Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Індекс лактозопозитивних кишкових паличок в районі міського пляжу перевищує норму
22.05.2018

Новоград-Волинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області повідомляє, що за результатами лабораторних досліджень води з річки Случ наданих Новоград-Волинським міжрайонним відділом ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» індекс лактозопозитивних кишкових паличок в районі міського пляжу становить 24тис.куо/дм3 при допустимому не більше 5 тис. куо/дм3 (протокол досліджень №1646 від 15.05.2018 року), що небезпечно в епідемічному відношенні та може призвести до розповсюдження інфекційних захворювань.

Докладніше...
Телеграма до Міністерства внутрішніх справ України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Генеральної прокуратури України з приводу пожежі у Молодіжному центрі
21.05.2018

Міський голова Віктор Весельський направив телеграму до Міністерства внутрішніх справ України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Генеральної прокуратури України з приводу пожежі у Молодіжному центрі наступного змісту: «У місті Новограді-Волинському Житомирської області 19 травня 2018 року відбулася пожежа, внаслідок якої значно пошкоджено міський Молодіжний центр управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради на вул. Шевченка, 5/1. 

Докладніше...
18.05.2018

Заробітна плата, лікарняні та відпускні працівників виконавчого комітету міської ради за І половину травня 2018 року

Докладніше...
Лист від Міністерства фінансів України щодо виділення коштів для вирішення проблемних питань у галузі освіти міста Новограда-Волинського
14.05.2018

У лютому 2018 року міський голова Віктор Весельський звернувся з листом до народного депутата України Володимира Литвина щодо підтримки у вирішенні проблем галузі освіти міста Новограда-Волинського. 

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Міські новини
Відбулося 42 засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання
13.07.2017

12 липня 2017 року у великій залі Будинку рад відбулось 42 засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання, участь у роботі якого взяли 19 членів виконкому міськради, керівники виконавчих органів міської ради, комунальних підприємств, установ, організацій.

На початку засідання міський голова Віктор Леонідович Весельський поінформував присутніх, що 11 липня відбулася нарада щодо розподілу коштів міського бюджету за результатами першого півріччя 2017 року за участі голів постійних комісій міської ради. Під час якої було опрацьовано інформаційний матеріал до рішення міської ради на 27.07.2017 року "Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік". Очільник міста звернув увагу головних розпорядників коштів про раціональне використання коштів міського бюджету, у разі невикористання їх за 6 місяців, подати пропозиції щодо перерозподілу. Також Віктор Леонідович привітав з днем народження члена виконавчого комітету міської ради Дмитра Іванченка та представив новопризначену завідувачку КП "Новоград-Волинська міськрайонна аптека №217" Анну Ганношину. Потому очільник міста передав слово для ведення засідання виконавчого комітету міської ради заступнику міського голови Оксані Василівні Гвозденко, яка запропонувала присутнім членам виконкому затвердити порядок денний та часовий регламент. На розгляд засідання виконавчого комітету було внесено 17 питань. Тож у ході засідання було прийнято наступні рішення: про роботу галузей господарського комплексу міста в осінньо-зимовий період 2016 – 2017 років та його підготовку до роботи в осінньо-зимовий період 2017 – 2018 років; нарахування плати за опалення місць загального користування в багатоквартирних житлових будинках, обладнаних лічильниками обліку теплової енергії; встановлення комунальному підприємству Новоград-Волинської міської ради „Новоград-Волинськтеплокомуненерго“ тарифу на виробництво теплової енергії з використанням нетрадиційних або поновлювальних джерел енергії; оренду майна комунальної власності територіальної громади міста; погодження на розміщення дитячого ігрового комплексу „Казка“; поточне будівництво у місті; перереєстрацію тимчасових торгівельних споруд для провадження підприємницької діяльності; надання разової грошової допомоги учасникам АТО та членам їх сімей; надання разової грошової допомоги на лікування; надання разової грошової допомоги в зв’язку з обставинами; захист прав та законних інтересів дітей; захист житлових і майнових прав дітей; заходи щодо наповнення міського бюджету, ефективного використання бюджетних коштів на 2017 рік; укладені договори про пайову участь замовників будівництва у розвитку інфраструктури міста Новограда-Волинського та стан розрахунків за період 01.01.2017- 30.06.2017 року; зняття з контролю окремих рішень виконавчого комітету міської ради за четвертий квартал 2016 року. А також ряд інформацій: про надання громадянам міста разової грошової допомоги згідно Положення про надання разової грошової допомоги громадянам, затвердженого рішенням міської ради від 23.12.2016 №216, у 2017 році станом на 05.07.2017; надходження до міського бюджету коштів від пайової участі у I півріччі 2017 року.

У ході засідання розглядалося рішення «Про роботу галузей господарського комплексу міста в осінньо-зимовий період 2016-2017 років та його підготовку до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років». Зокрема було заслухано інформацію керівників виконавчих органів міської ради та галузей господарського комплексу міста Богданчука О.В., Тодорович Л.М., Ващук Т.В., Дутчака Л.Р., Борис Н.П., Заєць Л.В., про роботу підпорядкованих їм підприємств, установ, організацій в осінньо-зимовий період 2016-2017 років та з підготовки до експлуатації в осінньо-зимовий період 2017-2018 років. Інформація про підсумки підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років буде розглядатися на засіданні виконавчого комітету міської ради в жовтні 2017 року.

Також прийнято рішення «Про нарахування плати за опалення місць загального користування в багатоквартирних житлових будинках, обладнаних лічильниками обліку теплової енергії». Відповідно до якого погоджено комунальному підприємству Новоград-Волинської міської ради „Новоград-Волинськтеплокомуненерго“ нарахування плати за опалення місць загального користування у багатоквартирних житлових будинках, обладнаних лічильниками обліку теплової енергії, споживачам, квартири яких відключені від системи централізованого теплопостачання, з моменту затвердження виконавчим комітетом міської ради відповідних розрахунків часток (коофіцієнтів) нормативної витрати тепла для опалення місць загального користування по кожному будинку. Зобов'язано комунальне підприємство Новоград-Волинської міської ради „Новоград-Волинськтеплокомуненерго“ визначити по кожному будинку окремо частку (коефіцієнт) нормативної витрати тепла для опалення місць загального користування в багатоквартирних житлових будинках, обладнаних лічильниками теплової енергії, з подальшим розподілом пропорційно опалювальних площ між споживачами послуг з централізованого теплопостачання та споживачами, які проживають у квартирах з індивідуальним опаленням, та надати їх на затвердження виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради. Також Комунальному підприємству Новоград-Волинської міської ради „Новоград-Волинськтеплокомуненерго“ укласти відповідні договори для проведення розрахунків за опалення місць загального користування зі споживачами, квартири які відключені від системи централізованого теплопостачання. Внести відповідні зміни до договорів на оплату послуг з централізованого теплопостачання у зв’язку з прийняттям цього рішення. А також провести необхідну роз’яснювальну роботу зі споживачами послуг з централізованого теплопостачання щодо запровадження обов’язкової плати за опалення місць загального користування в будинках, обладнаних лічильниками обліку теплової енергії.

Черговим прийнятим рішенням встановлено комунальному підприємству Новоград-Волинської міської ради „Новоград-Волинськтеплокомуненерго“ тариф на виробництво теплової енергії з використанням нетрадиційних або поновлювальних джерел енергії. Тариф встановлений з урахуванням всіх податків та обов’язкових платежів становить 1485,37 грн./Гкал з ПДВ та вводиться в дію через 15 днів з моменту оприлюднення цього рішення у засобах масової інформації.

Відповідним рішенням погоджено фізичній особі-підприємцю розміщення дитячого ігрового комплексу „Казка“ в парку культури та відпочинку з 16.07.17 року по 15.10.2017 року з дотриманням діючих пожежних, санітарних норм, правил техніки безпеки. Даним рішення також встановлено режим роботи у літній період: щоденно з 10:30 до 21: 00 години, у вихідні, святкові та неробочі дні з 10:00 до 21: 00 години. В осінній період: щоденно з 11:00 до 18:30 години, у вихідні, святкові та неробочі дні з 10:30 до 18:30 години.

Після прийняття усіх рішень, які були внесені на розгляд засідання виконавчого комітету Оксана Василівна запросила присутніх прийняти активну участь у Міжнародному святі літератури і мистецтв «Лесині джерела», яке утридцяте пройде у місті Новограді-Волинському 28, 29 та 30 липня.

З повними текстами прийнятих рішень, після їх підписання, можна буде ознайомитися на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради у рубриці „Нормативна база – Рішення виконавчого комітету“.

Наступне засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради відбудеться 9 серпня 2017 року.

 Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
До уваги новоград-волинців!
25.05.2018

Протягом 25-27 травня на території області очікується надзвичайно висока (5 класу) пожежна небезпека.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбудеться футбольний матч-відповідь між командами «Звягель» (м. Новоград-Волинський) та «Сокіл» (Житомирський район)
25.05.2018

26 травня 2018 року, о 16:00 годині, на міському стадіоні «Авангард» відбудеться матч-відповідь 1/4 кубку області між командами ФК «Звягель» м. Новоград-Волинський - ФК «Сокіл» Житомирський р.н. 

 
Докладніше...
У Новограді-Волинському відбудеться футбольний матч-відповідь між командами «Звягель» (м. Новоград-Волинський) та «Сокіл» (Житомирський район)
24.05.2018

26 травня 2018 року о 16:00 год. на міському стадіоні Авангард відбудеться футбольний матч-відповідь 1/4 фіналу розіграшу Кубку Житомирської області між командами «Звягель» (м. Новоград-Волинський) та «Сокіл» (Житомирський район).

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa