях.


Вик. Сиротюк І.В., головний спеціаліст УОН
 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
У Новограді-Волинському на частоті 103,2 МГц відбувається трансляція програм суспільного радіо УР-3 «Культура»
18.06.2018

Шановні мешканці Новограда-Волинського! ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» у Новограді-Волинському транслює програми суспільного радіо УР-3 «Культура» на частоті 103,2 МГц відповідно до ліцензії Національної ради.  

Докладніше...
Вводиться в дію новий тариф на послугу (миття населення) дільниці «Лазня»
18.06.2018

КП НВМР "Новоград - Волинськтеплокомуненерго”   інформує,  що з 07 липня 2018 року вводиться в дію новий тариф на послугу (миття населення) дільниці «Лазня» в розмірі  50,00 грн. з  людини  за  одне  відвідування.

Докладніше...
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ТОРГІВ У ФОРМІ АУКЦІОНУ З ПРОДАЖУ ПРАВА ОРЕНДИ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ
18.06.2018

Організатор земельних торгів: Новоград-Волинська міська рада Житомирської області

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa