Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Індекс лактозопозитивних кишкових паличок в районі міського пляжу перевищує норму
22.05.2018

Новоград-Волинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області повідомляє, що за результатами лабораторних досліджень води з річки Случ наданих Новоград-Волинським міжрайонним відділом ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» індекс лактозопозитивних кишкових паличок в районі міського пляжу становить 24тис.куо/дм3 при допустимому не більше 5 тис. куо/дм3 (протокол досліджень №1646 від 15.05.2018 року), що небезпечно в епідемічному відношенні та може призвести до розповсюдження інфекційних захворювань.

Докладніше...
Телеграма до Міністерства внутрішніх справ України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Генеральної прокуратури України з приводу пожежі у Молодіжному центрі
21.05.2018

Міський голова Віктор Весельський направив телеграму до Міністерства внутрішніх справ України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Генеральної прокуратури України з приводу пожежі у Молодіжному центрі наступного змісту: «У місті Новограді-Волинському Житомирської області 19 травня 2018 року відбулася пожежа, внаслідок якої значно пошкоджено міський Молодіжний центр управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради на вул. Шевченка, 5/1. 

Докладніше...
18.05.2018

Заробітна плата, лікарняні та відпускні працівників виконавчого комітету міської ради за І половину травня 2018 року

Докладніше...
Лист від Міністерства фінансів України щодо виділення коштів для вирішення проблемних питань у галузі освіти міста Новограда-Волинського
14.05.2018

У лютому 2018 року міський голова Віктор Весельський звернувся з листом до народного депутата України Володимира Литвина щодо підтримки у вирішенні проблем галузі освіти міста Новограда-Волинського. 

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Міські новини
Робочі зустрічі і наради секретаря міської ради, першого заступника, заступників міського голови, заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради та керуючого справами виконавчого комітету міської ради впродовж тижня
20.03.2017

Впродовж тижня (13 – 17 березня 2017 року) над вирішенням ряду важливих питань працювали секретар міської ради Олена Пономаренко, перший заступник міського голови Сергій Колотов, заступники міського голови Оксана Гвозденко, Віктор Шалухін та Лариса Шутова, заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький.

У понеділок, 13 березня, міський голова Віктор Весельський провів щотижневу оперативну нараду із секретарем міської ради, заступниками міського голови, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради, керуючим справами виконавчого комітету міської ради та начальником відділу кадрів міської ради.

Того ж дня у конференц-залі Будинку рад під головуванням очільника міста відбулась щотижнева апаратна нарада з керівниками виконавчих органів міської ради, начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області. Під час апаратної наради, яку цього разу проводила заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук, поінформувала про виконання доходної частини міського бюджету станом на 01.03.2017 року та про використання бюджетних коштів по місту за січень-лютий 2017 року. Закцентувала увагу на основних нарадах та заходах, які заплановані на цьому тижні, начальники управлінь та відділів доповіли про виконані завдання та доручення, а також обговорили поточний стан щодо забезпечення життєдіяльності міста. Заступник міського голови Лариса Шутова запросила присутніх на засідання підсумкової медичної ради. За результатами наради Віктор Леонідович дав ряд протокольних доручень.       

У другій половині дня перший заступник міського голови Сергій Колотов провів нараду з питань реалізації інвестиційного проекту. Заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук провела робочу нараду щодо створення бази об’єктів нерухомого майна.

Зокрема, заступник міського голови Оксана Гвозденко провела нараду з питань проведення свята Весни, під час якої було погоджено сценарій свята. А також провела засідання постійно діючої робочої групи з питань оздоровлення та відпочинку дітей міста Новограда-Волинського. Основні питаннями,  які були розглянуті: підготовка до проведення оздоровчої кампанії влітку 2017 року, забезпечення належної організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей; розроблення та затвердження заходів з оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2017 року.

Цього ж дня, заступник міського голови Віктор Шалухін провів нараду з керівниками комунальних підприємств та ОСББ. Заступник міського голови Лариса Шутова провела нараду щодо впровадження проекту Smart city «Впровадження інноваційної моделі розвитку медичної галузі міста Новограда-Волинського». Керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький провві особистий прийом громадян з питань згідно з розподілом обов’язків.

У вівторок, 14 березня,  у конференц-залі відбулось засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування: відділу з питань цивільного захисту міської ради. На засіданні, яке проходило під головуванням голови конкурсної комісії, першого заступника міського голови Сергія Колотова та за участі очільника міста Віктора Весельського було розглянуто документи та допущено до участі у конкурсі трьох кандидатів.

Крім того, перший заступник міського голови Сергій Колотов провів нараду за участі заступника міського голови Віктора Шалухіна, керуючого справами виконавчого комітету міської ради Дмитра Ружицького з питань встановлення по місту камер відеоспостереження. А також перший заступник міського голови провів нараду за участі заступника міського голови Лариси Шутової, заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради Ірини Ящук, керуючого справами виконавчого комітету міської ради Дмитра Ружицького щодо організації роботи та подальшого розміщення ЦНАПу.

Цього ж дня, напередодні Дня працівників житлово-комунального господарства, під головуванням заступника міського голови Віктора Шалухіна відбулася прес-конференція з питань житлово-комунальної галузі, а також Віктор Андрійович провів виїзну нараду щодо визначення доріг, які першочергово потребують ремонту в 2017 році. Керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький провів засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради. Заступник міського голови Оксана Гвозденко провела нараду з питань організації та проведення археологічно-краєзнавчої конференції. Заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящукпровелаособистий прийом громадян з питань згідно розподілу обов’язків.

У середу, 15 березня, міський голова Віктор Весельський та секретар міської ради Олена Пономаренко взяли участь у засіданні восьмої сесії районної ради сьомого скликання. 

Цього ж дня, за участі заступника міського голови Віктора Шалухіна відбулась нарада з підприємцями міста щодо легалізації трудових відносин. На порядку денному було розглянуто питання щодо легалізації робочої сили суб’єктами підприємницької діяльності та дотримання трудового законодавства. Зокрема, детально обговорено особливості здійснення перевірок Державною службою України з питань праці суб’єктів підприємницької діяльності. А також Віктор Шалухін провів виїзне обстеження доріг щодо вчасності прибирання вуличного змету та провів нараду з питань безоплатного прийняття в комунальну власність територіальної громади міста житлового будинку на вул. Толубка, 16.

У другій половині дня в актовій залі Новограда-Волинського міськрайонного територіального медичного об’єднання відбулося засідання медичної ради. Модератором заходу була заступник міського голови Лариса Шутова, членами президії: міський голова Віктор Весельський, секретар міської ради Олена Пономаренко, перший заступник міського голови Сергій Колотов, заступники міського голови Оксана Гвозденко, Віктор Шалухін, заступник міського голови - начальник фінансового управління Ірина Ящук, голова постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності Ігор Юшманов, голова профспілки медичних працівників Константин Шнайдер.

У четвер, 16 березня, секретар міської ради Олена Пономаренко провела засідання комісії з питань нагородження відзнакою міста Новограда-Волинського орден «Звягель», присвоєння звання «Почесний громадянин міста Новограда-Волинського». Перший заступник міського голови Сергій Колотов провів нараду з питань рекультивації старих очисних споруд на вулиці Олейнікова. Заступник міського голови Лариса Шутова провела нараду щодо продовження будівництва хірургічного корпусу та засідання комісії з питань надання соціальних допомог і виплат.

Цього ж дня, заступник міського голови Оксана Гвозденко провела засідання оргкомітету з питань організації міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела». Під час засідання оргкомітету було обговорено основні фрагменти проведення свята, адже протягом трьох днів святкування передбачаються, як традиційні - Всеукраїнський конкурс виконавців художнього слова ім. Лесі Українки, Всеукраїнський конкурс автентичного солоспіву «Животоки», «Містечко майстрів», художні виставки, вечірній концерт, так і нові ідеї, які ще перебувають у стадії обговорення та опрацювання.

Керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький взяв участь у координаційній нараді керівників правоохоронних органів Новоград-Волинського, Баранівського, Романівського, Ємільчинського, Пулинського районів з порядком денним «Стан запобігання і протидії злочинності та корупції в Новоград-Волинському, Баранівському, Романівському, Ємільчинському, Пулинському районах за 2016 рік», яка відбулася у приміщенні Новоград-Волинської місцевої прокуратури.

У п’ятницю, 17 березня, під головуванням першого заступника міського голови Сергія Колотова, за участі секретаря міської ради Олени Пономаренко, заступників міського голови Оксани Гвозденко, Віктора Шалухіна та Лариси Шутової, заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради Ірини Ящук, керуючого справами виконавчого комітету міської ради Дмитра Ружицького відбулося засідання робочої групи з питань вивчення пропозиції щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад. Під час засідання члени робочої групи детально обговорили та опрацювали порядок проведення громадських обговорень добровільного об’єднання територіальних громад.

Після чого, міський голова Віктор Весельський та секретар міської ради Олена Пономаренко провели черговий прийом громадян. Як завжди міський голова за можливості відразу вирішував проблеми, з якими зверталися, залучаючи відповідних спеціалістів тієї чи іншої галузі.

В другій половині дня посадовці взяли участь в  урочистостях з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, які пройшли у міському Палаці культури. Під час заходу кращих працівників, за підсумками минулого року, нагородили Почесними грамотами міської ради, подяками міського голови, а також Почесною грамотою Житомирської обласної державної адміністрації.

Також протягом тижня посадовці опрацьовували вхідну і вихідну кореспонденцію та документацію, а також проводили галузеві наради.
 


 
Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
У Новограді-Волинському відбудеться футбольний матч-відповідь між командами «Звягель» (м. Новоград-Волинський) та «Сокіл» (Житомирський район)
24.05.2018

26 травня 2018 року о 16:00 год. на міському стадіоні Авангард відбудеться футбольний матч-відповідь 1/4 фіналу розіграшу Кубку Житомирської області між командами «Звягель» (м. Новоград-Волинський) та «Сокіл» (Житомирський район).

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбудеться футбольний матч-відповідь між командами «Звягель» (м. Новоград-Волинський) та «Сокіл» (Житомирський район)
24.05.2018

26 травня 2018 року о 16:00 год. на міському стадіоні Авангард відбудеться футбольний матч-відповідь 1/4 фіналу розіграшу Кубку Житомирської області між командами «Звягель» (м. Новоград-Волинський) та «Сокіл» (Житомирський район).

Докладніше...
До уваги підприємців!
24.05.2018

До Українського торгового представництва в Китаї звернулась Китайська компанія, яка шукає надійного партнера для спільного будівництва заводу по сортуванню і переробці пластику на території України. 

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa