Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
13.12.2018

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік Департаменту праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради (Проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа) лектроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот)

Докладніше...
13.12.2018

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік Департаменту праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради (Надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот)

Докладніше...
13.12.2018

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік Департаменту праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради (Надання допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям,  тимчасової  допомоги дітям)

Докладніше...
До відома представників бізнесу
12.12.2018

Інформуємо, що 16 грудня 2018 року, в Житомирі об 11.00 на базі Житомирського державного технологічного університету пройде бізнес-форум від нетворкінг-клубу «CommUnity» на тему «Стратегічне планування власного бізнесу» (програма заходу додається).  

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Міські новини
Інформація управління освіти і науки Новоград – Волинської міської ради про звернення громадян, що надійшли у 2017 році
02.01.2018

Конституцією України, Законом України «Про звернення громадян», іншими законодавчими актами, що регламентують роботу зі зверненнями громадян.

Управлінням освіти і науки, закладами освіти міста вживаються заходи щодо своєчасного і повного розгляду звернень. Прийом  громадян, розгляд  заяв, скарг і листів громадян в управлінні освіти  і науки міської ради здійснюється працівниками управління згідно з розподілом обов’язків. Ведеться журнал реєстрації звернень громадян.

Крім того в УОН працює комісія з питань розгляду звернень громадян створена у 2010 році.

З метою уникнення формалізму факти, викладені в зверненнях, ретельно перевіряються. Питання, порушені у зверненнях, по-можливості вирішуються в межах відповідної компетенції.

Порівняно з попереднім  роком спостерігається тенденція до незначного збільшення  числа звернень: із  43 звернень  в 2015 року,  61  - в 2016 році,                    73- в 2017 році.

За видами звернень, визначених Законом України «Про звернення громадян», як і минулі роки, домінують заяви (клопотання) 57 ( 78% ), скарги 16 (22%), пропозиції (зауваження) – 0

Як і раніше, до органів влади  за допомогою  звертались:

-          працівники освіти – 18 звернень ;
-          пенсіонери – 12;
-          безробітні - 5;
-          пересічні громадяни  – 38 звернень.

Всього звернень за статтю їх авторів- 17–чоловіча, 56- жіноча.

Всього звернень за суб’єктом – індивідуальних – 67, колективних – 5, анонімних –1.

Всього звернень за категоріями авторів- 2 – інваліди ІІ групи,  18 – інвалідів ІІІ групи. 

За результатами розгляду:
-          вирішено позитивно- 15 (21%);
-          відмовлено у задоволенні – 2 (3 %);
-          дано роз’яснення – 56 (77 %).

Всього  звернень до  міського  голови  за  2017   рік - 19
      З них :
      -на  особистому  прийомі  -  10
      -надійшло поштою –  9
        Вирішено позитивно –  10
        Дано роз’яснення – 9

Всього  звернень до  заступника міського  голови  за  2017   рік -  14
      З них :
      -на  особистому  прийомі  - 13
      -надійшло поштою –  1
 
      Вирішено позитивно –  5
      Дано роз’яснення – 9

Крім того, в 2017 році до управління освіти і науки надійшло 478 заяв з кадрових питань, вирішених позитивно. 

Основні питання, порушені у зверненнях: організація освітнього процесу, харчування дітей, працевлаштування, міжособистісні стосунки, скарги на адміністрацію.

29 (40%)  звернень із 73  стосуються організації  освітнього процесу  в  НВК.

Відповідно до ст. 22 Закону України «Про звернення громадян» та з метою забезпечення кваліфікованого, об’єктивного розгляду звернень працівниками управління освіти і науки, керівниками навчальних закладів проводиться особистий прийом громадян.

Щорічно проводяться звіти керівників закладів освіти, де оцінюється їх діяльність з урахуванням роботи із запитами та зверненнями громадян.

З метою зменшення кількості скарг в навчальних закладах міста  здійснюються упереджувальні заходи щодо їх виникнення.

Робота зі зверненнями громадян потребує системного підходу. Профілактичною роботою по виявленню та упередженню проблемних питань має займатись як адміністрація, так і класні керівники, практичні психологи та соціальні педагоги. З метою попередження повторних звернень заявник має отримувати обґрунтовану відповідь.

Велика кількість звернень до керівників навчальних закладів – з боку батьків. Тому керівникам  навчальних закладів, де спостерігається така тенденція варто посилити  контроль за проведенням класними керівниками батьківських зборів з роз’яснювальною метою щодо вирішення питань, з якими звертаються батьки у вищі інстанції.

Значна питома вага скарг на міжособистісні стосунки. Велика роль  у вирішенні, а також упередженні таких фактів належить, крім адміністрації,  психологам навчальних закладів, які повинні сприяти у створенні позитивного мікроклімату як в колективі дітей, так і в колективі працівників освіти. Згідно із ст. 221 КЗпП України в закладах освіти створюються комісії по трудових спорах.

Оперативному вирішенню багатьох проблем допомагає також консультаційна робота, яка проводиться адміністраціями навчальних закладів, працівниками управління освіти і науки як в телефонному режимі, так і при зустрічах, бесідах.

Для інформування громадян застосовуються засоби масової інформації, зустрічі з педагогічними колективами, публічні виступи керівників усіх рівнів задля роз’яснення серед населення питань, що викликають найбільшу кількість звернень. Представники ЗМІ запрошуються на всі важливі наради, семінари, конференції, масові заходи з метою висвітлення питань, що на них розглядаються.

Інформація по галузі освіти  публікується на сайті управління освіти і науки міської ради, в «Педагогічному віснику». 

Управління освіти і науки рекомендує керівникам навчальних закладів вжити невідкладних заходів щодо розв’язання проблем, що порушуються у зверненнях громадян, закликає до посилення контролю за станом цієї роботи на місцях.


Вик. Сиротюк І.В., головний спеціаліст УОН
 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Чекаємо на пропозиції щодо номінацій та номінантів на участь в загальноміському відкритому рейтингу популярності "Гордість міста - 2018"!
12.12.2018

Традиційно в лютому місяці містяни відзначають тих, хто збагатив життя громади видатними подіями, тих, чий успіх викликав суспільний резонанс, тих, чиї досягнення визнані не тільки на рівні міста, а, можливо, і на рівні України!

Докладніше...
Інформація про намір передати в оренду
12.12.2018

Об’єкт: частина спортивної зали на вул. Пушкіна, 46 площею 60,00кв.м. Вартість майна станом на 04.09.18 – 129200,00 грн без ПДВ. Мета використання об’єкта:проведення занять з тенісу. Балансоутримувач об’єкта: ліцей №4 м. Новограда-Волинського.

Докладніше...
У Новограді-Волинському вшанують учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС
12.12.2018

14 грудня 2018 року об 11:00 год. відбудеться покладання квітів до пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи (вул. Шевченка, 41/1). 

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa