Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Індекс лактозопозитивних кишкових паличок в районі міського пляжу перевищує норму
22.05.2018

Новоград-Волинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області повідомляє, що за результатами лабораторних досліджень води з річки Случ наданих Новоград-Волинським міжрайонним відділом ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» індекс лактозопозитивних кишкових паличок в районі міського пляжу становить 24тис.куо/дм3 при допустимому не більше 5 тис. куо/дм3 (протокол досліджень №1646 від 15.05.2018 року), що небезпечно в епідемічному відношенні та може призвести до розповсюдження інфекційних захворювань.

Докладніше...
Телеграма до Міністерства внутрішніх справ України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Генеральної прокуратури України з приводу пожежі у Молодіжному центрі
21.05.2018

Міський голова Віктор Весельський направив телеграму до Міністерства внутрішніх справ України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Генеральної прокуратури України з приводу пожежі у Молодіжному центрі наступного змісту: «У місті Новограді-Волинському Житомирської області 19 травня 2018 року відбулася пожежа, внаслідок якої значно пошкоджено міський Молодіжний центр управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради на вул. Шевченка, 5/1. 

Докладніше...
18.05.2018

Заробітна плата, лікарняні та відпускні працівників виконавчого комітету міської ради за І половину травня 2018 року

Докладніше...
Лист від Міністерства фінансів України щодо виділення коштів для вирішення проблемних питань у галузі освіти міста Новограда-Волинського
14.05.2018

У лютому 2018 року міський голова Віктор Весельський звернувся з листом до народного депутата України Володимира Литвина щодо підтримки у вирішенні проблем галузі освіти міста Новограда-Волинського. 

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Міські новини
Інформація про роботу Новоград-Волинського міського центру зайнятості за січень-березень 2017 року
12.04.2017

Протягом І кварталу 2017 року працівники міського центру зайнятості продовжували працювати над:

-                 підвищенням якості та ефективності надання соціальних послуг громадянам у пошуку підходящої роботи;

-                 розгортанням активних програм сприяння зайнятості безробітним громадянам, в тому числі організації громадських робіт та задоволення потреб у робочої силі при виконанні певних видів робіт, які потребують працівників для виконання робіт тимчасового характеру;

-                 здійсненням комплексу заходів з подолання довготривалого безробіття, зменшення термінів тривалості безробіття;

-                  вивченням потреб роботодавців та наданням допомоги щодо укомплектування підприємств персоналом;

-                 наданням індивідуальних та групових консультації з професійної орієнтації, допомоги у самовизначенні шляхом психодіагностичного тестування.

Станом на 01.01.2017 року
на обліку в центрі зайнятості перебувало 783 безробітних громадян, з них 371 чол. мешканців міста .

Звернулися у січні – березні в пошуках роботи всього 1268 громадян (місто – 676 осіб), з них отримали статус безробітного 324 чол. (місто – 143 особи).

Всього протягом І кварталу отримали  послуги центру зайнятості  2051 чол. (1042 чол. з міста)

З загальної кількості безробітних міста – 55% становлять жінки, 18%- молодь до 35 років, 45 % - належать до категорії соціально-уразливих безробітних.


По професійному складу - 44% осіб мають робітничі професії, 43% осіб являються службовцями, а решта 13 % осіб-без професії.

Станом на 01.04.2017 року
на обліку перебуває 714 безробітних громадян, з них 336 чол. з міста:

жінки - 209 чол., молодь до 35 років – 122 чол.,

робітники – 150 чол., службовці – 194 чол., без професії – 8 чол.

За сприянням служби зайнятості в І кварталі 2017 року всього працевлаштовано 830 чол., з них – 504 мешканців міста.

Працівник інформують шукачів роботи про вакансії , активно сприяють їх працевлаштуванню, завдяки чому знайшли роботу до надання статусу безробітного 646 осіб, з них 437 чол. з міста. Безробітних працевлаштовано – 184 чол., з міста - 50 чол.).

Найбільше працевлаштували громадян за сприянням служби зайнятості наступні підприємства міста Новоград-Волинського:

·          Центр поштового звязку №4 – працевлаштовано 22 чол.,

·          КП «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» - працевлаштовано 10 чол.,

·          Новоград-Волинське міськрай ТМО - працевлаштовано 13 чол.,

·          ТОВ фірма «Новофарм-Біосинтез» - працевлаштовано 13 чол.,

·          ПАТ «Новоград-Волинськсільмаш» - працевлаштовано 7 чол.,

·          ТОВ «Нові ласощі - Житомир» - працевлаштовано 32 чол.,

·          ТОВ ВО «Техна» - працевлаштовано 17 чол.,

·          ТОВ “Новоград-Волинські шляхи”-працевлаштовано 12 чол.,

·          Управління освіти Новоград-Волинскьої міської ради- працевлаштовано 70 чол.,

·          КПНВМР «Новоград-Волинськжитлосервіс» - працевлаштовано 8 чол.,

·          Новоград-Волинський медичний коледж - працевлаштовано 14 чол.,

·          ПАТ «Новоград-Волинський хлібозавод» - працевлаштовано 7 чол. та ін.

За період січень-березень 2017 року до Новоград-Волинського міського центру зайнятості надійшло від роботодавців 1213 вакансій.

·          66 % від загальної кількості вакансій – це вакансії з мінімальним розміром заробітної плати.

·          30 % від загальної кількості - це вакансії за розміром запропонованої заробітної плати від мінімальної до середньої заробітної плати відповідного регіону (по Житомирській області середня заробітна плата становить 4 152,69 грн.).

·          4% - це вакансії з розміром запропонованої заробітної плати від середньої заробітної плати відповідного регіону.

Кількість укомплектованих вакансій впродовж звітного періоду – 804, що становить 66 % від загальної кількості вакансій, які надійшли до центру зайнятості за цей період 2017 року.

Станом на 01.04.2017 року в Новоград-Волинському міському центрі зайнятості нараховувалось 236 актуальних вакансії. З цієї кількості 131 заявка була на підприємства нашого міста.

Основними причинами незаповнення даних вакансій є відсутність безробітних громадян на обліку в службі зайнятості за даними спеціальностями та професіями, невідповідність вимогам роботодавців, що замовляють вакансії. Безробітним громадянам, для кого відсутня підходяща робота, з метою повернення їх в суспільне виробництво, служба зайнятості пропонує тимчасові роботи, які дають не лише додатковий заробіток, а й допомагають відчути кожному, хто втратив роботу, свою значимість для суспільства, для інших людей, а цей фактор є досить суттєвим в морально-психологічній підтримці безробітного.

Громадські роботи та інші роботи тимчасового характеру сприяють соціальному розвитку регіону. Це благоустрій та озеленення територій, ремонтні, будівельні, сільськогосподарські роботи, допомога людям похилого віку та інше.

В 1 кварталі 2017 році організовані громадські роботи та роботи тимчасового характеру для 83 безробітних громадян. За рахунок міського підприємства КП «Шляхрембуд» були проведені роботи по прибиранню території, доріг міста - працювало 13 чол.

З метою підвищення конкурентоспроможності громадян впродовж І кварталу 2017 року було організовано стажування 5 громадянам міста з подальшим працевлаштуванням. У ФОП Козеренко О.Ф. стажування проходив продавець продовольчих товарів, у ФОП Чеховська Т.А. стажування проходила безробітна із числа ВПО на посаді провізор, у ФОП Процак О.В – продавець продовольчих товарів, у ФОП Шевчук О.Б. стажувалися на посадах: асистент та сестра медична зі стоматології.

Всього за І квартал 2017 року 140 безробітних громадян були слухачами курсів та проходили стажування, в тому числі 9 чол. з міста Новограда-Волинського.

Витрати, пов’язані із наданням соціальних послуг незайнятому населенню та роботодавцям, забезпечуються Фондом загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. На реалізацію Програми зайнятості населення міста Новограда-Волинського та району впродовж звітного періоду з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття використано 4 млн 655 тис. 095 грн. В цьому числі на виплату допомоги по безробіттю використано 4 млн. 190 тис. 931 грн.

Громадянам, які звернулись до служби занятості, у разі відсутності вакансій підходящої роботи відповідно до ст.. 46 Закону України «Про зайнятість населення», надається статус безробітного та призначається допомога по безробіттю, розмір якої залежить від страхового стажу безробітної особи, від тривалості безробіття та інше. Середній розмір виплати допомоги по безробіттю дорівнює 1 964 грн..

Законом України «Про зайнятість населення» передбачені пільги зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування тим роботодавцям, які створюватимуть нові робочі місця та працевлаштовуватимуть на них не менше, ніж на два роки соціально незахищених безробітних. Впродовж звітного періоду 2017 року скористалася можливістю відшкодування у розмірі єдиного страхового внеску 1 фізична особа-підприємець, яка працевлаштувала 1 чол. за професією - продавець продовольчих товарів. На компенсацію єдиного внеску роботодавцям за звітний період 2017 року з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття використано 3тис. 314 грн.

Служба зайнятості сприяє пошуку роботи тимчасово переміщеним особам, які прибувають в місто та район з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції. В Новоград-Волинського міського центру зайнятості з метою пошуку роботи отримували послуги 9 чол. з числа внутрішньо-переміщених осіб , в тому числі 8 з них проживають в місті, з них працевлаштовано 4 особи. Станом на 01.04.2017 року на обліку центру зайнятості перебувало 2 безробітних  внутрішньо-переміщених громадян, з них 1 чол. перебуває в місті.

Впродовж звітного періоду 2017 року в Новоград-Волинському міському центрі зайнятості з метою пошуку роботи перебував 101 військовослужбовець – учасник АТО, з них - 44 мешканці міста. З метою соціальнії, професійної адаптації та працевлаштуванню демобілізованих громадян, працівниками центру зайнятості організовуються різноманітні заходи для військовослужбовців та учасників АТО, їх запрошують на зустрічі з представниками влади, роботодавцями, на тренінги. 1 чоловік цієї категорії навчався. Знайшли роботу за сприянням служби зайнятості 10 чол. з числа учасників АТО, з них 4 чол. з міста.

Станом на 01.04.2017 року на обліку перебуває 63 безробітних демобілізованих військовослужбовці з числа учасників АТО, з них 21 мешканець міста .

Значну увагу служба зайнятості приділяє профорієнтаційній роботі з учнівською молоддю. Профорієнтаційний напрямок роботи Новоград-Волинського міського центру зайнятості націлений на підняття престижу робітничої професії. Мета всіх заходів, що проводяться – зміна стереотипів молоді щодо вибору професії, орієнтація молоді на здобуття робітничих професій, які користуються попитом на ринку праці.

В усіх загальноосвітніх школах працює інноваційний проект «Профорієнтаційний термінал», який знайомить школярів зі змістом професій та їх вимогами до працівника, можливими шляхами отримання професії та умовами професійного навчання, станом та перспективами ринку праці, основами трудового законодавства та законодавства про зайнятість, послугами державної служби зайнятості тощо.

В березні місяці спеціалісти центру зайнятості прийняли участь у профорієнтаційних заходах «Презентація професій» для учнів 9 та 11 класів загальноосвітніх шкіл міста .

29 березня в міському центрі зайнятості в рамках діяльності клубу “Батьківська порада” проведена зустріч з випускниками шкіл міста, що мають статус дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування. Метою діяльності клубу є надання “батьківських порад”, навчання та морально-психологічна підтримка дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування – випускників для забезпечення допомоги особистості випускника-сироти в активному свідомому самовизначенні та трудовому становленні, адаптації в умовах реального життя шляхом навчання членів клубу певним навикам, надання їм психологічної інформації (знань), а також спонуканням і підтримкою.
 

В.А. Сербін,

директор-голова комісії Новоград-Волинського

міського центру зайнятості

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
УВАГА! Відбудеться позачергова 22-а сесія міської ради сьомого скликання!
22.05.2018

24 травня 2018 року о 09:00 год. у приміщенні великої зали Будинку рад відбудеться позачергове засідання 22-ї сесії міської ради сьомого скликання. Питання порядку денного: інформація про пожежу, яка сталася в міському Молодіжному центрі 19.05.2018 року та звіт про роботу виконавчих органів міської ради щодо забезпечення пожежної безпеки комунального майна.

Докладніше...
21.05.2018

Графік засідань погоджувальної ради та постійних комісій міської ради з розгляду питань порядку денного двадцять другої сесії міської ради сьомого скликання.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбудеться урочистий захід, приурочений Дню Героїв
18.05.2018

Запрошуємо новоград-волинців та гостей міста долучитися до урочистого заходу з нагоди відзначення Дня Героїв, який відбудеться 23 травня о 10:00 годині біля меморіалу загиблим воїнам АТО, що на в’їзді в місто зі сторони Житомира. 

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa