Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
План роботи управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради з 11 грудня по 15 грудня 2017 року
11.12.2017

План роботи управління освіти  і науки Новоград-Волинської міської ради з 11 грудня по 15 грудня 2017 року.

Докладніше...
Лист з Міністерства соціальної політики України у відповідь на звернення міського голови Весельського В.Л.
08.12.2017

На адресу Новоград-Волинської міської ради надійшов лист з Міністерства соціальної політики України у відповідь на звернення міського голови Весельського В.Л. до Міністра соціальної політики Реви А.О. щодо невідповідності повноважень на здійснення видатків, закріплених законодавчими актами за місцевими бюджетами (стаття 143 Конституції України) та фінансових ресурсів, які мають забезпечувати виконання цих повноважень та проханням залишити без змін джерело фінансування видатків на надання пільг з житлово-комунальних послуг за рахунок субвенції з державного бюджету, наступного змісту:

Докладніше...
Соціально-економічне становище міста Новоград-Волинського за січень-жовтень 2017 року
08.12.2017

За січень-вересень 2017р. промисловими підприємствами міста  реалізовано споживачам продукції на 760,0 млн.грн., або 2,9% обласного рівня. Зокрема 45,7%, або 347,7 млн.грн. її було реалізовано за межі України, решта – 54,3% (412,3 млн.грн.) внутрішній оборот. 

Докладніше...
Лист з Міністерства фінансів України від в.о. Міністра фінансів С.Марченко
07.12.2017

На адресу Новоград-Волинської міської ради надійшов лист з Міністерства фінансів України у відповідь на звернення міського голови Весельського В.Л. до народного депутата України Литвина В.М. щодо виділення коштів субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку, наступного змісту: 

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Міські новини
Відбулося засідання ради старійшин при міському голові
01.11.2017

1 листопада 2017 року відбулося засідання ради старійшин при міському голові у якому прийняли участь секретар міської ради Олена Анатоліївна Пономаренко та заступник міського голови Оксана Василівна Гвозденко. На початку засідання голова ради старійшин Григорій Миколайович Грінченко запросив до слова директора краєзнавчого музею Олену Миколаївну Жовтюк з інформацією про роботу, яка ведеться у плані популяризації туризму у місті. Адже наше місто з його мальовничими краєвидами, унікальними пам’ятками історії, культури та архітектури та за своїм туристично-рекреаційним потенціалом має всі можливості стати туристичним містечком. Також Олена Миколаївна зупинилась на діяльності краєзнавчого музею та запропонувала присутнім поповнити експонатами експозиції музею. Секретар міської ради Олена Анатоліївна Пономаренко поінформувала поважних старійшин про стратегічну роботу, яка проводиться міською владою. Наголосила, що на пленарному засіданні 18-ї сесії міської ради, яка відбудеться 9 листопада 2017 року буде прийматися рішення міської ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад міста Новограда-Волинського та сіл Майстрів, Маковиці, Майстрова Воля Майстрівської сільської ради». Детально зупинилася на питанні будівництва Прозорого соціального офісу, де на першому поверсі розміститься Пенсійний фонд, а на другому - департамент праці і соціального захисту населення. Таким чином мешканці міста будуть отримувати соціальні послуги в одному місці: зручно, якісно та доступно. Потому Олена Анатоліївна зазначила, що 3 листопада 2017 року о 13:00 годині відбудеться обговорення питання прийому та захоронення твердих побутових відходів ТОВ «АВЕ Львів» на полігоні ТПВ міста Новограда-Волинського в урочищі Ржатківка Чижівської ОТГ. А також секретар міської ради запросила членів ради старійшин на звіт міського голови про свою роботу за 2017 рік, який відбудеться 16 листопада у міському Палаці культури імені Лесі Українки.

У ході проведення наради голова ради Г.М.Грінченко зачитав звернення від ради старійшин при міському голові до Президента України, Голови Верховної Ради України та Прем’єр-міністра України. У якому зазначено: «До Вас звертається рада старійшин при міському голові м. Новограда-Волинського, Житомирської області – малої батьківщини всесвітньовідомої поетеси Лесі Українки. Благословенна наша земля, прекрасна колиска поетичного генію подарувала світові геніального художника слова, незламного співця, велику Лесю, велику Українку. Для нас, земляків, життя славетної поетеси є втіленням дійової любові до України та її народу. Вінцем вшанування її пам’яті стало міжнародне свято літератури і мистецтва «Лесині джерела». За оцінкою поета Івана Драча «…свято вийшло з глибини поваги і любові, якими оточене ім’я Лесі Українки у її рідному краї. Звідси вона черпала життєдайну силу і снагу для своєї творчості». Свято взяло старт із Дня міста і традиційно крокує рідним краєм поетеси, який цього річ відзначив 760-ліття від першої літописної згадки (археологічні дослідження, які ведуться на його території свідчать, що вік міста значно старший, ніж літописний) і 30-ліття свята «Лесині джерела». Ми сповнені гордості, що наша поліська земля – перлина Полісся – вибудовує сумлінною працею дух мужності у сучасних умовах розбудови України, який іде від феномену людської стійкості у найтяжчих випробуваннях, всеосяжного генія нашої землячки – нашого золотого скарбу, нашого неоціненного багатства. Лесине місто, духовний форпост на березі Случі, оберіг духовності, новоград-волинська Говерла – так ім’ям Лесі Українки визначено місто Новоград-Волинський на карті світу. З вдячністю новоград-волинці та гості міста сприйняли Ваші щирі вітання і побажання з нагоди єднання духовності нашого народу, нашої духовної основи у збереженні культурних традицій і спадку держави. Ваше глибоке розуміння значимості, шанування, цінування свята, що озивається у неповторній творчості земляків і численних делегацій його гостей, спонукало раду старійшин звернутися з проханням передбачити в державному бюджеті на наступні роки капітальні вкладення, які вкрай необхідні для розвитку, удосконалення міського господарства, об’єктів інфраструктури, туризму, щоб наш край став ще надзвичайно привабливішим і сприятливішим для культурної співпраці, професійної майстерності та обміну досвіду Лесиним благословенням. Зусиллями міської влади, депутатського корпусу, невтомною працею мешканців робиться все для того, щоб примножувати його зростання в економічному і культурному розвитку, в збереженні культурних традицій. Нині у виконанні розроблених проектів першочерговим об’єктом є продовження фінансування будівництва хірургічного корпусу міськрай ТМО. Маємо надію, що наше звернення не залишиться без позитивного розгляду і надійної підтримки.»

Також Григорій Миколайович доніс до членів ради наступну інформацію щодо проведеної роботи із запровадження ефірного радіомовлення у результаті якої ПАТ „НТСУ“ м. Київ, (позивні „Радіо „Культура“) здійснюватиме 24 години на добу радіотрансляцію з використанням частоти 103,2 МГц у місті Новограді-Волинському та Новоград-Волинському районі.


 
Відділ інформації та зв’язків 
з громадськістю міської ради

 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
У Новограді-Волинському вшанують учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС
11.12.2017

14 грудня 2017 року о 12:45 год. відбудеться покладання квітів до пам’ятного знаку вшанування жертв Чорнобильської катастрофи (вул. Шевченка, 41/1). Запрошуємо долучитися до вшанування ліквідаторів усіх небайдужих жителів міста.

Докладніше...
До уваги новоград-волинців!
11.12.2017

З 14 грудня 2017 року по 14 січня 2018 року проводиться процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості до проектів містобудівної документації „Детальний план частини території міста Новограда-Волинського на вулиці Співдружності під багатоповерхову житлову забудову“...

Докладніше...
Порядок денний 49 засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання
08.12.2017

Про надання разової грошової допомоги учасникам АТО та членам їх сімей. Доповідач: Хрущ Лілія Василівна – директор департаменту праці та соціального захисту населення міської ради.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Які питання хвилюють Вас найбільше?
   робота житлово-комунальних служб
   тарифи на комунальні послуги
   екологічний стан навколишнього природного середовища
   рівень заробітної плати (пенсій)
   ціни на продовольчі та промислові товари
   ціни на ліки та платні медичні послуги
   обслуговування в закладах охорони здоров’я
   реалізація освітньої реформи
   процес децентралізації влади
   важко відповісти
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa