Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Наказ «Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об 'єктах Житомирської області у 2018 році»
19.03.2018

Відповідно до статті 10 Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів», п. 8.1, 8.2, 8.3 «Правил промислового рибальства в рибогосподарських водних об’єктах України», затверджених наказом Державного комітету рибного господарства України 18.03.99 № 33, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 25.05.99 № 326/3619, п. 3.14, 4.4, 4.14.3, 5.3 

Докладніше...
Лист заступника Міністра екології та природних ресурсів України
19.03.2018

На адресу міського голови Весельського В.Л. надійшов лист від заступника Міністра екології та природних ресурсів України у відповідь на звернення міського голови Новограда-Волинського до народного депутата України Литвина В.М.  стосовно сприяння у погодженні  документації із землеустрою щодо встановлення водоохоронних зон та прибережних захисних смуг річок Случ та Смолка в межах міста Новограда-Волинського наступного змісту:

Докладніше...
Щодо зміни механізму відшкодування пільг та субсидій, наданих населенню на оплату житлово-комунальних послуг
19.03.2018

З метою надання роз’яснень щодо запровадження нової системи перерахування коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та субсидій, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України в межах компетенції інформує.

Докладніше...
19.03.2018

Вакансії (станом на 16.03.2018).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Міські новини
Обговорили питання щодо добровільного об’єднання територіальних громад
13.07.2017

11 липня 2017 року секретар міської ради, перший заступник міського голови, голови постійних комісій міської ради та депутати міської ради разом з головою, депутатами та представниками Новороманівської сільської ради обговорили питання щодо добровільного об’єднання територіальних громад міста Новограда-Волинського та сіл Вершниця, Кущове, Нова Романівка, Перемога, Слобода Романівська, Ужачин, Яблуневе Новороманівської сільської ради в Новоград-Волинську міську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у місті Новограді-Волинському.

На початку зібрання голова Новороманівської сільської ради Лосовський Ю.А. повідомив, що мешканці вже визначилися з ким об’єднуватись і надали згоду на створення Романівської ОТГ, документи вже подані і будуть розглядатися на сесії облради 27 липня 2017 року.

Секретар міської ради Пономаренко О.А. представила присутніх депутатів міської ради, які виявили бажання поспілкуватися й обговорити дане питання з Новороманівськими колегами. Олена Пономаренко поінформувала, що депутатська група із 16 чоловік внесла ініціативу щодо створення Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади. З даного приводу у місті Новограді-Волинському відбулися громадські слухання. На тринадцятій сесії депутати міської ради прийняли рішення №329 «Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад». Потому Олена Анатоліївна передала слово голові робочої групи з питань вивчення пропозиції щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад, першому заступнику міського голови Колотову С.Ю., який виокреслив головну мету візиту, яка є досить простою донести з перших вуст інформацію про об’єднання та створення спільної громади з мешканцями Новороманівської сільської ради. Сергій Юрійович наголосив: «… ми хочемо щоб вибір, який ви зробите був свідомим, виваженим на користь громади. Ми запропонуємо свій варіант, а ви зробіть свій свідомий вибір, обравши кращий варіант. Інформаційно-роз’яснювальна робота буде проводитися в усіх сільських радах, яким пропонується увійти до складу ОТГ.

Для того щоб зробити свій вибір зважено потрібно дивитися у майбутнє, що буде через рік, через десять років, адже вже сьогодні ви закладаєте фундамент на десятиліття уперед і потім буде дуже важко щось змінити. Тому важливо, щоб наш і ваш вибір був свідомий, добровільний, обґрунтований та аргументований. Ми пропонуємо вам і селам вашої сільської ради створити спільну громаду, яка відповідно до законодавства має надавати весь спектр послуг своїм громадянам. Таким чином, жителі міста своє слово вже сказали, тепер рішення за мешканцями Новороманівської сільської ради.»

Секретар міської ради Пономаренко О.А. додала, що будь яка новостворена громада має бути самодостатньою й потрібно створити усі умови для її подальшого розвитку. На сьогодні держава субвенційно надає підтримку громадам, але у подальшому невідомо чи будуть йти дотації, кожна об’єднана громада буде змушена виживати сама, вирішувати усі питання завдяки виключно своїм бюджетам. Також висловила чітку позицію, щодо спільної громади з Новороманівською сільською радою з центром у місті. «Це ідеальний варіант, адже вся інфраструктура, адміністративні приміщення, ЦНАП та взагалі надання усіх видів послуг налагоджені у місті й мешканці Новороманівської сільської ради матимуть можливість отримувати якісні послуги на які вони мають право», - зазначила Олена Анатоліївна.

У свою чергу Юрій Антонович Лосовський зазначив, що вони обговорюють процес об’єднання вже два роки, у 2017 році, після проведення двох громадських слухань вирішили об’єднатися з 8 сільськими радами, які надали згоду на об’єднання. Але поряд з цим є території в межах сільської ради, яким було б вигідніше приєднатися до міста - це в інтересах людей. Тому є можливість розглянути цей альтернативний варіант.

У ході обговорення депутати міської ради висловлювали свої думки щодо питання створення спільної громади. Зокрема, голова Новоград-Волинської міська організації політичної партії «Українське об’єднання патріотів - УКРОП» Андрій Рассадін поцікавився щодо наявності фахівців, які будуть очолювати установи та організації Брониківської ОТГ, якщо така все ж буде створена.

Голова Новоград-Волинської міська організації Радикальної партії Олега Ляшка Василь Остапчук зазначив, що територіально більшість сіл вже дотичні та входять у місто, але живуть у своїх громадах. «У місті є основне: ресурси, кадри, діти з сіл відвідують дитячі садочки, навчаються у загальноосвітніх навчальних закладах, школі мистецтв, лікуються у міськрайТМО, а місто у свою чергу вкладає кошти у ці установи». Висловив однозначну позицію, що сільським жителям буде набагато краще об’єднатись з містом. «Потрібно створювати одну громаду, тим самим підсилимо один одного, матимемо один скоординований розвиток», - запевнив Василь Іванович.

Голова Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у місті Новоград-Волинському Олег Журбенко, констатував той факт, що потрібно реально дивитися на речі й визначитися, як буде краще громаді.

Підводячи підсумки даного зібрання перший заступник міського голови Колотов С.Ю. наголосив; «…ми намагалися до вас донести інформацію з перших вуст, для того щоб ви проаналізували і зробили свій висновок. Міський голова до вас звернувся офіційно з листом, який ви розглянете і приймете відповідне рішення, про яке повідомите нас письмово. Міська влада готова до повторних зустрічей, ми будемо їхати і спілкуватися з людьми, розглянемо всі запропоновані варіанти. Ви робите досить серйозний, історичний крок у житті своєї громади тож зробіть його виважено», - підсумував Сергій Юрійович та подякував за прийом, а також висловив сподівання на подальші взаємовідносини на користь громад.

 Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Вільні нежитлові приміщення, що можуть бути надані в оренду
19.03.2018

Вільні нежитлові приміщення, що можуть бути надані в оренду

Докладніше...
До уваги мешканців міста!
19.03.2018

У зв'язку з тим, що у мешканців міста Новограда-Волинського виникають питання щодо сповіщення про виникнення пожеж або інших надзвичайних  ситуацій, Новоград-Волинський міськрайонний відділ Державної служби України з надзвичайних ситуацій  нагадує, що встановлено  єдиний номер 101 з мобільних або стаціонарних телефонів.

Докладніше...
101 інформує!
16.03.2018

Шановні мешканці та гості нашого міста, 23 березня 2018 року в Новоград-Волинському МРВ УДСНС України у Житомирській області будуть проведені заходи в рамках Всеукраїнської акції “Запобігти! Врятувати! Допомогти!“.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Які питання хвилюють Вас найбільше?
   робота житлово-комунальних служб
   тарифи на комунальні послуги
   екологічний стан навколишнього природного середовища
   рівень заробітної плати (пенсій)
   ціни на продовольчі та промислові товари
   ціни на ліки та платні медичні послуги
   обслуговування в закладах охорони здоров’я
   реалізація освітньої реформи
   процес децентралізації влади
   важко відповісти
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa