Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Щодо врегулювання питань погашення різниці між фактичною вартістю комунальних послуг КП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства», та встановленими цьому підприємству тарифами
20.09.2018

На адресу Новоград-Волинського міського голови Віктора Весельського надійшов лист від заступника Глави Адміністрації Президента України С.Марченко у відповідь на звернення щодо врегулювання питань погашення різниці між фактичною вартістю комунальних послуг, які надаються комунальним підприємством Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства», та встановленими цьому підприємству тарифами наступного змісту:

Докладніше...
Щодо субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення різниці в тарифах на комунальнi послуги
20.09.2018

Уряд залучив до проведення взаєморозрахункiв з погашення рiзницi в тарифах на комунальнi послуги додатковi джерела надходження вiдповiдноi субвенцii з державного бюджету мiсцевим бюджетам, передбаченi частиною другою cтaттi 21 Закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік", та врегулював питання забезпечення безперебiйного постачання теплової енергii в м. Києвi.

Докладніше...
Показники фінансово-господарської діяльності промислових підприємств Новограда-Волинського основного кола
20.09.2018

За підсумками 7 місяців 2018 року обсяг виробництва промисловими підприємствами основного звітного кола становить 689,9 млн грн., що на 13,5% або 82,1 млн.грн. більше аналогічного періоду минулого року.

Докладніше...
20.09.2018

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)(Будівництво освітніх установ та закладів)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Міські новини
Новоград-волинці одноголосно підтримали проект рішення міської ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад міста Новограда-Волинського та сіл Майстрів, Маковиці, Майстрова Воля Майстрівської сільської ради»
27.10.2017

26 жовтня 2017 року у великій залі Будинку рад відбулося засідання круглого столу на тему: «Обговорення проекту рішення міської ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад міста Новограда-Волинського та сіл Майстрів, Маковиці, Майстрова Воля Майстрівської сільської ради». 

Головуючий, в.о. міського голови Сергій Колотов, який у зв’язку із відрядженням очільника міста до Одеси виконує обов’язки міського голови, зазначив, що така форма проведення громадського обговорення передбачена Порядком проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад, затвердженим рішенням міської ради від 20.04.2017 №296.

На засідання круглого столу запрошувались усі бажаючі. Повідомлення стосовно його проведення організаційним комітетом було доведено до відома громадськості через місцеві засоби масової інформації, офіційний сайт міської ради, соціальні мережі та місцеве телебачення. 

Відповідно до рішень міської ради від 22.06.2017 №329 та від 27.07.2017 №337 було надано згоду на добровільне об’єднання територіальних громад міста Новограда-Волинського та сіл Наталівської, Майстрівської, Суслівської, Новороманівської, Гульської сільських рад в Новоград-Волинську міську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром в місті Новограді-Волинському. Згідно цих рішень міським головою Весельським В.Л. були направлені головам вищевказаних сільських рад пропозиції про добровільне об’єднання територіальних громад. Згоду на таке об’єднання дала лише Майстрівська сільська рада.

Враховуючи вимоги Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» на підставі рішень міської ради і Майстрівської сільської ради розпорядженням міського голови було утворено спільну робочу групу з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад. 

Законом України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» визначено проведення обов’язкового громадського обговорення підготовлених спільною робочою групою проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад, за результатами якого сільські, міські голови вносять питання про його схвалення на розгляд сільських, міських рад.

Зазначеною спільною робочою групою підготовлено проекти рішень міської та сільської рад «Про добровільне об’єднання територіальних громад», громадське обговорення яких має бути проведено у відповідних громадах.

Відповідно до Порядку проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад за результатами розгляду питання, внесеного на обговорення, приймається відповідне рішення. 

Згідно зазначеного Порядку право голосу під час проведення громадських обговорень мають члени територіальної громади, які мають право голосу на місцевих виборах, а саме: громадяни України, які досягли на день їх проведення вісімнадцяти років та зареєстровані в м.Новоград-Волинський. Інші учасники громадських обговорень мають право дорадчого голосу. Дорадчий голос - це право громадянина брати участь в слуханнях без можливості голосувати при прийнятті рішень. Рішення ухвалюється простою більшістю голосів учасників з правом голосу.

Враховуючи норми Порядку проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад та рішення організаційного комітету, голосування всіх питань на загальноміських громадських слуханнях здійснюється мандатами, які були видані під час реєстрації особам, які мають право голосу. Під час реєстрації було зареєстровано 88 осіб, з правом голову – 79.

У результаті голосування громада міста одноголосно підтримала проект рішення міської ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад міста Новограда-Волинського та сіл Майстрів, Маковиці, Майстрова Воля Майстрівської сільської ради». 
Згідно Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» обговорюваний проект рішення буде внесено на розгляд чергової вісімнадцятої сесії міської ради сьомого скликання. Після схвалення депутатами міської ради цей проект рішення буде направлено до Житомирської обласної державної адміністрації для надання висновку щодо відповідності його Конституції та законам України. У разі відповідності проекту рішення Конституції та законам України сільські, міські ради приймають остаточне рішення про добровільне об’єднання територіальних громад, після чого міський голова звертається до Житомирської обласної державної адміністрації з пропозицією звернутися до Центральної виборчої комісії для прийняття нею рішення про призначення перших виборів депутатів міської ради та міського голови в установленому законом порядку.

 


 
Відділ інформації та зв’язків 
з громадськістю міської ради

 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування відмінено
20.09.2018

Новоград-Волинська міська рада повідомляє, що конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування - заступника начальника управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради, який був оголошений 24 серпня 2018 року, відмінено у зв'язку із оптимізацією структури та штатної чисельності працівників виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради. 

Докладніше...
На базі існуючого електронного сервісу «Електронний кабінет платника» запроваджено інформаційно-телекомунікаційну систему «Електронний кабінет»
20.09.2018

Новоград-Волинська ОДПІ повідомляє, що з 1 січня 2018 року на базі існуючого електронного сервісу «Електронний кабінет платника» запроваджено інформаційно-телекомунікаційну систему «Електронний кабінет» 

Докладніше...
На базі існуючого електронного сервісу «Електронний кабінет платника» запроваджено інформаційно-телекомунікаційну систему «Електронний кабінет»
20.09.2018

Новоград-Волинська ОДПІ повідомляє, що з 1 січня 2018 року на базі існуючого електронного сервісу «Електронний кабінет платника» запроваджено інформаційно-телекомунікаційну систему «Електронний кабінет» 

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa