Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
09.10.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 07.10.2019 року

Докладніше...
Результатами лабораторних досліджень води з джерел міста
02.10.2019

Новоград-Волинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  повідомляє,  що  за  результатами лабораторних досліджень наданих ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» 01.10.2019   вода питна не відповідає вимогам  ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» затвердженого наказом МОЗ України від 12.05.2010р.

Докладніше...
Результати лабораторних досліджень води в бюветах міста
02.10.2019

Новоград-Волинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  повідомляє, що за  результатами лабораторних досліджень наданих ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» 26.09.2019 вода питна не відповідає вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» затвердженого наказом МОЗ України від 12.05.2010р.

 

Докладніше...
30.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 30.09.2019 року 

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Міський голова обговорив питання впровадження заходів з енергоефективності з Першим секретарем Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні
21.09.2017

21 вересня 2017 року з робочим візитом місто Новоград-Волинський відвідали Перший секретар Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні Зебастіан Кноке, директор проекту GIZ «Реформи у сфері енергоефективності в Україні» Крістіана Хагенедер та співробітник економічного відділу Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні Світлана Чеботар.

Під час робочої зустрічі з міським головою В.Л. Весельським, яка відбулась за участі секретаря міської ради О.А. Пономаренко, заступника міського голови Л.В. Шутової, начальника відділу муніципальних ініціатив та інвестицій міської ради О.М. Липської та спеціалістів зазначеного відділу, було розглянуто напрацювання загальномісцевого рівня у галузі енергоефективності та інших сферах, а також обговорено результати українсько-німецького співробітництва.

У ході конструктивного діалогу очільник міста, зокрема, наголосив: «Я високо ціную внесок Федерального Уряду Німеччини у розвиток енергоефективності Новограда-Волинського. Крім фінансової підтримки енергоефективних заходів (понад 1,3 млн. грн.), надважливим є започаткування у нашому місті системи енергетичного менеджменту, моніторингу, розробка основних стратегічних документів, в тому числі Плану Дій Сталого Енергетичного Розвитку міста до 2020 року. Також важливим елементом нашої співпраці стало підвищення поінформованості громади міста у питаннях раціонального використання енергетичних ресурсів. Нам вдалося інтегрувати енергоефективність та енергозбереження в навчально-виховний процес. Зокрема, що стосується реалізації проекту з впровадження еколого-натуралістичного парку, який функціонує на території загальноосвітньої школи №5».

Окремі слова подяки Віктор Весельський адресував креативному та інноваційному підходу команди проекту GIZ «Енергоефективність у громадах». Адже саме завдяки професіоналізму та відданості своїй справі Крістіани Хагендер та Іми Хренової-Шимкіної завжди можна отримати консультативну підтримку кращих європейських та вітчизняних експертів, доступ до знань та ноу-хау з енергоефективності.

«Набутий досвід співпраці з вами дозволяє нам залучати інші міжнародні донорські організації для впровадження енергоефективних заходів. Ми будемо і надалі працювати над підвищенням загальномісцевого рівня енергоефективності і завжди відкриті для подальшої плідної співпраці» - підкреслив очільник міста.

На знак поваги та на згадку про Новоград-Волинський делегати отримали подяки та сувеніри.

У рамках програми перебування для шановних гостей начальником відділу муніципальних ініціатив та інвестицій міської ради Оксаною Липською було проведено ознайомчу екскурсію містом, а затим презентовано основні напрямки реалізації місцевої політики та практики енергоефективності у місті. Також відбулась презентація екологічної освіти міста на прикладі еколого-натуралістичного парку, який функціонує на території ЗОШ №5.


Довідково:


Завдяки активній  підтримці Уряду Німеччини розроблено «Програму енергозбереження та енергоефективності міста Новограда-Волинського на 2010-2020 роки»,  «Програму з енергозбереження в бюджетних закладах міста Новограда-Волинського на 2011-2015 роки», «План дій сталого енергетичного розвитку міста Новограда-Волинського на 2013-2020 роки». Проведено модернізацію системи освітлення в трьох загальноосвітніх навчальних закладах міста, заміну вікон у двох навчальних закладах, проведено енергетичні аудити 32 будівель 28 закладів бюджетної сфери міста та налагоджено енергетичний моніторинг споживання енергетичних ресурсів.

У рамках українсько-німецького співробітництва впроваджено освітній проект з енергозбереження, завдяки якому вдалося інтегрувати енергоефективність та енергозбереження в навчально-виховний процес.

У листопаді 2016 року за підтримки проекту “Енергоефективність у громадах”, що за дорученням Уряду Німеччини виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, у Новограді-Волинському відбулися Дні сталої енергії. В рамках заходу пройшло офіційне відкриття еколого-натуралістичного парку на території  ЗОШ №5.  Проект було ініційовано у 2007 році з метою розробки інноваційної моделі екологічної освіти і виховання та нових підходів до вивчення природничих дисциплін та енергоефективності в місті Новограді-Волинському. Фінансовий внесок Новоград-Волинської міської ради – 790 тис. грн., GIZ  профінансував цей проект на 450 тис. грн., 222 тис. грн. – внесок  Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Загалом за час співпраці з Проектом GIZ вдалося залучити близько 1,3  млн. грн. безповоротної міжнародної технічної допомоги на розбудову енергоефективності Новограда-Волинського.
Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради
 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Проект порядку денного пленарного засідання позачергової тридцять п’ятої сесії міської ради сьомого скликання (17.10.2019)
15.10.2019

17 жовтня 2019 року о 09:00 годині у приміщенні великої зали Будинку рад (вул. Шевченка, 16) відбудеться позачергова тридцять п’ята сесія міської ради сьомого скликання.

Докладніше...
Запрошуємо взяти участь в Україно-польському бізнес-форумі для отримання можливості реалізації власної бізнес ідеї
15.10.2019

18 жовтня 2019 року в Житомирському агроекологічному національному університеті (м.Житомир, вул. Старий бульвар, 7) відбудеться Україно-польський бізнес-форум, в рамках якого планується налагодження тісних партнерських зв’язків між польським та українським бізнесом, об’єднаними територіальними громадами.

Докладніше...
З 15 по 19 жовтня (включно) проходитиме голосування за проекти бюджету участі
15.10.2019

На розгляд мешканців Новоград-Волинської міської ОТГ пропонується 22 проекти, серед яких буде обрано 5, що у 2020 році отримають можливість бути реалізованими коштом міського бюджету на загальну суму 500 тис. грн.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa