Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету в закладах охорони здоров´я станом на 18.10.2018 року
18.10.2018

КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Новограда-Волинського»

Докладніше...
Повідомлення про намір коригування окремих складових тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення
12.10.2018

У відповідності до Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад, 

Докладніше...
Про початок опалювального сезону 2018/19 року
10.10.2018

На адресу виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради надійшов лист заступника голови Житомирської обласної державної адміністрації Романа Щебетова про початок опалювального сезону 2018/19 року, наступного змісту: 

Докладніше...
Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету в закладах охорони здоров´я станом на 08.10.2018 року
09.10.2018

КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Новограда-Волинського»

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Міські новини
«ПОДІЇ, ЩО ЗМІНИЛИ ДОЛЮ УКРАЇНИ»
07.11.2017

 «За честь і гідність України,

За волю, правду і добро
Вони боролись щохвилини
І кров лилася, як вино!»
(Левко І.В.)
Революція гідності  -  це подія, що розділила історію нашої країни на ДО та ПІСЛЯ. Криваві протести народу задля кращої долі, які назвали Євромайданом, назавжди залишили слід в історії. Осторонь цих подій не залишилися й українські письменники та журналісти. В видавництвах країни вийшли твори про Майдан різноманітних жанрів: спогади та щоденники учасників протистояння, хроніки соціальних мереж, художні романи та есе, вірші та фотощоденники.

Пропонуємо Вашій увазі огляд книг, які є в фондах бібліотек міської централізованої  системи на цю тему.

Небесна сотня / К. Богданович, X. Бондарева, Ю. Бухтоярова та ін. ; упоряд. : О. Трибушна, І. Соломко ; передм. : Патріарха Філарета, О. Г. Коваленка, О. Святослава ; худож. - оформлювач Л. П. Вировець. – Харків : Фоліо, 2015.  –  206 с.


(Центральна міська бібліотека, бібліотека-філія №2 для дітей, бібліотека-філія №5 для юнацтва)


Книга-реквієм. Книга-посвята тим учасникам Революції гідності, які віддали найцінніше - своє життя - заради того, аби Україна та всі ми встали з колін. Щоб почали змінювати свою державу, а наші діти та онуки дістали змогу жити в іншій країні. Герої цієї книги - звичайні люди з різних куточків нашої держави. Вони дуже різні - заробітчани, науковці, підприємці, вчителі... Якби не Майдан, вони б ніколи не зустрілися. Це він об’єднав їх, зробив побратимами та «воїнами світла». Ця книга була написана заради того, аби пам’ять про величезну самопожертву героїв Небесної сотні назавжди залишилася в серцях українців. Вона - німе нагадування всім нам про те, якою ціною ми здобули свободу та новий шанс для своєї країни стати справжньою європейською державою.

Дашвар Л. Покров : роман / Дашвар Люко . - Харків :  Книжковий Клуб  «Клуб Сімейного  Дозвілля ».  - 2016. - 384 с.
 

(Центральна міська бібліотека, бібліотека-філія №1, бібліотека-філія №5 для юнацтва)


Останні дні листопада 2013-го, країну лихоманить. Мар`яна не звертає уваги на це  -  усі її думки лише про чоловіка, який насправді не вартий сліз. Зустріч із дивним хлопцем Ярком змінює все. «Ти моя жінка», - сказав він. І від того стало так солодко...

Та тепер не час насолоджуватися життям. Дівчина опиняється у вирі подій: чергування на Майдані, зникнення коханого, пошуки нащадків козака Дороша — спадкоємців величезного статку...

Звідки ж Мар`яні знати, що чекає на того нащадка. Предки заповіли йому не лише скарб, а й родинне прокляття...

Рудневич  В. Я з небесної сотні : повість / Василь Шкляр. – Київ :  «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА ».  -  2015.  -  182 с.
(Центральна міська бібліотека, центральна дитяча бібліотека, бібліотека-філія №2 для дітей)

19-річний студент Макс зі Сміли легко й відверто оповідає про своє життя - про навчання, однокурсників, родину, про свою кохану дівчину Іванку, яка вчиться в Києві, а батьки хочуть відіслати її на навчання до Франції... Але стається Майдан, і Макс зі своїм другом-однолітком їде до Києва. Зрештою, це повість про три вирішальні доби на Майдані. Ви згадаєте все, ви ще раз переживете ті тривожні лютневі дні і, мабуть, будете плакати, і ще довго пам’ятатимете простого хлопця зі щирою душею - Макса зі Сміли...

Цікавий підхід до оформлення: з одного боку - українська версія, з другого боку - російська версія.
Павлюк Я. На вічній варті : вірші, пісні / Ярослава Павлюк. – Броди , 2014.  –  48 с.  
(Центральна міська бібліотека)

Майдан Незалежності у Києві став новітньою Меккою, священним Єрусалимом для кожного патріота. І більшість віршів, поданих у цій збірці, народилися з пережитого і побаченого тут узимку пам’ятного 2014 року.

Віршовані рядки, присвячені тим борцям, які повторили подвиг Крут і розстріляного Базару, несхитного Холодного Яру і всіх загиблих повстанців за волю України та гідність її народу.

Кошкина С.  Майдан.  Нерассказанная история /Соня Кошкина . – К. : Брайт Стар Паблишинг, 2015. – 400 с.
(Бібліотека-філія №5 для юнацтва)

В этой книге собраны откровенные интервью с главными героями той исторической зимы. Героями, пребывавшими по обе стороны баррикад.

80 процентов контента уникальны - данные и свидетельства очевидцев публикуются впервые. Задача - максимально точно реконструировать события, прежде всего кулуарные, процессы, которые были скрыты от глаз тех, кто мерз на площадях, но которые непосредственно повлияли на исход Революции  Достоинства.

Неділько Р.: Небесна Варта. Пам'яті борців за незалежність України. – Харків : Белкар - книга, 2016. - 32 с.
(Центральна дитяча бібліотека,  бібліотека-філія №1, бібліотека-філія  №2 для дітей)

Пам’яті героїв, що загинули за незалежність України, присвячується ця книга.

Життя людства - це історія вічної боротьби добра і зла. Ось і тепер відважним захисникам нашої Батьківщини доводиться боротися зі злом зовнішньої і внутрішньої агресії. Тисячі наших співвітчизників полягли в боях за незалежність України, щоб інші могли жити у вільній, демократичній і щасливій державі. У багатьох загиблих залишилися маленькі діти, яким дуже не вистачає батьківської турботи. Вони мріють побачити свого тата, розповісти про свої успіхи і невдачі, відчути його підтримку. Але їхні батьки все не повертаються, бо несуть довічну Небесну варту, охороняючи свої родини і всю нашу країну від зла. Для дітей молодшого шкільного віку.

Адреси бібліотек міської централізованої бібліотечної системи:
Центральна  міська бібліотека   –  пл. Лесі Українки, 9
Центральна дитяча бібліотека    –   вул. Соборності , 2
Бібліотека – філія №  1   –   вул. Дружби, 127
Бібліотека – філія № 2 для дітей  –  вул. Михайла Драгоманова, 74
Бібліотека – філія № 3   –   вул. Гетьмана Сагайдачного, 215
Бібліотека – філія № 5 для юнацтва    –  вул. Житомирська, 25


Поважаймо себе! Читаймо  українське!
Централізована бібліотечна система
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Проект “Бюджет участі” 2018 у Новограді-Волинському завершив прийом та розгляд заявок
22.10.2018

Усього, згідно з реєстром, було прийнято до розгляду 35 заявок, з яких 10 відповідали умовам проекту, 18 було відправлено на доопрацювання та 7 відхилено.

 
Докладніше...
До уваги батьків!
22.10.2018

Міський «Інклюзивно-ресурсний центр» проводить комплексну психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини віком від 2 до 18 років з метою визначення особливих освітніх потреб дитини та надання психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг відповідно до потенційних можливостей дитини. 

Докладніше...
19.10.2018

Програма проведення загальноміської акції «Дні сталої енергії у місті Новограді-Волинському» з 22 по 26 жовтня 2018 року

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa