Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
На засіданні виконавчого комітету міської ради
13.12.2017

13 грудня 2017 року у великій залі Будинку рад відбулося 49 засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання. У засіданні, що проходило під головуванням міського голови Віктора Весельського, взяли участь 18 членів виконкому із 26 затверджених на сесії міської ради, радники міського голови, керівники виконавчих органів міської ради, керівники комунальних підприємств, навчальних закладів, установ, організацій, запрошені та представники ЗМІ.

Спершу очільник міста Віктор Весельський поінформував присутніх про кадрові зміни в апараті виконавчого комітету міської ради, що відбулися з часу останнього засідання виконкому. Також, міський голова наголосив головним розпорядникам коштів на необхідність тримати на постійному контролі освоєння коштів до кінця фінансового року.

Крім того, Віктор Леонідович виконав приємну місію нагородження членів виконавчого комітету міської ради з нагоди Дня місцевого самоврядування, які були відсутні на урочистостях до професійного свята. Так, Почесною грамотою міської ради очільник міста нагородив Сергія Маяцького, а Дмитра Іванченка – Подякою міського голови.

Між тим, на розгляд засідання виконавчого комітету було внесено 34 питання. Варто наголосити, що 2 з них були включені додатково в результаті відповідного голосування членами виконкому, а саме питання «Про міський бюджет на 2018 рік» та «Про затвердження витрат та втрат води на 2018 рік для комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства». Зволікання із прийняттям останнього рішення потягнуло б за собою штрафні санкції для КП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» у сумі 195 тис. грн. Тому членами виконкому, після обговорення та консультацій, було вирішено його прийняти. Забігаючи наперед, варто зазначити, що усі проекти рішень, що були включені до порядку денного 49 засідання виконавчого комітету, були схвалені.

Таким чином, 95 громадян отримали разову грошову допомогу на лікування у загальній сумі  220 тис. грн.; 5 учасників АТО та члени їх сімей отримали разову грошову допомогу у загальній сумі 9 тис. грн.; визначено місце для здійснення торгівлі на частині вулиці Шолом Алейхема (від будинку №3 до рогу вулиці Юрія Яновського) терміном до 31.12.2020; встановлено тарифи на послуги із захоронення твердих побутових відходів для комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Шляхрембуд» для ІІ групи споживачів (бюджетні установи) – 24,03 грн./м³; для ІІІ групи споживачів (інші споживачі) – 27,34 грн./м³; для населення (багатоповерхові будинки та будинки приватного сектору) – 21,52 грн./м³.

Також, комунальному підприємству Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» встановили тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, що набирають чинності з 01 січня 2018 року, на рівні:

-  для потреб населення - тариф на теплову енергію – 1322,41 грн/Гкал (з ПДВ) за такими складовими: тариф на виробництво теплової енергії – 1272,38 грн/Гкал (з ПДВ); тариф на транспортування теплової енергії – 45,37 грн/Гкал (з ПДВ); тариф на постачання теплової енергії – 4,66 грн/Гкал (з ПДВ).

- для потреб бюджетних установ - тариф на теплову енергію – 1835,15 грн/Гкал (з ПДВ) за такими складовими: тариф на виробництво теплової енергії – 1785,12 грн/Гкал (з ПДВ); тариф на транспортування теплової енергії – 45,37 грн/Гкал (з ПДВ); тариф на постачання теплової енергії - 4,66 грн/Гкал (з ПДВ).

- для потреб інших споживачів - тариф на теплову енергію – 1817,30 грн/Гкал (з ПДВ) за такими складовими: тариф на виробництво теплової енергії – 1767,27 грн/Гкал (з ПДВ); тариф на транспортування теплової енергії – 45,37 грн/Гкал (з ПДВ); тариф на постачання теплової енергії – 4,66 грн/Гкал (з ПДВ).

Крім того, комунальному підприємству Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» встановили тарифи на послуги  з централізованого опалення, що надається населенню на рівні:

- для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії - 1335,74 грн/Гкал (з ПДВ);

- для абонентів житлових будинків без будинкових приладів обліку теплової енергії   -  32,73 грн/м2 (з ПДВ).

Встановлено тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення комунальному підприємству Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» на рівні: водопостачання – 10,34 грн/1 куб.м. (з ПДВ); водовідведення – 17,08 грн/1 куб.м. (з ПДВ). Дане рішення набирає чинності з 01 січня 2018 року.

Після детального вивчення питання організації харчування дітей у  закладах   дошкільної  та загальної середньої освіти міста  на  2018  рік та широкого обговорення за участі членів виконавчого комітету та керівників навчальних закладів, ухвалили порядок надання  послуг з харчування  дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах. Так, з 01 січня 2018 року вартість харчування встановлено  в  закладах дошкільної  освіти міста на одну дитину в день  віком  до 3 років  в сумі   30,61 грн., віком  від 3 до 6 (7) років  в сумі 48,00 грн.

Вартість  одноразового безкоштовного харчування  учнів  в закладах загальної середньої освіти міста  з розрахунку харчування  в день на одного  учня 1-4  класів - в сумі 16,30 грн., 5-11  класів - в  сумі  18,50 грн.

Встановлено  з  01  січня  2018 року  розмір батьківської  плати за  один день  відвідування дитиною  закладу  дошкільної  освіти  (60%  від вартості харчування), що становить для:  ясельної групи -  18,40 грн. (кошти міського  бюджету - 12,21 грн.); дошкільної групи – 28,80 грн. (кошти міського  бюджету  - 19,20 грн.).

Від плати за  харчування  в  закладах дошкільної  освіти звільнено:   батьків або осіб, які їх замінюють, у сім’ях, де сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку встановлюється Законом України  «Про Державний бюджет України»  для визначення права  на  звільнення від плати за харчування дитини у державних і комунальних дошкільних навчальних закладах; дітей  із сімей, які  отримують допомогу відповідно  до  Закону України  «Про державну  соціальну  допомогу малозабезпеченим     сім’ям»; дітей-сиріт; дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей-інвалідів.

Для  багатодітних  сімей встановлено знижки щодо плати  за харчування дітей у закладах дошкільної  освіти у розмірі 50% сім’ям, які мають трьох і більше дітей.

Також, звільнено від плати за одноразове  харчування  у  закладах загальної  середньої  освіти: дітей-сиріт; дітей,  позбавлених батьківського піклування; дітей  із сімей, які  отримують допомогу відповідно  до  Закону України  «Про державну  соціальну  допомогу малозабезпеченим   сім’ям»;  дітей, з особливими  освітніми  потребами, які  навчаються в класах з  інклюзивним навчанням.

Між тим, пільга  на  харчування   надається  учням  загальної середньої  освіти   та  дітям   закладів   дошкільної   освіти, які  зареєстровані і  проживають  у  місті  Новограді-Волинському.

Крім того, звільнено  від  плати  за   харчування   в  закладах  загальної  середньої  освіти  та  в  закладах   дошкільної   освіти: дітей, батьки яких  мають статус  учасника  бойових дій антитерористичної операції  (далі  - АТО) або загинули під час виконання службових обов’язків  в зоні  АТО (копія посвідчення учасника  бойових дій, або  довідки про безпосередню участь в  АТО); дітей, які є внутрішньо переміщеними особами із зони АТО та Автономної Республіки Крим.

З повними текстами усіх прийнятих рішень, після підписання їх міським головою, можна буде ознайомитися на офіційному сайті міської ради у рубриці «Нормативна база – Рішення виконавчого комітету».
Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa