Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
13.12.2018

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік Департаменту праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради (Проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа) лектроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот)

Докладніше...
13.12.2018

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік Департаменту праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради (Надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот)

Докладніше...
13.12.2018

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік Департаменту праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради (Надання допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям,  тимчасової  допомоги дітям)

Докладніше...
До відома представників бізнесу
12.12.2018

Інформуємо, що 16 грудня 2018 року, в Житомирі об 11.00 на базі Житомирського державного технологічного університету пройде бізнес-форум від нетворкінг-клубу «CommUnity» на тему «Стратегічне планування власного бізнесу» (програма заходу додається).  

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Міські новини
Новоград-волинці одноголосно підтримали проект рішення міської ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад міста Новограда-Волинського та сіл Майстрів, Маковиці, Майстрова Воля Майстрівської сільської ради»
27.10.2017

26 жовтня 2017 року у великій залі Будинку рад відбулося засідання круглого столу на тему: «Обговорення проекту рішення міської ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад міста Новограда-Волинського та сіл Майстрів, Маковиці, Майстрова Воля Майстрівської сільської ради». 

Головуючий, в.о. міського голови Сергій Колотов, який у зв’язку із відрядженням очільника міста до Одеси виконує обов’язки міського голови, зазначив, що така форма проведення громадського обговорення передбачена Порядком проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад, затвердженим рішенням міської ради від 20.04.2017 №296.

На засідання круглого столу запрошувались усі бажаючі. Повідомлення стосовно його проведення організаційним комітетом було доведено до відома громадськості через місцеві засоби масової інформації, офіційний сайт міської ради, соціальні мережі та місцеве телебачення. 

Відповідно до рішень міської ради від 22.06.2017 №329 та від 27.07.2017 №337 було надано згоду на добровільне об’єднання територіальних громад міста Новограда-Волинського та сіл Наталівської, Майстрівської, Суслівської, Новороманівської, Гульської сільських рад в Новоград-Волинську міську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром в місті Новограді-Волинському. Згідно цих рішень міським головою Весельським В.Л. були направлені головам вищевказаних сільських рад пропозиції про добровільне об’єднання територіальних громад. Згоду на таке об’єднання дала лише Майстрівська сільська рада.

Враховуючи вимоги Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» на підставі рішень міської ради і Майстрівської сільської ради розпорядженням міського голови було утворено спільну робочу групу з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад. 

Законом України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» визначено проведення обов’язкового громадського обговорення підготовлених спільною робочою групою проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад, за результатами якого сільські, міські голови вносять питання про його схвалення на розгляд сільських, міських рад.

Зазначеною спільною робочою групою підготовлено проекти рішень міської та сільської рад «Про добровільне об’єднання територіальних громад», громадське обговорення яких має бути проведено у відповідних громадах.

Відповідно до Порядку проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад за результатами розгляду питання, внесеного на обговорення, приймається відповідне рішення. 

Згідно зазначеного Порядку право голосу під час проведення громадських обговорень мають члени територіальної громади, які мають право голосу на місцевих виборах, а саме: громадяни України, які досягли на день їх проведення вісімнадцяти років та зареєстровані в м.Новоград-Волинський. Інші учасники громадських обговорень мають право дорадчого голосу. Дорадчий голос - це право громадянина брати участь в слуханнях без можливості голосувати при прийнятті рішень. Рішення ухвалюється простою більшістю голосів учасників з правом голосу.

Враховуючи норми Порядку проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад та рішення організаційного комітету, голосування всіх питань на загальноміських громадських слуханнях здійснюється мандатами, які були видані під час реєстрації особам, які мають право голосу. Під час реєстрації було зареєстровано 88 осіб, з правом голову – 79.

У результаті голосування громада міста одноголосно підтримала проект рішення міської ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад міста Новограда-Волинського та сіл Майстрів, Маковиці, Майстрова Воля Майстрівської сільської ради». 
Згідно Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» обговорюваний проект рішення буде внесено на розгляд чергової вісімнадцятої сесії міської ради сьомого скликання. Після схвалення депутатами міської ради цей проект рішення буде направлено до Житомирської обласної державної адміністрації для надання висновку щодо відповідності його Конституції та законам України. У разі відповідності проекту рішення Конституції та законам України сільські, міські ради приймають остаточне рішення про добровільне об’єднання територіальних громад, після чого міський голова звертається до Житомирської обласної державної адміністрації з пропозицією звернутися до Центральної виборчої комісії для прийняття нею рішення про призначення перших виборів депутатів міської ради та міського голови в установленому законом порядку.

 


 
Відділ інформації та зв’язків 
з громадськістю міської ради

 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Чекаємо на пропозиції щодо номінацій та номінантів на участь в загальноміському відкритому рейтингу популярності "Гордість міста - 2018"!
12.12.2018

Традиційно в лютому місяці містяни відзначають тих, хто збагатив життя громади видатними подіями, тих, чий успіх викликав суспільний резонанс, тих, чиї досягнення визнані не тільки на рівні міста, а, можливо, і на рівні України!

Докладніше...
Інформація про намір передати в оренду
12.12.2018

Об’єкт: частина спортивної зали на вул. Пушкіна, 46 площею 60,00кв.м. Вартість майна станом на 04.09.18 – 129200,00 грн без ПДВ. Мета використання об’єкта:проведення занять з тенісу. Балансоутримувач об’єкта: ліцей №4 м. Новограда-Волинського.

Докладніше...
У Новограді-Волинському вшанують учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС
12.12.2018

14 грудня 2018 року об 11:00 год. відбудеться покладання квітів до пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи (вул. Шевченка, 41/1). 

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa