Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
16.10.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 15.10.2019 року

Докладніше...
09.10.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 07.10.2019 року

Докладніше...
Результатами лабораторних досліджень води з джерел міста
02.10.2019

Новоград-Волинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  повідомляє,  що  за  результатами лабораторних досліджень наданих ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» 01.10.2019   вода питна не відповідає вимогам  ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» затвердженого наказом МОЗ України від 12.05.2010р.

Докладніше...
Результати лабораторних досліджень води в бюветах міста
02.10.2019

Новоград-Волинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  повідомляє, що за  результатами лабораторних досліджень наданих ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» 26.09.2019 вода питна не відповідає вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» затвердженого наказом МОЗ України від 12.05.2010р.

 

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Інформація Новоград-Волинського центру зайнятості про стан ринку праці за січень-червень 2017 року
10.07.2017

Протягом І півріччя 2017 року працівники міського центру зайнятості проводили свою послідовну роботу для задоволення потреб незайнятих громадян і роботодавців, ефективно взаємодіючи з усіма причетними до проблем ринку праці сторонами, підвищували якість та ефективність надання соціальних послуг . За цей період ринок праці залишався стабільним.

Станом на 01.01.2017 року
на обліку в центрі зайнятості  перебувало 783 безробітних громадян, з них 371 чол. мешканців міста.

Звернулися у січні – червні в пошуках роботи всього 2359 громадян (місто – 1490 осіб), з них отримали статус безробітного 702 чол. (місто – 338 осіб).

Всього протягом І півріччя отримали  послуги центру зайнятості  3142 чол. (1962 чол. з міста)

З загальної кількості безробітних міста – 58% становлять жінки, 18%- молодь до 35 років, 47 % - належать до категорії соціально-уразливих безробітних.

По професійному складу -    44% осіб   мають робітничі професії, 39 % осіб являються службовцями, а решта 14 % осіб-без професії.

Станом на 01.07.2017 року на обліку перебуває 702 безробітних громадян, з них 350 чол. з міста:

жінки - 237чол., молодь до 35 років – 116 чол.,
робітники – 156 чол., службовці – 194 чол.

За сприянням служби зайнятості в І півріччі 2017 року всього знайшли роботу 1489 чол., з них – 904 мешканців міста.

Результатом активного пошуку претендентів на заміщення вакантних посад,  оперативного  інформування шукачів роботи про вакансії , є працевлаштування громадян в перші дні звернення до центру зайнятості. За перше півріччя 2017 року знайшли роботу до статусу безробітного 1151 чол. ( з міста – 796чол.) . Працевлаштовані з числа безробітних – 338 чол., з міста -  108  чол.

Найбільше подали інформацію про вакансії та працевлаштували громадян наступні підприємства міста Новоград-Волинського:
·          Центр поштового звязку №4 – працевлаштовано 36 чол.,
·         КП «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» - працевлаштовано 13 чол.,
·         ПрАТ ВКФ «Леся» - працевлаштовано 25 чол.,
·         Новоград-Волинське міськрай ТМО - працевлаштовано 24 чол.,
·         ТОВ фірма «Новофарм-Біосинтез» - працевлаштовано 28 чол.,
·         ПП «Меблева фабрика «Мірт» - працевлаштовано 5 чол.,
·         ПАТ «Новоград-Волинськсільмаш»  - працевлаштовано 15 чол.,
·         ТОВ «Нові ласощі - Житомир» - працевлаштовано 48 чол.,
·         ПП «Лік Пак»  - працевлаштовано 13 чол.,
·         ТОВ ВО «Техна» - працевлаштовано 23 чол.,
·         ТОВ “Новоград-Волинські шляхи”-працевлаштовано 20 чол.,
·         Управління освіти Новоград-Волинскьої міської ради-  працевлаштовано   88  чол.,
·         КП «Шляхрембуд»Новоград-Волинськох міської ради- працевлаштовано 8 чол.,
·         Новоград-Волинська КЕЧ-району- працевлаштовано 12 чол.,
·         ТОВ « РГТ Україна» - працевлаштовано 13 чол.
·         ПАТ « Новоград-Волинський хлібозавод»- працевлаштовано 11 чол. та ін.
За період січень-червень 2017 року до Новоград-Волинського міського центру зайнятості надійшло від роботодавців 2029 вакансій.

·        66 %  від загальної кількості вакансій – це вакансії з мінімальним розміром заробітної плати.

·        30 % від загальної кількості - це вакансії за розміром запропонованої заробітної плати від мінімальної до середньої заробітної плати відповідного регіону (по Житомирській області середня заробітна плата становить 5693 грн.).

·        4% - це вакансії з розміром запропонованої заробітної плати від середньої заробітної плати відповідного регіону

Кількість укомплектованих вакансій впродовж звітного періоду – 1451, що становить 72 % від загальної кількості вакансій, які надійшли до центру зайнятості за цей період 2017 року.

Станом на 01.07.2017 року в Новоград-Волинському міському центрі зайнятості нараховувалось 297 актуальних вакансії. З цієї кількості 159 заявок на підприємства нашого міста.

Відсутність безробітних громадян на обліку в центрі  зайнятості за спеціальностями та професіями, на які є потреба на ринку праці, невідповідність вимогам роботодавців, що замовляють вакансії – основні причини не заповнення вакансій.

Безробітним громадянам, для кого відсутня підходяща робота, з метою повернення їх в суспільне виробництво, служба зайнятості пропонує тимчасові роботи, які дають не лише додатковий заробіток, а й допомагають відчути кожному, хто втратив роботу, свою значимість для суспільства, для інших людей, а цей фактор є досить суттєвим в морально-психологічній підтримці безробітного.

Громадські роботи та інші роботи тимчасового характеру сприяють соціальному розвитку регіону. Це благоустрій та озеленення територій, ремонтні, будівельні, сільськогосподарські роботи, допомога людям похилого віку та інше.

Організація таких робіт покладена на місцеві державні адміністрації, виконавчі комітети сільських, селищних та міських рад. Фінансуються ці роботи за рахунок коштів з місцевих бюджетів та роботодавців. А у випадку залучення  до громадських робіт зареєстрованих у службі зайнятості безробітних, фінансування відбувається пропорційно рівними частинами за рахунок коштів місцевих бюджетів та Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

В І півріччі 2017 року заключали договіри на організацію тимчасових робіт за рахунок підприємств з Редакцією газети «Лесин край» , КП НВМР "Новоград-Волинськтеплокомуенерго,  КП "Шляхрембуд" Новоград-Волинської міської ради.

Тим безробітним громадянам, які не мають професій або мають намір підвищити свою конкурентоздатність на ринку праці, служба зайнятості дає можливість навчатися. З метою підвищення конкурентоспроможності громадян впродовж січня-червня 2017 року комплектувалися групи слухачів за напрямком «Безпечні методи роботи в промисловості та сільському господарстві». Програма даних курсів передбачає ознайомлення слухачів із нормативними актами щодо соціального захисту працюючих, законодавчими актами, що регулюють охорону праці на виробництві та сільському господарстві. Особлива увага приділена запобіганню та профілактиці професійних захворювань, виробничих травм, пожежній безпеці, відповідальному виконанню функціональних обов’язків працюючими та ін. 

За звітний період 2017 року 151 безробітний були слухачами курсів та проходили стажування (15 – місто). Було організовано стажування  громадянам з подальшим працевлаштуванням.  Всього стажувалося 25 осіб (8 чол. – місто, 1 особа із числа ВПО) .

Викликає занепокоєння той факт, що обсяги професійного навчання в групах зменшились в порівнянні з докризовим періодом. Тому, що згідно п.2 статті 35 Закону України «Про зайнятість населення» професійне навчання організовується на замовлення роботодавців або для самозайнятості, впровадження підприємницької діяльності.  

Витрати, пов’язані із наданням соціальних послуг незайнятому населенню та роботодавцям, забезпечуються Фондом загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. На реалізацію Програми зайнятості населення міста Новограда-Волинського та району впродовж звітного періоду з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття використано 9 млн 199 тис. 858 грн. В цьому числі на виплату допомоги по безробіттю використано 7млн. 769 тис. 243 грн.

Громадянам, які звернулись до служби занятості, у разі відсутності вакансій підходящої роботи відповідно до ст.. 46 Закону України «Про зайнятість населення»,  надається статус безробітного та призначається допомога по безробіттю, розмір якої залежить від страхового стажу безробітної особи, від тривалості безробіття та інше. Середній розмір виплати допомоги по безробіттю дорівнює 1819 грн.

Законом України «Про зайнятість населення» передбачені  пільги зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування тим роботодавцям, які створюватимуть нові робочі місця та працевлаштовуватимуть на них не менше, ніж на два роки соціально незахищених безробітних.

Впродовж звітного періоду 2017 року скористалися можливістю відшкодування у розмірі єдиного страхового внеску 5 фізичних осіб-підприємці, які працевлаштували 5 чол. за професіями продавець продовольчих товарів, медична сестра, кухонний працівник, асистент.  На компенсацію єдиного внеску роботодавцям за звітний період 2017 року з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття використано 10 тис. 141 грн.

Також скористалась можливістю відшкодування у оплати праці у розмірі заробітної плати та суми єдиного страхового внеску 1 фізичних особа-підприємець, яка працевлаштувала особу з числа внутрішньо переміщених осіб за професією продавець непродовольчих товарів.  На компенсацію єдиного внеску роботодавцям за звітний період 2017 року з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття використано 15 тис. 616 грн.

Служба зайнятості сприяє пошуку роботи тимчасово переміщеним особам, які прибувають в місто та район з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції.  В Новоград-Волинського міського центру зайнятості з метою пошуку роботи отримували послуги 12 чол. з числа внутрішньо-переміщених осіб , в тому числі 11 з них проживають в місті, з них працевлаштовані 4 особи. Станом на 01.07.2017 року на обліку центру зайнятості перебувало 4 безробітних  внутрішньо-переміщених громадян, що перебувають в місті.

Впродовж звітного періоду 2017 року в Новоград-Волинському міському центрі зайнятості з метою пошуку роботи перебував 123 військовослужбовця – учасника АТО, з них - 57 мешканці міста. З метою соціальної, професійної адаптації та працевлаштуванню демобілізованих громадян, працівниками центру зайнятості організовуються різноманітні заходи для військовослужбовців та учасників АТО, їх запрошують на зустрічі з представниками влади, роботодавцями, на тренінги. 1 чоловік цієї категорії навчався. Знайшли роботу за сприянням служби зайнятості  20 чол. з числа учасників АТО, з них 8 чол. з міста.

Станом на 01.07.2017 року на обліку перебуває 42 безробітних  демобілізованих військовослужбовці з числа учасників АТО, з них 22 мешканець міста.

Значну увагу служба зайнятості приділяє профорієнтаційній роботі з учнівською молоддю. Профорієнтаційний напрямок роботи Новоград-Волинського міського центру зайнятості націлений на підняття престижу робітничої професії. Мета всіх заходів, що проводяться – зміна стереотипів молоді щодо вибору професії, орієнтація молоді на здобуття робітничих професій, які користуються попитом на ринку праці.

Протягом І півріччя 2017 року всього 8463 профорієнтаційних послуг надано 4488 особам, що звернулись до Новоград-Волинського міського центру зайнятості, з них мешканців м. Новоград-Волинський, що мали статус безробітного — 710 осіб, їм надано 2598 профорієнтаційних послуг. Із цієї кількості профорієнтаційними послугами охоплено такі категорії безробітних громадян: 457 жінок, 273 особи молоді до 35 років, 89 чоловік з інвалідністю, молоді до 18 років на обліку не перебували; 346 осіб, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню; 41 учасник АТО, 6 внутрішньо переміщених осіб.

Здійснено 4 Виїзні акції центру зайнятості в межах м. Новоград-Волинський з метою популяризації послуг служби зайнятості та розширення кола громадян, що можуть користуватись такими послугами, з метою підвищення поінформованості населення про ситуацію на ринку праці та надання роз'яснення щодо можливостей служби зайнятості, охоплено 57 чоловік зайнятого населення — відвідувачів Департаменту праці та соціальнорго захисту населення Новоград-Волинської міської ради, Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новоград-Волинської міької ради,  Міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, Новоград-Волинської автостанції (автовокзал), Міського парку культури та відпочинку.

Міський центр зайнятості є активним надавачем профорієнтаційних послуг учнівській молоді та педагогічним працівникам. Щодо учнів ЗОШ міста, то служба зайнятості націлена на допомогу у оптимальному виборі професії та навчального закладу, де її можна здобути. Так, протягом 6-ти місяців 2017 року профорієнтаційними послугами охоплено 490 учнів міста. Спільно із Управлінням у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради проведено 3 Ярмарки професій на базі ЗОШ №4, ЗОШ №7 та Гімназії; проведена Професіографічна екскурсія на ТОВ Фірма «Новофарм – Біосинтез» для учнів 9 класу ЗОШ №10. Проведено 2 Профінформаційні семінари для працівників закладів освіти. Проведено 1 групову профконсультацій із застосуванням психологічного тестування для учнів Новоград-Волинської спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ст. №4 та 5 профорієнтаційних уроків у ЗОШ міста для 146 учнів.
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
До уваги! Буде проводитися планове хлорування - промивка водопровідної мережі міста
16.10.2019

Комунальне підприємство міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» повідомляє, що з 19 по 21 жовтня буде проводитися планове хлорування - промивка водопровідної мережі міста: 

Докладніше...
Збройні Сили України запрошують чоловіків віком до 60 років на військову службу за контрактом
16.10.2019

Збройні Сили України запрошують чоловіків віком до 60 років на військову службу за контрактом до військових частин Новоград-Волинського гарнізону, частин ДШВ (А0281, А1910), 72 окремої механізованої бригади, військової частини А1815 (смт. Гончарівськ).

Докладніше...
Проект порядку денного пленарного засідання позачергової тридцять п’ятої сесії міської ради сьомого скликання (17.10.2019)
15.10.2019

17 жовтня 2019 року о 09:00 годині у приміщенні великої зали Будинку рад (вул. Шевченка, 16) відбудеться позачергова тридцять п’ята сесія міської ради сьомого скликання.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa