Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
18.06.2018

Зарплата працівників виконавчого комітету міської ради за І-у половину червня 2018 року, лікарняні, відпускні за червень-липень 2018 року, матеріальна допомога на оздоровлення за 2018 рік

Докладніше...
Лист Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Верховної Ради України щодо будівництва ГЕС на річці Случ в селі Гульськ
18.06.2018

На адресу міського голови Віктора Весельського надійшов лист від першого заступника Голови Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Верховної Ради України Анатолія Диріва у відповідь на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради щодо  неприпустимості будівництва ГЕС на річці Случ в селі Гульськ, наступного змісту:

Докладніше...
Щодо виконання протокольного рішення спільного засідання регіональних комісій з питань ТЕБ та НС № №6/7 від 09.06.2017 р. з приводу забруднення річок Хомора та Случ
14.06.2018

На адресу Новоград-Волинської міської ради надійшов лист від першого заступника голови Хмельницької обласної державної адміністрації В.Кальніченко щодо виконання протокольного рішення спільного засідання регіональних комісій з питань ТЕБ та НС № №6/7 від 09.06.2017 р., наступного змісту:

Докладніше...
Щодо ремонту автомобільного мосту через річку Случ
14.06.2018

На адресу міського голови Віктора Весельського надійшов лист від заступника начальника з ремонту та експлуатаційного утримання автодоріг  Служби автомобільних доріг у Житомирській області Золотько А.С. у відповідь на звернення щодо ремонту автомобільного мосту через річку Случ, наступного змісту: 

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Міські новини
Відбулося засідання ради старійшин при міському голові
01.11.2017

1 листопада 2017 року відбулося засідання ради старійшин при міському голові у якому прийняли участь секретар міської ради Олена Анатоліївна Пономаренко та заступник міського голови Оксана Василівна Гвозденко. На початку засідання голова ради старійшин Григорій Миколайович Грінченко запросив до слова директора краєзнавчого музею Олену Миколаївну Жовтюк з інформацією про роботу, яка ведеться у плані популяризації туризму у місті. Адже наше місто з його мальовничими краєвидами, унікальними пам’ятками історії, культури та архітектури та за своїм туристично-рекреаційним потенціалом має всі можливості стати туристичним містечком. Також Олена Миколаївна зупинилась на діяльності краєзнавчого музею та запропонувала присутнім поповнити експонатами експозиції музею. Секретар міської ради Олена Анатоліївна Пономаренко поінформувала поважних старійшин про стратегічну роботу, яка проводиться міською владою. Наголосила, що на пленарному засіданні 18-ї сесії міської ради, яка відбудеться 9 листопада 2017 року буде прийматися рішення міської ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад міста Новограда-Волинського та сіл Майстрів, Маковиці, Майстрова Воля Майстрівської сільської ради». Детально зупинилася на питанні будівництва Прозорого соціального офісу, де на першому поверсі розміститься Пенсійний фонд, а на другому - департамент праці і соціального захисту населення. Таким чином мешканці міста будуть отримувати соціальні послуги в одному місці: зручно, якісно та доступно. Потому Олена Анатоліївна зазначила, що 3 листопада 2017 року о 13:00 годині відбудеться обговорення питання прийому та захоронення твердих побутових відходів ТОВ «АВЕ Львів» на полігоні ТПВ міста Новограда-Волинського в урочищі Ржатківка Чижівської ОТГ. А також секретар міської ради запросила членів ради старійшин на звіт міського голови про свою роботу за 2017 рік, який відбудеться 16 листопада у міському Палаці культури імені Лесі Українки.

У ході проведення наради голова ради Г.М.Грінченко зачитав звернення від ради старійшин при міському голові до Президента України, Голови Верховної Ради України та Прем’єр-міністра України. У якому зазначено: «До Вас звертається рада старійшин при міському голові м. Новограда-Волинського, Житомирської області – малої батьківщини всесвітньовідомої поетеси Лесі Українки. Благословенна наша земля, прекрасна колиска поетичного генію подарувала світові геніального художника слова, незламного співця, велику Лесю, велику Українку. Для нас, земляків, життя славетної поетеси є втіленням дійової любові до України та її народу. Вінцем вшанування її пам’яті стало міжнародне свято літератури і мистецтва «Лесині джерела». За оцінкою поета Івана Драча «…свято вийшло з глибини поваги і любові, якими оточене ім’я Лесі Українки у її рідному краї. Звідси вона черпала життєдайну силу і снагу для своєї творчості». Свято взяло старт із Дня міста і традиційно крокує рідним краєм поетеси, який цього річ відзначив 760-ліття від першої літописної згадки (археологічні дослідження, які ведуться на його території свідчать, що вік міста значно старший, ніж літописний) і 30-ліття свята «Лесині джерела». Ми сповнені гордості, що наша поліська земля – перлина Полісся – вибудовує сумлінною працею дух мужності у сучасних умовах розбудови України, який іде від феномену людської стійкості у найтяжчих випробуваннях, всеосяжного генія нашої землячки – нашого золотого скарбу, нашого неоціненного багатства. Лесине місто, духовний форпост на березі Случі, оберіг духовності, новоград-волинська Говерла – так ім’ям Лесі Українки визначено місто Новоград-Волинський на карті світу. З вдячністю новоград-волинці та гості міста сприйняли Ваші щирі вітання і побажання з нагоди єднання духовності нашого народу, нашої духовної основи у збереженні культурних традицій і спадку держави. Ваше глибоке розуміння значимості, шанування, цінування свята, що озивається у неповторній творчості земляків і численних делегацій його гостей, спонукало раду старійшин звернутися з проханням передбачити в державному бюджеті на наступні роки капітальні вкладення, які вкрай необхідні для розвитку, удосконалення міського господарства, об’єктів інфраструктури, туризму, щоб наш край став ще надзвичайно привабливішим і сприятливішим для культурної співпраці, професійної майстерності та обміну досвіду Лесиним благословенням. Зусиллями міської влади, депутатського корпусу, невтомною працею мешканців робиться все для того, щоб примножувати його зростання в економічному і культурному розвитку, в збереженні культурних традицій. Нині у виконанні розроблених проектів першочерговим об’єктом є продовження фінансування будівництва хірургічного корпусу міськрай ТМО. Маємо надію, що наше звернення не залишиться без позитивного розгляду і надійної підтримки.»

Також Григорій Миколайович доніс до членів ради наступну інформацію щодо проведеної роботи із запровадження ефірного радіомовлення у результаті якої ПАТ „НТСУ“ м. Київ, (позивні „Радіо „Культура“) здійснюватиме 24 години на добу радіотрансляцію з використанням частоти 103,2 МГц у місті Новограді-Волинському та Новоград-Волинському районі.


 
Відділ інформації та зв’язків 
з громадськістю міської ради

 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
У Новограді-Волинському на частоті 103,2 МГц відбувається трансляція програм суспільного радіо УР-3 «Культура»
18.06.2018

Шановні мешканці Новограда-Волинського! ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» у Новограді-Волинському транслює програми суспільного радіо УР-3 «Культура» на частоті 103,2 МГц відповідно до ліцензії Національної ради.  

Докладніше...
Вводиться в дію новий тариф на послугу (миття населення) дільниці «Лазня»
18.06.2018

КП НВМР "Новоград - Волинськтеплокомуненерго”   інформує,  що з 07 липня 2018 року вводиться в дію новий тариф на послугу (миття населення) дільниці «Лазня» в розмірі  50,00 грн. з  людини  за  одне  відвідування.

Докладніше...
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ТОРГІВ У ФОРМІ АУКЦІОНУ З ПРОДАЖУ ПРАВА ОРЕНДИ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ
18.06.2018

Організатор земельних торгів: Новоград-Волинська міська рада Житомирської області

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa