Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Про невідповідність питної води в громадських шахтних криницях гігієнічним вимогам
22.10.2019

Новоград-Волинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області інформує, що за результатами лабораторних досліджень проб питної води  проведених випробувальним центром ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України»,

Докладніше...
21.10.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 21.10.2019 року

Докладніше...
16.10.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 15.10.2019 року

Докладніше...
09.10.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 07.10.2019 року

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Інформація про хід виконання міської комплексної Програми соціального захисту інвалідів, ветеранів війни та праці, пенсіонерів та незахищених верств населення міста на 2013-2017 роки за 2016 рік
03.07.2017

Рішенням міської ради від  22.02.2013 №381 було затверджено міську комплексну Програму соціального захисту інвалідів, ветеранів війни та праці, пенсіонерів та незахищених верств населення міста на 2013 – 2017 роки. Всього на виконання Програми протягом 2013 – 2017 років передбачається використати коштів у розмірі 77 123,9 тисяч гривень, включаючи благодійні кошти.

За участі управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради протягом 2016 року в містобудівних умовах на 8 об’єктах соціальної інфраструктури, що будувались або реконструювались в місті, передбачено забезпечення потреб доступу для осіб з обмеженими фізичними можливостями.

З метою забезпечення безперешкодного доступу департаментом праці та соціального захисту населення міської ради у 2016 році направлялись листи: 

- до установ, біля яких влаштовано автостоянки (12 об’єктів), із вимогою визначення місць на прилеглій автостоянці для безоплатного паркування легкових автомобілів, якими керують інваліди, з позначенням відведених місць відповідною розміткою;

- до органів юстиції, розташованих в м. Новоград-Волинському (3 об’єкти), із вимогою забезпечення безперешкодного доступу до приміщень шляхом влаштування пандусів;

- до інших об’єктів соціальної інфраструктури (2 магазини, аптека, перукарня) із вимогою забезпечення безперешкодного доступу до приміщень шляхом влаштування пандусів.

На сьогоднішній день міські автобусні маршрути обслуговують два перевізники, в яких присутній транспорт для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями:

ТОВ „Новоградтранссервіс“: MAN A15 р/н АМ1366АА;

                                                 MAN A15 р/н АМ1367АА;
                                                 MAN A15 р/н АМ1368АА;
                                                 MAN A15 р/н АМ1369АА.
ФОП Горбовський В.Л.:         ПАЗ 32054 р/н АМ1802ВХ.

Відділ інформації та зв'язків з громадськістю міської ради сприяє громадським організаціям інвалідів щодо оприлюднення в засобах масової інформації даних про забезпечення прав осіб з обмеженими фізичними можливостями та рівень їх соціальної захищеності.

Щомісячно міський центр зайнятості надає інформацію про наявність робочих місць для працевлаштування інвалідів та кількість інвалідів, яких працевлаштовано. У 2016 році центром зайнятості проведено інформаційно-консультаційну та профорієнтаційну роботу з 192 інвалідами, всього на обліку перебувало 193 інваліда, які виявили бажання працювати. Було працевлаштовано 30 осіб які мають обмежені можливості.

У 2016 році департаментом праці та соціального захисту населення міської ради інвалідам надано направлення на забезпечення:
        - інвалідними візками – 64 шт., в т.ч. дітям-інвалідам – 8 шт.;
        - палицями, милицями – 62 шт.;
        - ходунками — 14 шт., в т.ч. для дітей-інвалідів – 7 шт.;
        - меблями та оснащенням – 17 шт., в т.ч. для дітей-інвалідів – 7 шт.;
        - засобами для особистої гігієни – 46 шт., в т.ч. для дітей-інвалідів – 0 шт.
        - ортезами на хребет – 23 шт., в т.ч. для дітей-інвалідів – 6 шт.;
        - ортезами верхніх кінцівок – 31 шт., в т.ч. для дітей-інвалідів – 0 шт.;
        - ортезами нижніх кінцівок – 169 шт., в т.ч. для дітей-інвалідів – 45 шт.;
        - протезами верхніх кінцівок – 1 шт.;
        - протезами нижніх кінцівок – 10 шт.;
        - протезами молочної залози – 50 шт.;
        - ортопедичним взуттям (пар) – 283 шт., в т.ч. дітям-інвалідам – 92 шт.;
        - допоміжними засобами – 153 шт.
Підтримуються в актуальному стані банк даних інвалідів усіх категорій, автоматизований реєстр баз даних ЄДАРП, у тому числі категорій інвалідів, які мають право на пільги.

Протягом 2016 року департаментом праці та соціального захисту населення міської ради надано:
      - матеріальної допомоги 3619 громадянам міста за рахунок коштів міського  бюджету в сумі 2 239,4 тис. грн.;
      - державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям на суму 12 313,6 тис. грн.;
      - компенсаційних виплат фізичним особам, які надають соціальні послуги, на суму 216,7 тис. грн;
      - пільг інвалідам по зору на оплату житлово-комунальних послуг в сумі 314,8 тис. грн;
      - допомоги дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства в сумі 11 834,4 тис. грн.;
      - допомоги на дітей, які перебувають під опікою чи піклуванням, в сумі 2 157,4 тис. грн.;
      - допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в сумі 490,9 тис. грн.;
      - допомоги на дітей, які усиновлені, в сумі 127,4 тис. грн.
Малозабезпеченим громадянам працівниками департаменту праці та соціального захисту населення міської ради в разі потреби надавались юридичні консультації, в тому числі з питань звернення до суду з метою захисту прав та інтересів громадян. В місцевих засобах масової інформації розміщувались матеріали про зміни та доповнення у законодавстві щодо соціального захисту інвалідів.

Надано фінансової підтримки громадської організації ветеранів, інвалідів в сумі 145 тис. грн.

На забезпечення діяльності центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів міської ради протягом року використано з міського бюджету 502,5 тис. грн.

Новоград-Волинським міськрай ТМО на оперативне лікування інвалідів, пенсіонерів, ветеранів війни та праці, одиноких непрацездатних громадян, малозабезпечених сімей, осіб, звільнених з місць позбавлення волі, засуджених до покарань, що не пов’язані з позбавленням, бездомних громадян у 2016 році було використано кошти в загальній сумі 38 400 грн.

Міський центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді забезпечує розвиток і доступність соціальних послуг для сімей з дітьми через ЗМІ (сайт міської ради, місцеві газети), через оголошення, розповсюдження листівок, буклетів, інформаційний стенд, який розміщений в приміщенні МЦСССДМ, де інформує населення про мету, завдання і діяльність центру, перелік соціальних послуг, запрошує до співпраці у вирішенні складних життєвих обставин.

Щоденно працює Спеціалізоване формування ,,Телефон Довіри” з 8.00 до 12.00 та з 13.00 до 17.15 год., крім вихідних та святкових днів. Працюють гарячі лінії по виявленню, згідно повідомлень, найуразливіших категорій населення, в тому числі сімей з дітьми, одиноких громадян похилого віку, осіб з функціональними обмеженнями з метою недопущення нещасних випадків, бездоглядності, порушення безпеки життєдіяльності, проходить консультування сімей/осіб військовослужбовців, мобілізованих до Збройних Сил України, демобілізованих, переселенців, біженців з автономної Республіки Крим, Луганської та Донецької областей по сприянню у вирішенні питань соціального характеру.

Протягом 2016 року проведено 38 ,,гарячих ліній”, охоплено 367 осіб. Проблеми, які найбільше порушуються: проблеми сім’ї – 100 осіб, внутрішньо особистісні проблеми – 57 осіб, соціально-економічні проблеми – 46 осіб.

Міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді щорічно проводяться загальноміські акції до соціально значимих дат з метою формування здорового способу життя в громаді:
-          До Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом;
-          До Всесвітнього дня відмови від куріння;
-          До Всесвітнього дня пам’яті померлих від СНІДу;
-          До Всесвітнього дня боротьби з наркоманією;
-          До Всесвітнього дня порозуміння з ВІЛ-інфікованими.
Протягом 2016 року в МЦСССДМ перебувало на обліку 103 сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах, в яких виховується 165 дітей. Основні проблеми – ухилення від виконання батьківських обов’язків, насильство в сім’ї та інше. З них 46 сімей перебувало під соціальним супроводом з метою сприяння у вирішенні складних життєвих обставин сімей, де 21 сім’ю знято з соціального супроводу з позитивним результатом, 1 сім’ю – без досягнення позитивного результату внаслідок невиконання членами сім’ї угоди та плану про соціальний супровід.

Загальна кількість отримувачів соціальних послуг осіб та сімей – 658, в сім’ях виховується 692 дитини. Зокрема: постраждалих від збройних конфліктів та тимчасової окупації - 238 сімей (осіб), з них 56 внутрішньо переміщених сімей та 182 сім’ї учасників антитерористичної операції; постраждалих від жорстокого поводження та насильства – 4 сім’ї; членів сімей,які перебувають у конфлікті із законом – 58 осіб; сімей, яким призначена державна допомога при народженні дитини – 197; одиноких матерів - 4; опікунів/піклувальників – 56; прийомних сімей – 10; осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування – 9; сімей, чиї діти перебувають у школі-інтернаті за заявою батьків – 18; сімей, де батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків – 38 та інші. Всі сім’ї відвідані, складені оцінки потреб та відповідні акти.

Проводились міські профілактичні акції, виготовлялись та розповсюджувались просвітницькі матеріали щодо формування здорового способу життя, витрачено 1 000 грн. Надавались соціальні послуги, здійснювались соціальні інспектування, соціальний супровід осіб та сімей, які опинились в складних життєвих обставинах, витрачено 1 500 грн.

При територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міської ради діє пункт прокату реабілітаційних засобів, протягом 2016 року видано засобів реабілітації 24 підопічним.

846 підопічним надано продуктові набори на загальну суму 28 тис.грн. Проведено благодійний обід для 68 підопічних до Дня людей похилого віку на загальну суму 3,9 тис. грн.

Функціонує банк одягу. Протягом 2016 року 890 особам надано гуманітарної допомоги у вигляді вживаних речей на загальну суму 127 тис. грн.

35 підопічних похилого віку закінчили комп’ютерні курси ,,Факультету інформаційних технологій” Університету ІІІ віку. Працює клуб ,,Коло друзів” для осіб з обмеженими фізичними можливостями та пенсіонерів, протягом 2016 року було надано 493 послуги.

У 2016 році було  надано 780 послуг в гуртках за інтересами (працетерапія).

За 2016 рік 505 пенсіонерів відвідали ,,Факультет мистецтв” Університету ІІ віку.

На заняттях літературного гуртка ,,Ентузіаст” надано 266 послуг особам з обмеженими фізичними можливостями.

Міською організацією Товариства Червоного Хреста України у 2016 році надано грошову допомогу 62 особам на загальну суму 15 400 грн., а також допомогу вживаними речами 396 особам на загальну суму 272 760  грн.

Відділ культури міської ради сприяє проведенню тематичних просвітницько-інформаційних, культурно-творчих програм для інвалідів. Забезпечується створення сприятливих умов для широкого залучення людей з інвалідністю до мистецької та творчої діяльності.

З метою надання допомоги і контролю за подальшим влаштуванням на навчання або працевлаштування, в травні 2016 року проведено зустріч керівництва облдержадміністрації та міської ради з 4 дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування – випускниками загальноосвітніх шкіл, де їм надано соціальну матеріальну допомогу у вигляді адресної виплати.

На виконання розпорядження міського голови від 24.05.2016 №132(о)  ,,Про відзначення у місті Дня захисту дітей”, затверджено склад організаційного комітету з питань відзначення у місті Дня захисту дітей та план проведення у місті святкових заходів. Відповідно до плану з  24.05.2015 по 09.06.2015 проведено культурно-виховні заходи серед дітей міста.

Дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям-інвалідам, дітям з малозабезпечених сімей та дітям, які приймали активну  участь в  різних конкурсах, змаганнях,  роздано морозиво в кількості 1050 пачок.

На виконання розпорядження міського голови від 07.12.2016 №289(о) ,,Про проведення Всеукраїнського тижня права у 2016 році” 08.12.2016 року, з метою попередження скоєння злочинів та правопорушень, 13 дітей та осіб, які вчинили правопорушення, будучи неповнолітніми, мали можливість ознайомитися з умовами утримання ув’язнених у місцях позбавлення волі в Житомирській установі виконання покарань №8.

19.12.2016 року під час Новорічного ранку на базі палацу дітей та молоді дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування та дітям, які виховуються в сім’ях, що опинились у складних життєвих обставинах, надано новорічні подарунки.

Протягом 2016 року до служби у справах дітей надійшло 28 звернень громадян щодо забезпечення захисту житлових і майнових прав дітей. На засіданнях виконавчого комітету міської ради розглянуто та надано 28 дозволів на вчинення правочинів.

Протягом  2016 року  до служби у справах дітей звернулось 2 батьків щодо надання дозволів органу опіки та піклування на укладання договорів іпотеки та надання під заставу житла, в якому діти мають право користування. Батькам відмовлено у наданні дозволів, оскільки в разі порушення умов договору іпотеки передбачається задоволення вимог іпотекодержателя за рахунок заставленого майна, що призведе  до порушення житлових прав дітей.

Створено Єдиний електронний банк даних дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, що проживають в сім’ях, які опинились у складних життєвих обставинах, та осіб, які бажають взяти дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, у свої сім’ї. Працівники служби періодично поновлювали дані про дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, що проживають в сім’ях, які опинились у складних життєвих обставинах.

Станом на 01.01.2017 року на первинному обліку в службі у справах дітей Новоград-Волинської міської ради перебувало 96 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з них: під опікою громадян – 69 дітей; у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу – 9 дітей; виховуються в державних закладах – 18 дітей. У сімейні форми виховання влаштовано 81% дітей.

З метою влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до сімейних форм виховання, в засобах масової інформації періодично висвітлювалася інформація щодо пропагування сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

Здійснювався контроль за дітьми, які проживали в сім’ях, що опинились у складних життєвих обставинах. На обліку в службі перебувала 71 дитина, які виховувалася в 39 сім’ях. З них 4 дитини, які зазнали насильства в сім’ї. З батьками проводилася профілактично-роз’яснювальна робота, здійснювалися заходи адміністративного впливу, акцентувалася увага щодо обов’язкового залучення дітей шкільного віку до навчання. Протягом 2016 року притягнено до адміністративної відповідальності  72 батьків за ст. 184 КУпАП за невиконання або неналежне виконання ними батьківських обов’язків.

З метою систематичного контролю за вихованням та утриманням дітей у сім’ях, які перебували в складних життєвих обставинах, протягом року проведено 115 обстежень матеріально-побутових умов проживання.

Протягом 2016  року проведено 19 засідань комісії з питань захисту прав дитини, на яких заслухано 853 особи, 4 засідання колегії служби у справах дітей, 8  зустрічей в ,,Клубі перспектива” з дітьми та молоддю, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, з метою попередження повторного скоєння злочинів на базі МЦСССДМ, 1 міжвідомчу нараду працівників служби у справах дітей та управління освіти і науки щодо організації та проведення у 2016 році профілактичного рейду ,,Урок”. З метою захисту законних прав та інтересів дітей працівники служби у справах дітей протягом 2016 року взяли участь у 186 судових засіданнях.

29.08.2016 року для дітей, які виховувалися в сім’ях, що опинились в складних життєвих обставинах, проведено благодійну акцію до Дня знань, під час якої 17 дітей вказаної категорії отримали спортивний одяг та взуття.

На території міста Новограда-Волинського функціонувало 8 прийомних сімей, в яких виховувалося 9 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та 2 особи з числа дітей-сиріт.

Протягом 2016 року служба у справах дітей видала 8 висновків про доцільність усиновлення дітей. На території міста проживали 23 сім’ї, які усиновили 26 дітей.

На виконання заходів, що спрямовані на соціальний захист дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання дитячої безпритульності і бездоглядності, у 2016 році   з   міського  бюджету   виділено 20 020 грн., які використані за призначенням.

На виконання регіональної (комплексної) цільової Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа 29.08.2016 року виконавчим комітетом Новоград-Волинської міської ради придбано житло особі з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, та особі з числа дітей-сиріт, які перебували на соціальному квартирному обліку. На підставі договорів купівлі-продажу виконавчим комітетом міської ради придбано дві квартири на загальну суму 896,7 тис. грн.

12.10.2016 року рішенням виконавчого комітету міської ради вищезазначеним квартирам загальною площею 30, 4 кв. м. та 34, 9 кв. м. надано статус соціального житла та передано у користування особі з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, Новікову Богдану Миколайовичу та  особі з числа дітей-сиріт Тимофеєвій Лідії Сергіївні.


Л.В. Шутова,
заступник міського голови                                                                          
 
 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Оголошується початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря КНП «Новоград-Волинське міськрайонне стоматологічне медичне об’єднання»
22.10.2019

На виконання розпорядження міського голови від 22.10.2019 №239(о) «Про проведення   конкурсу на заміщення вакантної  посади головного лікаря  комунального некомерційного підприємства «Новоград-Волинське міськрайонне стоматологічне медичне об’єднання» оголошується початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Новоград-Волинське міськрайонне стоматологічне медичне об’єднання».

Докладніше...
Брати Капранови презентують новий роман у Новограді-Волинському!
22.10.2019

Відомі українські письменники та видавці Брати Капранови презентують новий історичний роман «Паперові солдати» 25 жовтня у Новограді-Волинському. Зустріч відбудеться о 15:00 у Центральній міській бібліотеці ім. Юрія Ковальського (Палаці культури ім. Лесі Українки (площа Лесі Українки, 9).

Докладніше...
Проект порядку денного пленарного засідання тридцять шостої сесії міської ради сьомого скликання (31.10.2019)
21.10.2019

31 жовтня 2019 року о 09:00 год. у великій залі Будинку рад відбудеться засідання тридцять шостої  сесії міської ради сьомого скликання.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa