Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
09.10.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 07.10.2019 року

Докладніше...
Результатами лабораторних досліджень води з джерел міста
02.10.2019

Новоград-Волинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  повідомляє,  що  за  результатами лабораторних досліджень наданих ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» 01.10.2019   вода питна не відповідає вимогам  ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» затвердженого наказом МОЗ України від 12.05.2010р.

Докладніше...
Результати лабораторних досліджень води в бюветах міста
02.10.2019

Новоград-Волинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  повідомляє, що за  результатами лабораторних досліджень наданих ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» 26.09.2019 вода питна не відповідає вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» затвердженого наказом МОЗ України від 12.05.2010р.

 

Докладніше...
30.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 30.09.2019 року 

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Звіт міського голови Весельського В.Л. про роботу виконавчих органів міської ради та про здійснення державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності виконавчими органами міської ради у 2017 році
17.11.2017

Дорогі новоград-волинці! Шановні мешканці міста!


2 роки тому, 25 жовтня 2015 року, відбулися місцеві вибори до рад усіх рівнів, 54 % виборців висловили мені свою підтримку і уповноважили представляти та захищати їх інтереси на найвищій посаді міста. Разом з депутатським корпусом міської ради сьомого скликання, членами виконавчого комітету міської ради, я віддаю всі свої зусилля на впровадження в життя виборчої програми, забезпечуючи стабільне та безперебійне життєзабезпечення міста.

За два останні роки новоград-волинці стали свідками початку втілення в життя нових проектів, які незабаром стануть не тільки окрасою міста, а й значно покращать інфраструктуру та зроблять життя містян набагато комфортнішим. За звітний період міська влада не скоротила жодної соціально програми і прагнула виконати всі ті програми, які були прийняті та затверджені на початку року. Головним завданням, над яким працював виконавчий комітет міської ради впродовж 2017 року, була максимальна реалізація інтересів міської громади в реальних бюджетно-фінансових, економічних та соціальних умовах, в межах Конституції та Законів України. Завдяки спільній цілеспрямованій роботі вдалося забезпечити нормальне функціонування комунальних підприємств, у деякій мірі покращити їх матеріальний стан, а також закладів освіти, культури, охорони здоров’я та досягти певних позитивних результатів у забезпеченні життєдіяльності нашого міста. Ми керувалися принципом відкритого діалогу з міською громадою, усі засідання сесій міської ради, виконавчого комітету міської ради, а також основні заходи транслюються у прямому ефірі по місцевому телебаченню.  Моя мета та ж, яка була на початку каденції, з якою прийшов у міську раду: зробити Новоград-Волинський сучасним містом, забезпечити достойне життя, покращити добробут людей.

Так, у 2017 році одним з основних  проектів стало відновлення доріг. Хочу наголосити, що процес триватиме і наступного року. Будівництво та капітальний ремонт доріг – це одне з основних завдань, що я ставлю перед своєю командою та підлеглими. Зокрема, вже усі встигли звикнути до гарної облаштованої вулиці від міського парку культури та відпочинку до стадіону «Авангард», яка, між іншим, з’явилася тільки цього року. Тепер кожен новоград-волинець, прогулюючись «стометрівкою», може відчути, що живе у сучасному та гарному місті. Окрасою міста у цьому році стала й оновлена площа Лесі Українки, де проходили заходи з нагоди 30-ї річниці Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела», 760-річчя від першої літописної згадки про місто Новоград-Волинський та ін.

Крім того, у різних мікрорайонах Новограда-Волинського будуються нові багатоповерхівки. Якщо місто будується – значить воно живе, це свідчення поступового зростання та розвитку.

Досягнуті домовленості з найвищим керівництвом держави щодо будівництва Прозорого соціального офісу. Нагадаю, що на його будівництво з державного бюджету буде виділено 24 млн. грн. – це 83 % загальної вартості проекту. Решту 17 %, а це 5 млн. грн. профінансує міський бюджет.

У Прозорому соціальному офісі, що постане у центральній частині міста, на першому поверсі розміститься Пенсійний фонд, а на другому -  департамент праці і соціального захисту населення міської ради. Приміщення буде обладнано найсучаснішою технікою. Також передбачена доступність в установу для людей з обмеженими фізичними можливостями.

Прозорий соціальний офіс у Новограді-Волинському буде справжньою окрасою міста, але найголовніше – нарешті мешканці міста будуть отримувати соціальні послуги в одному місці: зручно, якісно та доступно.

Ми з вами продовжуємо розширювати коло медичних послуг для населення: відкриваємо нові амбулаторії медицини загальної практики у віддалених мікрорайонах міста, закуповуємо медичне обладнання для міськрай ТМО і, найголовніше, ведемо активні роботи з будівництва нового хірургічного корпусу. Медична реформа вимагає динамічних змін. Місто готується до створення госпітального округу з центром у Новограді-Волинському в який входитимуть навколишні райони.

Я особисто займатимусь галуззю охорони здоров’я в місті, щоби застосувати весь свій досвід роботи в медичній галузі. 

Також хочу наголосити, що започаткована в 2014 році реформа децентралізації, яка дозволила наростити ресурси місцевих бюджетів, була покликана акумулювати кошти на місцях. Крім того, об’єднані громади автоматично будуть отримувати у своє розпорядження 60% від податку на доходи громадян. Це призведе до двократного збільшення власних надходжень. Тому Новоград-Волинський пішов на дуже важливий і позитивний крок – об’єднання з прилеглими селами. Наразі це поки що Майстрів, Маковиці, Майстрова Воля Майстрівської сільської ради. Крім того, ми відкриті до діалогу і готові розглянути інші пропозиції.

Ми на порозі змін. Мусимо бути готові до нових викликів та йти в ногу з часом, йти на випередження.

Отож, шановна громадо, до вашої уваги я хочу представити черговий, вже мій другий звіт міського голови щодо діяльності у поточному році. 

Бюджет міста


За 9 місяців поточного року доходна частина міського бюджету в цілому виконана у сумі 442,3 млн. грн. або на 98%. Це на 119,4 млн. грн більше відповідного періоду минулого року.

З урахуванням міжбюджетних трансфертів до загального фонду міського бюджету надійшло 423,4 млн. грн або 98,0% до плану міської ради. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 111,6 млн. грн або на  35,8 %.

Надходження від власних доходів становлять 148,4 млн. грн або 100,0% до плану міської ради та у порівнянні з відповідним періодом минулого року  збільшились на 18,6 млн. грн або 14,3%, в тому числі з:
податку на доходи фізичних осіб – на 11 млн. грн;
єдиного податку – на 6 млн. грн;
плати за землю – на 3,1 млн. грн.

Субвенцій з усіх рівнів бюджетів (субвенції з державного, обласного, районного бюджетів та бюджетів ОТГ- Городниця, Чижівка) надійшло майже 274,0 млн. грн, що більше ніж у минулому році на 92,4 млн. грн.

Надходження до спеціального фонду міського бюджету забезпечено у сумі 18 ,9 млн. грн або 98,3 %, у тому числі:
власні надходження бюджетних установ – 9,5 млн. грн..;
бюджет розвитку – 9,3 млн. грн (інші субвенції з обласного, районного бюджетів та субвенція з державного бюджету на соціально-економічний розвиток окремих територій). 

Видаткова частина міського бюджету за 9 місяців 2017 року в цілому виконана у сумі 435,7 млн. грн, що на 138,2 млн. грн або на 46,4% більше відповідного періоду минулого року.

Аналіз структури по галузях міського бюджету свідчить про його спрямованість на галузі соціально-культурної сфери.

На фінансування першочергових та захищених видатків спрямовано 372,7 млн. грн.. коштів загального фонду міського бюджету, що на 119,1 млн. грн. або на 47% більше відповідного періоду минулого року.

Касові видатки за спеціальним фондом проведено у сумі   35,4 млн. грн, з них за рахунок власних надходжень бюджетних установ у сумі 8,6 млн. грн. На проведення капітальних видатків спрямовано 26,8 млн. грн, що на 6,8 млн. грн більше  2016 року.

У структурі капітальних видатків найбільшу питому вагу займає житлово-комунальне господарство – 49,9%, охорона здоров’я – 21,8%, освіта – 16,4%, , культура – 5,1%, соціальний захист – 4,1%, фізична культура і спорт – 0,5%.

Надання адміністративних послуг у місті


За звітний період Центром надання адміністративних послуг міської ради надано 15 тис. 986 послуг.

Відділом державної реєстрації міської ради за 2017 рік зареєстровано:
- 36 юридичних осіб;
- 328 фізичних осіб-підприємців.

За звітний період від проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців до міського бюджету надійшло 288 тис. 966 грн. Всього за звітний період проведено  10 тис. 223 реєстраційні дії.

Протягом звітного періоду спеціалістами відділу ведення реєстру територіальної громади надано 4 тис. 259 адміністративних послуг громадянам міста, з них: 2 тис. 103 – реєстрація місця проживання, 2 тис. 156 – зняття з реєстрації місця проживання.

Економіка міста 


Характеризуючи економіку міста протягом 2017 року, необхідно відмітити, що місцеві товаровиробники модернізуючи виробництва, вкладаючи значні кошти у інноваційний розвиток, досягли певних позитивних результатів.

Вагомий внесок у розвиток промисловості міста роблять 16 промислових підприємств, якими сплачено до міського бюджету 22,6 млн. грн., а це на 27% більше, ніж за 9 місяців 2016 року (17,8 млн. грн.).

Бюджетоформуючими підприємствами міста за січень-вересень 2017 року реалізовано промислової продукції на суму 764,0 млн. грн., що на 10 % (69,3 млн. грн.) більше аналогічного періоду минулого року. Для порівняння – за 9 місяців 2016 року обсяг реалізації промислової продукції становив 694,7 млн. грн.

Основним показником, який характеризує загальний стан на ринку праці – є рівень зареєстрованого безробіття. Протягом 2017 року до Новоград-Волинського центру зайнятості з метою пошуку роботи звернулось 2231 мешканців міста, за аналогічний період минулого року – 3029 мешканців. За січень-вересень 2017 року за сприянням служби зайнятості знайшли роботу 1461 мешканець міста. Станом на 01.10.2017 року нараховувалось 229 актуальних вакансій на підприємствах міста.

Середньомісячна заробітна плата по місту становить 5 221 гривню, у порівнянні з минулим роком вона зросла на 32% (3 940 грн.). Середній рівень заробітної плати в області – 5 760 гривень, в Україні – 6 785 гривень. Заборгованість із виплати заробітної плати на економічно активних підприємствах відсутня.

Протягом 9 місяців 2017 року 34 суб’єктами господарювання створено 108 робочих місця, у тому числі юридичними особами створено – 52, у фізичних осіб-підприємців – 56 робочих місць.

У 2017 році найбільшим підприємством легкої промисловості ПрАТ ВКФ «Леся» реалізовано проект з реконструкції виробничих приміщень із збільшенням об’ємів площі, а саме побудовано новий цех з перспективою створення 500 додаткових робочих місць.

Крім того, на ТОВ «Нові ласощі – Житомир» в порівнянні з аналогічним періодом минулого року збільшено виробництво на 60% та створено додатково 70 нових робочих місць.

Виконання Програми соціально-економічного розвитку міста


Зусилля виконавчих органів міської ради спрямовані на забезпечення виконання Програми соціально-економічного розвитку міста, збереження досягнутих результатів в окремих галузях економіки, поліпшення життєвого рівня населення, покращення його соціального захисту.

Програмою на 2017 рік з урахуванням змін та доповнень заплановано проведення робіт в сумі 187,2 млн. грн. Виконання станом на 01.10.2017 року становить 19,3% або 36,2 млн. грн.

Ефірне радіомовлення


З метою якісного надання послуг з радіомовлення та його покращення протягом 2017 року проведено роботу із запровадження ефірного радіомовлення. Результатом є те, що ПАТ „НТСУ“ м. Київ, (позивні „Радіо „Культура“) здійснюватиме 24 години на добу радіотрансляцію з використанням частоти 103,2 МГц у місті та районі. Наразі ведуться роботи із закупівлі та встановлення відповідного обладнання для трансляції ефірного радіомовлення.

Транспорт
Триває робота щодо запровадження в 2017-2018 роках супутникового моніторингу транспорту: встановлення GPS-трекерів, що забезпечить здійснення контролю за дотриманням графіків руху автобусів. У подальшому планується встановлення інформаційних табло та відповідного програмного забезпечення. Активно ведеться робота над ідеєю впровадження електронного обліку пасажиропотоку, зокрема пасажирів-пільговиків.

Підприємницька  діяльність

До сфери підприємницької діяльності міста належать 6186 суб’єктів малого та середнього підприємництва.

За 9 місяців поточного року до міського бюджету від суб’єктів господарювання надійшло 20 мільйонів 925 тисяч гривень, з них 17 мільйонів 320 тисяч гривень - від фізичних осіб-підприємців.

Реалізація міжнародних та вітчизняних проектів технічної допомоги, що спрямовані на покращення якості життя територіальної громади.
Триває співпраця Новоград-Волинської міської ради із спільним Проектом Європейського союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ».

У 2017 році завершено реалізацію 13 мікропроектів громад у 13 ОСББ міста, загальна вартість проектів складає 4,7 млн. грн., фінансова підтримка ЄС/ПРООН – 2,2 млн. грн., Новоград-Волинської міської ради – 2,3 млн. грн., внесок ОСББ – 0,2 млн. грн.

Новоград-Волинський єдине місто в Житомирській області та одне з 9 міст в Україні, де реалізовано два проекти з комплексної термомодернізації  багатоквартирних житлових будинків, на основі кращого європейського досвіду та ноу-хау. Вже цієї зими переваги від реалізованих проектів зможуть відчути мешканці 160 квартир у двох 5-поверхівках, за адресою вул. Житомирська, 53 (ОСББ «ЖБК-1»), вул. Леваневського, 5 (ОСББ «Чайка»).

Загальна вартість проектів 7,1 млн. грн. Внесок ЄС/ПРООН – 4,8 млн. грн., внесок Новоград-Волинської міської ради – 1,9 млн. грн., внесок ОСББ – 0,4 млн. грн.

У 2017 році завершено реалізацію проекту «Впровадження інноваційної моделі розвитку медичної галузі міста». Загальна вартість проекту становить 1,1 млн. грн. Внесок Новоград-Волинської міської ради – 0,5 млн. грн., ЄС/ПРООН – 0,6 млн. грн. Запровадження сучасного електронного сервісу у Новоград-Волинському міськрайонному територіальному медичному об’єднані дозволить громадянам отримувати послуги якісно, швидко та зручно, а лікарям – налагодити зручну форму зворотного зв’язку з пацієнтами.

Житлово-комунальне господарство


За 9 місяців 2017 року управлінням житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради освоєно 21,7 млн.грн., які використані на будівельно-ремонтні роботи та утримання місць загального користування, а саме:
-        збудовано  арку пам’яті Небесної сотні  та загиблим учасникам АТО;
-        проведено капітальний ремонт площі Лесі Українки;
-        виготовлена проектно-кошторисна документація на об’єкт  „Будівництво підпірної гідротехнічної споруди з проведенням протиповеневих заходів, поліпшенням гідрологічного режиму та санітарного стану річки Случ в м.Новоград-Волинський Житомирської області“;
-        виготовлено 36 проектів на капітальний ремонт, будівництво та реконструкцію об’єктів благоустрою місць загального користування, з них 21 на капітальний ремонт доріг та тротуарів.

Розпочато роботи з капітального ремонту зливової каналізації на 5 вулицях міста.

Закінчується ремонт внутрішньоквартальних доріг та тротуарів, розташованих на прилеглих до будинків ОСББ територіях міста та в’їздів до них. Впорядковані території біля 12 будинків ОСББ. До кінця року планується впорядкувати ще                      4 прибудинкові території.

На прибудинкових територіях ОСББ та на  землях комунальної власності   приватного сектору встановлені дитячі та спортивні  майданчики на 6 земельних ділянках.

Проведено роботи з ремонту пішохідного переходу між вулицями Соборності та вулицею Житомирська.

З 01.09.2017 року за рішенням керуючих ОСББ угоди на  обслуговування ліфтів укладено з новоствореним підприємством "Новоград-Волинськліфт".

На  ремонт  вуличного освітлення використано – 193,5 тис.грн. Вже виконані ремонти на 14 вулицях та провулках міста. У 2018 році планується  виконати капітальний ремонт на 32 вулицях, розроблена проектно-кошторисна документація.

Ведуться ремонтні роботи на 1,2,3 провулку Коростенському, вулиці Юношева.  Роботи виконуються за рахунок державної субвенції.

Загалом відремонтовано більше  1 км мереж вуличного освітлення.

Введено в дію світлофорний об’єкт на перехресті вулиць Житомирська-Лубчицька;

Встановлено світлодіодні світлофори на перехресті вул.Шевченка-Левченка (район  автовокзалу).

Сфера житлово-комунальної галузі представлена 4-ма комунальними підприємствами. Всі підприємства  працюють у штатному режимі.

Комунальне підприємство Новоград-Волинської міської ради  "Новоград-Волинськтеплокомуненерго"  


До нового опалювального сезону підприємство забезпечило 100% облік  споживання  теплової енергії   у  тих   багатоквартирних  житлових  будинках,  де  є технічна  можливість   монтажу   лічильників теплової енергії  

Проведена реконструкція котельні по вул.Шевченка,1. Загальна вартість виконаних робіт становить 2, 7 млн.грн.

Переведено на автономне індивідуальне опалення багатоквартирний будинок на вулиці Рокосовського,1,

Загалом за 9 місяців поточного року на виконання енергозберігаючих заходів інвестиційної програми та підготовку теплового господарства до опалювального сезону 2017-2018 років підприємством  освоєно 4,3 млн.грн.

Комунальне підприємство Новоград-Волинської міської ради  „Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства“


Відновлено роботу каналізаційного колектору на вул. Соборності - Ю.Ковальського – Замкова   довжиною 252 м. 

Замінено аварійні ділянки каналізаційної мережі на вулиці Соборності,20 та Єрьоменка,18.

За період з січня по вересень 2017 року ліквідовано103аварійних ситуації на водопровідних мережах та понад 1000 засмічень та заторів - на каналізаційних мережах міста.

Розпочато реконструкцію даху водоочисних споруд ІІ підйому по вул. Житомирська,19

З метою впорядкування тиску води в багатоповерхових будинках центральної частини міста замовлено проектно-кошторисну документацію на встановлення підвищувальної насосної  станції на площі Лесі Українки,3.

Для підвищення якості питної води вивчається можливість очистки русла річки Случ в районі водозабору.

Виготовлена проектно-кошторисна документація та розпочаті роботи з влаштування водопровідної мережі на вулиці Штепіна, розробляється проектно-кошторисна документація на прокладання вуличної мережі на вулиці  Пилипа Орлика та Івашківська.

Виготовлено кошториси для робіт з влаштування централізованого водопостачання в житлових мікрорайонах Дружби, Карєр.

Комунальне підприємство Новоград-Волинської міської ради  
„Шляхрембуд“

З початку  поточного року  освоєно з міського бюджету 7,4 млн.грн. на капітальний ремонт доріг та тротуарів, та 2 млн.грн. на поточний ремонт.

На даний час капітально відремонтовано 8 доріг загальною протяжністю більше  2,5 км - вул.Мякішева, Зелена, Рокосовського, Шевченка-Мамайчука, Карбишева, Ціалковського, Полянського. Закінчені також ремонтні роботи на вулицях, які виконувались в кінці минулого року. Це ІІ Зарічний провулок, вулиця Західна,Гордєєва. В стадії закінчення ремонт вулиці Кривоноса.

Заасфальтували  дорожнього покриття площею 4,9 тис.кв.м.

Поточний ремонт вулиць з м’яким покриттям (грейдерування з частковим підсипанням щебенево-висівковою сумішшю) проведено на 49 вулицях та 8 провулках міста та в мікрорайонах  „Смолка“, „Дружба“, „Мясокомбінат“ площею 49,3 тис.кв.м.

Здійснено фарбування турнікетів у кількості 756 шт., нанесено 5,5 км розмітки на вулицях, перехресті доріг та пішохідних переходах. Встановлено 72 дорожніх знаки.

Комунальне підприємство Новоград-Волинської міської ради 
„Новоград-Волинськжитлосервіс “

На даний час підприємством освоюється державна субвенція, виконуються роботи по капітальному ремонту будинків на вулиці Дружби,129,131,127.

-        на заквітчення міста освоєно 351,9 тис.грн.
- на зрізання аварійних дерев по місту освоєно 292,4 тис.грн., за які видалено 469 аварійних дерев, потребують знесення ще - 164 дерева.

По місту з початку року відловлено 50 безпритульних тварини, 55 –простеріалізовано та  252 безпритульних тварини утримується у притулку.

На утримання кладовищ  використано 237,1 тис.грн.

Капітальний ремонт житлового фонду


У місті діють 41 ОСББ та 1 Асоціація ОСББ. Особлива увага в цьому році приділялася співучасті міської ради у капітальних ремонтах будинків ОСББ по Проекту ЕС/ПРООН „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду/ ІІІ фаза“.

За 2017 рік на капітальний ремонт житлового фонду  виділено 2,2 млн. грн., освоєно 1,9 млн.грн. До кінця року планується закінчення робіт по всіх об’єктах  капітального ремонту та модернізації, це: ОСББ „Колорит“, ОСББ „Чайка“, ОСББ „ЖБК-1“, ОСББ „Ласточка“, ОСББ „Случ“, ОСББ „Мікрорайон Морське“.

Містобудування та земельні відносини


На виконання Програми розроблення містобудівної документації на 2016-2020 роки міською радою сьомого скликання затверджено містобудівну документацію: „Детальний план території окремої земельної ділянки на вулиці Пушкіна, 45“, „Детальний план частини території міста на вулиці Маршала Рокосовського під багатоповерхову житлову забудову“.

Розроблено містобудівну документацію: „Детальний план частини території міста на вулиці Ушакова під багатоповерхову житлову забудову“, „Детальний план території окремої земельної ділянки на вулиці Олейнікова, 49-А під будівництво об’єктів промисловості“.

Розроблено та затверджено схеми додаткового розпланування земельних ділянок для індивідуального будівництва: - в районі вулиць Потапова, Чижовецької, Олейнікова, Зарічної, Леваневського, Герцена.

На підставі проведеної інвентаризації, в різних частинах міста надано земельних ділянок:

для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд учасникам АТО – 39; іншим громадянам – 11;
для будівництва індивідуального гаража: учасникам АТО – 25; іншим громадянам - 6.

Разом з тим, забезпечити усіх бажаючих земельними ділянками під індивідуальну житлову забудову, на жаль, немає можливості у зв’язку з відсутністю вільних земельних ділянок в межах міста Новограда-Волинського.

До міського бюджету надійшло пайової участі від замовників будівництва на розвиток інфраструктури міста 406,6 тис.грн.

На підставі прийнятих міською радою рішень продано 8 земельних ділянок на суму 852,9 тис,грн.

Проведено 2 земельних аукціони на якому продано 4 права оренди земельних ділянок на суму 53,1тис.грн орендної плати в рік.

Проводиться робота по залученню інвесторів в житлову розбудову міста: на вулиці Пушкіна, 45 на 56 квартир та на вулиці Ушакова, 7-Б на 14 квартир.

Планується будівництво чотирьохповерхового житлового будинку з мансардним поверхом на вулиці Маршала Рокосовського, 1-Б на 48 квартир, десятиповерхового житлового будинку на вулиці Івана Мамайчука, 11.
 
Соціальний захист Жителів міста

Основним завданням департаменту праці та соціального захисту є забезпечення реалізації державної соціальної політики у сфері соціального захисту населення у місті.

За  звітний період до управління державних соціальних допомог департаменту звернулося 10 831 особа:

Станом на жовтень на обліку в департаменті перебувало – 4 537 одержувачів допомог, 14 188 домогосподарств, які одержують субсидію.

За рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам було нараховано та виплачено 152 036,2 тис. грн. різних державних соціальних допомог та субсидій:

Згідно даних Єдиного  державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги станом на звітну дату на обліку перебуває 13 783пільговика.

Організовано навчання 30 учасників АТО для отримання водійських прав категорій B та D на загальну суму 121,1 тис. грн.

За звітний періодзабезпечено санаторно-курортне лікуванням 21 учасника бойових дій числа учасників АТО на загальну суму 131,3 тис. грн. 

Виплачено  компенсацію інваліду війни ІІ групи з числа учасників АТО на суму 919,0 тис. грн., який придбав  житло на вторинному ринку. До кінця поточного року буде профінансовано придбання квартир ще 3 особам з числа учасників АТО.

Одним з питань  соціального захисту мешканців міста є пільговий проїзд у міському автомобільному транспорті, який в межах України фінансуються за рахунок коштів міського бюджету. За  звітний період відшкодовано з міського бюджету за пільгове  перевезення міським автомобільним транспортом  - 2 499,1 тис. грн.

Згідно затвердженого порядку надання пільг за користування послугами лазні для окремих категорій громадян міста видано 331 довідку на користування послугами лазні.

На черзі на забезпечення санаторно–курортним лікуванням  у департаменті соціального захисту перебуває 878 осіб пільгових категорій, з яких 171 особа забезпечена санаторно–курортним лікуванням у 2017 році  в оздоровчих закладах відповідного спрямування.

Департамент праці та соціального захисту забезпечує проведення капітальних ремонтів житла для ветеранів війни. 8 осіб з числа ветеранів війни перебувають на черзі на проведення капітального ремонту житла, 3 ремонти з яких буде завершено до кінця поточного року на загальну суму  80,0 тис. грн. за рахунок коштів з міського бюджету.

У місті проживає 1 197 осіб, які мають статус потерпілих внаслідок аварії на ЧАЕС. На обліку у департаменті перебуває 427 потерпілих громадян, яким щомісячно нараховуються та виплачуються через банківські установи та центр поштового зв’язку компенсація на продукти харчування

Згідно Закону України „Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” для фінансування пільг і компенсацій потерпілим громадянам на 2017 рік передбачено  1 868,3 тис. грн.

Видано  39 путівок на санаторно-курортне лікування потерпілим громадянам І категорії та 3 путівки матері та дитини, інвалідність якої пов’язана з наслідками аварії на ЧАЕС.

Суттєва підтримку осіб, які потребують соціального захисту в місті, здійснюється за рахунок коштів з місцевого бюджету. Відповідно до змін внесених у положення про надання разової грошової допомоги громадянам, затвердженого рішенням міської ради № 216 від 23.12.2016 року, збільшено розміри матеріальної допомоги особам, які потребують дороговартісного лікування.

За звітний період з міського бюджету виплачено разової грошової допомоги мешканцям міста 903 особам на загальну суму – 2 450,0 тис. грн.

Вирішується питання будівництва «Прозорого соціального офісу».

Охорона  здоров'я 


З метою наближення надання медичної допомоги до жителів нашого міста продовжується робота з відкриття закладів охорони здоров’я у віддалених мікрорайонах. На сьогодні функціонує 7 амбулаторій лікарів загальної практики сімейної медицини. Виготовлена проектно-кошторисна документація на реконструкцію приміщення під амбулаторію загальної практики сімейної медицини №8 по вул.Лідівський шлях, 32, вартістю 1 415 млн.грн. Амбулаторії обладнані відповідно до табелю оснащення. Проведено поточний ремонт амбулаторії загальної практики сімейної медицини №1 по вул.Леваневського, 24.

Одне із основних завдань в галузі охорони здоров’я – продовження будівництва хірургічного корпусу. Сьогодні потрібно наголосити, що після трьох років, відновлено будівництво хірургічного корпусу Новоград-Волинського міськрайонного територіального медичного об'єднання. Міською радою виділено 3 млн.40 тис.грн., 5 млн.грн. виділено з обласного бюджету, 600 тис.грн. виділили депутати обласної ради.

За кошти міського бюджету проведено капітальний ремонт інженерних мереж підвального приміщення травматологічного відділення (924,0 тис.грн.), капітальний ремонт інженерних мереж хірургічного відділення (294,0 тис.грн.), капітальний ремонт неврологічного та терапевтичного відділень (400,0 тис.грн.).

За кошти міського бюджету закуплено медичного обладнання на суму 780,0 тис.грн. та м'якого інвентарю на суму 108,8 тис.грн.

6 жовтня в закладах охорони здоров’я міста презентували проект «Електронна картка пацієнта, електронний кабінет лікаря» в рамках глобальної програми розвитку Smart City. Тепер усі результати медичних оглядів, аналізів, прописані препарати, історія хвороби людини будуть структуровано зберігатися в електронному вигляді. Пацієнт матиме електронний доступ до своєї картки, лікар – матиме змогу переглянути усі необхідні для нього дані зі своєї сторони.

У стаціонарах цілодобового перебування Новоград-Волинського міськрайонного територіального медичного об'єднання проліковано 6201 хворих. Значно покращилося харчування, для цього з міського бюджету виділено 941,0 тис.грн.

Покращилось забезпечення ліками пільгових категорій населення. За 9 місяців 2017 року відпущено ліків на загальну суму 2 млн. 135 тис. гривень, що на 485 тис.грн. більше ніж у 2016 році.

45 жителів міста направлено на консультації та лікування в Державні медичні установи України.

ОСВІТА 


За останні роки галузь освіти є у числі пріоритетних галузей міста. Протягом 2017 року зокрема:

-        продовжуючи дію Програми «Вікна. Двері», в ДНЗ №15 було замінено віконні блоки, продовжено заміну  вікон  в  ЗОШ№7, ЗОШ №10,  у ЗОШ №6 - замінено віконні блоки та відремонтовано вхідну групу, а в ДНЗ №8 проведено капітальний ремонт веранд;

-        щодо капітальних ремонтів дахів, санвузлів, харчоблоків у закладах освіти, то вже на стадії завершення реконструкція дахів НВК та колегіуму, проведено капітальні ремонти санвузлів у ДНЗ №6, ДНЗ №16 та ЗОШ №7, харчоблоків - у ДНЗ №9 та СШ №4, ведуться роботи з підсилення конструкцій  будівель ДНЗ №14 та ЦРД;

-        у питанні фінансування закладів освіти з метою організації повноцінного харчування дітей продовжено забезпечення безкоштовними сніданками учнів початкових класів шкіл міста, дітей, батьки яких були учасниками АТО, та дітей, які є внутрішньо переміщеними особами з Донецької, Луганської областей та Криму, дітей пільгових категорій, на що цього року було спрямовано кошти у сумі 7 млн. 197 тис. грн.

Крім пільг на харчування, другий рік поспіль наші діти користуються пільгами на перевезення міським транспортом. У 2017 році з міського бюджету на це було виділено198 тис. грн. Щороку міським  бюджетом передбачаються кошти і на оздоровлення та відпочинок учнів у пришкільних таборах. Влітку 2017 року таку можливість мали 856 школярів, на що було виділено 200 тис. грн.

Орієнтуючись на реформування освітньої галузіцьогоріч відбулись суттєві зміни і в покращенні освітніх послуг. Так, для забезпечення належних умов навчання дітей з особливими освітніми потребами з вересня 2017 року в заклади освіти міста введено ще 4,5 ставки асистента вчителя. Для якісного вивчення іноземної мови виконавчий комітет міської ради прийняв рішення щодо поділу класів на вивчення предмету при кількості учнів не менше 25.

До Дня працівників освіти щорічну грошову винагороду педагогічним працівникам було виплачено вже вдруге у розмірі до посадового окладу, на що виділено було більше 3,2 млн. грн.

Також, з нагоди свята та за якісну підготовку закладів освіти до нового навчального року, грошовими преміями було відзначено адміністративно-господарський персонал навчальних закладів у сумі 862 тис. грн. з міського   бюджету.

Рішенням міської ради було підвищено посадові оклади педагогічним працівникам закладів дошкільної і позашкільної освіти та інформаційно-методичного центру з 01 березня  2017 року на два тарифні розряди.

Загалом, кошти, які виділяються на проведення  капітальних  видатків,  а це 7,6 млн. грн. у 2016 році та за 9 місяців 2017 року -  7 млн. 897 тис. грн.  дали змогу вирішити проблеми галузі, що існували багато років.

Щодо планів на 2018 рік, то, з огляду на реформування освітньої галузі, серед основних завдань слід зазначити:

-        створення інклюзивно-ресурсного центру для забезпечення супроводу у наданні якісних освітніх послуг дітям з особливими освітніми потребами;

-        реорганізація закладів загальної середньої освіти;

-        розробка та підтримка проекту по створенню нового освітнього простору на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7.

ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА, СПОРТ, МОЛОДІЖНА ПОЛІТИКА


Згідно рішення міської ради, на забезпечення діяльності управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради та підпорядкованих йому установ у 2017 році було виділено 4 млн. 325 тис. грн., що в порівнянні з 2016 роком на 1 млн. грн. більше

Виділено 300 тис. грн. на оплату відряджень спортсменам дитячо-юнацької спортивної школи, дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки, міських громадських спортивних федерацій та клубів для участі в  обласних змаганнях.

На виконання соціальних програм, проведення молодіжних та фізкультурно-оздоровчих заходів виділено кошти в сумі 150 тис. грн.

Проведення капітального ремонту та виготовлення проектно-кошторисних документацій для спортивних та молодіжних установ профінансовано в сумі 235 тис. грн. Виділено 401 тис. грн. на підтримку міського футбольного клубу ветеранів «Авангард» та футбольного клубу «Звягель».

Затверджено в новій редакції Статут дитячо-юнацької спортивної школи, що дає можливість відкрити відділення для занять спортом дітям з обмеженими функціональними можливостями.

Затверджено рішенням міської ради Положення про виплати стипендій міської ради перспективним та обдарованим спортсменам міста зі стипендіальним фондом 52 тис. 200 грн., яке вступає в дію з 2018 року і дасть змогу щороку стимулювати до 15 спортсменів за високі досягнення у спорті. Започатковано вшанування спортивної молоді міста по підсумках року під назвою «Спортивний Олімп».

У лютому місяці було створено робочу групу по вивченню питання перспектив будівництва фізкультурно-оздоровчого комплексу на території міського стадіону «Авангард». Залучалися проектанти з міст Києва, Житомира і Тернополя. Сьогодні є ескізні проекти. Робота буде продовжена в наступному році, адже такий комплекс вкрай потрібен громаді нашого міста.

Покращилася діяльність Молодіжного центру у напрямку роботи з молоддю. Протягом звітного періоду видано 31 посвідчення батьків багатодітної сім’ї та 197 посвідчень дитини з багатодітної сім’ї. Безкоштовно оздоровлено 99 дітей пільгових категорій. Вважаю, що на наступний рік необхідно збільшувати виділення коштів з міського бюджету на оздоровлення дітей, так як збільшилася сама кількість дітей-пільговиків, особливо з сімей учасників АТО. 

КУЛЬТУРА


У звітному році  проведено капітальний  ремонт міського Палацу культури ім.Лесі Українки на суму 299,4 тис. грн. Підготовлено та відзначено 760 річчя від першої літописної згадки про м. Звягель.

Зміцнилась  матеріальна база  міського Палацу культури імені Лесі Українки на суму 205,0 тис. грн. Аматорські колективи, що працюють при Палаці культури, мали змогу брати участь у міжнародних, Всеукраїнських, обласних фестивалях та конкурсах, так як вперше з міського бюджету на транспортні послуги було виділено 10 тис. грн.

Визначною подією стало проведення на високому рівні ювілейного міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела».

Матеріальна  база  школи  мистецтв збільшилась на 275 тис. грн. Придбано  меблі, концертні костюми та  технічне  обладнання. Демонтовано  аварійну  частину  приміщення  школи.

Бібліотеки міської централізованої бібліотечної системи обслужили  біля 11 тис.  користувачів. На покращення матеріально - технічної  бази  бібліотек  з міського бюджету було виділено майже 113 тис. грн., за які  придбано меблі,  та  технічне  обладнання. Фонди бібліотек поповнились на 1498 прим. книг на які було виділено 100 тис. грн.

На братській могилі  жертв нацизму, що на вул. Волі, 52, встановлено  новий пам´ятник. Закінчено капітальний ремонт ще двох пам´ятників на братських могилах часів Другої світової війни. Фонди  краєзнавчого  музею  поповнились артефактами, які  датуються 10-13 ст.

Проведено археологічні  розкопки  на  древньому Городищі  літописного Возвягеля. Проведена  Міжнародна наукова  археологічно-краєзнавча конференція, в  результаті  чого є  можливість піднімати  питання про   підтвердження факту, що  наше  місто старше на 300 років.

Організаційна робота міської ради та її виконавчого комітету


Протягом звітного періоду відповідно до вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» підготовлено та проведено у 2017 році 9 сесій міської ради (в т.ч. 2 позачергові), 9 пленарних засідань, 18 засідань погоджувальної ради та 65 засідань постійних комісій міської ради з розгляду питань, що вносились на розгляд міської ради. За цей період міською радою прийнято 200 рішень та 5 звернень депутатів міської ради до вищого керівництва країни щодо необхідності вирішення суспільно - важливих проблем місцевого та державного значення.

На адресу Новоград-Волинської міської ради за 9 місяців поточного року надійшло 3912 службових документів, всього документообіг станом на 01.10.2017 становить 6069 документів.
За звітний період організовано і проведено 16 засідань виконавчого комітету міської ради та  зареєстровано 195 рішень виконавчого комітету міської ради та 223 розпоряджень міського голови з основних питань.

Проведено  щоп’ятниці 27 прийомів громадян, з них - 19 у приміщенні виконавчого комітету міської ради та 8 - виїзних. Загальна кількість прийнятих у 2017 році міським головою  осіб становить 336 осіб. Серед них порушувалися питання соціального захисту, працевлаштування, земельних відносин та питання житлово-комунального господарства, спадщини та лікування.

Також у 2017 році було введено та розпочато роботу з електронними картками звернень громадян, що надало можливість оперативно реагувати на звернення громадян заступниками міського голови та керівниками виконавчих органів міської ради. У електронному вигляді відбувається й архівування звернень.

Здійснення  державної регуляторної політики у сфері 
господарської діяльності  

Відповідно до Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності“, рішенням міської ради від 23.12.16 №230 затверджено план діяльності Новоград-Волинської міської ради та її виконавчого комітету з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік, до переліку якого увійшло 5 проектів рішень міської ради та її виконавчого комітету, які мають регуляторний характер та при необхідності розглядалися міською радою і її виконавчим комітетом.

Протягом 2017 року прийнято  2 рішення, що носять регуляторний характер, а саме:
-        рішення міської ради сьомого скликання  (12 сесія) від 20.04.2017 року № 282 «Про затвердження містобудівної документації »;
-        рішення міської ради сьомого скликання  (13 сесія) від 22.06.2017 року № 317 «Про затвердження містобудівної документації».

При прийнятті цих рішень проводилась процедура оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу, обговорення за участю представників громадськості та оприлюднення рішень, з врахуванням зауважень та пропозицій.

Дорогі новоград-волинці!


Підсумовуючи вищезазначене хотів би подякувати вам за розуміння та підтримку під час прийняття ряду надважливих та необхідних для міської громади  рішень.

Адже протягом 2017 року ми намагалися сумлінно працювати над виконанням плану соціально-економічного розвитку міста. Вносили зміни з урахуванням нових викликів та тримали руку на пульсі життя Новограда-Волинського. Тож у наступний 2018-й рік, ми йдемо з чітким усвідомленням, що необхідно робити далі для користі громади.

Хочу наголосити, що я, у свою чергу, докладатиму усіх зусиль, аби забезпечувати умови для позитивних змін та залучення до міста інвестицій. Слід пам’ятати, що минуло лише два роки з п’яти після мого обрання. Попереду ще багато плідної роботи.

У 2018 році планується продовжити виконання робіт та фінансування заходів, передбачених Програмою соціально-економічного розвитку міста у відповідності з нашими повноваженнями. І хоча сесійно ще не розглянуто і не затверджено конкретні об’єкти з фізичними та фінансовими обсягами робіт на наступний рік, але в цілому визначальними будуть наступні напрямки діяльності міської ради:
- виконання доходної частини бюджету міста – найголовніший пріоритет плану роботи на 2018 рік;
- задоволення потреб членів територіальної громади при їх зверненні до міської ради;
- продовження будівництва хірургічного корпусу Новоград-Волинського міськрайТМО;
- будівництво Прозорого соціального офісу;
- продовження будівництва полігону твердих побутових відходів в урочищі Ржатківка (ІІ пусковий комплекс);
- утримання, капітальний ремонт та реконструкція доріг і тротуарів;
- покращення фінансово-економічного стану комунальних підприємств (придбання техніки, фінансовий контроль, фаховий менеджмент);
- розвиток та зміцнення матеріально-технічної бази закладів дошкільної, загальноосвітньої та позашкільної освіти;
- закладів культури та інше.

Впевнений, що запорукою нашого спільного успіху в розвитку міста Новограда-Волинського може і повинне стати відповідальне відношення до своїх обов’язків, прагнення до підвищення свого професійного рівня та впровадження набутого досвіду задля розбудови міської громади.

Ефективного результату можна досягти лише завдяки спільній, кропіткій та злагодженій праці депутатського корпусу, членів виконавчого комітету, колективу міської ради і громади. Тому і у подальшій своїй роботі розраховую на співпрацю з усіма конструктивними силами міста, тими, хто націлений на результат і ділове співробітництво. Лише усі разом, не дивлячись на політичні розбіжності ми маємо  впровадимо зміни до кращого в нашому місті.

Бажаю всім нам подальшої успішної роботи на благо Новограда-Волинського, взаєморозуміння, поваги, енергії та натхнення у справах!


Дякую за увагу!  Слава Україні!
 
 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Проект порядку денного пленарного засідання позачергової тридцять п’ятої сесії міської ради сьомого скликання (17.10.2019)
15.10.2019

17 жовтня 2019 року о 09:00 годині у приміщенні великої зали Будинку рад (вул. Шевченка, 16) відбудеться позачергова тридцять п’ята сесія міської ради сьомого скликання.

Докладніше...
Запрошуємо взяти участь в Україно-польському бізнес-форумі для отримання можливості реалізації власної бізнес ідеї
15.10.2019

18 жовтня 2019 року в Житомирському агроекологічному національному університеті (м.Житомир, вул. Старий бульвар, 7) відбудеться Україно-польський бізнес-форум, в рамках якого планується налагодження тісних партнерських зв’язків між польським та українським бізнесом, об’єднаними територіальними громадами.

Докладніше...
З 15 по 19 жовтня (включно) проходитиме голосування за проекти бюджету участі
15.10.2019

На розгляд мешканців Новоград-Волинської міської ОТГ пропонується 22 проекти, серед яких буде обрано 5, що у 2020 році отримають можливість бути реалізованими коштом міського бюджету на загальну суму 500 тис. грн.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa