Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
22.03.2018

Постанова Верховної Ради України «Про Почесну грамоту та Грамоту Верховної Ради України»

Докладніше...
Лист Міністерства культури України
22.03.2018

На адресу виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради надійшов лист від державного секретаря Карандєєва Р.В. Міністерства культури України у відповідь на звернення міського голови Весельського В.Л. до Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. щодо включення до складу організаційного комітету з підготовки та проведення заходів щодо відзначення на державному рівні 150-річчя з дня народження Лесі Українки заступника міського голови м. Новограда-Волинського Гвозденко О.В., наступного змісту: 

Докладніше...
Про надання співфінансування з місцевих бюджетів до обласного бюджету
22.03.2018

На адресу Новоград-Волинської міської ради за підписом голови Житомирської обласної державної адміністрації Гундича І.П. надійшов лист щодо надання співфінансування з місцевих бюджетів до обласного бюджету.  

Докладніше...
21.03.2018

Звіт про виконання паспорта бюджетної програми міського бюджету станом на 01.01.2018 року по КПКВК 1511060 (Забезпечення належних умов для виховання та розвитку дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, в дитячих будинках ( у т.ч. сімейного типу, прийомних сім’ях), в сім’ях патронатного вихователя)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Міські новини
Про проведену роботу галузі культури у 2016 році та перспективи розвитку на 2017 рік
25.04.2017

Відбулася робоча нарада на чолі з заступником міського голови Оксаною Василівною Гвозденко з керівниками установ культури міста, на якому обговорювалися питання про проведену роботу галузі культури у 2016 році та перспективи розвитку на 2017 рік.

Kультурно-просвітницькими центрами, які проводять просвітницьку діяльність з метою підвищення патріотичного та духовного виховання населення, збереження і розвитку народної аматорської творчості, естетичного виховання дітей, задоволення культурних потреб та організації відпочинку мешканців та гостей міста є заклади культури нашого міста - міський Палац культури ім. Лесі Українки, школа мистецтв міста, міська централізована бібліотечна система, музей родини Косачів та краєзнавчий музей.

Культурне життя  2016 року в нашому місті було насиченим і різноманітним: всього за рік в місті проведено 174 культурно-масових заходів різних форм та для різної вікової категорії населення.

Протягом звітного періоду учні, творчі колективи школи мистецтв та міського Палацу культури ім. Лесі Українки на високому рівні представили наше місто на  Міжнародних, Всеукраїнських та обласних конкурсах.

Народний камерний хор вчителів та фольклорний колектив «Цвіте терен» школи мистецтв у 2016 році брав  участь у зйомках програми Першого  національного телеканалу «Фольк - musiс» на запрошення народної артистки  України Оксани Пекун. Також народний камерний хор вчителів школи мистецтв став лауреатом літературно-мистецької премії імені Лесі Українки обласного відділення Українського фонду культури.

Музеї міста проводили активну виставкову та екскурсійну роботу.  

Активну соціокультурну діяльність проводили бібліотеки міста. Працівники бібліотек приділяють належну увагу роботі з дітьми, з  користувачами похилого віку, соціально незахищеними верствами населення, людьми з обмеженими можливостями.

У 2016 році на фінансування галузі «культура» було  спрямовано 13 млн.  65 тис. грн.

Кожен керівник  висловив думку про те, що 2016 рік  став роком рішучих кроків щодо покращення матеріально-технічної бази установ культури. Так, завдяки підтримці міського голови Віктора Леонідовича Весельського, міської влади та депутатського корпусу у звітному році було придбано:

- комп’ютерну техніку для школи мистецтв, централізованої бухгалтерії  та міського Палацу культури ім. Лесі Українки на суму 64 тис. грн.;

- комплект стаціонарної звукопідсилюючої та освітлювальної апаратури для міського Палацу культури на суму 350 тис. грн.;

- музичні інструменти для школи мистецтв на суму 50 тис. грн.;

- газонокосарку для музею родини Косачів на суму 10,0 тис. грн.;

- комплект експозиційних вітрин для краєзнавчого музею на суму 15 тис. грн.;

- музейні експонати для краєзнавчого музею та музею родини Косачів на суму 15 тис. грн.;

- літературу для міської централізованої бібліотечної системи на суму 70 тис. грн., пилосмок в центральну бібліотеку на суму 9.0 тис. грн.,  меблі  для читальної зали  центральної бібліотеки на суму 80 тис. грн.

За рахунок коштів міського бюджету за звітний період виконані роботи на загальну суму 1 млн. 85 тис. 400 грн. з капітального ремонту:

-          внутрішніх приміщень з встановленням пожежної сигналізації міського Палацу культури імені Лесі Українки на суму 631 тис. 900 грн.;

-          приміщення школи мистецтв по вул. Соборності, 47 на суму 113 тис. 500 грн.;

-          військового кладовища по вул. Чехова,7 на суму 240 тис. грн.;

-          пам’ятників на території міста на суму 100 тис. грн.

Виготовлена проектно-кошторисна документація на капітальний ремонт центральної дитячої бібліотеки по вул. Соборності, 2 на суму 30 тис. грн.

У 2017 році продовжується робота над поповнення матеріально-технічної бази установ культури. У першому півріччі заплановано довгоочікуване придбання нових концертних костюмів для творчих колективів закладів культури, сценічної куліси «Француз», комп’ютерної техніки, меблів, книг для читачів бібліотек. Будуть продовжені будівельні роботи, а саме: демонтаж аварійної частини приміщення школи мистецтв по вул. Соборності, 57, капітальний ремонт внутрішніх приміщень міського Палацу культури ім. Л. Українки, капітальний ремонт пам’ятників на території міста. Також у першому півріччі будуть проводитись археологічні розкопки на Південному Городищі.

На фінансування галузі  у 2017 році виділено 17 млн. 778 тис. 750 грн., що на 13 % більше ніж у 2016 році.

Це говорить про те, що міська влада і депутатський корпус не залишає установи культури без уваги і підтримки, за що всім велике спасибі.

Керівники закладів культури запевнили, що установи культури і надалі будуть працювати на благо новоград-волинців, забезпечення їх цікавого дозвілля, розвитку естетичного виховання підростаючого покоління та аматорського мистецтва.

Відділ культури міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
До уваги новоград-волинців інформаційний відеоролик "Година Землі 2018"
22.03.2018

У суботу, 24 березня 2018 року о 20:30 люди по всьму світу вимкнуть світло на одну годину, Годину Землі, як символ стурбованості за майбутнє Планети та єдності у бажанні захистити природу.


 
Докладніше...
До уваги населення Новограда-Волинського!
20.03.2018

22 березня 2018 року, об 11 год., в приміщенні Новоград-Волинської місцевої прокуратури здійснюватиме особистий прийом громадян перший заступник прокурора Житомирської області Василів Олег Богданович. Прийом громадян проводиться за попереднім записом за тел. 5-23-90.

Докладніше...
Вільні нежитлові приміщення, що можуть бути надані в оренду
19.03.2018

Вільні нежитлові приміщення, що можуть бути надані в оренду

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Які питання хвилюють Вас найбільше?
   робота житлово-комунальних служб
   тарифи на комунальні послуги
   екологічний стан навколишнього природного середовища
   рівень заробітної плати (пенсій)
   ціни на продовольчі та промислові товари
   ціни на ліки та платні медичні послуги
   обслуговування в закладах охорони здоров’я
   реалізація освітньої реформи
   процес децентралізації влади
   важко відповісти
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa