Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Індекс лактозопозитивних кишкових паличок в районі міського пляжу перевищує норму
22.05.2018

Новоград-Волинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області повідомляє, що за результатами лабораторних досліджень води з річки Случ наданих Новоград-Волинським міжрайонним відділом ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» індекс лактозопозитивних кишкових паличок в районі міського пляжу становить 24тис.куо/дм3 при допустимому не більше 5 тис. куо/дм3 (протокол досліджень №1646 від 15.05.2018 року), що небезпечно в епідемічному відношенні та може призвести до розповсюдження інфекційних захворювань.

Докладніше...
Телеграма до Міністерства внутрішніх справ України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Генеральної прокуратури України з приводу пожежі у Молодіжному центрі
21.05.2018

Міський голова Віктор Весельський направив телеграму до Міністерства внутрішніх справ України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Генеральної прокуратури України з приводу пожежі у Молодіжному центрі наступного змісту: «У місті Новограді-Волинському Житомирської області 19 травня 2018 року відбулася пожежа, внаслідок якої значно пошкоджено міський Молодіжний центр управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради на вул. Шевченка, 5/1. 

Докладніше...
18.05.2018

Заробітна плата, лікарняні та відпускні працівників виконавчого комітету міської ради за І половину травня 2018 року

Докладніше...
Лист від Міністерства фінансів України щодо виділення коштів для вирішення проблемних питань у галузі освіти міста Новограда-Волинського
14.05.2018

У лютому 2018 року міський голова Віктор Весельський звернувся з листом до народного депутата України Володимира Литвина щодо підтримки у вирішенні проблем галузі освіти міста Новограда-Волинського. 

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Міські новини
Робочі зустрічі і наради секретаря міської ради, першого заступника, заступників міського голови, заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради та керуючого справами виконавчого комітету міської ради впродовж тижня
07.04.2017

Впродовж тижня (03 - 07 квітня 2017 року) над вирішенням ряду важливих питань працювали секретар міської ради Олена Пономаренко, перший заступник міського голови Сергій Колотов, заступники міського голови Оксана Гвозденко, Віктор Шалухін та Лариса Шутова, заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький.

У понеділок, 3 квітня, міський голова Віктор Весельський провів щотижневу оперативну нараду з секретарем міської ради, першим заступником міського голови, заступниками міського голови, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради та керуючим справами виконавчого комітету міської ради. Під час якої кожен з присутніх доповів про основні питання, які були вирішені минулого тижня та про плани на поточний. 

Після оперативної наради у великій залі Будинку рад відбулась розширена нарада з керівниками та працівниками самостійних виконавчих органів міської ради, начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області. На порядку денному обговорювались актуальні питання щодо життєзабезпечення міста протягом поточного тижня, а також підведення підсумків роботи за минулий тиждень.По завершенню нарад міським головою було надано ряд рекомендацій та доручень.

Цього ж дня перший заступник міського голови Сергій Колотов взяв участь у засіданні постійної комісії з питань бюджету і комунальної власності щодо розгляду питання передачі приміщення філії Житомирського обласного центру крові за адресою вул. Герцена, 63, яка відбулася у місті Житомирі. Заступник міського голови Лариса Шутова взяла участь у заході День Призовника, який відбувся у приміщенні Новоград-Волинського об'єднаного міського військового комісаріату. В рамках заходу, 27 призовників з міста та району були направлені на проходження строкової служби у лавах ЗСУ.

У другій половині дня заступник міського голови Віктор Шалухін провів нараду з керівниками та головними бухгалтерами комунальних підприємств щодо використання коштів міського бюджету у І кварталі 2017 року.

Керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький провів засідання тендерного комітету та особистий прийом громадян з питань згідно з розподілом обов’язків.

Зокрема, заступник міського голови Оксана Гвозденко провела нараду з питань виготовлення друкованої продукції.

У вівторок, 4 квітня, під головуванням міського голови відбулася нарада щодо подальшого функціонування КП Новоград-Волинської міської ради «Телестудія «Звягель».

Також відбулась нарада з питань впровадження реімбурсації (відшкодування) вартості лікарських засобів. Це вже друге засідання, яке проходило під головуванням заступника міського голови Лариси Шутової та за участі представників аптечних закладів міста, які виявили бажання взяти участь у програмі. Зокрема, під час обговорення було зазначено, що згідно наказу Міністерства охорони здоров’я України №360 від 03.04.2017 року затверджено Реєстр лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню. Ще в другій половині дня Лариса Валентинівна провела нараду щодо проведення заходів до 31-ї річниці Чорнобильської катастрофи.

Заступник міського голови Оксана Гвозденко провела підсумкову нараду працівників галузі культури та нараду щодо підготовки молодіжного легкоатлетичного пробігу до Всесвітнього Дня здоров’я.

Заступник міського голови Віктор Шалухін здійснив виїзне обстеження берегів річок, з метою визначення місць для встановлення контейнерних майданчиків. У другій половині дня Віктор Андрійович провів нараду з питань продовження будівництва полігону твердих побутових відходів.

Керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький провів нараду з питань проведення капітального ремонту підвального приміщення міської ради. У другій половині дня Дмитро Аркадійович провів виїзну нараду з питань організації роботи міжвідомчого архіву.

У другій половині дня перший заступник міського голови Сергій Колотов провів особистий прийом громадян з питань згідно з розподілом обов’язків.

У середу, 5 квітня, міський голова Віктор Весельський провів нараду щодо штатного розпису Новоград-Волинського міськрайонного стоматологічного медичного об’єднання.

Секретар міської ради Олена Пономаренко завітала з робочим візитом до військової частини А3814 щодо цільового використання коштів виділених з міського бюджету у 2016 році.Командир військової частини Микола Миколайович Борісов особисто доповів про використання коштів та показав об’єкти, які були відремонтовані у 2016 році за кошти виділені в рамках шефської допомоги.

Перший заступник міського голови Сергій Колотов провів виїзне засідання комісії з розгляду земельних спорів громадян щодо меж земельних ділянок, нараду щодо підведення підсумків виїзного засідання комісії з розгляду земельних спорів громадян щодо меж земельних ділянок.

Цього ж дня заступник міського голови Оксана Гвозденко взяла участь в обласному методичному заході mini-EdCamp «Реалізація інноваційного потенціалу вчителя», який відбувся у колегіумі. У другій половині дня Оксана Василівна провела засідання комісії з питань топоніміки та охорони культурної спадщини при виконавчому комітеті міської ради.

Також заступники міського голови Оксана Гвозденко та Лариса Шутова взяли участь у квесті «Мова єднання», мета якого ознайомити учнівську молодь із історичними надбаннями нашого славного міста та показати накопичений досвід роботи із молоддю.

Заступник міського голови Віктор Шалухін провів засідання міської комісії з питань безпеки дорожнього руху та провів особистий прийом громадян з питань згідно з розподілом обов’язків.

У четвер, 6 квітня, міський голова Віктор Весельський та секретар міської ради Олена Пономаренко взяли участь у пленарному засіданні десятої сесії обласної ради сьомого скликання.

Під головуванням першого заступника міського голови Сергія Колотова відбулося засідання комісії з питань надання в оренду майна комунальної власності за конкурсом.

Заступник міського голови Лариса Шутова провела нараду щодо продовження будівництва хірургічного корпусу, в якій взяли участь представники проектної організації ТОВ ТАМ «Ю.Лосицький» та обговорили технічні умови, виїхали на місце, з метою обстеження об’єкту та визначення черговості виконання робіт.

Цього ж дня заступник міського голови Оксана Гвозденко провела нараду з питань освоєння коштів міського бюджету в галузі освіти. У другій половині дня Оксана Василівна провела особистий прийом громадян з питань згідно з розподілом обов’язків.

Заступник міського голови Віктор Шалухін провів нараду щодо роботи закладів готельного господарства та нараду щодо організації суб’єктами господарювання виставки-продажу товарів з нагоди 760-річчя першої літописної згадки про місто Новоград-Волинський.

Також цього дня працівники виконавчих органів міської ради прийняли участь у прибиранні міського парку культури та відпочинку, території біля бювету на вул.Ковальського, території біля будинку № 29 на вулиці Шевченка.

У п’ятницю, 7 квітня, міський голова Віктор Весельський провів нараду за підсумками робочої поїдки щодо ознайомлення з роботою Київського центру надання адміністративних послуг та нараду щодо проведення робіт з асфальтування доріг міста.

Після чого, міський голова Віктор Весельський та секретар міської ради Олена Пономаренко провели виїзний прийом громадян.

У другій половині дня заступник міського голови Оксана Гвозденко взяла участь у молодіжному легкоатлетичному пробізі, мотиваційній акції та показових виступах спортсменів до Всесвітнього дня здоров’я.

Також протягом тижня посадовці опрацьовували вхідну і вихідну кореспонденцію та документацію, а також проводили галузеві наради. 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
УВАГА! Відбудеться позачергова 22-а сесія міської ради сьомого скликання!
22.05.2018

24 травня 2018 року о 09:00 год. у приміщенні великої зали Будинку рад відбудеться позачергове засідання 22-ї сесії міської ради сьомого скликання. Питання порядку денного: інформація про пожежу, яка сталася в міському Молодіжному центрі 19.05.2018 року та звіт про роботу виконавчих органів міської ради щодо забезпечення пожежної безпеки комунального майна.

Докладніше...
21.05.2018

Графік засідань погоджувальної ради та постійних комісій міської ради з розгляду питань порядку денного двадцять другої сесії міської ради сьомого скликання.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбудеться урочистий захід, приурочений Дню Героїв
18.05.2018

Запрошуємо новоград-волинців та гостей міста долучитися до урочистого заходу з нагоди відзначення Дня Героїв, який відбудеться 23 травня о 10:00 годині біля меморіалу загиблим воїнам АТО, що на в’їзді в місто зі сторони Житомира. 

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa