Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
21.02.2018

Заробітна плата заступника міського голови - начальника фінансового управління міської ради Ящук І.К. за І половину лютого 2018 року

Докладніше...
21.02.2018

Лист з Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Докладніше...
21.02.2018

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік управління містобудування, архітектури та земельних відносин Новоград-Волинської міської ради (Проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки чи права на неї)

Докладніше...
19.02.2018

Зарплата працівників виконавчого комітету міської ради  за І-у половину лютого 2018 року, лікарняні, відпускні за лютий-березень, матеріальна допомога за 2018 рік.

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Міські новини
Лист з Міністерства фінансів України
07.12.2017

На адресу Новоград-Волинської міської ради надійшов лист з Міністерства фінансів України у відповідь на звернення міського голови Весельського В.Л. до народного депутата України Литвина В.М. щодо внесення до Проекту Закону України «Про державний бюджет України на 2018 рік» пункту щодо погашення зобов’язань перед державою за позиками, наданими міжнародними фінансовими установами на впровадження проекту «Розвиток міської інфраструктури» за рахунок різниці в тарифах, а також щодо ініціювання внесення змін до Договору про субкредитування від 12.02.2010 року № 28010-02/20 в частині не нарахування пені та штрафів на прострочену заборгованість, наступного змісту:

«Міністерство фінансів України розглянуло Ваше звернення від 07.09.2017 № 01-02/1893 щодо вирішення проблемних питань, пов'язаних з поверненням заборгованості КП Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» за субкредитом, та повідомляємо.

Для реалізації проекту «Розвиток міської інфраструктури» залучено позику Міжнародного банку реконструкції та розвитку, яку було рекредитовано комунальним підприємствам. Відповідно до положень договорів про субкредитування засобом забезпечення виконання комунальним підприємством своїх зобов’язань із погашення та обслуговування субкредиту є гарантія відповідної місцевої ради. Частиною третьою статті 17 Бюджетного кодексу зазначено, що державні (місцеві) гарантії надаються на умовах платності, строковості, а також забезпечення виконання зобов’язань у спосіб, передбачений законом.

Відповідно до Гарантії Новоград-Волинської міської ради від 07.04.2010 № 1082/16 Новоград-Волинська міська рада взяла на себе зобов'язання протягом строку дії Угоди про позику і цієї Гарантії здійснювати всіх необхідних заходів та передбачати в бюджеті міста кошти, достатні для забезпечення виконання своїх зобов’язань за цією Гарантією, а саме сплатити всі платежі з обслуговування Субкредиту, наданого КП Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства».

Постановою НКРЕКП від 26.04.2017 №551 «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 16.06.2016 № 1141» для КП Новоград- Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» встановлені нові тарифи на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, і при їх розрахунку враховано курс валют в обсязі 27,2 грн./дол. США.

Станом на 23.11.2017 заборгованість КП Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» перед Мінфіном становить 199 882,95 дол. США та 490 931,43 гривень.

Листом від 20.11.2017 № 19030-13/1-21/31821 Міністерство фінансів України виставило платіжну вимогу Новоград-Волинській міській раді як гаранту щодо виконання зобов’язання КП Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» в розмірі наявної заборгованості.

Водночас інформуємо, що за січень-жовтень 2017 року до загального фонду бюджету м. Новоград-Волинський надійшло 168,1 млн. грн., приріст надходжень до аналогічного періоду минулого року становить 16% (+ 23,2 млн. гривень).

Ураховуючи зазначене, пропозиція Новоград-Волинської міської ради щодо не нарахування пені у 2018 році на заборгованість з погашення та обслуговування, залученого КП Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Субкредиту, може бути розглянута лише у разі надання чіткого обґрунтування неможливості його своєчасного обслуговування та погашення у 2018 році разом з розрахунками.

Щодо внесення змін до проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» з метою передбачення можливості погашення зобов’язань перед державою за позиками, наданими міжнародними фінансовими установами на впровадження проекту «Розвиток міської інфраструктури» за рахунок різниці в тарифах, повідомляємо, що Законом України від 16.07.2015 № 626-VІІІ «Про внесення змін до деяких законів України у сфері комунальних послуг» внесено зміни до низки законів, відповідно до яких з 1 січня 2016 року:

- забороняється НКРЕКП встановлювати тарифи нижчі за економічно обґрунтований рівень;

- відшкодування втрат підприємств, що виникають протягом періоду розгляду розрахунків тарифів, встановлення та їх оприлюднення органом, уповноваженим встановлювати тарифи, включається до тарифу відповідно до порядку формування тарифів; 

- за органами місцевого самоврядування залишається право відшкодувати з відповідного місцевого бюджету виконавцям/виробникам різницю між встановленим розміром цін/тарифів та економічно обґрунтованими витратами на виробництво цих послуг у разі встановлення цими органами тарифів на житлово-комунальні послуги на рівні, що унеможливлює отримання прибутку.

Зважаючи на зазначене, правові підстави для передбачення на 2018 рік субвенції на погашення різниці в тарифах, яка має бути компенсованою з державного бюджету, відсутні.  


Заступник Міністра                                                                С.М. МАРЧЕНКО»

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
До відома населення міста!
20.02.2018

Відповідно до ст. 3 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» від 01.07.2004 року однією із засад державної реєстрації прав є обов’язковість державної реєстрації прав у Державному реєстрі прав; внесення відомостей до Державного реєстру прав.

Докладніше...
Відбудеться виїзний прийом громадян
20.02.2018

До уваги новоград-волинців! 23 лютого з 10:00 до 15:00 год. міський голова В.Л. Весельський проведе виїзний прийом громадян у приміщенні амбулаторії загальної практики сімейної медицини №2 (вул. Леваневського, 14).

Докладніше...
У Новограді-Волинському вшанують пам’ять Героїв Небесної Сотні
16.02.2018

З метою гідного вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 19 лютого о 15:00 год. на мітинг-реквієм, який відбудеться біля Арки Небесній сотні та загиблим учасникам АТО (вул. Шевченка).

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Які питання хвилюють Вас найбільше?
   робота житлово-комунальних служб
   тарифи на комунальні послуги
   екологічний стан навколишнього природного середовища
   рівень заробітної плати (пенсій)
   ціни на продовольчі та промислові товари
   ціни на ліки та платні медичні послуги
   обслуговування в закладах охорони здоров’я
   реалізація освітньої реформи
   процес децентралізації влади
   важко відповісти
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa