Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
18.12.2018

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 17.12.2018 року

Докладніше...
13.12.2018

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік Департаменту праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради (Проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа) лектроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот)

Докладніше...
13.12.2018

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік Департаменту праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради (Надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот)

Докладніше...
13.12.2018

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік Департаменту праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради (Надання допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям,  тимчасової  допомоги дітям)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Міські новини
Запрошуємо на Міжнародну наукову археологічно – краєзнавчу конференцію «Возвягль – Звягель – Новоград-Волинський у часовому зрізі тисячоліть», присвячену 760 – річчю першої літописної згадки про місто Новоград-Волинський
28.09.2017

2-4 жовтня 2017 року в місті відбудеться Міжнародна наукова археологічно – краєзнавча конференція «Возвягль – Звягель – Новоград-Волинський у часовому зрізі тисячоліть», присвячена 760 – річчю першої літописної згадки про місто Новоград-Волинський. У роботі конференції прийматимуть участь відомі науковці, археологи, історики з України, Білорусі, Молдови, Польщі.

Запрошуємо всіх зацікавлених жителів міста відвідати пленарне та секційні засідання конференції для ознайомлення з новими дослідженнями науковців у галузях археології та краєзнавства.

Пропонуємо до уваги Програму Міжнародної наукової археологічно – краєзнавчої  конференції «Возвягль – Звягель – Новоград-Волинський у  часовому зрізі тисячоліть»
 

2 жовтня

09.00 - Заїзд, реєстрація та поселення учасників конференції ( Міський Палац культури ім. Лесі Українки, площа Лесі Українки, 9)                      

15.30-18.30 - Ознайомлення з артефактами, які були знайдені під час польових досліджень 2017 року на північному городищі літописного   Возвягля   археологічною експедицією НАН України. Презентація  геологічної виставки «Філософський камінь», музею коштовного і декоративного каміння  (Краєзнавчий музей, площа Лесі Українки, 9)                            

Кава у колі друзів

Демонстрування етнографічної колекції Житомирського обласного державного краєзнавчого музею у супроводі народного дитячого фольклорного ансамблю «Ордана» (танцювальна зала міського Палацу культури  ім. Лесі Українки,  площа Лесі Українки, 9)                        

3 жовтня

9.00-10.00 - Огляд книжкової виставки «Наш край історії скарбниця» та музичний вернісаж народного камерного ансамблю «Класік»                             

10.00-13.00 - Пленарне засідання (Сесійна зала Будинку рад,  вул. Шевченка,16)

Доповідачі: Моця Олександр Петрович. Возвягль – Новоград Волинський: «Мандрівка» міста в просторі й часі. Левко Ольга Миколаївна. Розкопки археологічної пам’ятки Кордон. Lis Pavel. Grodzisko Zmijowiska – geneza I trwanie w swietle swietle swiadectw kontaktow dalekosieznych.Петраускас Андрій Вальдасович,  Рябцева Світлана Станіславівна. Новий клад давньоруських ювелірних прикрас з околиць літописного Возвягля. Бєляєва Світлана Олександрівна,  Петраускас А.В., Дівньоруське місто Возвягль в реаліях середини ХІІІ ст. Іванченко Людмила Іванівна. Скарб 1993 р. з розкопок літописного  Возвягля. Тарабукін Олександр Олександрович.  Старожитності м.Новограда-Волинського (матеріали до археологічної карти) Студинський Володимир Аркадієвич. Висвітлення історичного розвитку Новоград-Волинського в енциклопедичних виданнях. Возний Ігор Петрович. Міжнародні  торгові зв’язки населення Північної Буковини в ХІІ – першій половині ХІІІ ст. Томенчук Богдан Петрович. Літописний Галич. До питання про заснування у другій половині Х ст. Сагайдак Михайло Андрійович, Івакін Всевлод Глібович, Сєргєєва Марина Сергієвна. Давньоруський дерев’яний хрестик з Київського Подолу.

14.30-18.00  - «Новоград-Волинський – Возвягль: подорож у  глибину віків» (Городище літописного міста Возвягль)

Екскурсія до бронековпака і артилерійського напівкапоніру Новоград-Волинського укріпрайону №7, екскурсія містом                     

4 жовтня

09.30-11.00 Секційна робота конференції: краєзнавча секція у приміщенні краєзнавчого музею; археологічна секція - в малому залі МПК 

Доповідачі: Черненко Олена Євгенієвна. Зодчество Чернігово-Сіверської землі та монументальне будівництво Волині кінця ХІІ – середини ХІІІ ст. Гнера Володимир Анатолійович. Новітні методи неруйнівних досліджень археологічних пам’яток. Кедун Івін Станіславович, Пархоменко Олексій Генадійович. Реконструкція системи заселення території сучасного Ніжина та його округи в добу середньовіччя (на основі писемних джерел та археологічних досліджень). Прищепа Богдан Анатолійович. Посад літописної Пересопниці в урочищі Пастівник за археологічними джерелами. Ситий Юрій миколайович, Гребінь Петро Миколайович. Дослідження ремісничого району на північній околиці передгороддя Чергінова. Баранов В’ячеслав Ігоревич. Археологічні дослідження Пастирського городища в 2016 р. Горбаненко Сергій Анатолійович, Шерстюк В’ячеслав Вікторович. Рослинний раціон давньоруської родини з Манжелії. Веремейчик Олена Михайлівна. Любеч XVII-XVIII  ст. за археологічними даними.

11.00-12.00  Заключне пленарне засідання (Мала зала міського Палацу культури ім. Лесі Українки)

Доповідачі: Тімошенко Василій Іванович, Коваленко Світана Василівна. Городища і укріплення середньовічної Малинщини. Бібіков Дмитро Валентинович. Про господарську діяльність населення давньоруського Вишгорода. Тимків Степан Анатолійович. Соціально-економічний та політичний розвиток Губинського городища. Лошик Дмитро Сергійович, Чорний Іван Олександрович. Карти генштабу РСЧА як джерело для вивчення археологічних пам’яток Західної Волині.

Відділ культури і туризму міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Конкурс на визначення перевізників для роботи на міських автобусних маршрутах загального користування
18.12.2018

Виконавчий комітет Новоград-Волинської міської ради оголошує конкурс на визначення перевізників для роботи на міських автобусних маршрутах загального користування. Конкурс є відкритим для всіх претендентів. Об’єктом конкурсу є маршрут або кілька маршрутів.


 
Докладніше...
Порядок денний десятого (63) позачергового засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання
17.12.2018

18 грудня 2018 року у великій залі Будинку рад відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання.

Докладніше...
Новоград-Волинський запрошує на відкриття головної новорічної ялинки міста
17.12.2018

Шановні новоград-волинці та гості нашого міста! Запрошуємо вас 19 грудня, у День Святого Миколая, взяти участь у відкритті головної новорічної ялинки міста, що розпочнеться о 16:00 год. на площі Лесі Українки. 

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa