Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Проведено лекцію-концерт «Синьоока Мавка України»
22.02.2019

Щороку наприкінці лютого у місті проходять заходи до Дня народження Лесі Українки. Не є винятком і Школа мистецтв м. Новограда-Волинського. Так, 20 лютого 2019 року для учнів школи було проведено лекцію-концерт «Синьоока Мавка України». До уваги присутніх було представлено відеофільм про життя та творчість нашої видатної землячки.

Докладніше...
20.02.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 18.02.2019 року

Докладніше...
19.02.2019

КПКВК  08 1 3230  Виплата державної соціальної допомоги на  дітей-сиріт та  дітей, позбавлених батьківського піклування, у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною" та оплата послуг із здійснення патронату над дитиною та виплата соціальної допомоги на утримання дитини в сім'ї патронатного вихователя, підтримка малих групових будинків

Докладніше...
19.02.2019

КПКВК  08 1 3085  Надання  щомісячної компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Міські новини
Запрошуємо на Міжнародну наукову археологічно – краєзнавчу конференцію «Возвягль – Звягель – Новоград-Волинський у часовому зрізі тисячоліть», присвячену 760 – річчю першої літописної згадки про місто Новоград-Волинський
28.09.2017

2-4 жовтня 2017 року в місті відбудеться Міжнародна наукова археологічно – краєзнавча конференція «Возвягль – Звягель – Новоград-Волинський у часовому зрізі тисячоліть», присвячена 760 – річчю першої літописної згадки про місто Новоград-Волинський. У роботі конференції прийматимуть участь відомі науковці, археологи, історики з України, Білорусі, Молдови, Польщі.

Запрошуємо всіх зацікавлених жителів міста відвідати пленарне та секційні засідання конференції для ознайомлення з новими дослідженнями науковців у галузях археології та краєзнавства.

Пропонуємо до уваги Програму Міжнародної наукової археологічно – краєзнавчої  конференції «Возвягль – Звягель – Новоград-Волинський у  часовому зрізі тисячоліть»
 

2 жовтня

09.00 - Заїзд, реєстрація та поселення учасників конференції ( Міський Палац культури ім. Лесі Українки, площа Лесі Українки, 9)                      

15.30-18.30 - Ознайомлення з артефактами, які були знайдені під час польових досліджень 2017 року на північному городищі літописного   Возвягля   археологічною експедицією НАН України. Презентація  геологічної виставки «Філософський камінь», музею коштовного і декоративного каміння  (Краєзнавчий музей, площа Лесі Українки, 9)                            

Кава у колі друзів

Демонстрування етнографічної колекції Житомирського обласного державного краєзнавчого музею у супроводі народного дитячого фольклорного ансамблю «Ордана» (танцювальна зала міського Палацу культури  ім. Лесі Українки,  площа Лесі Українки, 9)                        

3 жовтня

9.00-10.00 - Огляд книжкової виставки «Наш край історії скарбниця» та музичний вернісаж народного камерного ансамблю «Класік»                             

10.00-13.00 - Пленарне засідання (Сесійна зала Будинку рад,  вул. Шевченка,16)

Доповідачі: Моця Олександр Петрович. Возвягль – Новоград Волинський: «Мандрівка» міста в просторі й часі. Левко Ольга Миколаївна. Розкопки археологічної пам’ятки Кордон. Lis Pavel. Grodzisko Zmijowiska – geneza I trwanie w swietle swietle swiadectw kontaktow dalekosieznych.Петраускас Андрій Вальдасович,  Рябцева Світлана Станіславівна. Новий клад давньоруських ювелірних прикрас з околиць літописного Возвягля. Бєляєва Світлана Олександрівна,  Петраускас А.В., Дівньоруське місто Возвягль в реаліях середини ХІІІ ст. Іванченко Людмила Іванівна. Скарб 1993 р. з розкопок літописного  Возвягля. Тарабукін Олександр Олександрович.  Старожитності м.Новограда-Волинського (матеріали до археологічної карти) Студинський Володимир Аркадієвич. Висвітлення історичного розвитку Новоград-Волинського в енциклопедичних виданнях. Возний Ігор Петрович. Міжнародні  торгові зв’язки населення Північної Буковини в ХІІ – першій половині ХІІІ ст. Томенчук Богдан Петрович. Літописний Галич. До питання про заснування у другій половині Х ст. Сагайдак Михайло Андрійович, Івакін Всевлод Глібович, Сєргєєва Марина Сергієвна. Давньоруський дерев’яний хрестик з Київського Подолу.

14.30-18.00  - «Новоград-Волинський – Возвягль: подорож у  глибину віків» (Городище літописного міста Возвягль)

Екскурсія до бронековпака і артилерійського напівкапоніру Новоград-Волинського укріпрайону №7, екскурсія містом                     

4 жовтня

09.30-11.00 Секційна робота конференції: краєзнавча секція у приміщенні краєзнавчого музею; археологічна секція - в малому залі МПК 

Доповідачі: Черненко Олена Євгенієвна. Зодчество Чернігово-Сіверської землі та монументальне будівництво Волині кінця ХІІ – середини ХІІІ ст. Гнера Володимир Анатолійович. Новітні методи неруйнівних досліджень археологічних пам’яток. Кедун Івін Станіславович, Пархоменко Олексій Генадійович. Реконструкція системи заселення території сучасного Ніжина та його округи в добу середньовіччя (на основі писемних джерел та археологічних досліджень). Прищепа Богдан Анатолійович. Посад літописної Пересопниці в урочищі Пастівник за археологічними джерелами. Ситий Юрій миколайович, Гребінь Петро Миколайович. Дослідження ремісничого району на північній околиці передгороддя Чергінова. Баранов В’ячеслав Ігоревич. Археологічні дослідження Пастирського городища в 2016 р. Горбаненко Сергій Анатолійович, Шерстюк В’ячеслав Вікторович. Рослинний раціон давньоруської родини з Манжелії. Веремейчик Олена Михайлівна. Любеч XVII-XVIII  ст. за археологічними даними.

11.00-12.00  Заключне пленарне засідання (Мала зала міського Палацу культури ім. Лесі Українки)

Доповідачі: Тімошенко Василій Іванович, Коваленко Світана Василівна. Городища і укріплення середньовічної Малинщини. Бібіков Дмитро Валентинович. Про господарську діяльність населення давньоруського Вишгорода. Тимків Степан Анатолійович. Соціально-економічний та політичний розвиток Губинського городища. Лошик Дмитро Сергійович, Чорний Іван Олександрович. Карти генштабу РСЧА як джерело для вивчення археологічних пам’яток Західної Волині.

Відділ культури і туризму міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
21.02.2019

Графік проведення підсумкових галузевих нарад у місті Новограді-Волинському

Докладніше...
До відома новоград-волинців!
21.02.2019

У зв’язку з проведенням ремонтних робіт Новоград-Волинським РЕМ 21.02.2019 року з 11:00 до 14:00 год. будуть відключені від електропостачання будинки за наступними адресами: площа Лесі Українки,7,9,11,13,15, провулок Медовий. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбудуться заходи із відзначення 148-ї річниці від дня народження Лесі Українки
20.02.2019

З метою вшанування пам’яті видатної української поетеси Лесі Українки, виховання любові до рідної культури та літератури, розпорядженням міського голови від 12.02.2019 №27(о) затверджено План заходів із відзначення 148-ї річниці від дня народження Лесі Українки:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa